Opinie o Kalmet Gliwice w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kalmet Gliwice. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kalmet Gliwice na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kalmet Gliwice w Gliwice

Biurowy

Ludzie pomału sytuacjia za niedługo się unormuje właściciel pomału robi pomału czystki nie ma już Rafała co bardzo ważne rozstał się z paniczem Kuba jeszcze tylko została Pani główna księgowa którą nawet nie potrafi odróżnić parkingu dla gości od pracowniczego A za taka najmądrzejsza się uważa ciekawe czy to zwykla bezczelność czy poprostu nie umie czytać Jak tylko odejdą nie potrzebni i niekompetenti ludzie to firma zacznie normalnie działać naszczescie widać że właściciel wkoncu dostrzegl to samo co my widzimy od lat jeszcze jest szansa

@Biurowy

Człowieku gdzie stary zmadrzal takie ruchy to 5lat temu powinny się odbyć nie ma materiału nie ma drutu i rękawic A passat stoi bezczelnie na parkingu jakby nigdy nic domyslam się że córeczka ma to gdzieś bo jej się za nic wszytko należy ale normalna firma by to sprzedała w 3 sekundy dlatego najlepszi z produkcji odchodzą bo maja dość robienia na przywileje nieroba ja tez uciekam bo stary nie zasługuje zeby robić dla niego

@Biurowy

Naprawdę z ta firma jest źle. Jeśli ktoś, kto podpisuję się jako pracownik biurowy, jest tak na bakier z gramatyką i składnią, to nie dziwię się, że wszystko leży. Jeśli dobrze zrozumiałem to Pan Jakub już nie pracuje w Kalmecie?

Albert
@Były pracownik.

Jaka firma ,tacy biurowi....

@Albert

To w końcu dowiem sie, czy Pan Jakub pracuje jescze, czy już nie?

Albert

Nie ,nie pracuje.

Wiola

Nigdy nie pracował.

Biurowy
@Wiola

Skoro on nigdy nie pracował to jak ocenić postawe Pani Joanny to jest dopiero dramat chociaż właściwie za pozwoleniem wlasciciela może teraz sprzedac passata i dac kase na zaległe wyplaty przecież ma seata Leona ktorym nie jeździ do pracy bo lepiej ciągnąć służbowe paliwo widzisz i nie grzmisz

Hmmm
@Biurowy

A synus co lepszy ????. Chodzi z kazdym nowym dyrektorem za rękę po firmie , i opowiada jaki On to nie jest super itd. Jest fałszywy do kwadratu . Dyrektora nie bedzie ,a Krzysiu (usunięte przez administratora) mu bedzie obrabial , z kazdym tak bylo . Pamietacie ??? Stary powinien Go odsunąć. Ta firma i wlasciciele to (usunięte przez administratora)

Monter

Jak przekupki na targu. Ja słyszałem to ,a ja wiem ze tamto . Wszyscy wszysko wiedza tu , i sa najlepszymi fachowcami. Ten taki ,ten owaki . Ten nic nie umie ,tamten firme polozyl . Za to Ci co tu posza swoje wypociny sa najlepsi. Masakra smiechu warte.

@Monter

Prawda boli?

Obserwator

No tak, Rafał się zwolnił to szukają. Skoro taki lojalny żołnierz Zdzicha opuścił okręt to znaczy że statek tonie. Szkoda bo akurat że wszystkich ostatnich kierowników, ten był normalny

Zdzichu
@Obserwator

Popieram w 100%... tam już nie ma czego szukać. Jak już tacy ludzie odchodzą.

Nick spawacz
@Obserwator

Faktycznie byl normalny bo o montażu i spawaniu nie mial zielonego pojęcia więc nic nie wymagał od pracowników lata się uchowal bo kolega od Krzyśka A ten mu (usunięte przez administratora) chronił taką prawda i sam sie nie zwolnił bo niby gdzie pójdzie robić z taką wiedza i umiejetnosciami

Why
@Nick spawacz

Sugerujesz że go zwolnili? Może i był słaby a może nie. Montezy na kadzi ach to też nie wszyscy same orły. Ale skoro ktoś zwalnia najbardziej lojalnych ludzi to chyba tabletki już przestały działać.

Rozek
@Obserwator

Z tego co wiem, to Rafałowi podziękowali a nie Rafał podziękował ;)

Why
@Rozek

Czyli teraz na produkcji zostaje tylko Pan dyrektor?

@Rozek

Czy to ten Rafał, co kiedyś był kierownikiem racków? Jeśli tak, to on się raz do roku zwalnia, a potem Szef z synem proszą na kolanach żeby został. Poza tym czystkę lojalnych i wartościowych pracowników Szef rozpoczął już dwa lata temu. Zaczęło się od pana Piotra z siatek.

Rozek
@Były pracownik.

Tak, to ten Rafał, kwestia jego zwolnienia to jak argentyńska telenowela :D Może kwestia zmian jest podyktowania tym, że jak komuś się wydaje, że siedzi w firmie od lat i ma poszanowanie wśród rządzących to może wszystko jednocześnie nic nie robiąc? Tego nie wiem ani Ty, ani Ja, zobaczymy co czas pokaże.

Xxx

Omijac , omijac ,omijac, ... tyle w temacie ...

Monter Konstrukcji Stalowych

Głupia i jałowa rozmowa z wielką Panią Dyrektor

Kompletnie bzdurne i bezsensowne. Miała moje CV przed oczami więc 90% pytań nie powinna mieć miejsca. Pytanie o stawkę też, skoro po usłyszeniu odpowiedzi wzbrania się tabelkami i widełkami na dane stanowisko

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Spawacz

A pomyśleć ze jeszcze trzy lata temu to była bardzo dobra firma gdzie można było dobrze zarobić no na ruthmanie

Benek

Pewnie bo trochę szkoda była dobra brygada i robota szła no i dobra kasa była aż żal ze to się tak rozleciało

Bystry krzysztof
@Benek

Ciekawe kto do tego doprowadził?.....

Byly
@Bystry krzysztof

Doprowadził do upadku pan właściciel to on zatrudnił w firmie swoje dzieci jeden rozmontowal produkcjie A druga skasowala biura i po temacie

Fernado

Witam mialem przyjemnosc pracowac w tej firmie I naprawde zle wspomnienia a teraz slyszalem ze jeszcze gozej...pozdro I odradzam ta firme wam ludziska ...jest lipa na calego a robisz jak muzyn z afryki...elo

Fernado

Rozek powiem ci tak .5 tys zarobisz ale z 2 etatami chyba xd po 12h swiatki piatki I niedziele a ten 2 etat to kapowanie..jak bym tam nie robil to bym ci uwiezyl ze tam idzie zaobic.jak to (usunięte przez administratora) jest.wlasciciel tylko buja pan K.... I zmienia auta a ludzi traktuje za.nic a jego pazie biegaja I ludzi traktuja za smieci ..(usunięte przez administratora) odradzam w tej firmie pracy chyba ze odpowada wam byc parobkiem..robilem tam wiec pisze jakie sa realia..w kadrach sama rodzina pracuje kazdy chce zadzic..moze przez to wlasciciel tak płynie chale sprzedaje bo juz podobno interes sie niekreci..z wyplatami sie spuznia a takie cos jak premia albo podwyzka nie istnieje..niepozrawiam ...

Były kalmetowiec

Twierdzisz że ludzie zarabiają na produkcji po 5tys? To znaczy że mają co najmniej 29zł/h chyba że znowu liczycie wszystkie soboty czy niedziele przepracowane. Pisanie takich bzdur niema sensu ludzie tam pracują i wiedzą ile muszą zrobić godzin żeby 5tys zarobic

Roman
@Były kalmetowiec

Widzę, że pracowałeś w Kalmet. Możesz mi w takim razie powiedzieć czy nowi pracownicy mogą tu liczyć na umowę o pracę od samego początku? Ciekawi mnie ta kwestia, mam nadzieję że mi odpowiesz.

@Roman

Tak umowa o prace jest od początku.

@Roman

Tak,umowa jest. Powiem tak nie warto są lepsze firmy a rynku.

Rura ...popieram cie ...chcesz sie narobic a niezarobic dawaj do KALMETU :) 15 zl na godzine warto !!!

Rura

Pracowalem tam...uwaga!!! Odradzam wam roboty tam szkoda zdrowia nerwów..narobisz sie jak wół...jakies normy maja na siatkach .psie pieniadze zarobisz.a majstry ciebie benda gonic jak psa..robilem u majserka witko to chodził zapasiony I tylko normy sie liczyly..tam wogole niema szacunku do drugiego czlowieka od tego zacznijmy..nie sory bym sklamał sa (usunięte przez administratora) jak kowole albo siwki heee..nigdy wiecej ...

Jan

Oni ciągle kogoś szukają, bo zapominają płacić. UWAGA ten zakład nie płaci po trzy miesiące kadrze. Szukają naiwnych zanim złapią, że wypłaty nie będzie.

ZkoleiprzyszedlJozef

Dlaczego nie chcecie iść szefowi na rękę i zacząć pracować po 12 godzin tak jak na początku bez nadgodzin i premii i miał by szef na wszystko na wasze wypłaty tez. Właściciel to chciwiec i ciągle mu mało ale do pracownika szacunku za grosz a teraz jeszcze nawet kasy brak.

Monter

Można wiele zrozumieć i poczekać na wypłatę bo sa8problemy ale nie można zrozumieć że stary dalej zatrudnia tyle osób z rodziny i nie można zrozumieć że ma pieniadze na służbowe auta i benzynę to jest powód dlaczego wcześniej sie zwolnilo tyle osób A ja będę nastepny

Jan
@Monter

Nie można zrozumieć. Ciekawe jak długo na produkcji bez wypłaty byś chodził. Następnego dnia byłby płacz. Każdy ma zobowiązania. Czy Kalmet interesuje mój zaległy czynsz? Więc co pracownika obchodzą kłopoty firmy.

nick

kierownika produkcji szukaja. jest ogloszenie na www.oferty.praca.gov.pl

nick
@nick

pisze ze do 5tys brutto. chyba troche malo jak na dzisiejsze warunki gdyz takie zarobki na takim stanowisku to byly 10lat temu. liczac inflacje bez podwyzek to powinno byc min 5tys ale netto. wlasciciel chyba nie chodzi na zakupy i nie placi rachunkow bo nie zna cen i nie wie jaka jest ogolnie drozyzna. za taka kase raczej nikogo konkretnego nie znajdzie.

Jojo
@nick

Nie wiem czy właściciel płaci za zakupy ale za wynagrodzenia za pracę nie płaci wciąż

Kierownik
@nick

Nawet 5000 netto to za mało na to stanowisko.

,,,,

ponosi niektórych na tym "forum"...

Abrakadabra
@,,,,

No ponosi, ponosi i to nieźle

@Abrakadabra

Wcale się nie dziwie kasy nie ma ludzi ponosi a ty wielce zdziwiony zacznijcie regularnie płacić

Były pracownik spawacz ruthman

To się złap roboty a nie pisania potem płaczecie ze stary nie płaci .ja już uciekłem z tej firmy i szkoda ze tak późno

Napalm
@Były pracownik spawacz ruthman

Nic mądrzejszego nie mogłeś wymyślić?

Tragedia

To co wyprawia stary to wola o pomstę do nieba prosi żebyśmy czekali na wypłatę a trzyma służbowe auto od córki ktara ma swoje prywatne i je ukrywa zamiast je sprzedać ta firma siega dna przez starego dlatego zwalniam sie nie bede bakal na kogoś takiego durnowate gadki o rozliczaniu ludzi niech Pan najpierw rozliczy swoją rodzinkę i policzy jakie straty narobili

Ciekawy
@Tragedia

Serio tam tak źle? Widzę że są oferty na kierownika jakości za 8500 zł. Zastanawiam się. Ktoś może powiedzieć coś więcej o firmie? Jakie warunki, socjal, premie, szkolenia, w końcu jak wygląda sama rozmowa kwalifikacyjna

bENEK
@Ciekawy

Tak oferty Kalmetu zawsze sa bardzo atrakcyjne. Obiecuja gruszki na wierzbie, niestety zaraz po zatrudnieniu okazuje sie ze czlowiek zrobil najwieksza glupote pod sloncem. Po okresie probnym zostaniesz zdegradowany albo twoja pensja obnizona do smiesznych kwot. Warunki ktore ci zaproponuja przy rozmowie beda totalne inne od tych ktore bedziesz mial po 3 miesiacach. Nie warto!!! Absolutnie!

bENEK
@bENEK

i jeszcze jedno... zapomnij ze wyplate bedziesz mial na czas.... tu nawet zusy nie sa placone na czas...

@Tragedia

Co wy tam jeszcze robicie? Narzekacie jak baby a męskiej decyzji nie potraficie podjąć brak jajec albo umiejętności.

Spawacz

Żenujące jest brak wyplaty Panie wlascicielu koniec ja się zwalniam zobaczymy kto bedzie robil na Pana i pańskie nieudolne dzieci nie szlo sprzedać przed wyplatami samochodów służbowych i nam zapłacić mało już kasy wydoili przez te lata z firmy zostaniesz Pan sam z tym wszystkim bo nie uczysz się pan na wlasnych błędach

Kumaty
@Spawacz

Panie spawacz większość z was dupnych spawaczy tylko tak psioczy bo jak ktoś nie płaci to popełnia przestępstwo jakbyś jeden z drugim się zwolnił to szef by nie musiał darmozjadom płacić i odprawy tez byscie nie dostali

@Kumaty

Daremny jesteś gościu z tego co wiem to stary Ci wszystko dał za darmo dom auto stanowisko i kasę nie masz prawa glosu bo wszyscy wiemy jak odwdxieczyliscie sie firmie przez te lata totalne leserstwo pamietaj że jesteś nikim bo sam żeś nawet złotówki nie zarobil jesteś utrzymankiem

Kumaty
@Spawacz

To dlaczego się nie zwolnisz tylko piszesz o tym a może za słaby jesteś żeby pracować w innym miejscu. Cały czas poszukują spawaczy.

Szykują się jakieś rekrutacje w Nowym Roku do Kalmetu?

Siwek

dobre pytanie...ktoś coś wie?

Czy pracodawca Kalmet Gliwice organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

AAAAAAA

nawet życzeń świątecznych nie składa

Mmm

Wesołych Świąt

A

Ty już?

A

tzn też się dołączam do życzeń

Lando

Wesołych Panowie, wesołych.

Hope
@Lando

I szczęśliwego Nowego Roku, niech się na świętach nie skończy :D

gossip

Ale z was plotkary, normalnie szkoda gadać. Wszystko potraficie rozdmuchać.

imbryk
@gossip

Zawsze to jakaś umiejetność ;d

gossip
@imbryk

Lepiej nie mieć tej umiejętności, moim zdaniem

Opinia

Co wy wymagacie od starego taki Kuba skasował wydział raków w normalnej firmie dostaje sie dyscyplinarne zwolnienie A na kalmecie awans na siatki i teraz tam bedzie zamykał wydzial zapewne ale spokojnie są jeszcze kadzie napewno stary tam go przerzuci i jak ta firma ma niby stanąć na nogi wychodzi na to że właściciel jest najwiekszym hamulcowy

Bywalec
@Opinia

Wydział raków zniszczyli także pracownicy z pazernosci żeby tylko dostać więcej ale z jakością i dokładnością to już było gorzej, chociaż pan W. zamiast naliczyć należność od kontrahenta w euro zrobił to w PLN. Panowie K. tez się do tego przyczynili .

Rakowiec
@Bywalec

Nic nie zamknął. Brał zamówienia byle wygrać robotę w przetargu. Co z tego że w tej cenie koszty wytworzenia były za wysokie, ważne że miał pracę. Przecież jak inni za tyle potrafią to my też. W końcu dokładanie do interesu miało swoje granice.... Przy takim specjaliście każdy dział padnie... ale będzie miał zamówienia spore, które go dobiją.

Karramba

Premia swiąteczna była???

Zwalniam się
@Karramba

Tak premia była tak samo jak wyplata i tak samo jak Stary miał zrobić porządek w firmie i pozbyć się darmo zjadow ale jak zwykle coś nie pyklo i jest ok kaska leci autko służbowe jeździ A i nic nie trzeba robić brawo Stary obyś został sam w tej firmie albo nie żebyś wlasnie został z nimi A nie należę do rodziny tylko do tej grupy pracowników którzy widzą tą patologię i mają dość bo Stary zapomniał okularów założyć jakieś 10 lat temu

Zostaw merytoryczną opinię o Kalmet Gliwice - Gliwice

• Jak się pracuje w Kalmet Gliwice?

Zobacz opinie na temat firmy Kalmet Gliwice tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kalmet Gliwice?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 5 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kalmet Gliwice?

Kandydaci do pracy w Kalmet Gliwice napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kalmet Gliwice
2.5/5 Na podstawie 692 ocen.

Kalmet Gliwice