Opinie o Kalmet Gliwice w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kalmet Gliwice. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kalmet Gliwice na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kalmet Gliwice w Gliwice

Alex

pamiętaj, ze wszystko wraca w życiu

Emil

Premia świąteczna była???

@Emil

Zarząd nawet nie złożył (usunięte przez administratora) życzeń, także premia i paczki są tam gdzie życzenia :|

Emil

jedno szczescie że tych orłów z ksiegowosci nie ma to była żenada tylko żarli i nic nie robili ta od przelewow to nic wiecej nie umiała a kase miała dobra nie mowiac już o tym biurowym jabconiu ten to był lewus dużo gadać nic nie robić i brać kase

Oszukany
@Emil

Nikt nie odbiera telefonu w sprawie płatności z tego co wiem to bankrut który oszukał mnie i masę innych podmiotów i nie zamierza płacić uwaga przed świadczeniem usług bądź dostarczeniu materiału (usunięte przez administratora)każdego tak jak i mnie ostrzegam

Jabcoń
@Emil

Człowieku do mnie pijesz?? no...to po kolei: 1. Otwórz przyłbice w hełmie i nie pisz jak tchórz anonimowo skoro personalnie masz tutaj na forum coś do załatwienia ze mną 2. Chyba pomyliłeś/pomyliłaś odwagę z odważnikiem 3. Musze Ci przypomnieć lub poinformować, że tak nic nie robiłem, że na przełomie lipca i sierpnia Zarząd zaproponował mi stanowisko głównego księgowego - nie skorzystałem z tej propozycji z kilku powodów 4. Tak nic nie robiłem, że przez ostatnie 1,5 miesiąca wykonywałem prace za 2 osoby, 5. Piszesz coś o braniu kasy?? Kalmet wisi mi jeszcze 11 tysięcy na dzień dzisiejszy 6. Żenada to Twój wpis i wiele wskazuje, ze chyba Twoja osoba 7. Jak kogoś próbujesz krytykować to powołaj się na jakieś konkretne fakty, zdarzenia (tak jak tu ludzie piszą o zarządzie, wypłatach etc..) bo pisząc coś takiego bez faktów wychodzisz na takiego nadwornego błazna Kalmetu, Zarząd Ci będzie klaskał za wpis? a może jesteś kimś kto tam "zarządza"? 8. Musisz mieć strasznie smutne życie skoro w świąteczne popołudnie siedzisz na go work i z zachwytem, oszołomieniem miejsca na rozum wydalasz z siebie takiego stolca Taka moja rada zajmij się czymś pożytecznym, rozwijaj się, pracuj nad sobą, może poczytaj lub poćwicz a nie siedzisz nad go workiem... a jak coś do mnie masz to z imienia i nazwiska proszę i możemy pogadać na argumenty a nie takie bezzasadne wypróżnianie zawartości jelita z żółci i zawiści . I taka jeszcze informacja ja rozwiązałem umowę bez wypowiedzenia zgodnie z art.55 k.p. bo na pewne sprawy jakie były i są w tej firmie nie ma mojej zgody. Każdy z Was niech samemu sobie tę firmę ocenia - jednym może się podobać innym nie, chociaż patrząc po tych opiniach od wielu lat raczej jest słabo.Od braków narzędzi,ubrań roboczych, braków w bhp, materiału do roboty, poprzez szereg innych dziwnych spraw kończąc na ocenie ludzi sposobu zarządzania tą Spółką. Ja się powstrzymam od oceny na forum a to, że sam odszedłem z art.55 chyba mówi wszystko. Na koniec Cię pozdrawiam i życzę powodzenia i mniej nieuzasadnionej chorej zawiści a będziesz szczęśliwsza/y.

Młody
@Jabcoń

Jabłoń co prawda w oczy kole z nie długo stary dopatrzył się kierownik kołkowi że nic nie potrafi i na niczym się nie zna a udaje że się zna następny Herc zwalnia ludzi i szuka oszczędności a na 5 hali walą nadgodziny po ile chcą bo ich nikt nie potrafi rozliczyć ślepy by to zobaczył że na tygodniu nic nie robią tylko łażą żeby przyjść w weekend bo stary setki zapłaci

Kazik
@Oszukany

Emil, (usunięte przez administratora) tak ci powiem że nie odbiera bo co mi wiadomo to jak nie praca zdalna to kwarantanna to L4 przeciez tej w sekretariacie to nie ma juz od 3 miesiecy to o co ci chodzi przeciez płaca, jak masz problem to chyba zle dzwonisz,

Joanna
@Emil

Forum nie służy do tego, by krytykować tu poszczególne osoby. Zachęcam Cię do wyrażenia rzetelnej opinii na temat firmy. Możesz powiedzieć, na jakim stanowisku pracujesz? Interesuje mnie, czy pracodawca wymaga wcześniejszego doświadczenia zawodowego. Jaki rodzaj umowy oferuje? Wszystkie te informacje będą przydatne dla osób, które szukają pracy.

Kamil

Paczki dla dzieci były? A na "karpia" dali???

Monter Konstrukcji Stalowych

Głupia i jałowa rozmowa z wielką Panią Dyrektor

Kompletnie bzdurne i bezsensowne. Miała moje CV przed oczami więc 90% pytań nie powinna mieć miejsca. Pytanie o stawkę też, skoro po usłyszeniu odpowiedzi wzbrania się tabelkami i widełkami na dane stanowisko

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Franek

ja tam nic złego nie moge powiedzieć o firmie i Prezesie, wypłata zawsze była na czas. Rozstałem się z firma i nie nic złego nie moge powiedziec uważam, że ci co piszą i narzekają to zostali rozpracowani i chyba im się skończyło płacenie i nic nie robienie powodzenia

@Franek

Franek Ty się lecz na nogi ,bo na głowę już za późno. Różne bzdury tu czytałem, ale to co Ty napisałeś jest nr1 bzdura . Delikatnie mówiąc.

Rozek

To się telefon rozdzwoni i będzie wibrować cały dzień i całą noc :D

Rocco

Dajcie spokój kobiecie. Nie ona doprowadziła firmę do takiego stanu a jednak jako jedyna próbuje się przynajmniej zainteresować kwestiami zaległości finansowych ponieważ prezes i członek zarządu zostawili swoje jajka w koszyczku zająca wielkanocnego

Ktoś

Ty chcesz wypłatę tfoją wzioł Wicio bo iebie po 14 godzin bo mu mało wchodzi dyrektorowi bez wazeliny i (usunięte przez administratora) czemu kertofla zdegradowany dzięki niemu następny z plazmy miał wypadek w pracy a na rewiże iebie po nocach Tak to nadawał na kierownik i dyrektora a teraz (usunięte przez administratora) kolegiów z którymi robil

Kalimata

A cóż takiego się stało jeśli nie jest to tajemnicą?

uCZCIWY zdzisław

a co na to wszystko bYSTRY krzysztof???

@uCZCIWY zdzisław

Przecież On tam nie ma nic do gadania, to marionetka jest tylko .

Masarz

To kiełbasy od Widenki z Ornontowic można kupić teraz na Allegro?

Rafał
@Były

no Krzysiowi klękła bejemka i nie dostał passata dostał go nowy syn. Wyprzedził w walce o "tron" Krzysia i Asie.

jo

co to rsp?

Czy w firmie Kalmet Gliwice są regularne szkolenia pracownicze?

Tak

Tak są. Regularnie szkolą pracowników jak przeżyć kolejny miesiąc nie otrzymując wynagrodzenia.

@Tak

Nic dodac nic ujac . Szczera prawda .

Szukam pracy

Witam. Szukam pracy na laser CNC. Czy w firmie są wycinarki? Jeśli są to jakiej marki? Jak zarobki?

@Szukam pracy

Zarobki dobre, ok 20 zł netto, laser trumpf, wypalarka messer

Dominik

No właśnie Pioter ;)

Witam, Jestem zainteresowany rekrutacją na stanowisko kontrolera jakości, ma ktoś informacje jakie są zarobki ? czy nadal zalegają z wypłatami ? Będę wdzięczny za wszelkie merytoryczne wpisy, proszę nie wylewać swoich gorzkich żalów. Pozdrawiam

Jedno jest pewne
@Nowy

O dobrych firmach mówi się na tym forum dobrze, lub wcale. Z doświadczenia wiem, że to co tu się wypisuje jest w 100% prawdą.

Były spawacz
@Nowy

Pracowałem w kalmecie i pare lat temu była to dobra firma gdzie szło zarobić za spawacza dobre pieniądze ale to było kiedyś ....

@Były spawacz

Tak jest , to byla porządna firma. Płacili zus,wyplaty ,ubezpieczenia a teraz trzeba sie z nimi sadzic ,bo nie placa nic . Wlasciciel ma to gdzies czy masz za co zaplacic rachunki ,czy zrobic zakupy . Masakra firma (usunięte przez administratora)

Kontroler
@Nowy

Cześć, ja pracowałem parę lat temu , jak płacili, grosze Ale były. Możesz spróbować na 3 miesiące, ale lepiej szukać coś innego. Szalona firma

Byly

Ile kadzi na ten miesiac 20 ??? , a materiału na 3 , ale to musi jechac hahaha...

Macie wyplate buahahaha?????

Jan

Gdzie jest kasa? Znowu powtórka? Jak się wdupie do tego biura to ino kartki będą latać

Wiola
@Jan

Ah. Ile razy ja to już słyszałam. I jakoś nadal przychodzicie kolejny miesiąc do pracy.

wolny
@Jan

W poniedziałek do roboty! Potrzebujesz kasy ? weź kredyt:)

@Jan

Nie rozumiem Was ,to po co pracujecie w tej przegranej firmie .

@Jan

I co wdupiles sie do tego biura , czy dalej grzecznie chodzis do pracy bez wyplaty???

Rem

18 czerwca pytam właściciela gdzie moja wypłata za maj?

Były

Ja nie mam za marzec, kwiecień, maj .

Delfin
@Były

załóż sprawę w sądzie cwaniakowi i przestrzegaj innych , aby omijali szerokim łukiem tego "pracodawcę"

@Delfin

Założyłem czekam na sprawę.

Jan

Szanowni koledzy czy wasze wynagrodzenia już dotarły? Czy wiszą tak jak moje?

Motto starego
@Jan

O wynagrodzeniu nie myślcie najważniejsze ze macie robota

Tekla

Są bo jeszcze nie mają zaleglosci płacowych. Wszystko do czasu. Polityka zarządu jest taka, żeby co jakiś czas wymienić wszystkich kierowników i dyrektorów, wycisnąć jak cytryny, wmawiajac że z racji zajmowanego stanowiska muszą zostawać po godzinach, przyjeżdżać na kontrolę wtrakcie różnych zmian, oraz w każdy weekend, nie zapłacić, a jak się zaczną upomina o kasę to najpierw uświadomić ich jacy są beznadziejni, a później albo zwolnić albo doprowadzić żeby się sami zwolnili, bo wtedy nie trzeba płacić odpraw. A w ich miejsce ciągle przychodzą następni

Neutralny

Nie żebym się czepiał bo już u Was nie pracuje ale mam takie pytanie.Co Wy jeszcze tam robicie?.Każdy ma zobowiązania i naprawdę nie wyobrażam sobie jak 10 nie mam wypłaty na koncie????

@Neutralny

Ja juz tam od lutego nie pracuje sa mi winni 6 wyplat .

Jedno jest pewne

A który to, ten zaniedbany krępusek? Nie trzeba kończyć psychologii, żeby typa rozszyfrować.

Naprawdę firma upadła? Ktoś potwierdzi ta informacje ?

Zostaw merytoryczną opinię o Kalmet Gliwice - Gliwice

• Jak się pracuje w Kalmet Gliwice?

Zobacz opinie na temat firmy Kalmet Gliwice tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kalmet Gliwice?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 5 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kalmet Gliwice?

Kandydaci do pracy w Kalmet Gliwice napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kalmet Gliwice
2.5/5 Na podstawie 692 ocen.

Kalmet Gliwice