opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

LUX MED

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.7/5

Na podstawie 908 ocen
Opinie(1719)
Dodaj opinię
Aktualności(2)
Wywiady(1)

Opinie(1719)

Dodaj opinię
Aktualności(2)
Wywiady(1)
Logo
  • Poznaj nas
  • .
  • Nasze wartości
  • .
  • Nasze atuty
  • .
  • Kontakt

Poznaj nas

Nasze wartości

Nasze atuty

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Siedlce
  • Płock
  • Radom
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Skierniewice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Biłgoraj - Luxmed
Bydgoszcz - Luxmed
Chełm - LUX-MED
Gdańsk - Luxmed
Gdynia - Luxmed
Katowice - Lux-med
Kraków - LUX-MED
Kraśnik - Luxmed
Krasnystaw - Luxmed
Lublin - Luxmed
Luboń - Luxmed
Łódź - LUX MED
Opole - Luxmed Opole
Poznań - LUX-MED
Poznań - przeźmierowo - Luxmed
Ruda Śląska - Luxmed
Ryczywół - Luxmed
Rzeszów - Luxmed
Siedlce - Luxmed
Toruń - Luxmed

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o LUX MED Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o LUX MED Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 20
    • 21
    • 22
    • …
    • 25

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o LUX MED Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Mila

    13.10.2016 15:28

    Inne

    Witajcie, czy ktoś może powiedzieć co oferują jakie warunki finansowe przedział na stnaowisko np. koordyantor opieki szpitalnej?
    ReviewUserIcon
    Mila

    13.10.2016 15:28

    Inne

    Witajcie, czy ktoś może powiedzieć co oferują jakie warunki finansowe przedział na stnaowisko np. koordyantor opieki szpitalnej?
    ReviewUserIcon
    cypis

    12.10.2016 15:07

    Inne

    A ja jestem zadowolony z pracy w Lux Med-ie. Dzięki firmie stawiam swoje pierwsze kroki na rynku pracy w Warszawie. Pracuje w placówce w obsłudze. Nie wiem jak jest w centrali. Co prawda praca nie należny do łatwych. Czasem zdarzy się niemiły pacjent ale to chyba jak wszędzie. Zawsze trafi się ktoś kto jest niezadowolony i chce wyładować swoją złość na szeregowego pracownika. Oczywiście nie mam zamiaru pracować tu wiecznie ale na początek to dobry wybór. Dużo się nauczyłem i mam fajny zespół. Kasa w miarę ok i dają kartę sportowa po dobrej stawce. Jakiś czas jeszcze popracuje.
    ReviewUserIcon
    Antek

    12.10.2016 10:54

    Inne

    Uff całe szczęście nie wysłałem CV na programistę.
    ReviewUserIcon
    długoletni

    11.10.2016 21:06

    Inne

    Przepraszam, ale dlaczego moja opinia została usunięta? Nie było w niej ani żadnych wulgaryzmów ani nic niezgodnego z regulaminem. Bardzo proszę o przywrócenie mojej opinii oraz wyjaśnienia, z jakich przyczyn, po tym jak nagle kadry zaczęły się tu tłumaczyć tutaj przed ludźmi, akurat moja, chyba jedna z najbardziej obrazujących stan faktyczny opinia, została usunięta. Chyba w tej sytuacji nikt nie powinien mieć złudzeń, o co chodzi. Żenada.
    ReviewUserIcon
    anonim

    10.10.2016 16:24

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    Company logo
    LUX MED Sp. z o.o.

    12.10.2016 10:11

    Pracodawca

    Rekrutacja dotycząca stanowiska "Specjalista/-ka ds. Sprzedaży i Relacji z Klientami" w lokalizacji Szczecin jest nadal aktualna. Wszystkie zainteresowane osoby zachęcamy do przesłania CV. Na podaną ofertę można zaaplikować za pośrednictwem strony internetowej firmy LUX MED Sp. o.o. Oferta pracy widnieje w zakładce kariera. Na tym stanowisku proponujemy umowę o pracę, wynagrodzenie stałe oraz premie uzależnioną od osiąganych wyników, a oprócz tego wiele innych dodatków pozapłacowych na preferencyjnych warunkach (m.in. Multisport, możliwość wyboru pakietu i przystąpienie do opieki medycznej, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do nauki języka angielskiego). Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do aplikowania i rozpoczęcia współpracy z LUX MED Sp. z o.o. Pozdrawiamy, Grupa LUX MED
    ReviewUserIcon
    Dominika

    09.10.2016 12:44

    Inne

    Niestety, ja potwierdzam - socjal w LX nie istnieje. Objęcie opieką zdrowotną we własnej formie kosztuje i to niemałe pieniądze. A jak się nie odwoła zarezerwowanej wizyty to pobierają (lub zmuszają do zapłaty) pieniądze o wartości 50% kosztów danej konsultacji. Tak jest naprawdę! Na święta nie ma żadnych dodatków poza durnymi paczkami za 50zł... dofinansowania do wczasów, premie roczne czy cokolwiek innego - BRAK. Na stanowiskach w centrali rekrutują "gwiazdy", a nie zapewniają podstawowych narzędzi. Nie polecam!!! Uciekłam po niecałym roku.
    ReviewUserIcon
    Zaciekawiona

    13.12.2016 23:18

    Inne

    Czy pracownicy innych firm też płacą kary za nie odwolanie wizyty?
    ReviewUserIcon
    SebastianM

    21.12.2016 21:49

    Inne

    Naprawdę musicie za to płacić? Zdarzyło mi się raz że zapomniałem odwołać wizyty w Luxmedzie. Ale nigdy nie przyszło mi do głowy, żebym miał za tę pomyłkę dodatkowo płacić :P Niby dlaczego- w końcu usługę mam w pakiecie- za który moja firma płaci Luxmedowi co miesiąc określoną kwotę bez względu na to czy z nich skorzystam czy też nie. Nie spodziewałem się że Luxmed tak bardzo oszczędza na pracownikach- to jest przygnębiające i świadczy o niezwykłej pazerności tej korporacji.
    ReviewUserIcon
    anonim

    08.10.2016 18:25

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Kierownik

    10.10.2016 13:37

    Inne

    Na stanowisku kierowniczym mamy taki sam socjal. Nawet gorzej. Pracownicy mają chociaż szansę na premię kwartalną (pracownik kwartału). Jedyne czego mamy więcej to stresu...
    ReviewUserIcon
    Sizar

    07.10.2016 18:02

    Inne

    Moja dobra koleżanka pracuje na recepcji w lux medzie i muszę przyznać, że zdecydowanie dobrze się tam czuje, roboty jest trochę, ale publicznie jest dużo ciężej, tutaj sama ma opiekę medyczną i premie
    ReviewUserIcon
    pracownik_realista

    20.11.2016 12:55

    Inne

    @ pracownik.jeszcze - może tak jest teraz ale gdy twoi poprzednicy tam pracowali zadnych pakietow dla pracownika nie bylo. Weź takze pod uwage to, ze obecnie większość dużych firm w największych miastach: 1) oferuje swoim pracownikom mozliwość zatrudnienia takze na Umowę o pracę- w Luxmedzie to nadal rarytas dla nielicznych 2) oferuje swoim pracownikom zatrudnionym na UoP pakiet medyczny już od momentu zatrudnienia ( a nie po x miesiecy/lat jak Luxmed) 3) duze firmy zapewniaja swoim pracownikom za darmo przeważnie pakiet Comfort Plus- znacznie rozszerzony względem bardzo okrojonego pakietu ktory oferuje swoim pracownikom Luxmed Wniosek jest prosty: Luxmed nadal oszczedza na pracownikach, umowach o prace, wynagrodzeniach i benefitach. Może kiedys się to zmieni na lepsze ale poki co jak na rynek warszawski- w opinii mojej i ponad 90% pozostałych pracownikow na stanowiskach nie-menedżerskich- LuxMed jest bardzo słabym pracodawcą. Bardzo słabym. A wymagania wzgledem pracownikow maja naprawde ogromne.
    ReviewUserIcon
    Kkkk

    21.11.2016 18:56

    Inne

    Ja tez pracuje w luxmed. Ale premi nigdy nie widział, wypłata taka ze starcza tylko na wynajem mieszkania. Wynagrodzenie to jest dobre dla mlodych osob ktore mieszkaja z rodzicami . W sklepie spożywczym zarabia się więcej jako kasjer. Tak ogólnie to praca w miarę spoko.
    ReviewUserIcon
    EX-pracowniczka (na szczęscie)

    05.10.2016 11:58

    Inne

    Nie polecam z uwagi na warunki finansowe - na stanowiskach specjalistów w siedzibie. Czemu? Obiecywany system premiowy nie istnieje - od 17 miesięcy nie zobaczyłam ani złotówki z tego tytułu, a podstawa jest mocno przeciętna. Atmosfera OK, ale jak to w korpo - plotki, ploteczki, grupki, towarzystwo wzajemnej adoracji itd. Dyrektor pozbawiony kompetencji, a posiadający za to znajomości, więc się trzyma :)
    ReviewUserIcon
    anonim

    20.09.2016 10:30

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    LUX MED Sp. z o.o.

    11.10.2016 12:58

    Inne

    Szanowny Panie, stanowiskiem z jakiego obszaru byłby Pan zainteresowany. Ze względu na to, że jesteśmy firmą posiadającą 1000+ pracowników, oferujemy bardzo szeroki zakres stanowisk pracy. Pozdrawiamy, Grupa LUX MED
    ReviewUserIcon
    anonim

    17.09.2016 22:19

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    anita

    19.09.2016 23:45

    Inne

    Alj, za artykuły sponsorowane już podziękujemy, nie będę wnikać ile LuxMed płaci HR-om za wypisywanie takich bzdur. Nikomu nie polecam takich firm. Prezes LX chwali się non stop, że roku mają coraz większe zyski a pracownicy najniższego szczebla zarabiają ciągle tyle samo. 1500zł pensji to niby trochę lepiej niż w ochronie ale bez dwóch zdań- wynagrodzenie w LuxMedzie było i jest nadal żenująco niskie. A jesli weźmiesz pod uwage koszty życia np w takiej Warszawie, to wychodzi że te 1500zł to na tutejsze warunki takie pieniądze ledwie starczają na chleb i opłaty.
    ReviewUserIcon
    anonim

    08.09.2016 20:54

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Ewa

    14.09.2016 10:13

    Inne

    Prosta droga do awansu?? Mogę mieć wyższe stanowisko jedynie regulując wysokość fotela :D
    ReviewUserIcon
    anonim

    07.09.2016 12:58

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    najniższa_krajowa

    08.09.2016 19:08

    Inne

    Wyczuwam silną ironię w Twojej wypowiedzi :P Ave, Luxmed, najbardziej pazerna korporacjo medyczna w całej UE ! Jako pracownik tyrający po 12h za 1600zł muszę zapytać- gdzie są te miliardy które zarabiasz co roku? Kiedy w końcu doczekam się tej podwyżki (marne 100zł na miesiąc też mnie zadowoli bo przy mojej pensji nie ma co wybrzydzać każda złotówka się liczy) ???
    ReviewUserIcon
    anonim

    06.09.2016 14:53

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Skończ_pier

    07.09.2016 12:33

    Inne

    Wiesz co to jest marketing szeptany? Moja 6-letnia córka lepiej by to zrobiła.
    ReviewUserIcon
    anonim

    01.09.2016 09:28

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    patryk_mos

    01.09.2016 18:18

    Inne

    Doszło do tego że na Pracuj LUXMED wykupuje ogłoszenia sponsorowane, bo nie może znaleźć pracowników IT. Dlaczego mnie to nie dziwi? Drogi LuxMedzie, zamiast wydawać grube pieniądze na wyróżnione ogłoszenia szczerze polecam: - zamiast śmieciówek- zaproponować normalne umowy o pracę - zamiast "rodzinnych awansów", awansować najlepszych pracowników zgodnie z ich osiągnięciami i prezentowanym zaangażowaniem - zamiast lokować pracowników IT w bardzo ciasnym open-space- zadbać o lepsze warunki pracy - zamiast oszczędzania na benefitach- zapewnić wszystkim pracownikom podstawowy pakiet medyczny (nie po pół roku, ale już od 1. miesiąca zatrudnienia) i płatny urlop (mamy XXI wiek, a nie XIX !!!) - zamiast oszczędzać na rozwoju- zapewnić najlepszym jakiekolwiek szkolenia chociaż raz na 2-3 lata - zamiast oszczędzać na pensjach- zapewnić pracownikom zarobki choć trochę zbliżone do średniej w ich zawodzie. Gwarantuję drogi LX, że jeśli zastosujecie się choć trochę do moich rad, to pracownicy przestaną uciekać do konkurencji i nie będą traktować Was tylko jako "pierwszą pracę aby się załapać i zdobyć trochę doświadczenia".
    ReviewUserIcon
    Kasia

    09.10.2016 21:00

    Inne

    Jeśli - nie masz co jeść, mieszkasz pod mostem, od 5 lat nie masz pracy, to przyjmij "ofertę" pracy w lux medzie. w innym przypadku - uciekaj jak najdalej. Pracowałam tam 2 lata i to najgorsze lata mojego zycia - nepotyzm, oszukiwanie pracownika że wkrótce będzie umowa o pracę, podwyżka i nigdy nie spełnione obietnice. Bzdura totalna! Zarobki urągające normalnym warunkom, ja zarabiałam 1500 zł na rękę, poszłam do konkurencji na takie samo stanowisko i dostałam 2200 zł. Miliony to zarabia Zarząd - średnio po 2 mln zł rocznie.....
    ReviewUserIcon
    anonim

    28.08.2016 15:00

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Rafal

    05.09.2016 00:30

    Inne

    Zgadza sie. Ja z Caroliny sie w pore wynioslem. Ale naogladalem sie jak LUX MED traktowal osoby z administracji i recepcji, po tym jak przejal szpital. Nie lepsi niz rzady despoty Smigielskiego maja.
    ReviewUserIcon
    AntyLX

    06.09.2016 14:49

    Inne

    Tym razem nie chodzi o Carolinę.
    ReviewUserIcon
    anonim

    22.08.2016 19:26

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    22.08.2016 19:34

    Inne

    Na stronie internetowej www.luxmed.pl w zakładce kariera poszukaj
    ReviewUserIcon
    Kinga

    22.08.2016 17:35

    Inne

    Na tej (usunięte przez administratora) infolinii nikt nie odbiera
    ReviewUserIcon
    gosc

    14.08.2016 23:09

    Inne

    wg mnie lepiej jest w enelu ;) byłam tu i tu, z lux szybko uciekłam ;) mowa o pracy w CC.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w LUX MED?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - LUX MED Sp. z o.o.

    ul. Szturmowa 2 02-678 Warszawa

    NIP:5272523080

    REGON:140723603

    KRS:0000265353

    https://www.luxmed.pl
    Branża główna: Lekarze i gabinety

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    anonim

    14.08.2016 22:28

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    pacjent

    19.08.2016 09:44

    Inne

    Obsługa pacjenta w Luxmed woła o pomstę. Trzy tygodnie temu wypadł mi dysk , zero możliwości poruszania się lekarz stwierdził iż nie potrzebuję zwolnienia i muszę szukać ortopedy - genialnie prawda- szczególnie będąc na wózku. Szpital Luxmed przy Puławskiej w Warszawie jest to kolejny koszmarek. Na wyniki badania dokładnie rezonansu wykonanego w ostatnim tygodniu lipca czekam do tej pory. Genialnie wręcz! Można złożyć reklamację , a i owszem zrobiłam to. Reklamacja medyczna czas rozpatrzenia 15 dni. Umieraj człowieku ale najpierw płać abonament.
    ReviewUserIcon
    Ex Pracownik

    17.09.2016 17:10

    Inne

    Lekarze sa ograniczani - nie wolno im twardej diagnostyki i innych drogich procedur wystawiac pacjentom. Ma byc tanio i szybko - taki jest abonamentowy model Luxmed
    ReviewUserIcon
    anonim

    05.08.2016 09:54

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Gerard

    28.08.2016 13:16

    Inne

    ...sposoby na pozbywa ie sie pracownikow. Jedna z manadzerek kadr luxmed mawia z usmiechem ze na kazdego znajdzie sie powod zeby go zwolnic... a dla odmiany w filii nowozelandzkiej firmy w Polsce Prezeska musi sie wytlumaczyc przez swoim szefostwem z kazdego zwolnionego mpracownika bo traktuje sie ten fakt jako jej porazke!!!!!! inny swiat...
    ReviewUserIcon
    Grazyna

    05.09.2016 00:17

    Inne

    Wysokie wymagania to moga stawiac jak sami spelnia wysokie wymagania wobec pracownikow. Poki co szastaja nimi. Chca wiecej niz sami daja.
    ReviewUserIcon
    anonim

    01.08.2016 12:27

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    rocco

    05.08.2016 09:25

    Inne

    Opłata powinna być wszędzie terminowa. Tym bardziej w firmie o takich rozmiarach jak luxmed. Czyżby była to sugestia, że "może I jest ciężko ale przynajmniej płacą w terminie" :-) ?
    ReviewUserIcon
    BPH

    17.08.2016 17:54

    Inne

    Tak, pensja wpływa na konto bardzo terminowo
    ReviewUserIcon
    anonim

    13.07.2016 19:56

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Basia mgr

    05.09.2016 00:14

    Inne

    To wlasnie swiadczy ze brak tak dobrych warunkow pracy, rozwoju i stabilnosci. Stara ekipa z cmc jest usuwana lub sami maja dosyc jak np. Lekarze czy fizjoterapeuci. Smigielski tez sie wynosi.
    ReviewUserIcon
    Szczery

    11.07.2016 11:28

    Inne

    Zarząd LX zamiast wysyłać tu ludzi od PR takich jak biznesmen, Marzena czy dfrgt, lepiej przeczytaliby wszystkie złe komentarze i zaczęli wprowadzać zmiany wśród osób na kierowniczych stanowiskach. Ale widać, że LX ma w (usunięte przez administratora) swoich pracowników i swoich pacjentów. Szeregowy pracownik to tylko zasób dla LX, który można łatwo wymienić, a pacjenci to frajerzy, których można łatwo doić.
    ReviewUserIcon
    experienced

    09.07.2016 10:55

    Inne

    nie ma ludzi, rozwiązań ani firm idealnych; wszędzie są dwulicowe szuje, wzajemne mycie rączek....etc; układ popycha układ, a znajomy rodzinę; to środowisko niczym nie różni się od innych w podejściu do pracownika w dzisiejszych czasach i to bez względu na szczebel, a przykład przecież idzie z góry; tak zwana "ryba psuje się od głowy", a "poziom" głów jest tu bardzo, bardzo różny ; głowy dobierają sobie ludzi do nich podobnych, często o niższej kulturze osobistej niż pracownicy, którymi zarządzają; tzw. "klasa" to coś czego nigdy po drodze nie spotkali mając już dobrze po 30, a nawet 40; w tak nieprzyjaznym środowisku nie dano mi jeszcze pracować; jednakże nie można na wszystkich wieszać psów bo jest tu sporo osób kompetentnych "na poziomie"; wszystko zależy od tego jak się trafi... jak w życiu :) zarobki bez rewelacji
    ReviewUserIcon
    LUXMED end

    28.08.2016 13:01

    Inne

    Mocno podkresle Twoje zdanie ze ryba psuje sie od glowy. W przypadku LUXMED to bardzo trafne spostrzezenie. Tam jest bardzo nieetyczna prezes i szefowa dzialu HR. Procesy oceny satysfakcji z pracy pracownika sa jedna wielka sciema - bylismy zmuszani do pisania najlepszych not w kwestionariuszu dla naszego szefostwa z UK. Jak wyniki byly slabe to szefowa firmy wrzeszczala na nas w podgrupach. To jakas paranoja. Skad tacy ludzie jak AR piastuja najwyzsze stanowiska w firmach zwiazanych z ochrona zdrowia!!! Jedna z naszych kolezanek z caroliny zostala tak potraktowana przez szefostwo ze pochorowala sie w koncu i wyladowala na dlugim zwolnieniu lekarskim... Chyba zglosila sprawe do sadu. I trzymam kciuki zeby sie LUXMedowi dostalo.
    ReviewUserIcon
    Ex Pracownik

    17.09.2016 17:19

    Inne

    znam te sprawe i mocno trzymam kciuki zeby wygrala!!!! stracila zdrowie przez mobbing i brak pomocy z LUXMedu. Wlos sie jezy jak chamsko sie zachowali w luxie - jeszcze gdy pracowala jawnie, ale bez zadnych wyjasnien zatrudnili druga osobe na tym samym stanowisku dyrektora marketingu w cmc. Potem pozbyli sie jej bez skruchy. Niech walczy !
    ReviewUserIcon
    anonim

    08.07.2016 23:29

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Nickita

    01.09.2016 00:11

    Inne

    Nie ma LUXMED u to jest inna przychodnia wystarczy sprawdzić na stronie www.luxmed.pl - nasze placówki - Lublina tam nie ma.
    ReviewUserIcon
    anonim

    01.07.2016 11:37

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    fgthy

    02.07.2016 19:30

    Inne

    Jakby wszystko było w porządku w LX, to nikt nie pisałby złych opinii. Współczuję Ci @dfrgt, że musisz dbać o PR takiej firmy jak LX. To nie jest łatwe zadanie i lepiej zmień pracę.
    ReviewUserIcon
    gosc

    01.07.2016 11:23

    Inne

    Pracowałam w lux med, pracowałam w enel med. Nie będę się zbytnio rozwodzić powiem tylko – kto ma okazję niech też ucieka do tego drugiego. Niebo a ziemia. Zupełnie inne standardy i warunki pracy. Oczywiście to tylko moja opinia.
    ReviewUserIcon
    Mówię_jak_jest

    29.06.2016 14:07

    Inne

    Wiele razy byłem świadkiem tego jak rekruterzy w dziale IT na ul. Postępu 21 wracali z rozmowy rekrutacyjnej z uśmiechami na twarzy i nabijali się z kandydatów z którymi wcześniej przeprowadzali rozmowy rekrutacyjne. Mieli kupę śmiechu z programistów którzy starali się o pracę w LX. Wyglądało to tak trochę jak rozmowa rekrutacyjna w skeczu Monty Pythona. Czasami można było odnieść wrażenie, że te rozmowy rekrutacyjne nie służą temu żeby zatrudnić nowego programistę, lecz są po to żeby rekruterzy mogli się ponabijać z kandydatów. Aż dziwne, że tak dużo programistów aplikowało do LX tylko po to żeby stać się obiektem drwin rekruterów.
    ReviewUserIcon
    cooler

    01.08.2016 04:13

    Inne

    A co dokładnie mówili ? :P. Bo przysłali mi ofertę
    ReviewUserIcon
    manio

    29.06.2016 10:04

    Inne

    witam, ja pracowałam w luxmed warszawa i powiem szczerze te wszystkie komentarze to prawda nie ma co myśleć o podwyżkach, umowach i o szacunku do człowieka. To bardzo upokarzająca praca pacjent się na ciebie wydziera , bo brak terminów a kdoop widząc to sytuację nie staje w twojej obronie tylko chowa się po kątach jak mysz. reguła jest taka każdy sobie rzepkę sam skrobię więc nie ma co liczyć na wsparcie , bo jeszcze za plecami ci tyłek obrobią
    ReviewUserIcon
    Ola

    30.08.2016 08:31

    Inne

    No i jeszcze brak wsparcia od przelozonych z lux med To nawet gorsze, bo pacjent jak to pacjent wyzywa sie za problemy.
    ReviewUserIcon
    anonim

    28.06.2016 11:17

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Piotr

    28.08.2016 12:51

    Inne

    Daruj sobie aplikowanie. Tam znajomych zatrudniaja. Rektutacja jest tylko dla formalnosci prowadzona. Patrz - Carolina Medical Center.
    ReviewUserIcon
    tymper

    28.06.2016 11:14

    Inne

    Proces rekrutacyjny na stanowisko w obszarze IT żenada. Na szczęście są inne firmy do których można aplikować. Firma pomyłka.
    ReviewUserIcon
    bon_scott

    28.06.2016 12:58

    Inne

    Nie tylko rekrutacja jest żenująca. Żenujące są też warunki pracy, dziwne relacje pomiędzy pracownikami, niejasne reguły płatności nadgodzin, poklepywanie po plecach, donosicielstwo. Wszystko co najgorsze tam się znajdzie. Aż dziw że ludzie się na to godzą, gdy firma wcale nie płaci najwięcej na rynku. Bez problemu można znaleźć lepszą i spokojniejszą pracę.
    ReviewUserIcon
    meggi

    27.06.2016 11:31

    Inne

    witam, ja w w luxmed na recepcji pracowałam ok 2 lat wkońcu znalazłam lepszą pracę i dopiero odżyłam ;) praca na recepcji to cięzki kawałek chleba umowa zlecenie 11zł brutto student umowa o pracę po 2 latach albo i wcześniej lizusowania chyba że się z kimś dobrze trzymasz. ciągły stres , zero pomocy ze strony koordynatorów , ciągle nowe informację i audyty wewnętrzne. pacjenci potrafia być wredni więc nie polecam tej pracy dla osoby słabej psychicznie ktora nie potrafi walczyć o swoje.
    ReviewUserIcon
    Magdalena100

    22.06.2016 14:48

    Inne

    Pracuję w dziale Klienta Strategicznego i szukam pracy gdzie indziej. Zarobki są żałosne w porównaniu z innymi ofertami w takich działach, szkolenia na fatalnym poziomie i niestety zarządzający to albo starzy wyjadacze albo mają wszystko po znajomości. Korporacja, nie?
    ReviewUserIcon
    były pracownik Lux Med

    02.06.2016 21:17

    Inne

    Na wstępie swej wypowiedzi napiszę tylko, że LUX MED ogólnopolski i LUX MED lubelski to 2 zupełnie inne firmy. To strona poświęcona Lux Med ogólnopolskiemu, z lubelskim nie ma nic wspólnego. Wypowiadam się z poziomu byłego pracownika sprzedaży - pracownika dziś wolnego i szczęśliwego, jak każdy, kto z firmy odszedł. I właśnie te znajomości są najcenniejsze- byli pracownicy jednoczą się i są to przyjaźnie, które na pewno przetrwają lata!, a jeden ściąga w nowe, lepsze miejsce drugiego, jak tylko ma taką możliwość. Niestety, to co dzieje się w tej firmie to istna komedia pomyłek, nieustający horror, presja, mobbing. O "teamie bezpośrednio zarządzającym" nawet nie ma sensu się wypowiadać, bowiem ich bytność w pracy ogranicza się jedynie do spotkań towarzyskich, nie dając pracownikom absolutnie żadnego wsparcia. Dział liczy kilkudziesięciu pracowników, wśród których rotacja jest duża, a będzie jeszcze większa. Wiele osób odchodzi, poprzedzając swoje zwolnienia-zwolnieniem lekarskim, nie rzadko od psychiatry, po kilkumiesięcznym czy kilkuletnim gnębieniu, nieustającej presji... Zarobki proponowane na wstępie to ok. 2000zł brutto na umowę o pracę+ prowizje... No właśnie, umowa o pracę, cele, założenia...cele niemal nierealne do spełnienia bez nadgodzin, za które pracownik nie dostaje ANI GROSZA i nie zawsze ma możliwość odbioru ich...bo przecież koło się wciąż kręci i nowe cele trzeba zrealizować. Praca jest niezwykle stresująca. Niektórzy pytają dlaczego nie każdy odchodzi? Dlaczego niektórzy wytrzymują kilka lat? Błędne koło. Jedni są po prostu utrzymankami bez zobowiązań (nikogo nie obrażając) i minimalna pensja spełnia ich oczekiwania. Inni (Ci lepsi) popadli w wir prowizji, a jako że tyra się ciężko cały miesiąc i wypracowuje owy bonus- szkoda tak po prostu z niego zrezygnować, bo jest wypłacany dopiero po 1,5ms a w razie odejścia wcale!, a praca toczy się dalej... Jeszcze inni wdepnęli w g.... i tylko naczekują momentu, by się z niego wyrwać- a gdy nadarzy się okazja- nawet się nie zastanawiają. Motywacje są różne, poziom niezadowolenia cały czas ten sam. Pracownik nie jest w ogóle doceniany. Ludzie tyrają kilka lat za minimalne wynagrodzenia, a doszło i do tego, że teraz podobno nagle okazuje się, że kilka nowych osób dostaje stawkę "na start" o 1/4 czy 1/3 wyższą, bo jest "znajomym kogoś wyższego". Ludzi nie szanuje się. Ludzie zaczynają się coraz silniej buntować, niedługo w dziale zostaną sami nowi (i ci bez ambicji), których nikt niczego nie jest w stanie nauczyć, bowiem ludzie odpowiedzialni za to zajęci są sobą. Nowi pracownicy nie mają za grosz wsparcia, przystosowaniem obarczany jest pracownik stary, który realizując swoje cele nie rzadko nie ma czasu na złapanie oddechu, a co dopiero profesjonalne zajęcie się szkoleniem nowej osoby, za darmo i kosztem swoich pieniędzy, premii. Jedyny plus to opieka medyczna, która pracując tu staje się niezbędna, bo pracownicy tracą zdrowie, a i tak nie mają kiedy z opieki korzystać. NIKOMU NIE POLECAM. Dziś już wolny pracownik.
    ReviewUserIcon
    Ania

    28.08.2016 12:49

    Inne

    Tez zycze sobie i moim skrzywdzonym przez LuxMed znajomym, by wreszcie wyrzadzone przez nich zlo wrocilo do odpowiedzialnych za to osob, i to od samej gory poczawszy... LuxMed to czesc brytyjskiej korporacji. Ale z mentalnoscia kierownictwa na poziomie styl zarzadzania i kultura organizacyjna: swiat -20 lat. Ja tez juz wolny. Z osobista medyczna historia niestety bo nie udalo mi sie przebrnac bez problemow ze zdrowiem. Kierownictwo oszukuje, wykorzystuje pracownika do cna. Potem pozbywa sie bez klasy. Jak wielu odchodze z zalem i wsciekloscia. Wiem ze juz nie jeden zlozyl pozew w sadzie na LuX Med i marze by kiedys przeczytac / uslyszec w mediach o wygranej sprawie mobbingowej.
    ReviewUserIcon
    Ex Pracownil

    17.09.2016 17:14

    Inne

    Wreszcie! Gratuluje odwagi! Mam nadzieje ze ta skrzywdzona przez lux med i carolina medica center wygra te sprawe, bo przydaloby sie wreszcie obnarzyc hipokryzje, brak etyki, spontaniczne decyzje, brak szacunku do kadry, itd. w tej firmie ukrocic...
    ReviewUserIcon
    Ciekawy

    17.05.2016 14:11

    Inne

    Skoro w LX tak źle się pracuje jak to opisujecie, to dlaczego w 2015 roku Luxmed został wyróżniony nagrodą Najlepszy Pracodawca w konkursie organizowanym przez firmę AON?
    ReviewUserIcon
    kamila

    18.05.2016 07:03

    Inne

    Może dlatego, że nikt nie pytał o zdanie pracowników? :D Zawsze zadziwiały mnie takie konkursy i wyróżnienia...
    ReviewUserIcon
    dr_bono

    09.05.2016 19:32

    Inne

    Zastanawiam się kiedy w końcu ktoś z PIP zainteresuje się LUXMEDEM i praktykami mającymi tam miejsce. Jak długo jeszcze ten cwaniacki pracodawca będzie działał w tak obrzydliwy sposób. Polska - kraj cwaniaków i bezprawia to jedyny wniosek jaki się nasuwa.
    ReviewUserIcon
    Adam

    28.08.2016 12:43

    Inne

    Tez zycze sobie i moim skrzywdzonym przez LuxMed znajomym, by wreszcie wyrzadzone przez nich zlo wrocilo do odpowiedzialnych za to osob, i to od samej gory poczawszy... LuxMed to czesc brytyjskiej korporacji. Ale z mentalnoscia kierownictwa na poziomie styl zarzadzania i kultura organizacyjna: swiat -20 lat.
    ReviewUserIcon
    Adam

    28.08.2016 12:44

    Inne

    Tez zycze sobie i moim skrzywdzonym przez LuxMed znajomym, by wreszcie wyrzadzone przez nich zlo wrocilo do odpowiedzialnych za to osob, i to od samej gory poczawszy... LuxMed to czesc brytyjskiej korporacji. Ale z mentalnoscia kierownictwa na poziomie styl zarzadzania i kultura organizacyjna: swiat -20 lat.
    ReviewUserIcon
    anonim

    04.05.2016 13:07

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Andriej

    06.05.2016 15:49

    Inne

    Elastyczny czas pracy oznacza, że jak koordynator nie liczy się z ludźmi (o co w LX nietrudno) to w przypadku luki etatowej nie będzie miał nic przeciw, żeby dokonać zmiany grafiku na dzień przed przybyciem do pracy. Wynagrodzenie to stałe 12 zł/h BRUTTO na umowę-zlecenie, a jak się sprawdzisz to rzucą kokosem max 13 zł. Ubiegając dalsze pytania i zakładając 168 godzinny miesiąc pracy do ręki dostaniesz (zaokrąglając) od 1500 do 1650 zł.
    ReviewUserIcon
    Mówię_jak_jest

    07.05.2016 13:28

    Inne

    "Czy warto aplikować?" Jeśli Twój krewny jest dyrektorem lub kierownikiem w LX to warto. Masz wtedy szansę zrobić szybką karierę. Jeśli jednak nie masz krewnych, ani znajomości w LX to zapewne zostaniesz kozłem ofiarnym. Nie będziesz miała na nic wpływu, a odpowiedzialność za wszelkie niepowodzenia będzie spadała na Ciebie.
    ReviewUserIcon
    gość

    27.04.2016 18:39

    Inne

    Dokładnie. Niejednokrotnie osoby na kierowniczych stanowiskach mają niższe wykształcenie niż osoby bezpośrednio im podległe. Dla nich pożywką są donosy, lizusostwo, plotki bardzo to lubią

    Zostaw merytoryczną opinię o LUX MED Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.