Lux Med Sp. z o.o.

Opinie o Lux Med Sp. z o.o.

znudzony_pracuś

LUX MED ponownie i w tym roku obdarzony tytułem solidny pracodawca! Brawka!

Meliska

Pracuję w LUX MED-ie i chcę powiedzieć, że nie jest lekko ponieważ mam do czynienia z chorymi ludźmi. Ale nie jest źle!

była recepcjonistka

Pracowałam w tej firmie ponad półtora roku na recepcji. Praca bez możliwości rozwoju, bez umowy a nie przepraszam umowa jest zlecenie na czas nieokreślony. Kierownictwo działu obsługi pacjenta to osoby, które zajmują takie stanowiska tylko dzięki znajomością bo wiedzy nie posiadają. Wynagrodzenie to śmieszne 13 zł brutto i na żadne podwyżki szans nie ma. Osobiście nie polecam

Mili

Prasowałam w tej firmie 2lata to jakaś porażka . Oczekują od pracownika abys pracowała codziennie po 12h. Zero możliwości rozwoju, o umówię można tylko pomarzyć bo ciagle cięcie kosztów. Panie które siedzą w biurze które się dostały za lizanie wielkie damy patrzę na Ciebie z góry bo chyba zapomniały ze 2miesiace wcześniej siedziały na recepcji. Brak szacunku dle personelu od przełożonych.Recepcja za wszystko obrywa od pacjentów i od lekarzy. Uciekać od tej firmy z daleka bo to jedo wielkie (usunięte przez administratora)

Specjalista Seo

Kilka etapów i każą przygotować obszerną prezentację, gdzie dzielisz się pomysłami na uzdrowienie ich beznadziejnych sajtów. Wyłudzanie pomysłów wg mnie.

Dlaczego chcesz zmienić pracę? Jak uzdrowić sajty Luxmedowe.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Mariolka

Słyszałam, że LUX MED będzie miał nową placówkę ale ponieważ narazie to tajemnica więc nie wiem jeszcze gdzie. Może ktoś coś wie? Podzielcie się nowinkami.

Ha!
@Mariolka

Ja słyszałem, że nie będzie tam komu pracować i wielce zdziwione tym faktem błyskotliwe umysły z Postępu będą próbować na siłę oddelegowywać resztki pracownikow z pozostałych placówek aby ledwo obsadzić skład na 3/4. Już w pozostałych ich placówkach ponad połowa pracowników ma plakietki "uczę się". Powodzenia! Ha ha ha!

Niektórzy mylą na tym forum jaki jest jego cel. To forum dla pracowników a nie dla pacjentów a to zasadnicza różnica. Praca w LUX MED-ie nie jest przyjemna ze względu na jej charakter ale wiele jak ktoś radzi sobie ?

Olga

Praca w LUX MED-ie nie należy do łatwych ani przyjemnych. Chory człowiek jest bardzo często przykry do tego ciągłe kolejki do lekarzy i człowiek jest zmęczony. Lubię swoją prace i w sumie nie narzekam.

Karol

Jeśli jeszcze nie zaczęliście pracy w firmie a już wiecie, że jest zła to po o było startować? Nie słyszałem o idealnej ale akurat LUX MED jest spoko.

Postępowy
@Karol

Zapomniałeś zmienić nicka na "medyk".

Skonsternowana zachowaniem

Byłam umówiona na rozmowę w sprawie pracy, musiałam z pilnych powodów przełożyć spotkanie o czym powiadomiłam 2 h wcześniej, kobieta z HR odpisała, że nie ma problemu i żebym dała znać kiedy mogę się spotkać, odpisałam, żeby podała dogodny dla nich termin, ja się dostosuje, nie było odpowiedzi cały dzień, dnia następnego ponowiłam pytanie i od 2 dni nie ma odpowiedzi, co prawda już mnie nie interesuje ich oferta bo widać jak podchodzą do sprawy,a ja nie szukam pseudo firmy, żeby zatrudnić się na dwa tygodnie, pewnie przyzwyczajeni są, do zmian w kadrze takich, że nawet przyszłych ewentualnych pracowników olewają a ogłoszenie znów wisi na pracuj.pl od kilku dni. Nie polecam.

Jerzyk

Charakter pracy jaki ma LUX MED nie sprzyja pozytywnym opiniom. Duży stres z całą pewnością zniechęca niektórych pracowników.

Masza

Nie zgadzam się z tym, że firma nie szanuje ludzi z prostego powodu. Pacjenci są chorzy więc wymagający i trudni w obsłudze. Stres udziela sie wszystkim i wystarczy drobiazg żeby mieć pretensje do siebie.

Były opiekun vip
@Masza

Inaczej sie pracuje obsługując nawet mega trudnych VIP, kiedy masz do kogo się zwrocic z problemem, a inaczej, kiedy wiesz, ze nikt nie slucha tego co mówisz i musisz ściemniać np w raportach dostępności , a inaczej wyglada jak pacjent przychodzi. Druga sprawa w kolejce do nfz nikt nie pozwoli sobie na bycie trudnym, bo wszyscy jadą na tym samym wózku. W lux było inaczej bo najpierw pacjentów traktowano z czerwonym dywanem,zeby firma nie odeszła zeby stały wpływ był. Pokazano im jak możma ich traktować. A potem z firmy ktora leczy lux stał się firmą ktora musi zarabiac. Czyli zapchane placowki, dostępność tylko w raportach, zwalnianie blokad zeby temi choć na chwilę był. Albo i zakładanie w razie jak mega vip znajomy dyrekcji zadzwoni... Pracowałam po lux w przychodni komercyjnej, gdzie ludzie zostawiali za jednym razem po kilka tysiecy i mimo ze chorzy byli mniej trudni niż vip z lux z abonamentem za 13,50 opłacanym przez firmę. Byłam pod takim vipowskim telefonem w luz to i na bani dzwonili po 23:00. Nie polecam lux w obecnym stanie...

Tesserakt

Usunąć ten spam! Masz taką uber klinikę i nie stać Cię na domenę firmową? To jak Cię będzie stać na kompetentnych i doświadczonych pracowników? Normalnym kanałem nie możesz znaleźć ludzi do pracy? Czekaj - jeden taki duży moloch też nie może. Ciekawe dlaczego?

Ktoś

Firma zupełnie nie szanuje swoich pracowników. Nie wiem, na jakiej podstawie ogłasza się najlepszym pracodawcą.. Dopóki Luxmedem będą zarządzać w większości lekarze, którzy o prawdziwym zarządzaniu firmą mają bardzo nikłe pojęcie, to niestety nic się nie zmieni.. Jak się komuś "na górze" coś wydaje, to tak ma być. Nie słucha się głosu pracowników, którzy niejednokrotnie mają wiele cennych spostrzeżeń. Najlepiej żeby siedzieli cicho i pokornie wypełniali wszystkie polecenia. I jeszcze żeby wykazywali zrozumienie, że teraz trzeba oszczędzać, bo ktoś "na górze" wcześniej sobie nie przekalkulował pewnych decyzji..

Pracownik1

Nie polecam pracy w Luxmedzie w Białymstoku! Mobing ,traktowanie pracownika jak najgorsze zło,zrzucanie wszystkich wlasnych obowiązków na nizszego stopniem.nikt nie reaguje bo koordynatorki pracuja "po znajomości". W placowce na Tysiaclecia nie przyjemna i nie kompetentna koordynatorka z przypadku wyladowujaca swoje emocje na pracownikach.Szkoda zdrowia ,stanowczo odradzam!

Olga

Myślę, że LUX MED nie zasługuje jedynie na skargi!

Zło totalne. W firmie proszą o przygotowanie prezentacji. Potem żadnego feedbacku. Oczywiście nie kończą procesu rekrutacji. Po prostu wyłudzają w ten sposób pomysły od konkurencji. Bo ludzie, którzy tam pracują nie mają żadnych pomysłów. Uważajcie, żeby w ten sposób Was niewykorzystali. Anna.

Mig
@Anna

Miałam to samo...

Odradzam pracę w tej firmie! Od samego początku obietnice podwyżek, premii i oczywiście umowy, wszystko bez pokrycia, bo premie są tylko dla wybrańców, na umowę czekałam 2 lata (!), a podwyżki nie zobaczyłam do dziś. Cięcie etatów, bo przecież "zastaw się a postaw się" - nowe błyszczące placówki rosną jak grzyby po deszczu, ale niedługo nie będzie w nich komu pracować, bo pracownicy uciekają masowo i zatrudniają się u... naszych kontrahentów :) brakuje pracowników recepcji, koordynatorów, kierowników, brakuje pielęgniarek i lekarzy, tylko dyrektorzy (a jakże!) żyją jak pączusie w maśle i zdają się nie widzieć, że niedługo chyba sami będą siedzieć na recepcjach i zupełnie nie przejmują się tym, że ucieka im tłum długoletnich pracowników. Wstyd! Czas uciekać, po tylu latach ciężkiej pracy wciąż słyszę tylko narzekanie z góry, że robimy za mało.

Larym

Jak zobaczyłam aktualna listę ofert pracy to jestem bardzo zaskoczona. Jaka jest tego przyczyna? Firma ciągle otwiera nowe placówki? Trochę dziwią mnie te negatywne opinie o firmie, nie wiem co o tym mysleć.

Baśka

Niektórzy mylą pracę z zabawą w przedszkolu, aż się nie chce czytać opinii.

@Baśka

Jeśli chce Pani pracować za 9,70 zł na godzinę wykonując jednocześnie 5 rzeczy na raz: odbieranie telefonów, szukanie terminów, załatwianie spraw z maili, obsługę pacjentów i rejestrowanie bieżących badań i to najlepiej po 12h przez 3,4 dni w tygodniu plus kolejne dwa dni po 8h to Pani wybór. W gratisie otrzymuje Pani opieprz od pacjentów, że nie ma terminów, i że to wszystko wina recepcji podczas, gdy Ty się troisz i dwoisz żeby pacjentom pomóc. Po mniej więcej roku stwierdzasz, że to i tak nie ma sensu, bo generalnie zarządzając Luxmed mają gdzieś pacjentów to po co Ty masz się przejmować. Tak nawiasem mówiąc pamiętajcie ludzie, że wszystkie reklamcje, które składacie na nikim wrażenia nie robią.

Igor
@były pracownik

Coś Ci się chyba pomyliło, bo zgodnie z prawem najniższa stawka na zlecenie to 13 zł na godzinę!

Igor

porażka
@Igor

13 zł brutto, czyli ~9 z groszami na ręke...

@Igor

Pracowałam na umowie zlecenie za 13 zł brutto odliczając wszystkie obowiązkowe składki wychodzi jakieś 9,70 na rękę jakbyś nie umiał sobie przeliczyć...

Zmiana
@były pracownik

Powiedz mi tylko, skoro było Ci tak źle to po co tam pracowałaś? Przecież zawsze można pracę zmienić, zwłaszcza teraz kiedy bardzo spadło bezrobocie. Na siłę Cię chyba nikt nie trzymał...

@Zmiana

Może dlatego, że jak przyszłam do pracy to było dobrze przynajmniej dla mnie. Nie mogłam narzekać ani na kierownika ani na koordynatora ani na ludzi, z którymi pracowałam. Za abonament nie płaciłam a grafik zawsze można było dostosować do innych zajęć...Ale kiedy z dnia na dzień zaczęli zleceniówkom obcinać po 20-30 h, pracownicy zaczęli się zwalniać a pracy zostawało tyle samo: telefony, maile, dokumentacja, obsługa recepcji, odwoływanie wizyt...a dwie osoby na zmianie. To zmieniłabym zdanie na temat tej firmy. Cięcia kosztów na pracownikach a zdążył powstać i szpital i kolejne trzy nowe placówki. Na pytanie o umowę o pracę padała odpowiedź, że cięcia kosztów i Luxmedu nie stać na utrzymanie recepcji. Zresztą już tam nie pracuję

@Baśka

Jak się siedzi za biureczkiem i pije kawkę od 8-16 to może i się podoba praca w luxmed.

Byłam na początku zadowolona, wypełniałam swoje obowiązki sumiennie i dostałam awans - po awansie DRAMAT. Walenie nadgodzin które w żaden sposób nie są rozliczane (musiałam się wykłócać że chce wolne z nadgodzin), cały czas kombinacja i krętactwo jak naciągać ludzi. Brak szacunku i co najważniejsze brak jakiekolwiek pomocy ze strony kierownictwa czy to w merytorycznej pracy czy od strony technicznej. ODRADZAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

karmel

od godziny siedze na telefonie aby umowic sie na badania okresowe

Zostaw merytoryczną opinię o Lux Med Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Lux Med Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lux Med Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 161.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lux Med Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 88, z czego 9 to opinie pozytywne, 66 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lux Med Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Lux Med Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lux Med Sp. z o.o.