Opinie o Kalmet Gliwice w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kalmet Gliwice. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kalmet Gliwice na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kalmet Gliwice w Gliwice

aaa

Wiele też zależy od podejścia szefostwa! Wyzywanie ludzi m.in od złodziei dopiero wprowadza chorą atmosferę....

Uczciwie

Jak robisz a nie sciemniasz to firma da zarobić.

koles
@Uczciwie

Z doświadczenia a długo tu gnije zaraz pewnie będzie komentarz to się zwolnij ale do sedna w tej firmie nie liczy się starz doswiadczenie czy kompetencjie kasę kroja przedewszystkim cwaniacy i nie roby które znalazły sposób żeby dobrze zakręcić się koło właściciela i oczywiście mówi pracownicy którzy obiecują na start gruszki na wierzbie i cyganstwie jak kreceni z jakimiś dziwnymi akordami na hali nie wspomnę

@koles

Najwyraźniej nastąpiło wiele zmian na gorsze . W maju jak odchodzilem nie było aż tak źle. Ludzie narzekali ale jakoś nie odczuwałem tego tak . Pracowało się dobrze gdy było się skupionym na swoich zadaniach. Z drugiej strony jest tyle pracy i zakładów szukających robotnych ludzi ze znalazienie nowej pracy zajmuje raptem dwa dni i są godziwe warunki.

puti

Jeśli szukasz pracy na przetrwanie to polecam rotacja jest potężna a wynika z ogromnego bałaganu ludzie przychodzą i odchodzą po chwili zawsze jakaś wypłata ci wpadnie startuj na kadzie albo belki tam jest najłatwiej teraz posciemniac bo nikt tym nie potrafi zarządzać polecam

Uczciwie

Dla szukających pracy w kalmecie. Można polecic to miejsce bo oceniam zakład na dobry. W firmie można zacząć od szlifierki a nauczyć można się naprawdę wiele bo jest kilku fachowców tylko trzeba chcieć. Przychodząc do pracy nikt ci za bajere płacić nie będzie. Atmosfera w pracy dobra bo wielu ludzi jest naprawdę w porządku ,a to ze są i (usunięte przez administratora) to zawsze wszędzie będą. Konkrety; płacą na czas, umowa, ubezpieczenie, ZUS opłacony. Traktując zakład jako miejsce pracy a nie spotkań to w firmie można robić.

pa pa
@Uczciwie

Faktycznie miejsce godne polecenia dramat organizacyjny to co famili Frost wyprawia nie da sięoopisać akord jedno wielkie oszustwo ciągły brak materiału i sprzętu ludzie którzy obsługują produkcie z łapanki kierownik i dyrektor totalna amatorka dlatego się zwalniam

Monter Konstrukcji Stalowych

Głupia i jałowa rozmowa z wielką Panią Dyrektor

Kompletnie bzdurne i bezsensowne. Miała moje CV przed oczami więc 90% pytań nie powinna mieć miejsca. Pytanie o stawkę też, skoro po usłyszeniu odpowiedzi wzbrania się tabelkami i widełkami na dane stanowisko

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
tom

Jeśli jest jakaś chętna ekipa do wykonywania koszy, to zapraszam. Rozliczenie od sztuki. Możliwa praca po godzinach, w soboty i niedziele. Kontakt tel. 600 066 116

obojetny

Źle się dzieje a Stary jak zwykle tylko miesza i nowego oprowadza kolejny Zbawiciel Z okręt tonie

@obojetny

@obojetny Według Twoich i innych wytycznych to ten okręt tonie i tonie i tonie już od miesiąca, roku, dwóch i jakoś zatonąć nie może, także włóż sobie te brednie między bajki i zacznij pracować ! :)

zadowolony

Pięknie jest tak patrzeć z boku i obserwować porażkę lysego i lukaszka tak się napinali przez tyle lat i co jednego nie ma a drugi wali na hali jak debil a ja walę starego ile wlezie i buduje dom a gnoje chcieli mnie zwolnić teraz sebusia nie ma i mam nadzieję że nigdy nie wróci

serag
@zadowolony

a ty sebie do piet nie dorastasz a dom na kredyt to kazdy moze jestes bardzo inteligetny

ui

Sam jesteś nie rób pewnie siedzisz w biurze bo na halę się nie nadajesz i tak super zarzadzasz ze z miesiąca na miesiąc jest coraz gorzej dlatego co chwile ktoś daje papier do kadr bo w takim bałaganie nie da się już wytrzymać

abc

Polakowi nigdy nie dogodzisz, zawsze za mało albo za dużo, za ciężko itp itd, ten kto pracuje ten jest wynagradzany dokładnie 10 każdego miesiąca, nigdy pensja nie była spóźniona więc o jakim braku roboty mówicie? 3/4 wypowiadających się tutaj to pewnie sfrustrowani byli pracownicy, którzy dostali wypowiedzenia ze względu na swój brak zaangażowania. Były Dyrektor A.N. poleciał bo siedział więcej w biurze przed komputerem niż z ludźmi i na produkcji, a teraz poleciał Prezes bo to starzy znajomi z byłej firmy, ręka rękę myła, jeden i drugi to samo robili i tylko pogłębiali kryzys, który sami zapoczątkowali, teraz reszta sobie wypruwa żyły, żeby to nadgonić a to wszystko po to, żebyście mieli wypłatę i pracę. Jesteście tacy krótkowzroczni. Lepiej jest lecieć w kule, dostawać kasę, zarobić i się nie narobić, typowy Polak cebulak, aż mi Was szkoda. Wyjedźcie za granicę na cebulki a rodzinę zostawcie w Polsce jak jesteście tacy mądrzy. Gdyby było tak źle to już dawny by firma padła, taka prawda.

poi

Koszmarna firma nie polecam pracy a robie długo tylko urlop wykorzystać i trzeba coś zmienić tu juz naprawdę się wszystko sypie jeszcze jak był gadawski Śmigiel i bronzel to jakoś się kręciło choć też nie było dobrze ale teraz dno ponoć seba się już ogarnol ktoś coś wie bo nie odbiera tel

jems

Bond co ty bierzesz ze takie brednie piszesz taki burdel i syf to ta firma od 10 lat nie widziała dyrektor i kierownik coś poukładali chyba pozytywne wpisy na swój temat nigdy nie było tak źle gołym okiem widać ze wszyscy maja juz totalnie w dupie tylko czekaj aż się to wszystko rozwali do końca

bond

Łysy przewiduje ze za miesiąc będziesz prosił o pracę bo nie ma 2 tak dobrej firmy na rynku jeszcze wrócisz jak ta cała banda nieudaczników co poszła na nova tylko pytanie czy będzie dla ciebie miejsce bo produkcji jest super poukładane przez kierownika i dyrektora

miko

Rozkład firmy trwa w najlepsze kto jest w końcu za to odpowiedzialny takie mieszanie i brak organizacji tylko wszystko rozwala nie da się robić na produkcji bo nikt nad niczym nie panuje obudzi się w końcu wlascilielwlasciliel i zacznie to ratować czy trzeba tylko dociagnac do urlopu i się zmywać

miko

bak

Szkoda ze okręt zaczyna tonac bo można by jeszcze skasować starego na parę wypłat ale skoro ludzie się zwalniają w takim tempie to trzeba też odejść

big papa

Wszystko wina starego przecież dyrektorczy kiekierownik sam się nie zatrudni banda baranów bez pojęcia o produkcji dlatego jest taki syf i wszyscy maja wszystko gdzieś każdy patrzy byle do wypłaty przecież jak się patrzy na to co młody opowiada to się w głowie nie mieści normalnie to by max na szlifierce jechał

nick

To co się obecnie tutaj wyprawia to wola o pomstę do nieba nieład brak organizacji bałagan totalny nigdy tak nie było jak długo pracuje nikt nic nie wie byle do 10 dorwać

ziomek
@nick

Ale czyja to jest wina? Dyrektora operacyjnego, kierowników, pracowników fizycznych? Każdy narzeka, ale nikt nie wie na kogo...

nick2

i tak łysy pozabiera trochę ludzi tylko niech się zwolni juz na dobre to zacznie wyciagac ludzi

jan
@nick2

Co za brednie... Były dyrektor A.N. to czysty teoretyk... Nie ma pojęcia o pracy i organizacji... Gość się zna jedynie na zakładaniu okularów ochronnych :-)

pracus

Teraz jak odszedł dyrektor operacyjny A.N., to chyba będzie jeszcze gorzej? Kto będzie tym wszystkim tak dobrze zarządzał? Nie macie obaw, że trzeba będzie szukać innej pracy, a może uciekać do firmy, w której były dyro przejął obecnie stery? Tam pewnie teraz jest bajka.

nick

Poco piszecie te brednie żeby co ocalić swoje stołki przecież wiemy ze jest coraz gorzej Kaszuba i jego świta pozbawia nas pracy właściciel podziękował gadawskiemu i smiglowi i zrobił się problem

Zostaw merytoryczną opinię o Kalmet Gliwice - Gliwice

• Jak się pracuje w Kalmet Gliwice?

Zobacz opinie na temat firmy Kalmet Gliwice tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kalmet Gliwice?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 5 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kalmet Gliwice?

Kandydaci do pracy w Kalmet Gliwice napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kalmet Gliwice
2.5/5 Na podstawie 692 ocen.

Kalmet Gliwice