Lux Med Sp. z o.o.

Opinie o Lux Med Sp. z o.o.

Kinia

Hej! Szukam opinii, najlepiej obszernej dot. pracy jako konsultantka infolinii w LUXMED na ul. Iłżeckiej w Wwa. Atmosfrera/sama praca itp. itd. :)

Markus

Witajcie. Chciałbym się podpytać o prace w IT w Luxmedzie? Jakie panują warunki? Jest szans na efektywna prace, rozwój i efektywne zarobki? Z góry dzieki

niko
@Markus

Wszystko zależy od stanowiska i lidera domeny (jak i również od samej domeny/zespołu, do której trafisz). Ja pracowałem pod fajnym liderem, bardzo wporzo gościu. Jednak większość ludzi narzekała. Sam byłem świadkiem jak zachowywała się jedna liderka w stosunku do swojego zespołu - ogólnie żenada. Z tego co wiem to specjaliści stąd uciekają i jest tylko kilka fajnych zespołów. Firma zamiast w specjalistów to inwestuje w Scrum Masterów którzy poprostu nie wiedzą o co w tym wszystkich chodzi. Cała masa spotkań nic nie wnoszących, (usunięte przez administratora)Tak przynajmniej było ok. 2 lata temu jak tu pracowałem.

Aaa

Czy szkolenie 2 tygodniowe jest płatne? Jeśli tak to jaka stawka?

Byczek

Zadzwonilem na infolinie by umowic wizyte gdy pani tylko uslyszala ze chce skorzystac z wizyty w ramach abonamentu rozmowe zakonczyla. Przez internet tez nie moge wybrac opcji wizyty abonamenckiej(brak mozliwosci zmiany opcji) Tylko wizyta odpłatna. Nie polecam kasa wydawana na nic

Specjalista Seo

Kilka etapów i każą przygotować obszerną prezentację, gdzie dzielisz się pomysłami na uzdrowienie ich beznadziejnych sajtów. Wyłudzanie pomysłów wg mnie.

Dlaczego chcesz zmienić pracę? Jak uzdrowić sajty Luxmedowe.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Ola

Nie polecam. Obietnice bez pokrycia. Zarobki słabe 2000 na rękę a pracy za 3 osoby. Obiecują premie, dodatki a i tak nic nie dostajesz. Kierownik w żaden sposób nie umie zgrać zespołu. Premie daje za plecami stałym pupilkom i mówi, żeby tylko nikomu nie przekazywać tej informacji. Połowa osób na L4 bo już nie dają rady tu pracować. Zero dobrego słowa a tylko wieczne pretensje. Nie trać czasu na tą firmę.

Sam
@Ola

A w jakim dziale pracujesz?

Siwa
@Ola

Moje odczucia po rozmowie rekrutacyjnej na DZIALE OBSŁUGI PACJENTA PREMIUM podobne. Praca najlepiej by było po 12 godzin, zbieżne informacje jeśli chodzi o umowę (przez telefon oferowana umowa o prace po okresie próbnym, na rozmowie kierownik zaznacza, ze najlepiej umowa zlecenie). Pytają o oczekiwania finansowe, po czym dzwonią i proponują dużo mniej, a właśnie konkretnie 2 tys na rękę - czyli najniższa krajowa. Wstyd by mi było zaproponować taka kwotę przy takich wymaganiach i obowiązkach.

Pagan_6
@Siwa

moje zarobki zaakceptowali z miejsca ktore zaproponowalem, po miesiacu pracy wiedzialem dlaczego je zaakceptowali. Bo na to co musialem robic byly bardzo niskie. Wymagania kosmiczne tzn strasznie duzo roboty jak na tak maly pieniądz

Pagan_6

Typowe korpo, pracowałam w centrali w Warszawie, w biurze. Firma nie patrząca na jakośc placówek współpracujących a ilość. Ciągłe spowiadanie się do szefa co się danego dnia zrobiło, gdzie potem słyszało się że za mało. Wypełnianie miliona tabel nikomu nie potrzebnych, ciągła presja, co rusz jakieś spotkania z zarządem ktory tylko daje wytyczne co dalej. Dziesiątki spotkań w ciągu tygodnia by to co wypisało się w tabelce - powiedzieć przełożonemu face to face, jakby nie mógł sobie tego przeczytać. korpo, korpo i jeszcze raz korpo. Odradzam. Codziennie wychodziłam wkurzona z tej pracy.

Ciekawa

Na jakie zarobki moze liczyc koordynator dzialu obslugi klienta w Warszawie?

Mike

Cóż można powiedzieć o luxmedzie, bardzo nieciekawa firma ja jako pacjent mogę powiedzieć, nie choruj i nie przychodx do luxmedu, nie korzystaj z ich usług 1 gwaiazdka t ozadużo, problemem jest podejście tej firmy do pacjenta. Załatwienei sprawy zwrotu pieniędzy za badanie w innej placówce to droga przez meke, nie można tej sprawy załatwić online, teraz podczas epidemi firma wysyła listy gdzie jest to skrajnei nieodpowiedzialne, nie potrafi przyjąc dokumentów online mimo, że już raz posiadała oryginały i ponownie mi je odesłała, bardzo nieprofesjonalne podejście dużej firmy. Klient jest tutaj zbędnym ciężarem.

Ciekawa

Na jakie zarobki moze liczyc koordynator dzialu obslugi klienta w Warszawie?

STARY STAŻEM PACJENT

(usunięte przez administratora) x 100. BRAK MOŻLIWOŚCI DOSTANIA SIĘ DO SWOJEGO LEKARZA!!!! ZAWSZE BRAK TERMINÓW LUDZIE PŁACĄ ABONAMENT I NIE MOGĄ z niego KORZYSTAĆ, bo jaki sens isć do nie do swojego prowadzącego lekarza. Jeżeli jakiś lekarz jest dostępny to jest to LEKARZ z MASĄ NEGATYWNYCH OPINII, że lepiej takiego unikać!!!!!! A ta mała grupka DOBRYCH LEKARZE NADAL PRACUJE, BO nie chcą zostawiać swoich pacjentów. TUTAJ JAKOŚĆ ZAMIENIŁA SIĘ W I L O Ś Ć !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dawajcie swoje abonamety całej Posce!!!!! A że nie OBY TAK Dalej .!!!!!!!!

jur

od kilku lat mam w Lux Medzie abonament.Dotychczas było dobrze,rezerwacja przez internet przebiegała sprawnie.Jednak od pewnego czasu w żaden sposób nie można umówić się na wizytę do żadnego lekarza.Przez telefon namawiają do rezerwacji przez internet,w internecie brak wolnych okienek i napis że nowe wolne terminy pojawiają się systematycznie i zachęcają do ponownego szukania za kilka minut.Rezerwacja przez telefon i odpowiedż że wolnych terminów nie ma a na pytanie jak mam zarezerwować wizytę bo muszę odpowiedż TAK JAK INNI Wydaje mi się że klienci z abonamentem są olewani bo już zapłacili,miejsca muszą być dla tych co płacą.Chyba poszukam innej placówki albo zrezygnuję z abonamentu.

Elo320

Do końca życia będę świętować dzień w którym odejdę z tej firmy. Pracownicy są traktowani przedmiotowo, mają wyrabiać normy, trzymać fason, dostosowywać się do wiecznie zmieniających się procedur itp itd, A PENSJA WCIĄŻ NA TYM SAMYM NISKIM POZIOMIE OD LAT. Przez lekko ponad dwa lata jak tu pracuję odeszło dokładnie 7 osób z czego dwie przyszły i szybko poszły, po tym jak zostały zmanipulowane obietnicami o podwyżkach i premiach. Firma co roku robi ankiety satysfakcji pracowników, które zawsze wychodzą rewelacyjnie ale nikt nie wspomni o tym, że kierownictwo zmusza wręcz swoich podopiecznych aby zaznaczali w skali od 1 do 10 tylko oceny 9 i 10, bo reszta jest negatywna i później można mieć problemu. Jakiś matrix. Czy oni tutaj nie wchodzą, nie czytają tego ??

Lola
@Elo320

Taka właśnie była rozmowa! Zrobili spotkanie w sprawie ankiety...z instrukcją, by zaznaczać 9 i 10, bo reszta liczy się jako negatywne/neutralne :D

Bbb

Sama prawda

Ola
@Elo320

u nas to nawet nie dali ankiety bo wiadomo jak pracownicy by ocenili ta firmę, kierownik wypełnił na 10 a w całości przecież wyszła taka cudna firma i pracownicy mega zadowoleni...oszuści

ola
@Elo320

Wszędzie to samo...ciągłe zwolnienia, l4 bo ludzie nie wytrzymują a LuXmed nic nie widzi i firma pracownikiem roku.

XD
@Elo320

Zawsze jak się umawiam do lekarza to konsultanci wydają się strasznie smutni. Już wiem dlaczego :D

Vladyslav

To była najgorsza konsultacja w moim życiu . Lekarz po prostu powiedział ze muszę iść do innego lekarza A na recepcji powiedzieli ze muszę ponownie zapłacić 180 zł Nigdy w życiu nie podejdę do luxmed ! (usunięte przez administratora)

czakmol

Najbardziej "zabagniona" spółka medyczna w Polsce. Dostanie się do lekarza specjalisty graniczy z cudem. Właściciel spółki podpisał kontrakty na opiekę medyczną z co najmniej połową firm w Warszawie - skutkiem tego na jednego lekarza przypada 5 razy więcej pacjentów, niż w NFZ. Jest to chora polityka właściciela, nastawionego wyłącznie na KASĘ ! Od miesiąca nie mogę online i telefonicznie umówić się do kardiologa na wizytę kontrolną, podły właścicielu, życzę ażeby spotkał cię w życiu podobny los, a karma jest NIEUBŁAGANA !

Klaudiusza

Totalne (usunięte przez administratora) Nie dbają o pracowników. Pensja na poziomie najniższej krajowej, żadnych dodatków i premii.... A wymagania..... Milion procedur do nauczenia....ciągły audyt. Okłamują pracowników umowa o pracę a tak naprawdę przez pierwsze dwa lata jest zlecenie. Sieją tylko propagandę jakim są dobrym pracodawcą. Tak jest w Gdańsku. Na plus wypłata na czas nigdy nie zalegają.

Jarek

od trzech miesięcy nie mogę zarejstrować się do gasroenterologa w olsztynie, na usg jamy brzusznej czekałam kilka miesięcy a teraz na opis wyniku już miesiąc, od dawna problemy z zrejestrowaniem się do soecjalistów, gorzej niż na NFZ, nie polecsm tej firmy

UWAGA!!! na D. PERSONALNY

Jestem byłym pracownikiem działu kadr, zdecydowanie nie polecam — brak szacunku dla pracownika, non stop nadgodziny (bez względu na stan zdrowia, np. osoba po zawale zawalona robotą)!kierownik i koordynatorzy patrzą i mają to ... min. 1000 osób do obsługi, zero zrozumienia i dialogu, Ty masz pracować a ONE chodzą po spotkaniach, nigdy nie są zadowolone, ciagle narzekania na pracownika, manipulacja podczas jednoosobowych spotkań: np. sprawdź w systemie kto dostał szybciej podwyżkę i będziesz(usunięte przez administratora) zdanie, dziewczyny próbują walczyć, bezskutecznie, kajdany i do biurka!!! OMIJAĆ

Kadrowa
@UWAGA!!! na D. PERSONALNY

Świętą prawda, koordynatorki przytakuja p.kierownik, natomiast praca pozostałych członków zespołu, niezbyt je interesuje. Najważniejsza wydaje się wazelina, która skutkuje awansem, lepszą kasą od pozostałych i spokojem.

Kadrowa2
@Kadrowa

Miejsce pracy to open space liczący ok 30 osób, więc dla osób, które mają problem aby się zwyczajnie "wyłączyć" to nie jest dobre miejsce, bo będzie rozproszony. Ilość pracowników do obsługi kadrowej to ok 1000 - uważam, że za dużo aby wykonać wszystko na czas i bez błędów w 8h. Sporo osób zostaje dłużej. Atmosfera- na pierwszy rzut oka świetna, bo jakimś czasie można dostrzec, że większości osób zwyczajnie nie można za dużo mówić, bo przekauzja to dalej, lizusow niestety jest sporo, jest też osoba, która wprowadza chaos swoim głośnym zachowaniem przez co dezorganizuje pracę innych, ale może, bo pracuje milion lat i jest to tolerowane :) jest też zawiść jeśli chodzi o zarobki. Udogodnienia- trzeba przyznać, że są ciągle innowacje i starania aby te procesy usprawnić, wiadomo, że nie wszystkie wypalaja ale wiele z nich naprawdę ułatwiło pracę, np. Rozszerzenia programu oraz zatrudnienie osób wspomagających. Benefity to owocowe piątki, multisport, opieka na życie, angielski i abonament medyczny, ale co do ostatniego, to ciężko złapać jakąś wizytę, nie ma żadnych "lepszych" warunków. Zarzadzanie: Są koordynatorzy i kierownik, koordynatorzy niestety sami się gubią w tym co mówią i jeden powie tak a już drugi nie, natomiast pani kierownik głównie czas spędza na spotkaniach a udziela się mailowo. Generalnie pracy jest bardzo dużo a wsparcia niewiele, zazwyczaj można usłyszeć, że ma się zła organizacje pracy własnej.

Nat

Chciałbym pracować jako asystentka do spraw obsługi pacjenta. Czy jest możliwa praca na 1/2 etatu? Jak to wygląda jeśli chodzi o godziny pracy? Jestem studentką, dlatego pytam

@Nat

Istnieje tak możliwość ale nie we wszystkich Centrach Medycznych. Informacja ta zawsze jest zawarta w ogłoszeniu.

Zainteresowana

Czy możesz podać więcej informacji? O jakim dziale piszesz? Mobbing to nie jest dobra informacja gdy jesteś w procesie rekrutacji. Takich firm trzeba unikać.

Nie nie nie
@Zainteresowana

Dział stomatologii

@Nie nie nie

O tak tak. Stomatologia w luxmed to duża porażka tej firmy. Kuleje tam wszystko. Ciągła wymiana kierowników, koordynatorów i asystentek stomatologicznych. Umowę dostałam pierwsza po 3 miesiącach z żółta kartka żeby podpisać z datą trzy miesiące wstecz. No coment. Najgorsza dyrektorka z jaką kiedykolwiek pracowałam. Obiecuję gruszki na wierzbie i podwyżki po okresie próbnym, głupiemu radość a potem słyszysz że nic takiego nie było. Jak wyrszisz swoje zdanie na ten temat to jesteś usuwany w białych rękawiczkach. Jeżeli tam aplikujesz, to NIE NIE NIE

Aaa_lawyer

Jak to umowę dostałaś po 3 miesiącach z żółtą kartką, żeby podpisać z datą trzy miesiące wstecz?? Przecież zgodnie z K.P. umowę musisz dostać NAJPÓŹNIEJ pierwszego dnia pracy?! Ludzie, nieznajomość prawa i przepisów szkodzi... trzeba było nie przystępować do pracy, usiąść i czekać na dokument ;P Kara grzywny dla pracodawcy za nie przygotowanie umowy w obowiązującym terminie to nawet 30.000 pln Ewentualnie podpisać, ale z faktyczną datą otrzymania umowy.... ;)

mixx

Witam pracował ktoś w lux med stomatologia jako sekretarka bądź w administracji lub recepcji i może podzielić się opinią na temat zarobków i atmosfery jak i systemu pracy.

Nie polecam
@mixx

Atmosfera jest fatalna, najniższa krajowa

Zostaw merytoryczną opinię o Lux Med Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Lux Med Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lux Med Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 158.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lux Med Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 87, z czego 9 to opinie pozytywne, 65 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lux Med Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Lux Med Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lux Med Sp. z o.o.