kalmet gliwice

Gliwice

Opinie o kalmet gliwice

Pracownik W4 racki

To co się teraz dzieje w kalmecie to tragedia. Pracuje na w4-racki. Miała być premia i oczywiście szef nie ma pieniędzy-smiech na sali. Robią z Ciebie niewolnika karzą Ci biegać na około roboty i zapier...C a jak Ci nie pasuje to za bramę. Wielkie porządki bo Mercedes przyjeżdża i wszystko na pokaz a później znów będzie syf i brud. Coraz więcej ludzi rezygnuje i szukaja innej pracy. Nie polecam nikomu teraz tej firmy. Kalmet ogarnięcie się! Może kontrola Was obudzi??

ipek
@Kumaty 03.02.2017 17:41
Nikt sie nie zwalnia nie straszcie bo na jednego z was mam 15 innych

No nie wiem całe kierownictwo z przygotowki się zwolnilo a i więcej osób się zanosi z odejściem zresztą sądząc po tym co tu się obecnie wyprawia to żadnych widoków na przyszłość dłuższą niż parę miesięcy to nie ma bo roboty nie widać materiały nie ma zresztą produkcjia też nikt nie rządzi wszystko sobie żyje własnym życiem straszny chaos i bałagan dlatego też się zwalniam bo nie widać ze by było jacyś ludzie co by to poukladali

biurowa
@Kumaty 03.02.2017 17:41
Nikt sie nie zwalnia nie straszcie bo na jednego z was mam 15 innych

Ty kumaty opowiem Ci kawał zarząd kalmetu prezes nauczyciel akademicki córka szefa czyli tak jakby wakat na tym stanowisku i spec od transportu mam nadzieję że po tylu latach się zorietowales ze to jest firma prawie produkcyjna jakbym się nie zwalniala to bym się przyjmowała a tak to będę się śmiała obserwując ten cyrk to sobie szef porobil na stare lata aż miło patrzeć tak to jest jak się nie szanuje ludzi

Hej

Brawo ty

sroka

jak sie uczciwie pracuje to premia jest ja mam cały czas premie tylko trzeba pracowac a nie spacerowac

germany

Nie będę tu obrażał czy to właściciela czy jego syna bo ich nie znam pracuje parę miesięcy ze by przeczekać zimę i wyjazd z tego kraju generalnie banalnie prosta robota czy to monterów czy spawaczy żadnych wymagan brak spoin pod US czy RT żadnych przymosow robota w innych firmach warta 11zł do 13zł spokojna robota dlatego nie rozumie czemu narzekacie bo z tego co słyszę to nawet po 21zł macie a wiezcie mi że nie umiecie spawac jedyny Plus ze nie ma żadnego nadzoru można robić po lekku

spawacz

W gliwicach Vlassenrot szuka spawaczy , może do nich uderzyć?

bolo
@123 14.01.2017 19:08
Panowie PAMIETAJCIE nie ma ludzi nie zastapionych tymbardziej ze asami nie jestescie. Kalmet sie nie zawali i bedzie dalej funk...

Mam tylko takie pytanie będzie funkcjonował tak dobrze jak teraz czy jeszcze lepiej pewnie że się nie zawali bo większego bałaganu to w histori tej firmy jeszcze nie było więc co by można było więcej rozwalić no chyba nic a chyba ze Krzysztofa na produkcjie spowrotem poscic reasumujac beda podwyżki bo do tego syfu nikt nie przyjdzie

Kumaty
@bolo 15.01.2017 08:00

Panowie nie sugerujcie sie ze nikt nie przyjdzie bo ludzie przychodza w ciagu ostatniego miesiaca 3 osoby wiec nie gadajcie glupot a skoro jest syf i taki kalmet bee to po co jeden z drugim cwaniaczki tu pracujecie...czujecie sie bezpieczni wmawiajac sobie ze ludzie tu nie chca przyjsc oj jestescie w bledzie.

typek

Dzięki za premię jak zwykle zresztą dobrze że mamy nowy rok czas na zmiany bo tutaj nic się już nie zmieni

popek
@123 11.01.2017 12:00
Premia była dla tych co pracuja, sa ludzie co biora co miesiac premie tylko siedza cicho

To ja tu czegoś nie rozumie jest akord czyli albo jest wyrobienie i premią albo nie czyli dlaczego na kadziach nie dostałem a Ty tak czyli jak zwykle oszukiwanie pracowników i tyle gdzie 50 i 100 to nikogo nie interesuje gdzie materiał i jakąś organizacja pracy

@popek 11.01.2017 14:15

Kolego szkoda twoich nerwów ta firma to patologia i spada na psy brak kierownictwa wrzeszczy mają produkcję w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kikt nie rządzi a Ci co niby rządzą jacyś śmieszni kierownicy bez pojęcia o robocie to kpina gołym okiem widać za Stary wymianka kadrę na coraz gorszą szukaj pracy tak jak ja jedyne wyjście a o premi zapomnij

ciekawy

Czy aby u Was nie pracował dyrektor Andrzej ? Teraz jest u nas w Oknoplast i robi się coraz gorze, więc nie wiemy czy to lekarz, który przychodzi na rok i uzdrawia czy grabarz, który...?

tarzan

Spoko poukladal produkcjie teraz pouklada po biurach ojciec to powinien go dyscyplinarnie pogonić z firmy za te wszystkie szkody jakie wyrządził przez te lata a w pakiecie dozucic kłamców jendrusia i firmę co tylko potrafią sztuczne afery i płoty po biurach kręcić

pp
@tarzan 30.12.2016 14:10

Masz racjie w tym co piszesz każdy w firmie o tym wie tylko nikt się nie odezwie właściciel nic z tym nie zrobi bo mu jest pewnie głupio a szkoda bo źle się dzieje poprzedni rok w miarę upływu widać było ze coraz bardziej dołuje zresztą odeszło wielu wartoscowych pracowników no cóż trzeba wierzyć że może się coś poprawi choć widoków nie ma

bronek

Pracuje 3 miesiąc i ostatni oszustwo za oszustwem jakieś akordy nie jasne zasady płacenia wypłat zero organizacji kierownictwo chyba z przystanku zatrudnione zero wiedzy straszna firma już nie wspomnę że nigdy nie ma materiału i nikogo to nie obchodzi więc mnie też nie będę robił na darmozjadow ps proponuje synowi Pana szefa prysznic żel pod prysznic i rexone

123doszkoły!

Połowa ludzi tutaj to chyba analfabeci, nawet nie potraficie skleić dwóch konkretnych bezbłędnych zdań, najpierw nauczcie się poprawnie pisać a następnie zacznijcie się wypowiadać!

bez szkoły
@123doszkoły! 14.12.2016 10:40

A druga połowa siedzi w biurach i nic nie robi co gorsze przeszkadza bo w firmie coraz gorzej roboty coraz mniej to ciekawe po jakiej Ty jesteś szkole zresztą sądząc po tym co tu się wyprawia to ohp na produkcję się nie zalapiesz

Spawacz -spadachroniaz

W tej firmie jest od wieczny problem z materiałem 3miesiące wszystko Ok a nagle nie na materialu i ludzie nie mają co robić a firma zatrudnia do bior nowych ludzi na wiosnę zabieram się z kalmetu 50 i 100 tek nie płacą a to jest ich obowiązek

Nicpoń
@opi 19.11.2016 05:50
To ja się pytam jakimi kryteriami jest przyznawana skoro każdy twierdzi że nie dostał co to jest ten akord czemu nie ma 50 i 10...

Kolego jak Ci praca nie odpowiada to sie zwolnij a jak Ci sie marza 50 i 100 to sobie kup w monopolowym lub szukaj pracy państwowej.

ja
@Nicpoń 20.11.2016 11:28

Tylko nie kolego nie pasuje mi że nie ma płaconych nadgodzin i dlatego pójdę za twoją radą i oczywiście że się zwolnie ostrzegano mnie przed podjęciem pracy tutaj i wszystko się sprawdziło chaos bałagan to tu codzienność i jeszcze te kombinacje i nie jasności ps te teksty typu monopolowy świadczą o twoim poziomie a nie o tym że stawiam zapytanie i uczciwą opinię firmie Nie Polecam

i

Zaraz będę przyjęcia na prezesów zwłaszcza bo za mało po biurach ich tam siedzi a człowiek wiecznie za mało słyszy i za wolno

ko
@pójdę boso 01.10.2016 07:40
Magazynierow nie za to monterów i spawaczy jak najbardziej bo po wczorajszym wystąpieniu Pana dyrektora pewnie na polecenie Sta...

Nie bij piany zwalniasz się ok reszcie daj spokój i byle do 10 wypłata będzie i pasuje

@pójdę boso 01.10.2016 07:40

Daj przykład i pierwszy złóż wypowiedzenie ;)

Lolek

A jak z nadgodzinami? Są wypłacane co miesiąc? Czy jest dłuższy okres rozliczeniowy? Jaki?

pl

Płacą bardzo mało jak nie musisz to się nie pchaj bo i tak nie wytrzymasz i się zwolnisz

loki

Generalnie to nie polecam Ci tej pracy ja właśnie będę zmieniać przede wszystkim właściciele cechują się całkowitym brakiem szacunku go swoich pracowników zwłaszcza tych którzy jeszcze coś tam robią śp tego bałagan organizacyjny i mocno nie kompetentną kadra zarządzająca dlatego z miesiąca na miesiąc jeast coraz gorzej

Met

15 zł na start.

Tig

Panowie i tu się zwłaszcza tyczy spawaczy bo to oni głównie tu pisza głupoty powiem a raczej napisze -JAK WAM PRACA NIE ODPOWIADA TO PROSZĘ SIĘ ZWOLNIĆ

zen

ludzie!pracowalem w tej firmie swego pieknego czasu i jak to wszystko czytam to przychodzi mi na mysl tylko jedno-jestescie albo nie normalni albo czubkami albo jedni i drugie

Milbon

Wysyłają za granice ale na poprawki. 400 h w firmie ??Nawet jeśli to dzięki takim firmy płacą mniej ludziom dla których liczy się rodzina,jakieś hobby.

Rft

Ja obecnie mam 27zł i jak zrobie 400godzin to z premia mam 15 tys takze mozna zarobic w kraju

yui
@Rft 30.08.2016 21:08

27 ZŁ NA GODZINE CO TY ZA GŁUPOTY WYPISUJESZ W KALMECIE NAJWYSZA STAWKA 205 ZŁ I TO MAJA ZE DWIE OSOBY

nara

Dwa dni tu pracowałem i odszedłem okropna atmosfera zresztą z tych dni to jak mi załatwił spawarki to uchwytu nie było nie polecam pracy

nik
@p 30.08.2016 07:37
Jakiś można tu dostać stawkę za spawacza i czy trzeba się narobic

Ok 20zł można dostać praca jest ok

Ślepy
@nik 30.08.2016 13:32
Ok 20zł można dostać praca jest ok

25zł jak bedziesz uczciwie pracował i do tego nadgodziny dobrze płatne..

nikt

Wszyscy jesteście tacy wspaniali fachowcy szkoda tylko że reklamacji tyle jest i jakoś nie widać efektów tej waszej fachowosci

Kalmet

Przyszli by z kadzi na ruthmana i po tygodniu by ich stary zwolnił he he he

szczery

Tak naprawdę jak odejdą jeszcze braciki M. , Łukasz, Pleń, Kaszana , Starek to hale z kadziami stary będzie mógł zamknac bo nie będzie komu robić. Chłopaki naginaja ciężkie skomplikowane konstrukcje młotkiem i majzlem bo nie mają sprzętu do roboty. Straci kadzie i zostaną mu belki które też prędzej czy później straci bo robią na nich bubel że głowa boli . Kiedyś robiło się 4 , 5 kadzi miesięcznie i było 2 razy tyle ludzi i premie były a teraz jest garstka ludzi i po 15 kadzi chcą. Stary jest pazerny na kasę i ciągnie jak najniższym kosztem. Tylko się tak rozpedzil że w końcu wdepnie w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] gołą stopom.

pikolo
@plac 21.11.2016 17:45
a ja mowie i wiem co mowie ze ci ludzie powinni byc zwolnieni bo nic nie robia tylko plotkuja jak stare baby i starego w c...a...

Tak pracusiu Ty jesteś pierwszy do zwolnienia więc tu nie krzycz bo ta firma to już totalne dno przez takich jak Ty panuje taki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a Stary kręci nas jak chce ale ja już nie dlugo

szkoda
@pikolo 21.11.2016 20:31

Zgadzam się Stary roznudowal administrację i potem takie barany jak Ty piszą że niby produkcji ale szkody jakie zrobił Stary z synkim już się nie da odkręcić wszystko się wali zwłaszcza tam gdzie jeszcze robię czemu a w tamtym roku jakoś się ukladalo

@stary 20.08.2016 17:54
Pracuje w tej firmie kilkadziesiąt lat i gdybym to powiedział otwarcie to stracilbym pewnie pracę ale zwolnienie Sebastiana prz...

Jeśli nie znasz prawdy to nie rozpowiadaj bzdur! Sebastian odszedł bo jego luba tak chciała, tyle w tym temacie. Sam nie chciał odchodzić ale nie miał wyboru :| Próbowali go zatrzymać ale nie było jakichkolwiek szans. Teraz pracuje gdzieś poza Śląskiem i chyba nie jest to lepsze wyjście, prawda?

Kumaty
@123 29.08.2016 11:09

Dobry zament robił i nic wiecej

aaa

Wiele też zależy od podejścia szefostwa! Wyzywanie ludzi m.in od złodziei dopiero wprowadza chorą atmosferę....

Uczciwie

Jak robisz a nie sciemniasz to firma da zarobić.

koles
@Uczciwie 14.08.2016 14:50
Jak robisz a nie sciemniasz to firma da zarobić.

Z doświadczenia a długo tu gnije zaraz pewnie będzie komentarz to się zwolnij ale do sedna w tej firmie nie liczy się starz doswiadczenie czy kompetencjie kasę kroja przedewszystkim cwaniacy i nie roby które znalazły sposób żeby dobrze zakręcić się koło właściciela i oczywiście mówi pracownicy którzy obiecują na start gruszki na wierzbie i cyganstwie jak kreceni z jakimiś dziwnymi akordami na hali nie wspomnę

@koles 15.08.2016 07:31

Najwyraźniej nastąpiło wiele zmian na gorsze . W maju jak odchodzilem nie było aż tak źle. Ludzie narzekali ale jakoś nie odczuwałem tego tak . Pracowało się dobrze gdy było się skupionym na swoich zadaniach. Z drugiej strony jest tyle pracy i zakładów szukających robotnych ludzi ze znalazienie nowej pracy zajmuje raptem dwa dni i są godziwe warunki.

puti

Jeśli szukasz pracy na przetrwanie to polecam rotacja jest potężna a wynika z ogromnego bałaganu ludzie przychodzą i odchodzą po chwili zawsze jakaś wypłata ci wpadnie startuj na kadzie albo belki tam jest najłatwiej teraz posciemniac bo nikt tym nie potrafi zarządzać polecam

Uczciwie

Dla szukających pracy w kalmecie. Można polecic to miejsce bo oceniam zakład na dobry. W firmie można zacząć od szlifierki a nauczyć można się naprawdę wiele bo jest kilku fachowców tylko trzeba chcieć. Przychodząc do pracy nikt ci za bajere płacić nie będzie. Atmosfera w pracy dobra bo wielu ludzi jest naprawdę w porządku ,a to ze są i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to zawsze wszędzie będą. Konkrety; płacą na czas, umowa, ubezpieczenie, ZUS opłacony. Traktując zakład jako miejsce pracy a nie spotkań to w firmie można robić.

pa pa
@Uczciwie 13.08.2016 14:18

Faktycznie miejsce godne polecenia dramat organizacyjny to co famili Frost wyprawia nie da sięoopisać akord jedno wielkie oszustwo ciągły brak materiału i sprzętu ludzie którzy obsługują produkcie z łapanki kierownik i dyrektor totalna amatorka dlatego się zwalniam

tom

Jeśli jest jakaś chętna ekipa do wykonywania koszy, to zapraszam. Rozliczenie od sztuki. Możliwa praca po godzinach, w soboty i niedziele. Kontakt tel. 600 066 116

obojetny

Źle się dzieje a Stary jak zwykle tylko miesza i nowego oprowadza kolejny Zbawiciel Z okręt tonie

@obojetny 05.08.2016 18:50

@obojetny Według Twoich i innych wytycznych to ten okręt tonie i tonie i tonie już od miesiąca, roku, dwóch i jakoś zatonąć nie może, także włóż sobie te brednie między bajki i zacznij pracować ! :)

zadowolony

Pięknie jest tak patrzeć z boku i obserwować porażkę lysego i lukaszka tak się napinali przez tyle lat i co jednego nie ma a drugi wali na hali jak debil a ja walę starego ile wlezie i buduje dom a gnoje chcieli mnie zwolnić teraz sebusia nie ma i mam nadzieję że nigdy nie wróci

serag
@zadowolony 17.07.2016 18:36

a ty sebie do piet nie dorastasz a dom na kredyt to kazdy moze jestes bardzo inteligetny

ui

Sam jesteś nie rób pewnie siedzisz w biurze bo na halę się nie nadajesz i tak super zarzadzasz ze z miesiąca na miesiąc jest coraz gorzej dlatego co chwile ktoś daje papier do kadr bo w takim bałaganie nie da się już wytrzymać

abc

Polakowi nigdy nie dogodzisz, zawsze za mało albo za dużo, za ciężko itp itd, ten kto pracuje ten jest wynagradzany dokładnie 10 każdego miesiąca, nigdy pensja nie była spóźniona więc o jakim braku roboty mówicie? 3/4 wypowiadających się tutaj to pewnie sfrustrowani byli pracownicy, którzy dostali wypowiedzenia ze względu na swój brak zaangażowania. Były Dyrektor A.N. poleciał bo siedział więcej w biurze przed komputerem niż z ludźmi i na produkcji, a teraz poleciał Prezes bo to starzy znajomi z byłej firmy, ręka rękę myła, jeden i drugi to samo robili i tylko pogłębiali kryzys, który sami zapoczątkowali, teraz reszta sobie wypruwa żyły, żeby to nadgonić a to wszystko po to, żebyście mieli wypłatę i pracę. Jesteście tacy krótkowzroczni. Lepiej jest lecieć w kule, dostawać kasę, zarobić i się nie narobić, typowy Polak cebulak, aż mi Was szkoda. Wyjedźcie za granicę na cebulki a rodzinę zostawcie w Polsce jak jesteście tacy mądrzy. Gdyby było tak źle to już dawny by firma padła, taka prawda.

poi

Koszmarna firma nie polecam pracy a robie długo tylko urlop wykorzystać i trzeba coś zmienić tu juz naprawdę się wszystko sypie jeszcze jak był gadawski Śmigiel i bronzel to jakoś się kręciło choć też nie było dobrze ale teraz dno ponoć seba się już ogarnol ktoś coś wie bo nie odbiera tel

jems

Bond co ty bierzesz ze takie brednie piszesz taki burdel i syf to ta firma od 10 lat nie widziała dyrektor i kierownik coś poukładali chyba pozytywne wpisy na swój temat nigdy nie było tak źle gołym okiem widać ze wszyscy maja juz totalnie w dupie tylko czekaj aż się to wszystko rozwali do końca

bond

Łysy przewiduje ze za miesiąc będziesz prosił o pracę bo nie ma 2 tak dobrej firmy na rynku jeszcze wrócisz jak ta cała banda nieudaczników co poszła na nova tylko pytanie czy będzie dla ciebie miejsce bo produkcji jest super poukładane przez kierownika i dyrektora

miko

Rozkład firmy trwa w najlepsze kto jest w końcu za to odpowiedzialny takie mieszanie i brak organizacji tylko wszystko rozwala nie da się robić na produkcji bo nikt nad niczym nie panuje obudzi się w końcu wlascilielwlasciliel i zacznie to ratować czy trzeba tylko dociagnac do urlopu i się zmywać

miko

bak

Szkoda ze okręt zaczyna tonac bo można by jeszcze skasować starego na parę wypłat ale skoro ludzie się zwalniają w takim tempie to trzeba też odejść

big papa

Wszystko wina starego przecież dyrektorczy kiekierownik sam się nie zatrudni banda baranów bez pojęcia o produkcji dlatego jest taki syf i wszyscy maja wszystko gdzieś każdy patrzy byle do wypłaty przecież jak się patrzy na to co młody opowiada to się w głowie nie mieści normalnie to by max na szlifierce jechał

nick

To co się obecnie tutaj wyprawia to wola o pomstę do nieba nieład brak organizacji bałagan totalny nigdy tak nie było jak długo pracuje nikt nic nie wie byle do 10 dorwać

ziomek
@nick 01.06.2016 15:09

Ale czyja to jest wina? Dyrektora operacyjnego, kierowników, pracowników fizycznych? Każdy narzeka, ale nikt nie wie na kogo...

nick2

i tak łysy pozabiera trochę ludzi tylko niech się zwolni juz na dobre to zacznie wyciagac ludzi

jan
@nick2 30.05.2016 12:11

Co za brednie... Były dyrektor A.N. to czysty teoretyk... Nie ma pojęcia o pracy i organizacji... Gość się zna jedynie na zakładaniu okularów ochronnych :-)

pracus

Teraz jak odszedł dyrektor operacyjny A.N., to chyba będzie jeszcze gorzej? Kto będzie tym wszystkim tak dobrze zarządzał? Nie macie obaw, że trzeba będzie szukać innej pracy, a może uciekać do firmy, w której były dyro przejął obecnie stery? Tam pewnie teraz jest bajka.

nick

Poco piszecie te brednie żeby co ocalić swoje stołki przecież wiemy ze jest coraz gorzej Kaszuba i jego świta pozbawia nas pracy właściciel podziękował gadawskiemu i smiglowi i zrobił się problem

szczęśliwy

Co wy narzekacie kalmet to super firma wszystko jest poukładane kierownicy na najwyższym poziomie od kiedy odszedł seba i Łukasz to wszystko idzie tak jak sobie życzy szef jest wynik na wydziale są też premie

byk

Dokładnie tak jest ci co potrafili coś więcej to się pokoleji zwalniają a stary przyjął starego cwaniak i nie robi na stanowisko dyrektora do tego 2 kierowników bez pojęcia i wszystko się posypały bardzo szkoda bo pewnie po urlopie trzeba będzie odejść

kalmet

Długo tu pracuje i powoli zdaje sobie sprawe ze to juz koniec jak się patrzy na sposób zarządzanie w tej firmie szef pozbył się już ostatnich pracowników co potrafili to kontrolować i nie widzę jakich szkód dokonał jego syn nie ma sensu pastwic się nad kierownictwem to nie ich wina ze muszą tym rządzić

@kalmet 25.05.2016 20:39

co wy chcecie od kzysia... przeciez tego goscia nie interesuje nawet wlasna dziewczyna tylko gry komputerowe... wieczne dziecko

olek

Mirek i ten koleś od pseudo dyrektora miejcie trochę honoru i samooceny i zwolnienijcie się bo wasza praca to katastrofa zaraz po starym i jego opóźniony synku jesteście posmiewiskiem w całej firmie

Zostaw opinię o kalmet gliwice - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie kalmet gliwice