opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

LUX MED

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.7/5

Na podstawie 909 ocen
Opinie(1720)
Dodaj opinię
Aktualności(2)
Wywiady(1)

Opinie(1720)

Dodaj opinię
Aktualności(2)
Wywiady(1)
Logo
  • Poznaj nas
  • .
  • Nasze wartości
  • .
  • Nasze atuty
  • .
  • Kontakt

Poznaj nas

Nasze wartości

Nasze atuty

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Siedlce
  • Płock
  • Radom
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Ciechanów
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Biłgoraj - Luxmed
Bydgoszcz - Luxmed
Chełm - LUX-MED
Gdańsk - Luxmed
Gdynia - Luxmed
Katowice - Lux-med
Kraków - LUX-MED
Kraśnik - Luxmed
Krasnystaw - Luxmed
Lublin - Luxmed
Luboń - Luxmed
Łódź - LUX MED
Opole - Luxmed Opole
Poznań - LUX-MED
Poznań - przeźmierowo - Luxmed
Ruda Śląska - Luxmed
Ryczywół - Luxmed
Rzeszów - Luxmed
Siedlce - Luxmed
Toruń - Luxmed

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o LUX MED Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o LUX MED Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 21
    • 22
    • 23
    • 24
    • 25

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o LUX MED Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Yoga

    16.12.2015 14:56

    Inne

    Dzisiaj złożyłam zawiadomienie na policji. Dołączyłam screen ogłoszenia, wydrukowałam wszystkie maile. Dowodu zmieniać nie muszę. Pani na policji powiedziała że jedyne co może zrobić z danymi to je sprzedać, ale kredytu nie weźmie. Zgłaszajcie wszystkie tą sytuację na policję. Jeśli coś zrobi z danymi choćby jednej z nas sprawę połączą z całej Polski.
    ReviewUserIcon
    bezrobotna

    11.12.2015 15:29

    Inne

    Widzę że gość szukał całej ekipy a nie tylko dwóch osób na recepcję. Też dostałam meila żebym podała dane do umowy itd. Nie odpisałam i mam spokój. Zastanawia mnie czy na podstawie danych z cv jest w stanie coś wykręcić i mam nadzieje że nie. Oglądałam dzisiaj ogłoszenia i na jednym z portali jest mega podobne ogłoszenie.
    ReviewUserIcon
    Arda

    10.12.2015 19:53

    Inne

    Dziewczyny, ja zgłosiłam już na policję , opowiedziałam po kolei jak było, podałam tą stronę i jego maila. Strony z ogłoszeniem już nie ma jak i jego konta, zdążył wszystko usunąć. Jestem zła, że dałam się tak nabrać... Teraz trzeba wyrobić nowy dowód, 2 tyg się czeka a potrzebny jest w razie jakiś rekrutacji :(
    ReviewUserIcon
    Yoga

    10.12.2015 14:24

    Inne

    Moim zdaniem trzeba wydrukować maile na potwierdzenie, ogłoszenie jeśli masz chociaż screena. No i mówisz tak jak było
    ReviewUserIcon
    Anka

    10.12.2015 11:43

    Inne

    Dziewczyny ja jestem w tej samej sytuacji i podałam te wszystkie dane, ale co mam powiedzieć na policji????
    ReviewUserIcon
    Yoga

    09.12.2015 23:50

    Inne

    Z samymi danymi nic nie załatwi. Żeby cokolwiek zrobić np w banku musi mieć dokument ze zdjęciem. Ja podjadę jutro na policję i zgłoszę. Lepiej dmuchać na zimne
    ReviewUserIcon
    Arda

    09.12.2015 19:39

    Inne

    Dowodem jest choćby to , że było takie ogłoszenie z jego imieniem i nazwiskiem i mamy przecież od niego maile , myślę, że to jest duży dowód ... ja zgłaszam to bo nie wiadomo co będzie kombinował z tymi naszymi danymi ... sam fakt , że je ma powinien być zgłoszony bo nigdy nie wiadomo ...
    ReviewUserIcon
    kati266

    09.12.2015 18:21

    Inne

    Z tym zastrzeżeniem dowodu osobistego to jest dobry pomysł, ale jeżeli chodzi o zgłoszenie tego na policję to będzie mu to bardzo trudno udowodnić, często takie sprawy są umarzane z braku dowodów (radziłam się znajomego w tym fachu) dlatego ciągle się zastanawiam czy to zgłosić. Zgłaszacie to?
    ReviewUserIcon
    Arda

    09.12.2015 14:24

    Inne

    DZIEWCZYNY!!! te które podały dane dowodu osobistego i nr konta bankowego dzwońcie do swoich banków bo trzeba zastrzec dowód osobisty gdyż istnieje ryzyko transakcji na wasze konto !!!! niestety trzeba potem wyrobić nowy dowód osobisty :(
    ReviewUserIcon
    Arda

    09.12.2015 13:45

    Inne

    DZIEWCZYNY !!! przez przypadek znalazłam w sieci ,że ten gość jest poszukiwany przez policję ! ja też się nabrałam , idę dziś to zgłosić bo on ma dane mojego zamieszkania i inne a nie wiadomo gdzie przebywa bo zgłoszenie policyjne jest z Warszawy ! radzę wam też to zgłosić , jestem podłamana :(
    ReviewUserIcon
    Monika666

    09.12.2015 09:46

    Inne

    Jestem za .
    ReviewUserIcon
    Yoga

    09.12.2015 09:22

    Inne

    Może zgłośmy to na policję? Tylko im nas więcej tym lepiej i trzeba poinformować że proceder był stosowany w całej Polsce
    ReviewUserIcon
    Monika666

    09.12.2015 08:46

    Inne

    Widzę, że sporo nas naiwnych jest.Też wpadłam z danymi, ale nie przelewałam kasy. Nie wiem, jak chłopak do którego też mail był zaadresowany. Mam nadzieję, że nie wykorzysta naszych danych.
    ReviewUserIcon
    kati266

    08.12.2015 20:07

    Inne

    Cześć. Ja podobnie jak Wy również otrzymałam informację, że chcą mnie zatrudnić jako rejestratorkę medyczną w Lux Medzie w Katowicach. Wszystko fajnie umowa o pracę, jednak nie dało mi spokoju, że jest aż 14 zł na godz. netto i jaki pracodawca chce kogoś zatrudniać nie przeprowadzając rozmowy kwalifikacyjnej, dlatego weszłam sobie na internet poszperać opinie i natknęłam się na wasze informacje, które mnie zszokowały. Dodam, że e-maila dostałam od pana Jacka Sternika (tak się podaje w e-mailu, a któż to jest naprawdę nie wiem sama). Nie naciągał mnie na szczęście na żadne wpłaty i przelewy, ale boje się o swoje dane osobowe, które może wykorzystać w różnych celach. Myślę, że trzeba to zgłosić na policję. Pozdrawiam ;)
    ReviewUserIcon
    Lolika

    08.12.2015 19:27

    Inne

    Okej rozumiem, czyli jeszcze pewnie sie odezwie. Jakim gnojem trzeba być żeby ludzi bezrobotnych jeszcze naciągać. Chociaż mnie bardziej wkurza to, że narobiłam sobie nadziei.. brzmiało tak idealnie, że sie chciało aby to była prawda..
    ReviewUserIcon
    pracownik

    08.12.2015 19:49

    Inne

    Słuchajcie jest to próba wyłudzenia. Mamy firmowe maile i nie wysyłamy takich próśb. Jak pisaliście powyżej tak nie działa profesjonalna firma jaką jesteśmy. Zgłoście to na policję. Jest was coraz więcej, więc powinni się sprawą zainteresować.
    ReviewUserIcon
    Yoga

    08.12.2015 19:08

    Inne

    Ja tez podałam, bo podobnie jak Ty byłam w euforii ;) Następny mail jest z wiadomością że jeśli wszystko jest dla Ciebie zrozumiałe, to proszą o przelew na ich rachunek w celu utworzenia jakiegoś konta technicznego i potwierdzenia danych
    ReviewUserIcon
    Lolika

    08.12.2015 18:03

    Inne

    Tylko, ze mnie nie prosil pan jacek sternik o przelew.. tylko o dane.. i co mam na policji powiedziec? Ze jestem glupia i podalam..
    ReviewUserIcon
    Yoga

    08.12.2015 16:09

    Inne

    Napisałam do Lux-medu i otrzymałam od nich taką informację: "Witam, Dziękuję za zgłoszenie. Grupa Lux Med. w procesie rekrutacji postępuje zgodnie z przepisami prawa określonymi art. 22.1, par. 1. w Kodeksie pracy, i nie żąda przekazania danych osobowych, oprócz tych określonych w przepisach prawnych, nie ponosi odpowiedzialności za rekrutacje wykorzystujące adresy naszych przychodni. Osoby, które czują się w jakiś sposób poszkodowane mogą zgłaszać indywidualnie swoje zdarzenia na policji. Kandydatów zainteresowanych naszymi ofertami pracy, zapraszamy do zgłaszania się przez ogłoszenia publikowane w zakładce Kariera, na naszej stronie www.luxmed.pl" Jak widać zupełnie się tym nie przejmują. Jeśli chcemy coś zrobić to na własną rękę zgłosić to na policję
    ReviewUserIcon
    Lolika

    08.12.2015 13:54

    Inne

    Ja tez wypelnilam ankiete, bylam w chwilowej eufirii i dopiero potem zaczelam myslec, ze to przeciez nieprofesjonalne. Powazna firma nie przyjmuje od tak.. Boje sie.. czy moga jakos uzyc moich danych? Podalam rowniez pesel i numer dowodu.. moze zglosic zgubienie dowodu tak na wszelki wypadek? :(
    ReviewUserIcon
    Yoga

    08.12.2015 10:45

    Inne

    Nie rób im przelewu. Ja napisałam że rezygnuję i tyle. Dali mi spokój
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w LUX MED?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - LUX MED Sp. z o.o.

    ul. Szturmowa 2 02-678 Warszawa

    NIP:5272523080

    REGON:140723603

    KRS:0000265353

    https://www.luxmed.pl
    Branża główna: Lekarze i gabinety

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    maga

    08.12.2015 10:12

    Inne

    Do mnie też pisał Maciej Grela. Niestety odpisałam na ta ankietę a teraz nie wiem co mam zrobić. Pomózcie
    ReviewUserIcon
    justyna

    07.12.2015 22:58

    Inne

    Hej, Ja też dzisiaj dostałam takiego maila.. Do mnie i do jakiejś Pauliny. Napisali, że planują zatrudnić dwie osoby. Zdziwiło mnie to, bo ani telefonu, ani rozmowy kwalifikacyjnej.. Widzę, że jest nas więcej.
    ReviewUserIcon
    Yoga

    07.12.2015 21:08

    Inne

    A ja myślę że osób może być więcej, mogą być takie które wysłały pieniądze i to może być większa sprawa. Swoją drogą Lux-med również można poinformować.
    ReviewUserIcon
    Yoga

    07.12.2015 20:29

    Inne

    Dostałam dokładnie takiego samego maila, a następnie wiadomość z prośbą o zrobienie przelewu. Moim zdaniem to próba wyłudzenia. Dodatkowo Jacek Sternik (dostałam maila z tego samego adresu) napisał maila do mnie i do jakiejś innej kobiety - wiem bo nie wysłał wiadomości z ukrytymi odbiorcami. Podejrzewam że jest więcej osób takich jak my. Czy któraś z Was zrobiła przelew? Moim zdaniem to próba wyłudzenia i może trzeba to zgłosić na policje? Oni dysponują naszymi danymi choćby tymi z CV. Adres mailowy, z którego ten ktoś pisze maile jest prywatny bo to onet.pl. Podejrzewam, że lux med ma maila firmowego
    ReviewUserIcon
    dziewczyna

    07.12.2015 20:40

    Inne

    U mnie podobnie, mail był adresowany do mnie i do jeszcze jednej dziewczyny. I nawet na niego nie odpisałam. Zamiast policji pomyślałam o poinformowaniu samego Lux-medu.
    ReviewUserIcon
    aaa

    07.12.2015 20:27

    Inne

    Hej, ja właśnie dziś też dostałam identycznego maila- już dziwne jest to, że piszą, że zostaną zatrudnione 2 osoby i faktycznie mail jest adresowany do 2 osób, a tu już nas jest 3...
    ReviewUserIcon
    dziewczyna

    07.12.2015 11:07

    Inne

    I jeszcze dodam, że nadawcą maila jest [email protected].
    ReviewUserIcon
    marta

    07.12.2015 11:22

    Inne

    Cześć, ja też dostałam tego e-maila. Ty jesteś Wiola? Dziwna sprawa...
    ReviewUserIcon
    dziewczyna

    07.12.2015 11:43

    Inne

    Cześć, Nie, to akurat nie ja, ale mail i taki sposób rekrutacji jest dziwny i, jak dla mnie, bardzo nieprofesjonalny. Na razie wstrzymuję się z odpowiedzią na tą wiadomość, może ktoś tutaj napisze coś więcej.
    ReviewUserIcon
    dziewczyna

    07.12.2015 11:00

    Inne

    Dostałam dziś wiadomość, że chcą mnie zatrudnić na stanowisku recepcjonistki (w Katowicach), stawka 14 zł/h. Proszą o dane do spisania umowy i rzekomo po odesłaniu ankiety będą się kontaktować, żeby umówić się na spotkanie i podpisanie umowy. Tylko, że... przed tym mailem nikt do mnie nie dzwonił, nie zaproszono mnie na rozmowę kwalifikacyjną (może wcale nie nadaję się do pracy), itd. Czy Lux-med prowadzi w ten sposób rekrutację?
    ReviewUserIcon
    Yoga

    06.12.2015 19:24

    Inne

    Z czego tu korzystać, ja również dostałam taką propozycję. Nikt się ze mną nie skontaktował telefonicznie, jakiś mężczyzna pisze do mnie maile. Poprosił o podanie danych do umowy a ostatnio o przelew na firmowe konto. Pierwszy raz spotykam się z takim działaniem. Jak dla mnie nieprofesjonalne podejście to po pierwsze, a po drugie wygląda jak próba wyłudzenia
    ReviewUserIcon
    pracownik

    06.12.2015 20:38

    Inne

    Lux Med nie prosi telefonicznie o dane do umowy ani o żaden przelew na konto firmy. Uważaj to naciągacz !!! Zgłoś to na policję
    ReviewUserIcon
    pracownik

    06.12.2015 20:41

    Inne

    Lux Med nie prosi telefonicznie o żadne dane do umowy tym bardziej o przelewy na konto firmowe. To jest jakiś naciągacz!!! Zgłoś to na policję !!!
    ReviewUserIcon
    Abba

    02.12.2015 14:58

    Inne

    Dostałam dziś ofertę pracy w LuxMedzie jako recepcjonistka. Stawka jaką mi zaproponowano to 13zł/h na rękę i umowa o pracę. Dlatego dziwią mnie wasze negatywne opinie ..... Umowy jeszcze nie podpisałam. Czy ktokolwiek z Was pracował nich na umowie o prace na podobnych warunkach ?
    ReviewUserIcon
    Barbara

    24.11.2015 11:21

    Inne

    Zaczynając karierę w tym miejscu byłam przekonana, że chodzi o pomaganie ludziom słabym i schorowanym. Po przepracowaniu w Lux Medzie ponad rok mam wrażenie, że główną ideą tego miejsca jest pozyskanie jak największej ilości pacjentów-klientów w celu osiągnięcia maksymalnie wysokich dochodów. Niestety ale większość z mniejszych placówek Lux Med'u to zabawa w przychodnie. Czas dostania się do lekarza jest często taki sam jak w Państwiowej służbie zdrowia. Chyba, że ma się pakiet ViP'owski, to zmienia postać rzeczy. Jedynie większe centra, mające szeroki zakres usług i dostęp do wszelkich specjalistów pełnią swoją funkcję należycie. Dodatkowo od kilku miesięcy Lux Med autentycznie pierze mózgi swoim pracownikom oznajmiając, że w bliżej nieokreślonym czasie jest zakaz dawania podwyżek, nawet osobom, które naprawdę od dłuższego czasu ciężko i rzetelenie pracują po 12h. Chwilę później dowiadujemy się, że setki tysięcy złotówek zostały wydane na jakieś śmieszne kampanie, audyty, baloniki, plakaty (których nikt nie czyta) jabłka z wygrawerowanym logiem LM i napisem "Nasi pracownicy wypełniają ankiety na 10" (tzw GPS - sprawdzanie "satysfakcji" pracowników z pracy). Jako, że pracuję na recepcji chciałabym przemówić do tych, którzy sprawują władzę na wysokich szczeblach. To nie marketing, nie wasz "ciężka" praca jest odpowiedzialna za dobre zdanie o Lux Medzie. To ludzie, którzy są najczęściej pierwszy kontaktem z pacjentem, mają największy wpływ na renomę firmy. Dlatego nie doceniając tych osób (pracujących za 1600zl/msc), traktując jak pionki w tej całej grze, sprawiacie, że przekłada się to na ich podejście do klienta. Czemu My mamy się starać za Was i traktować ludzi poważnie, jak sami nie jesteśmy traktowani poważnie ? Zacznijcie nas doceniać, a zobaczycie jaką potężną firmę stworzycie o niesamowitej renomie. Na koniec podam taki przykład: stary doświadczony pracownik odchodzi po 6 latach pracy, ktoś musi przejąć jego obowiązki. osoba, która je przejmie, liczy na podwyżkę lub w najlepszym przypadku zmianę zapisu obowiązków w umowie. jedyne co słyszy "lux med kroi koszty, umowy zmieniać nie będziemy, szkoda czasu, poszukamy kogoś innego." Pozdrawiam, Basia
    ReviewUserIcon
    Mała

    23.11.2015 22:18

    Inne

    Pracuje w przychodni gdzie jest lux med i szczerze lepiej dziewczyny sa traktowane w lux nedzie , niż my w panstwojej przychodni.
    ReviewUserIcon
    anonim

    03.11.2015 02:23

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    tester

    30.11.2015 22:33

    Inne

    Pensja testera w Luxmed to ok 2,5 tys. na rękę miesięcznie. Umowa -zlecenie (nie dają w ogóle umów o pracę). Wynagrodzenie na początek jest w porządku, ale przedłużając umowę w wielu przypadkach nie dostajesz absolutnie żadnej podwyżki, więc zaczynasz ale i kończysz na tych 2,5 koła. Dla świeżaka może być, dla osoby z doświadczeniem minimum 1-2 lata- to słabe pieniążki. Praca ogólnie mało rozwojowa, w 100% manualne klikanie i sporadycznie- pisanie przypadków testowych. Praca dobra na rok czasu maksymalnie ,z czasem przestajesz się rozwijać i odchodzisz do firmy, gdzie oferują rynkowe wynagrodzenie. Jeśli ktoś szuka pierwszej pracy, to uważam że może się teraz bez problemu załapać, ostatnio sporo doświadczonych testerów odeszło z LuxMed, więc jest dużo miejsc wolnych, starczy pracy dla każdego, kto chce testować.
    ReviewUserIcon
    emelo

    28.10.2015 20:33

    Inne

    a mnie ciekawi czy tam sie nie fałszuje wyników badan. Bo juz 2x sprawdzam wynik i wychodzi inny, a odstęp czasowy np. 1 -dniowy. Wiedze medyczna tez jakas tam mam i wiem,ze takie zmienne sie tak szybko nie wahaja.
    ReviewUserIcon
    nanana

    19.11.2015 14:20

    Inne

    Badania są zlecane do firmy współpracującej, Lux Med nie ma swojego laboratorium
    ReviewUserIcon
    As

    20.10.2015 10:09

    Inne

    Traktowanie pracowników recepcji poniżej krytyki. Ciężka praca za minimalne wynagrodzenie. Na pytanie o możliwość podwyżki zarząd mówi wprost, że na nasze miejsce są inni chętni - świetna motywacja i docenienie pracownika :D Nie istnieje żadna ścieżka rozwoju, po kilku latach pracy nadal jest się "asystentem"
    ReviewUserIcon
    Aleks

    12.10.2015 23:43

    Inne

    Zamierzam postarać się o pracę w dziale sprzedaży Lux Med Warszawa. Ma ktoś jakąś wiedzę jakie tam są warunki pracy?
    ReviewUserIcon
    jololo

    01.10.2015 13:16

    Inne

    praca w luxie to kołhoz. nie polecam nikomu. marna płaca a obowiązków coraz więcej. zero poszanowania pracownika.
    ReviewUserIcon
    jololo

    01.10.2015 13:15

    Inne

    praca w luxie to kołhoz. nie polecam nikomu. marna płaca a obowiązków coraz więcej. zero poszanowania pracownika.
    ReviewUserIcon
    anonim

    24.09.2015 17:49

    Inne

    jest ok
    ReviewUserIcon
    bela

    22.09.2015 20:09

    Inne

    tez odradzam pracuje 2 lata za 7zł żadnej mowy o podwyżce
    ReviewUserIcon
    nika

    22.09.2015 20:07

    Inne

    nie polecam pracy w luxie porażka szkoda gadać 12 godz nawet 3x pod rząd przerwy po 20 minut 2 x dziennie zero szacunku ze strony pacjentów i kierownictwa. płace 7zł za godz 9,5zł student. ciągłe pretensje i narzucanie nowych obowiązków stanowczo odradzam

    Zostaw merytoryczną opinię o LUX MED Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.