opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

LUX MED

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.7/5

Na podstawie 909 ocen
Opinie(1720)
Dodaj opinię
Aktualności(2)
Wywiady(1)

Opinie(1720)

Dodaj opinię
Aktualności(2)
Wywiady(1)
Logo
  • Poznaj nas
  • .
  • Nasze wartości
  • .
  • Nasze atuty
  • .
  • Kontakt

Poznaj nas

Nasze wartości

Nasze atuty

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Siedlce
  • Płock
  • Radom
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Ciechanów
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Biłgoraj - Luxmed
Bydgoszcz - Luxmed
Chełm - LUX-MED
Gdańsk - Luxmed
Gdynia - Luxmed
Katowice - Lux-med
Kraków - LUX-MED
Kraśnik - Luxmed
Krasnystaw - Luxmed
Lublin - Luxmed
Luboń - Luxmed
Łódź - LUX MED
Opole - Luxmed Opole
Poznań - LUX-MED
Poznań - przeźmierowo - Luxmed
Ruda Śląska - Luxmed
Ryczywół - Luxmed
Rzeszów - Luxmed
Siedlce - Luxmed
Toruń - Luxmed

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o LUX MED Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o LUX MED Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 19
    • 20
    • 21
    • …
    • 25

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o LUX MED Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Poszukująca

    26.01.2017 18:24

    Inne

    Szukam pracy i zbieram informacje o firmach medycznych. Jestem w szoku, że lux-med ma jedne z gorszych notowań na niezaleznych forach! Jak nic nie znajde to z braku alternatywy może tam wysle CV, ale z tego co wiedze to nie popracuje dlugo.
    ReviewUserIcon
    Sława

    26.01.2017 12:24

    Inne

    Nie mam długiego stażu pracy w LX, ale już teraz zaczynam rozglądać się za nowym pracodawcą. Na początku pracy kilka tygodni pracowałam bez umowy - musiałam się regularnie dopominać o nią. Gdy już ją otrzymałam to były rozbieżności w ustalonych kwestiach finansowych i niby po okresie próbnym miałam otrzymać kwotę, na jaką się umawialiśmy - nic z tych rzeczy. W Warszawie wśród pracowników są tzw. grupki wzajemnej adoracji, co myślę, że ma wpływ na ewentualne premie czy awans... dyskryminacja? LX może i jest wielką firmą i liderem opieki w Polsce z uwagi na zasięg oraz liczbę placówek, ale pracodawcą jest beznadziejnym. PS. Ujmujący jest widok palących pracowników LX na parkingu przy Postępu wraz z czerstwymi dyskusjami- ni to eleganckie, jak na taką korpo można wydzielić strefę dla palczy i wieśników dyskusyjnych (ukłony dla dyrektorów), ni to smaczne w oczach pacjentów, ni to poważne w oczach innych pracowników.
    ReviewUserIcon
    MagdalenaEM

    13.02.2017 20:15

    Inne

    Dyrektorzy na Postępu to kpina, ale z tymi papierosami i parkingowymi dyskusjami to już groteska.
    ReviewUserIcon
    byly_pracownik_postepu

    25.01.2017 21:13

    Inne

    Bardzo jestem ciekaw jak Luxmed dostosował się do nowych przepisów. O ile w ogóle się dostosował. Od 1 stycznia pensja minimalna dla osób zatrudnionych na umowie o pracę wynosi 2000zł brutto, zaś minimalna stawka godzinowa dla pracowników na umowie- zlecenie to 13 zł/h brutto. Nie muszę chyba nikomu tłumaczyć, że wielu pracowników recepcji lub Call center Luxmedu jeszcze do niedawna o takiej stawce mogło sobie tylko pomarzyć. 1500-1600zł- mniej więcej tyle tam zarabiałem. Stąd moje pytanie: Czy dostaliście w końcu należną podwyżkę czy też firma postanowiła "obejść" przepisy/ zredukować zatrudnienie? Wbrew temu co przez lata mówiła prezes Rulkiewicz- Luxmed nie jest "super" ani "numerem jeden" w każdej kategorii. W mojej osobistej opinii- to bardzo kiepski pracodawca który nie szanuje pracowników.
    ReviewUserIcon
    pracownik luxmed

    26.03.2017 15:48

    Inne

    O dziwo zastosował się do tej podwyżki, jednocześnie "poobcinał" godziny pracownikom, więc właściwie wyszło na jedno. Luxmed-u nie stać na utrzymanie recepcji, ale wymagania od paznokci po włosy mają wielkie i wciskanie ludziom deklaracji POZ,bo jak to im brakuje pieniędzy z prywatnej opieki medycznej, więc trzeba było otworzyć NFZ.
    ReviewUserIcon
    recepcja

    26.07.2017 19:32

    Inne

    Podnieśli stawkę i jednocześnie "obcięli" godziny. Na jedno wyszło :D
    ReviewUserIcon
    była_posza

    24.01.2017 22:19

    Inne

    Czytam i nie wierzę własnym oczom. Jak firma w której zaczynałam prace w 2005 r pada. Odeszłam 5 lat temu. Zmuszono mnie i z radością podpisano rozwiązanie za porozumieniem stron. Masakra. A kogo nie ma juz w lx? Pracuje jeszcze trzon guru Obsługi z dawnej Racławickiej a potem postępu i CC?- IR, AH, KT, BK??? Fuzje zniszczyły lx który znałam. Firma przestała leczyć zaczęła zarabiać. Dała solidne podstawy obsługi za czasów dyr R. Pozdrawiam tych co poszli sobie ;)
    ReviewUserIcon
    niegdyś uwikłany pracownik, dziś uwolniony człowie

    19.01.2017 22:50

    Inne

    Trzymajcie się od tej firmy z daleka, bo jedyne co ma ona do zaoferowania swoim pracownikom to marny pakiet medyczny, z którego korzystanie przez nadmiar obowiązków zawodowych i brak wolnego czasu zaczyna się dla każdego pracownika Lux Med w momencie, gdy zniszczony mobbingiem zaczyna poszukiwać opieki psychiatrycznej. Większość ludzi poprzedza swoje odejście dłuższym zwolnieniem lekarskim- nie przez kombinowanie, a przez wykończenie psychiczne. Pracownicy oddają firmie życie, bowiem wierzą że ich misją jest ochrona zdrowia pacjenta i często są w stanie zrobić dla pacjenta naprawdę wiele, wypracowując nadgodziny, za które nie dostają ani złotówki (!!!), a tracą życie i zdrowie. W momencie gdy pracownik wręcza wypowiedzenie- często papierek jest od niego odbierany, a w zamian wręcza mu się wypełniony druczek o "rozwiązaniu umowy o pracę za porozumieniem stron", by statystyki się zgadzały i by na Postępu nikt nie przyczepił się do tego, że kolejny pracownik odchodzi (tak, Zarządzie, może ktoś od Was to czyta- wystarczy prosta analiza- nie każdy pracownik zna ten chwyt, stosowany przez Waszych kierowników czy koordynatorów i większość pracowników podpisuje druczek bo nie widzi różnicy, a tym samym Wasi koordynatorzy sprytnie zamiatają sytuację występującą w danym Dziale pod dywan i potem na spotkaniach z Wami jeden czy drugi Dyrektor mami Was drogi Zarządzie tym, że to niby pracownik się nie sprawdził i go zwolniliście za porozumieniem, podczas gdy sytuacja jest odwrotna). Proponuję przeanalizować ilość wypowiedzeń, które napłynęły i BĘDĄ napływały z DSI- kluczowego dla firmy działu, zajmującego się pozyskiwaniem, obsługą i utrzymaniem pacjenta- nie biorą się one znikąd, a są bezpośrednim następstwem skandalicznego "cichego" zarządzania działem na przestrzeni ostatnich 1-2 lat przez pewną osobę/osoby. Od 2 lat Dział systematycznie rozpada się, odchodzą bardzo dobrzy i kompetentni pracownicy. Kierownictwo następnie robi im czarny PR, by zamieść sytuację pod dywan, podczas gdy prawda jest dla większości znana. Na potwierdzenie moich słów proszę mieć na uwadze fakt, że z kluczowego Działu firmy po mnie, po znajomych którzy już odeszli- w najbliższych 1-3 miesiącach ręczę swoim honorem, że odejdzie jeszcze min. 1/4 czy nawet 1/3 pracowników- bardzo kluczowych dla firmy i cennych pracowników. Powód? Nawet naiwność ma swoje granice, a każdy zasługuje na szacunek, a nie na mobbing i poniżanie czy pogardę, nieustanną bezpodstawną kontrolę czy śmianie się prosto w twarz. Podpisane: na szczęście! były już pracownik, który poprzez znalezienie nowej, lepszej pracy będzie uświadamiał mniej odważnym kolegom i koleżankom, że MOŻNA, bo z takim brakiem szacunku i wyzyskiem jak w LUX MED ciężko spotkać się w jakimkolwiek innym miejscu (nawet w Biedronce zarabia się więcej, naprawdę!- mam brata pracującego w Biedronce). Niewątpliwym plusem pracy w Lux Med są ludzie- często wartościowi, z zasadami. Szeregowi pracownicy, bo absolutnie nie mam na myśli zatrudnianych na podstawie koneksji pracowników "kadry zarządzającej". Wartość człowieka i zasady moralne mają to do siebie, że niekiedy taki człowiek próbuje wyprzeć to co się dzieje, nie widzieć tego czy usprawiedliwiać to- stąd i współpraca z Wami często trwa 1-4 lata, a nie 1-4 miesiące. Na każdego jednak przyjdzie pora. Ta pora w tym Dziale nadeszła ponad rok temu i trwa do dziś, ze wzmożoną siłą.
    ReviewUserIcon
    Nemo

    18.01.2017 18:39

    Inne

    Mam pytanie czy oferta pracy dla asystentki utrzymania klienta jest aktualna? Bardzo zależy mi na tej pracy i na tej firmie. Może niektórym się nie podoba ale ja wiem, że nieszczęśliwych osób jest dużo .
    ReviewUserIcon
    Pacjent zaznajomiony ze struktura firmy.

    23.01.2017 18:50

    Inne

    Luxmed jest dobra firma dla calej ferajny wyzszego szebla, ktora wzajemnie sobie tyly wylizuje, a posadki ma dzieki nepotyzmowi. Zreszta juz dawno twoja wspaniala firma olewa opinie zwyklych pracownikow, a za to skrupulatnie usuwa wszelkie negatywne opinie... pacjentow szczerze niezadowolonych z jakosci obslugi. Ponad 35 tysiecy (!) reklamacji od zeszlego roku jest wynikiem naprawde imponujacym . Sorry za brak polskich znakow.
    ReviewUserIcon
    Pracowniczka

    24.01.2017 14:04

    Inne

    A ja przeciwnie - 3 lata pracy na Postępu w Warszawie uważam za stracone. Nigdy nie otrzymałam obiecanej premii, awansu również nie było, mimo iż wyciskałam z siebie ostatnie poty zawodowe. Śledzę to forum od dawna, z ciekawości... i niestety, ale w więszkości zgadzam się z negatywymi opiniami, ponieważ doskonale wiem, jak funkcjonuje LX oraz stale dowiaduję się od innych pracowników, co tam się dzieje w innych strukturach. Nie polecam.
    ReviewUserIcon
    Genesis232

    14.01.2017 09:29

    Inne

    Firma o największej rotacji pracowniczej, ciekawe dlaczego...
    ReviewUserIcon
    Jola

    08.01.2017 21:54

    Inne

    Podpisuje się "rękami i nogami" pod wszystkimi opiniami. LUX MED zupełnie nie szanuje pracowników. Wymagania są bardzo duże, a zarobki niskie. Najlepiej nie wyrażać swojego zdania, dostosować się do wszystkiego i siedzieć cicho. Myślę, że tak duża rotacja personelu mówi sama za siebie. Szkoda, że tylko pracodawca nie zastanawia się czym jest ona spowodowana..
    ReviewUserIcon
    Medyk

    05.01.2017 09:58

    Inne

    Znana marka, mająca długoletnią działalność i dobrą opinie. Nieszczęśliwcy powinni szukać pracy w innym miejscu. Po co psują coś dobrego? Słowiański naród musi mieć nad sobą kontrolę i wówczas jest dobrym pracownikiem.
    ReviewUserIcon
    AnnaAnna

    06.01.2017 12:48

    Inne

    Coś dobrego? Polityki w LX nie ma żadnej - co z obiecywaniem premii, nieetyczne metody pozyskiwania pacjentów przez call centre, umowy śmieciowe i brak organizacji stanowisk pracy (i to w centrali na Postępu !). Pracowałam tam kilka lat - przez te lata nic się nie zmieniło i to skłoniło mnie do zmiany miejsca zatrudnienia. Nie polecam PRACODAWCY.
    ReviewUserIcon
    MadejMadej

    06.01.2017 12:51

    Inne

    Owszem, Lux med to zmiana marka i tylko na tym buduje swój "prestiż". Nie oferuje nic swoim pracownikom, a przynajmniej w działach niemedycznych szuka jeleni.
    ReviewUserIcon
    9873222

    02.01.2017 15:53

    Inne

    A co z nieetycznym obdzwanianiem pacjentów w celach marketingowych? Ja pracując z LX musiałem wykonywać takie telefony do pacjentów, którzy de facto nie podpisywali żadnych zgód na kontakt z naszej strony (łamanie prawa). Trzeba było wciskać kit, żeby zrealizować plan miesięczny, a kierownicy podchodzili do pacjentów w stylu: "nie skapnie się, że nic nie podpisywał, a jeśli zacznie dopytywać to mów, że od lekarza kierującego masz kontakt lub zakończ rozmowę". To jest szanująca firma, nie?
    ReviewUserIcon
    Hello Kitty

    19.12.2016 17:07

    Inne

    Moim zdaniem na wyrost mówicie o tym mobbingu. Pracuje w centrali i nikt słowem nie wspomniał, że jestem mobingowany. Ludzie mówią o wielu obowiązkach, terminach itp. Nikt się nie skarży, że jest terroryzowany psychicznie. Poza tym mówiąc o mobbingiu powinno się mieć twarde dowody a nie jakieś półgębkiem rzucone ogólniki. Dziwie się, że tego typu kwestie są poruszane na forum.Frustracja? W firmie jest specjalny adres emial do tego typu zgłoszeń, który trafia chyba do BUP-y. A tam na pewno nie zamiatają spraw pod dywan.
    ReviewUserIcon
    Antares

    20.12.2016 10:09

    Inne

    Wiesz co nie chce mi się rozwijać Twojego wywodu ale jeśli pracujesz w centrali i nie widzisz co się dookoła dzieje to albo kłamiesz i głęboko w tym siedzisz, albo żyjesz w innej rzeczywistości i nie wiesz co się dzieje dosłownie na Twojej ulicy. Nie będę rzucał personaliami kto na Postępu olewał takie sprawy przedstawione w trybie PISEMNYM, ale jego nazwisko już tu wisi. Trzeba tylko pomyśleć. To nie jest wylewanie frustracji. To przestroga od wszystkich, którzy już mieli do czynienia z tym pracodawcą aby inni nie popełniali ich błędów. Sorry - taka branża, że wieści w niej szybko się roznoszą, a marka Lux-med znaczy dziś coś tylko w umysłach zwykłych ludzi, którzy nigdy nie mieli z nią do czynienia nawet w charakterze pacjentów. Dla całej reszty tak gdzieś od 2-3 lat to równia pochyła. Wiesz dlaczego? Przez brak poszanowania drugiego człowieka wdrukowany między wierszami w politykę firmy.
    ReviewUserIcon
    melodyjka

    29.01.2017 08:59

    Inne

    A skąd wiesz że nie zamiatają pod dywan takich sytuacji i po co powstał adres skoro takich sytuacji nie ma?
    ReviewUserIcon
    MadejMadej

    14.12.2016 12:34

    Inne

    Pracownicy innych firm - mający wykupione abonamenty nie płacą kary za nieodwołane wizyty. Kary dotyczą tylko pracowników LX, co jest kpiną, jak sam fakt że firma dla której pracuje się nie daje bezpłatnej opieki tylko trzeba za nią płacić.
    ReviewUserIcon
    wIT

    19.12.2016 22:56

    Inne

    Dla mnie szokujące było już samo to, że na rozmowie rekrutacyjnej zaproponowano mi "umowę śmieciową". Mam rozumieć że w dziale IT Luxmedu umowa-zlecenie to norma??? Jeśli tak- to szczerze dziękuję i pozdrawiam z daleka tę żałosną firmę,
    ReviewUserIcon
    Niktszczególny

    13.12.2016 11:08

    Inne

    BUPA powinna wyrzucić ze swojego kręgu LUX MED! gdyby tylko wiedziała jakie cyrki robią Polaczki próbując zarządzać, tworzyć i rozwijać. Niektórzy managerzy i kierownicy są chyba z przypadku, z całym szacunkiem, ale taka jest prawda. Szukam innej pracy, bo to co się tu dzieje to tylko do opisania w gazecie...
    ReviewUserIcon
    Korposzczur

    09.12.2016 17:24

    Inne

    Witam, pracuje w LX przeszło rok na UoP i jestem zażenowana co się dzieje na Postępu. Jestem mobingowana od pół roku przez panią Koordynator, której słoma z butów wystaje. Pomimo zgłaszanych nieprawidłowości do Kierownika, który okazuje się taką samą szują jak Koordynator. W oczy mówi co innego a za twoimi plecami obrabia Ci (usunięte przez administratora) Wieczny nacisk na jakieś popieprzone raporty, które robi osoba po to by je robić bo ma takie stanowisko...masz rzucać swoją robotę i robić co Ci karzą, bo nie proszą a KARZĄ - moobing non stop! Chyba powinna się PUBA o tym dowiedzieć bo nigdy sie to nie zmieni!
    ReviewUserIcon
    Antares

    16.12.2016 14:15

    Inne

    Nie jesteś jedyna. Mobbing w Diagnostyce na Postępu - kilkanaście osób informowało na piśmie przełożonych i nic. Pełna zlewka. W końcu sami zrezygnowali. To samo w Carolinie na Pory. A w całej Polsce o wiele, wiele więcej. Polityka firmy to nabrać wody w usta, zamieść sprawę pod dywan i udawać, że wszystko jest cacy.
    ReviewUserIcon
    Katrin

    06.12.2016 18:10

    Inne

    Najlepsza decyzja, jaką podjęłam to wypowiedzenie umowy z LX. Obiecują wiele, a nie dają nic... w dodatku nieetyczne podejście wobec innych pracowników, jak i samych pacjentów. Polityka firmy mnie przeraża, ale cieszę się, że mogłam dzięki tej firmie zdobyć swoje pierwsze doświadczenie zawodowe. Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    ..

    30.11.2016 18:12

    Inne

    A ja mam pytanie . dlaczego umowy są dawane pracownikom dopiero po odbytym szkoleniu jak już każdy sam pracuje ?? Czy to jest zgodne z prawem ? Jak by przecież każdy pracownik podpisał umowę przed rozpoczęciem szkolenia ( ewentualnie po 2 dniach szkolenia) wiedział by na czym stoi . A tak to po szkoleniu czyli po zmarnowanym czasie dopiero się dowiadujesz ze musisz przepracować 3 miesiące , żeby nie obarczono Cię kosztem tego szkolenia !!! Szok!! To nie jest w porządku.
    ReviewUserIcon
    8ball

    01.12.2016 11:52

    Inne

    Jeśli jest tak jak mówisz to znaczy, że w ostatnim czasie polityka tej firmy zmieniła się na "lepsze", bo takich praktyk nie było tam jeszcze kilka miesięcy temu. A mówiąc wprost wychodzi na to, że chyba za dużo świeżych owieczek uciekało przed strzyżeniem jak się zorientowali co je czeka i luxmeta zabezpiecza się teraz cyrografem na 3 miesiące. To kolejny przykład na to, żeby nawet nie myśleć o zaczynaniu tam pracy bo zamiast marchewki dostaniecie baty kijem.
    ReviewUserIcon
    luxmedowyszaleniec

    30.11.2016 14:43

    Inne

    Praca na początek tj. fajnie można sobie dorobić na studiach lub po prostu postawić pierwsze kroki w pracy zawodowej. Dla osób z doświadczeniem, chcących się rozwijać, pracować w warunkach dających poczucie stabilności i bezpieczeństwa - ODRADZAM .
    ReviewUserIcon
    KandydatkaNiedoszła

    25.11.2016 11:52

    Inne

    Byłam na rozmowie rekrutacyjnej na Postępu w Warszawie. Zgodnie z ogłoszeniem, na które odpowiedziałam miało być "atrakcyjne warunki finansowe" - KPINA, marna podstawa i obiecywana prowizja. Jeśli chodzi o opiekę zdrowotną to dają możliwość 2 pakietów do wyboru - oba płatne extra ze swojej kieszeni... atrakcyjność pakietu żenująca. Okazuje się, że jednocześnie proponowane stanowisko nie ma do końca przejrzystej ścieżki, nie jest zorganizowane - yy.. to po co rekrutacja? Chyba usłyszałam jedynie szereg zapewnień i obietnic - manager nie był wiarygodny, a zapraszając na rozmowę osobę z doświadczeniem w branży jedynie się kompromitował. W moim odczuciu to LUXMED szuka jeleni!
    ReviewUserIcon
    8ball

    25.11.2016 18:31

    Inne

    Od siebie dodam jeszcze jedną informację dotyczącą pracowników niedoszłych, jak i już zatrudnionych. Jeśli koordynator zaczyna mamić Cię awansem i jeszcze przed nim próbuje "wdrożyć" do tematu przez zrzucanie z siebie jakiegoś obowiązku, lub wmanewrowuje w przygotowanie jakiejś durnoty obiecując extra kasę to nigdy, przenigdy nie godzimy się na taką propozycję bez papieru. Będą bajeczki, że dyrekcja już wie, że zaraz się dowie i że na pewno pieniądze przyjdą przy kolejnej wypłacie. Taki stan rzeczy potrafi czasem trwać w tej firmie i kilka miesięcy, po czym pieniądze zaczynają być naliczane od momentu podpisania nowego aneksu do umowy, jeśli w ogóle coś się oficjalnie zmieni w ścieżce kariery. W innym przypadku pozostają gruszki na wierzbie, a góra udaje, że nic nie wie. Ten myk na pracowników niekiedy czasem wprost potrafią zasugerować koordynatorom niektórzy dyrektorzy.
    ReviewUserIcon
    Pracownica

    16.11.2016 22:32

    Inne

    Rozpoczęłam pracę nie dawno Ale Wszystko pięknie i cudownie jak przyszłam pierwszy raz. Na szkoleniach też wspaniale i cudownie. Ile to premii można dostać , jak bardzo miło jest w pracy i jak wszyscy służą pomocą. Jednak po kilku dniach już mam serdecznie dość. Niestety nie ma na kim polegać jeśli na się problem. Grafiki są układane chyba przez jakichś nieodpowiedzialnych ludzi ! Koordynatorzy są mili tylko wtedy jak przeprowadzają Z Tobą rozmowę. A potem ? Zwykle chamstwo z nich wypływa. Szczerze ? Szukam dość intenstywnie nowej pracy. Nie mam zamiaru (usunięte przez administratora) na słuchawce i słyszeć w kółko co robię złe. Dziękuję bardzo.
    ReviewUserIcon
    HQ_wawa

    14.11.2016 21:28

    Inne

    - brak szkoleń, - mobbing, - często ludzie 'na dole' są bardziej kompetentni od kierownictwa, - często nie widać sensu tego co robisz, - krótkowzroczność biznesu, - co chwila zmiana koncepcji w projektach, - rotacja pracowników, - niechęć w przekazywaniu wiedzy, - brak bonów, paczek świątecznych + zdrowe piątki + darmowa kawa i herbata oraz stół z taboretem co umożliwia zjedzenie ciepłego posiłku + elastyczny czas pracy - można go wydłużać w nieskończoność
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w LUX MED?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - LUX MED Sp. z o.o.

    ul. Szturmowa 2 02-678 Warszawa

    NIP:5272523080

    REGON:140723603

    KRS:0000265353

    https://www.luxmed.pl
    Branża główna: Lekarze i gabinety

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    postęp

    14.11.2016 21:14

    Inne

    dno i 5 metrów mułu.
    ReviewUserIcon
    heheszki

    14.11.2016 19:32

    Inne

    W zarządzie zaczynają już powoli robić w gacie, bo widzą, że na poważnie brakuje im lekarzy i pielęgniarek. Natomiast w kwestii szeregowych pracowników recepcji i callcenter beton zatrzymał się w czasie i dalej uważa, że na jedno miejsce jest ponad setka ludzi do wyboru.
    ReviewUserIcon
    paula

    10.11.2016 17:07

    Inne

    firma luxmed ma coraz gorsza opinie wśród pacjentow. Pacjenci skarza sie ze coraz częsciej są obsługiwani jak klienci na kasie w Biedronce, tj wizyty u lekarzy coraz cześciej trwają maksymalnie 4-5 minut z zegarkiem w ręku i nie ma żadnej interakcji z lekarzem. Jak można wypisać pacjentowi receptę zadając mu 2-3 pytania? Tak to wygląda w korporacji medycznej gdzie licza się tylko słupki sprzedażowe a nie pacjent. A jeśli chodzi o warunki pracy na recepcji- to jest fatalnie. Ogromna rotacja, wiecej na ten temat nie bede pisac, bo już chyba wszystko zostało napisane powyżej.
    ReviewUserIcon
    Agnieszka

    10.11.2016 14:30

    Inne

    LUX MEDzie - ja też nie rozumiem po co usuwacie niewygodne dla Was komentarze, pisałam tu chyba z 5 razy i wszystko zostało usunięte. Prawda w oczy kole, więc najlepiej zamieść pod dywan... Odradzam wszystkim tak nieetycznego pracodawcę, który jest kłamcą nad kłamców... no ale, jakby nie było "wielką korpo" tj (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Postęp z Postępu

    09.11.2016 16:53

    Inne

    Usuwajcie sobie wpisy. Prawda boli czy powoli nie macie już kim orać? Spokojnie, niedługo wystarczające będzie tylko wpisanie do wyszukiwarki frazy "luxmed mobbing" i znajdą się w formie print screena wszystkie niewygodne wpisy, które tak skrupulatnie usuwacie. Indeksowanie wyszukiwarek zrobi swoje.
    ReviewUserIcon
    Były mobbingowany pracownik

    09.11.2016 15:43

    Inne

    Luxmed to niech lepiej uważa, bo z tym swoim rozpasanym bizancjum i jednoczesnym poganianiem biczem niewolników (jak mądrym głowom na Postępu się jeszcze wydaje) skończy za kilka lat jak ALMA.
    ReviewUserIcon
    Bolek

    20.11.2016 16:50

    Inne

    Piekne slowa. Ja tez mam mobbingowa historie w luxmed. Uciekac z tej firmy jak najdalej. Hipokryzja. Kolko wzajemnej adoracji.
    ReviewUserIcon
    Chudzik

    07.11.2016 07:24

    Inne

    Luxmed cały czas oferuje miejsca pracy, gdyż Luxmed nie szanuje ludzi. Nie szanuje pracowników callcenter i recepcji, nie szanuje lekarzy i pielęgniarek, a od jakiegoś czasu nie szanuje nawet pacjentów, z których żyje.
    ReviewUserIcon
    kkkkk

    04.11.2016 09:43

    Inne

    Praca w lx to porażka, użerać się z chorymi ludźmi , vipami z pakietami za 40 zł którzy myślą ze są panami świata za tak marne pieniądze to paranoja. O awansie nie ma mowy a o umowie o prace to zapomnijmy . Jedno wielkie (usunięte przez administratora) Nie warto tracić czas na tą firmę bo i tak tu niczego się nie osiągnie.
    ReviewUserIcon
    Armagedddon

    29.10.2016 21:07

    Inne

    Szanowni Państwo, ja również odradzam pracę w Grupie LX. Pracowałem niespełna rok - uważam, że i tak za długo, a było to spowodowane stałym obiecywaniem szefostwa. Zaufałem... dziś bardzo żałuję, bo straciłem czas sensownej pracy, nerwy i pozwoliłem sobie na pracę na marnej podstawie ze stale obiecywanymi atrakcyjnymi premiami. Od pół roku generowałem przychody dla firmy - zajmowałem się sprzedażą. Realizowałem targety i nie otrzymywałem nic w zamian od pracodawcy, jedynie komentarze że na razie nie ma budżetu (PRACODAWCO - to po co oferować pracę w systemie prowizyjnym skoro on de facto nie istnieje?!!) i w przyszłym miesiącu na pewno będzie atrakcyjna premia itd. Przebrnąłem przez niemal rok takiej nieuczciwej pracy i ostatecznie wypowiedziałem umowę, bo niestety ale pracodawca jawnie oszukuje, wyzyskuje itd. Plus za bardzo fajny zespół, z którym miałem okazję pracować... choć niestety on za mnie rachunków nie płacił. Nie polecam pracy w LX i mam wrażenie, że pracodawca w swoim mniemaniu jest niesamowitą, bezkonkurencyjną korporacją, która może sobie na wiele pozwolić względem pracownika... a tak niestety NIE JEST.
    ReviewUserIcon
    MagdalenaEM

    10.01.2017 12:12

    Inne

    Uchwycone sedno. Amen.
    ReviewUserIcon
    Pracownikzpowołaniem

    28.10.2016 15:16

    Inne

    Obecnie źle się dzieje w LUX MEDzie. Odchodzą najlepsi... przyczyną z pewnością jest kiepska polityka zarządzania, duże i niespełnione obietnice. Też aktywnie szukam pracy i przyznam szczerze, że cieszę się, że mogłem nabyć doświadczenie w tak wielkiej firmie. Będzie mi łatwiej w zmianie.
    ReviewUserIcon
    Bupa

    06.11.2016 09:32

    Inne

    Tam nie ma polityki zarzadzania. Licza sie emocje pani prezes I jej swity. Jak sie nie podobasz, masz swoje zdanie, jestes inny to fora ze dwora.
    ReviewUserIcon
    Michael0182

    27.10.2016 10:58

    Inne

    Zgodzę się z wypowiedzią powyżej - w LX pracuje się na wyższych stanowiskach po znajomości. Jest to wkurzające, gdy po 3 latach czeka się na awans, który ostatecznie dostaje osoba z rodziny szefa (de facto pracująca pół roku). Pracownicy Infolinii obdzwaniają pacjentów z propozycjami odpłatnego leczenia, konsultacji, żeby zostawiać tylko kasę w LX - osobiście miałem taki telefon, bo ktoś chyba nie zorientował się, że również jestem pracownikiem. Kierownicy już nie wiedzą, jak pozyskać etycznie pacjenta.
    ReviewUserIcon
    bajoro

    26.10.2016 16:33

    Inne

    Ludzie Luxmed to najgorsza,przymuszająca do wypełniania ankiet i zaznaczania 100% placówka-Tabita
    ReviewUserIcon
    xyz22

    24.10.2016 17:04

    Inne

    Dołączam do grupy osób niezadowolonych. Tak, owszem LUXMED to firma międzynarodowa, ale niestety styl i kultura zarządzania jest typowego polskiego pracodawcy, który lawiruje i wyciska do ostatniej kropli pracownika. Obietnice bez pokrycia, zszarpane nerwy to moje odczucia i cieszę się, że odeszłam z firmy kilka miesięcy temu, szkoda tylko, że nie wcześniej. Zaletą Grupy jest to, że nie robią żadnych problemów z umową o pracę.
    ReviewUserIcon
    janusz

    26.10.2016 11:11

    Inne

    Pracowałem w Lux Med w dziale IT i pamiętam że wszyscy w moim zespole pracowali na umowie-zleceniu- z kierownikiem włącznie. Co było bardzo słabe, zwłaszcza że stawka godzinowa nie zachwycała. Skończyło się to tym, że w ciągu 2 lat uciekło z LX ponad 70% zespołu- pozostali głównie Ci którzy w LX mają rodziny( niezorientowanym wyjaśnię od razu że w LuxMedzie nadal najłatwiej znaleźć pracę po znajomości, w sektorach innych niż recepcja/Call Center częstym zjawiskiem jest że pracuje jednocześnie całe rodzeństwo (2-4 osoby), mąż z żoną itp.).
    ReviewUserIcon
    pracowniknaplus

    24.10.2016 10:37

    Inne

    W Warszawie jest niesamowita rotacja, czym jest to spowodowane?
    ReviewUserIcon
    Katarzyna

    21.10.2016 16:29

    Inne

    Miałam okazję pracować w LX na 2 stanowiskach i odradzam tego pracodawcę, ale desperatom mogę polecić na chwilę... Pracodawca oferuje bardzo średnią podstawę wynagrodzenia na rzecz niby bardzo fajnego systemu premiowego. Premie oczywiście nie istnieją, jak okazuje się później. Organizacja stanowiska pracy pozostawia wiele do życzenia - brak podstawowego sprzętu! Wymagania ogromne ze strony pracodawcy, a nie daje nic od siebie. Dyrektor nastawiony jedynie na swoje wyniki, bez ludzkiego podejścia.
    ReviewUserIcon
    tik-tak

    19.10.2016 23:03

    Inne

    Ja odniosę się tylko do rekrutacji - nie dostałem żadnej wiadomości zwrotnej, choć w ciągu 2 tygodni miałem ją otrzymać, później już sam się domyśliłem wyniku. Szkoda, bo miejsce mi się podobało (mimo trwającego remontu). Uwaga dla HR-ów - sami wystawiacie opinie sobie i firmie, dla której pracujecie, nie dając jakiejkolwiek odpowiedzi (wystarczyłoby krótkie tak/nie). Rada dla kandydatów - nie rezygnujcie w między czasie z innych rekrutacji, jeśli macie taką możliwość, bo możecie się nie doczekać informacji o wyniku rekrutacji. PS. Żeby było ciekawiej to ta sama oferta została ponownie zamieszczona zaraz jak tylko wygasła, więc słabo to wyglądała z perspektywy kandydatów.
    ReviewUserIcon
    tik-tak

    19.10.2016 22:57

    Inne

    Ja odniosę się tylko do rekrutacji - nie dostałem żadnej wiadomości zwrotnej, choć w ciągu 2 tygodni miałem ją otrzymać, później już sam się domyśliłem wyniku. Szkoda, bo miejsce mi się podobało (mimo trwającego remontu). Uwaga dla HR-ów - sami wystawiacie opinie sobie i firmie, dla której pracujecie, nie dając jakiejkolwiek odpowiedzi (wystarczyłoby krótkie tak/nie). Rada dla kandydatów - nie rezygnujcie w między czasie z innych rekrutacji, jeśli macie taką możliwość, bo możecie się nie doczekać informacji o wyniku rekrutacji.
    Company logo
    LUX MED Sp. z o.o.

    21.10.2016 15:48

    Pracodawca

    W Grupie LUX MED dążymy do tego aby informację o zakończonym procesie rekrutacyjnym przekazać kandydatowi po zakończonym procesie rekrutacyjnym. Być może projekt, w którym bierze Pan udział przedłuża się. Dokładamy wszelkich starań, aby każda osoba zaangażowana w rekrutację, otrzymała informację zwrotną. Oczywiście cały czas bacznie przyglądamy się naszym procesom rekrutacyjnym i wyciągamy wnioski, jak prowadzić je jeszcze lepiej biorąc pod uwagę zarówno potrzeby Kandydatów, jak i firmy.
    ReviewUserIcon
    Agnieszka

    19.10.2016 16:40

    Inne

    Ludzie odchodzą.
    ReviewUserIcon
    anonim

    18.10.2016 16:37

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    Company logo
    LUX MED Sp. z o.o.

    21.10.2016 15:45

    Pracodawca

    Grupa LUX MED jest największym w Polsce prywatnym świadczeniodawcą usług medycznych. Ze względu na dynamiczny rozwój, nowo powstające oraz planowane inwestycje, stale poszukujemy specjalistów z różnych dziedzin zarówno na stanowiska medyczne, jak i związane z obsługą Pacjenta, administracją, sprzedażą oraz IT. Dzięki zaufaniu jakim obdarzyli nas Pacjenci, stale zabiegamy o podnoszenie jakości świadczonych usług, a zdajemy siebie sprawę, że bez wsparcia ze strony odpowiednio wykwalifikowanych pracowników nie będzie to możliwe. Wszystkie osoby zainteresowane dołączeniem do nas i rozpoczęciem przygody z Grupą LUX MED zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej i zakładki kariera gdzie opublikowane są aktualne oferty pracy.
    ReviewUserIcon
    edyta

    16.01.2017 20:35

    Inne

    Puste slowa..rzeczywistosc w Panstwa firmie wyglada zupelnie inaczej. Licza sie tylko lekarze i "gora". Pozostali pracownicy sa traktowani przedmiotowo. W rzeczywistosci to oni robia najwiecej dla firmy. Jednak nikt tego nie docenia,zwlaszcza finansowo. Pomimo ostatnich podwyzek i tak zarobki w Panstwa firmie sa niskie, a wymagania bardzo duze. Kladziecie Panstwo nacisk na podnoszenie kwalifikacji,jednak najlepiej zeby kazdy pracownik zrobil to za wlasne pieniadze. A potem i tak nie dostanie nawet najmniejszej podwyzki, pomimo ze zakres obowiazkow i odpowiedzialnosci pracownika sie zwiekszyl. Lepiej zaczac dzialac i zmienic podejscie do pracownikow, niz mamic ich tylko"korpo wznioslymi haslami"..
    ReviewUserIcon
    Piotrek

    15.10.2016 20:14

    Inne

    Żałuj.

    Zostaw merytoryczną opinię o LUX MED Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.