Lux Med Sp. z o.o.

Opinie o Lux Med Sp. z o.o.

Monia

Firma umożliwia rozwój zaangażowanym i kompetentnym pracownikom.

hornety1

kiedyś placówka nazywała się Remedium i jako tako funkcjonowała obecnie została przejęta przez LUX MED I to jest juz poniżej krytyki banda (usunięte przez administratora) do lekarza 1-go kontaktu na wizytę trzeba czekać 14 dni to jest słuzba zdrowia -nie to są mordercy!!@

NAJGORSZA PLACÓWKA MEDYCZNA

(usunięte przez administratora)LUDZI !!!!!!!!!! BADANIE MOŻNA WYKONAĆ KONTAKTUJAC SIĘ NA INFOLINIE, NA INFOLINI NIE MOŻANA SIE UMÓWIĆ BO NIE MA DOSTEPYCH TERMINÓW, KIEDY JEST AKTUALIZACJA GRAFIKÓW NIE MOGĄ POWIEDZIEC!!!!!!!!! 1,5 ROKU NIE MOGE SIĘ UMÓWIĆ NA BADANIE!!!!!!!!! (usunięte przez administratora)NFZ SZYBCIEJ UMAWIA!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIE KUPUJ U NICH ABONAMENTU SSSSSSSSSSSSSSSEBY GENETYCZNE!!!!!!

Piguła

Niecały rok pracowałam jako personel medyczny w firmie Lux Med na terenie Śląska. Nie polecam!!!! Zespół medyczny jak i rejestracja - w obydwoch światach żyje się plotkami :) + wymaga się od pracownika, by wykonywał czynności do których nie ma uprawnień, co jest skandalem. Pani kierownik pozostawia po sobie (usunięte przez administratora) w gabinecie - wstyd!!!

Specjalista Seo

Kilka etapów i każą przygotować obszerną prezentację, gdzie dzielisz się pomysłami na uzdrowienie ich beznadziejnych sajtów. Wyłudzanie pomysłów wg mnie.

Dlaczego chcesz zmienić pracę? Jak uzdrowić sajty Luxmedowe.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Pracowałem na infolinii przez kilka lat. Praca na początku wydawała się spoko, ale po czasie zaczęliśmy się zastanawiać co tu się odwala. Jedyną zaletą tej pracy jest elastyczny grafik oraz możliwość zgłaszania nieobecności i spóźnień w przypadku jeśli coś się dzieje albo i nie. Reszta… brak podwyżek, możliwości rozwoju, po przejściu do innego „lepszego” działu zaproponowano gorsze warunki, pilnowanie wskaźników i procedury, które nie dają możliwości pomóc pacjentom. Praca ta w skrócie polega na odebraniu jak największej ilości połączeń, żeby im się statystyki zgadzały, a to czy problem osoby dzwoniącej będzie rozwiązany… No różnie z tym bywa :) dodatkowo pracodawca w ogóle nie interesuje się swoimi pracownikami. Proponują robić dodatkowe kompetencje, dzięki którym odbierasz jeszcze więcej połączeń, a nie dostajesz za to zupełnie nic, mówią o jakiś dodatkowych zarobkach, a kończy się tym, że pracujesz za najniższą krajową

NIE PRZEPISUJĄ ANTYKONCEPCJI

Chciałam aby odnowił mi lekarz receptę, odmówiło mi pięciu!!!! oto odp: Odmowa spowodowana brakiem badań kontrolnych w trakcie stosowania antykoncepcji - usg gin. TV, usg piersi, cytologia. Proszę zgłosić się do ginekologa lub skorzystać z konsultacji telefonicznej ginekologa. TAK- DOBRZE WIDZICIE!!! NIE OTRZYMAM ODNOWIENIA RECEPTY PÓKI NIE ODBĘDĘ ODPŁATNEJ WIZYTY ONLINE- !!!!!! To przykład na naciąganie przez luxmed- nie polecam !!!! Idźcie do konkurencji

Śmieszne
@NIE PRZEPISUJĄ ANTYKONCEPCJI

Antykoncepcja to nie cukierki. Decyzja lekarza zrozumiała. Lekarz ponosi odpowiedzialność za decyzje wystawione recepty. Niby na jakiej podstawie ma stwierdzić że pacjentowi bardziej nie zaszkodzi jak nie będzie badan. Potem będziesz skarżyć za błędy medyczne.To, że płacisz nie znaczy że się należy. Ludzie są bezmyślni. We łbach się poprzewracało.

Karola

Infolinia call center w Gdyni, region mammografia... brak słów! Pani prezes totalny brak szacunku do pracownika, pracy coraz więcej, a o jakiejkolwiek podwyżce nie ma mowy... Rozliczanie praktycznie z każdej minuty przerwy, okropna atmosfera, którą właśnie stwarza Pani prezes. Nie polecam!

@Karola

to tak jak w carolina med w warszawie. Porażka. Skąd oni biora takich szefów a główni szefowie, ci co kierują firmą to tylko chodzą i uśmiechają się - oni nigdy wczesniej chyba nie mieli takiej pracy. Wydawało mi się, że taka osoba powinna być szanowana a oni jedynie wprowadzają jakiś zament. Moja szefowa co chwile zmiania zdanie bo twierdzi, że ci z gory ciagle to robią więc trzeba się dostosować. Ja nie wiem czy ktoś w ogile panuje nad tym co tu sę dzieje. Atmosfera też jest straszna. Zostają tylko ci co muszą - reszta odchodzi lub szykuje się do odejścia. Może jakby trojca odeszłą to będzie lepiej.

Wqrw

Umowiona wizyta przez aplikacje dwa kiesiace wczesniej!!!! Okazało sie, ze to wizyty miedzy pacjetami!!!!!!! (usunięte przez administratora)

@Wqrw

Czyli taki tinder haha

astrin

przepracowanie z powodu ogromnej ilosci pacjentów niezgodny z czasem pracy

@astrin

Dzień dobry, liczba godzin pracy ustalana jest według obowiązujących norm. Natomiast jeśli pojawiłyby się jakieś niezgodności związane z procedurami i czasem pracy, prosimy o regularne informowanie nas o tym w anonimowym formularzu: https://luxmed.limequery.com/687566?lang=pl Zależy nam na tym, aby naszym Pracownikom pracowało się komfortowo.

Tom

Jaką podstawę ma Key account manager?

Tom

Na jaką podstawę może liczyć Key account manager?

Lidi

Gdyby nie to że mam pakiet z firmy to nigdy bym nie wykupiła abonamentu, za każdym razem kiedy jestem chora lub moja rodzina, lekarz internista bagatelizuje objawy i zapisuje tonę leków które mogę sobie sama kupic bez pomocy lekarzy z luxmed ( antybiotyk nie istnieje) niestety tak załatwili mnie ze męczyłam.sie z zap. Oskrzeli tydzień i,po każdej takiej wizycie jestem zmuszona iść do państwowej opieki i tam dostaje trafna diagnozę i wracam do zdrowia.Czy w tej waszej firmie lekarze nie wiedzą że jak ktoś ma ropę to sterydy i inne wynalazki nie pomogą??.

Iks

Na jaką pensję może liczyć pracownik Call Center lub Działu Obsługi Pacjenta? Czy posiadanie doświadczenia w obsłudze klienta (inna branża) ma wpływ na jej wysokość?

@Iks

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do złożenia aplikacji. W procesie rekrutacyjnym warto poznać wzajemne oczekiwania i porozmawiać o doświadczeniu kandydata, a także możliwościach pracy w LUX MED. Już w trakcie pierwszego telefonicznego kontaktu z kandydatem (aplikującym do Działu Obsługi Pacjenta lub Call Center) przedstawiamy wstępną propozycję wynagrodzenia.

Asystent DOP

Dostaniesz umowę zlecenie i 19zł/h brutto

@Asystent DOP

Biorę pod uwagę tylko te ogłoszenia, w których jest umowa o pracę.

@Lux Med Sp. z o.o.

Wystarczyłoby podać widełki płac w ramach umowy o pracę. Mam ponad dwudziestoletnie doświadczenie w obsłudze klienta, zarówno bezpośredniej jak i telefonicznej, przy czym nie w branży medycznej.

Kandydatka
@Lux Med Sp. z o.o.

Ja żadnej wstępnej propozycji wynagrodzenia w trakcie pierwszej rozmowy telefonicznej od Was nie dostałam, mało tego nie dostałam jej nawet w trakcie drugiej rozmowy

@Kandydatka

Dzień dobry, zgodnie z naszymi standardami taka informacja powinna zostać udzielona. Jeśli tak się nie stało, serdecznie przepraszamy.

@Kandydatka

Druga rozmowa również telefoniczna? Na jakie stanowisko aplikowałaś?

elbja
@Lux Med Sp. z o.o.

super wynagrodzenie najnizsza krajowa + moze jakies 100 czy 200 zł brutto... recepcja bardzo duzo pracy, obowiazkow, stresu przez klientow, brak podwyzek

@Iks

Najniższa krajowa i zero podwyżek.

@Brak

A Specjalista ds Sprzedaży Indywidualnej?

Niezadowolona z infolinii

Moja ocena negatywna dotyczy infolinii. Cztery razy dzwoniłam na infolinię i cztery razy otrzymałam sprzeczne ze sobą informacje. Panie na moje zapytanie czytały to co ja sama przeczytałam na stronie, tylko że każda odp. była inteqrpretowana po swojemu. Po przybyciu do placówki Lux medu, w innym mieście niż Warszawa otrzymałam rzetelną wyczerpującą informacje i pomoc. Niedoinformowanie pań wynika ze źle napisanej procedury z którą sama miałam problem i dlatego zadzwoniłam po informacje.

Agata

@Anna a czy osoby prowadzące rekrutacje informowały Cię podczas rozmowy kwalifikacyjnej o tym, kiedy mogłabyś poznać ewentualne warunki zatrudnienia? To coraz częstsza praktyka - szczególnie w wieloetapowych procesach wyłaniania nowych pracowników firmy. Jak to wygląda w LUX MEDZIE?

Pracowita
@Agata

Brałam udział w rekrutacji na stanowisko do działu sprzedaży. Na pierwszym etapie dowiedziałam się o warunkach zatrudnienia (umowa o pracę oraz wynagrodzenie podstawa + premia Q + konkursy + premia roczna) zadaniach i narzędziach pracy. Miła atmosfera, można śmiało pytać o wszystko ;) rekrutacja 2 etapowa.

Karolina26
@Pracowita

Drogi pracowniku działu marketingu lux med - nie wstyd ci za te kilka srebrników wypisywać takie kłamstwa??????????? Za tydzień, miesiąc ty też zostaniesz wyrzucony z lux med jak wielu innych. Nie pisz tych bzdur, miej odrobinę przyzwoitości.... pracowałam w dziale sprzedazy lux med: pensje najniższe wśród konkurentów, plany sprzedaży dwa razy wieksze niz u konkurencji, atmosfera fatalana, zero możliwości awansu, samochód skoda citygo za ---- PÓŁ ROKU ha ha ha ha !!! totalny chaos organizacyjny w całej firmie, powszechny nepotyzm na wyższych stanowiskach .... Uciekać i omijać z daleka...

Pracowita
@Karolina26

Nie jestem pracownikiem w dziale marketingu. Pierwszy raz słyszę o takiej marce samochodu w lux med. Ja dostałam samochód po okresie próbnym, po wdrożeniu..

Markus Aurelius
@Karolina26

CityGo to bardzo fajne autko na miasto :). To co mnie zastanawia w ofertach pracy LuxMedu to ich •Dofinansowanie do miejsca parkingowego To znaczy jak, mam płacić za miejsce parkingowe dla mojego auta pod firmą, bo firma nie ma swoich opłaconych miejsc? Jak dla mnie takie podejście jest niepoważne, szczególnie umieszczanie tego zapisu w sekcji obok konkurencyjnego wynagrodzenia. Przerabiałem już ten temat i skończyło się na tym, że firma miała ileś tam miejsc na parkingu wewnętrznym i wszystkie zajęte, jak przychodzisz nowy do firmy i dojeżdżasz z daleka to sam sobie radź - nic to firmę nie obchodzi, że lokalizacja jest w ścisłym centrum Warszawy, gdzie wszystkie miejsca na chodnikach są płatne od godziny. Tak po prawdzie, zrezygnowałem z tej firmy, szkoda kasy na parkingi jak niska pensja tych kosztów nie rekompensuje. A na marginesie, LuxMed oferuje też •Możliwość udziału w całorocznym kursie j. angielskiego na preferencyjnych warunkach. , podczas gdy większość firm premium oferuje bezpłatne kursy angielskiego dla swojej kadry. Naprawdę kiepsko wypada oferta LuxMedu na tle podobnych firm.

Janek
@Pracowita

Czy auto służbowe handlowiec otrzymuje do wykorzystania do celów prywatnych ?

Zośka
@Karolina26

Tak ten NEPOTYZM to jakaś zmora , małżonek szef a współmałżonka podwładna , rozejrzyjcie się po jednostkach i szpitalach . Nie wiem czy to ZDROWE. Z drugiej strony współczuje w pracy dom w domu praca. Ja bym dostała chyba ...... ha ha ha!!!!

Krzysztof
@Zośka

Czy ta uwaga dotyczy osób zatrudnionych w Lux Med? Koligacje rodzinne w firmie nie powinny w żaden sposób rzutować na pracę, więc każdy sam podejmuje decyzję, czy chce pracować z kimś bliskim w tej samej firmie. Może mogłabyś dodać kilka słów na temat warunków zatrudnienia, gdyż to najbardziej interesuje osoby odwiedzające to forum. Zachęcam Cię do tego.

Ida
@Krzysztof

Warunki zatrudnienia dobre, ja jestem zadowolona, firma z przyszłością, można się rozwijać

Ale kasa tragiczna

P

Przyjęli Cię?

@Pracowita

???????????? premia? Poważnie? Dobry żart.

Peter

Na jakie zarobki można liczyć w dziale sprzedaży?

@Peter

Najniższa krajowa i zero podwyżek.

Lucyna

Pracowałam w Luxmed 2,5 roku, miałam umowę na czas określony i była to druga umowa, która kończyła mi się we wrześniu 2020. W czerwcu zapewniano mnie o dalszym zatrudnieniu a w sierpniu mi szefowa powiedziała, że dalszej umowy nie będzie, powód: bo rozwala pani zespół ???? a jednocześnie proponowano mi pracę na umowę zlecenie. Dodam jeszcze, że w owym czasie do emerytury zostało mi 20 miesięcy. O reszcie nie wspomnę. Firmy nie polecam.

Malwina

Zdecydowanie odradzam. Mama chora na nowotwora była potraktowana tragicznie. Dramat

@Malwina

Pani Malwino, bardzo nam przykro. Prosimy o wiadomość na adres opinie@luxmed.pl - szczegóły pozwolą nam na przyjrzenie się sytuacji i jej wyjaśnienie.

Urszula.laskowska@op.pl

Witam Jestem bardzo nie zadowolona z informacji a raczej z braku informacji na temat wizyt u dietetyka. Wizyta jest w ramach pakietu ale nigdzie nie pisze że za wysłanie diety jest opłata. Dieta jest układana na 7 dni i każda następna również jest płatna gdzie nie ma takiej informacji ani w pakiecie ani przy rejestracji

Iks

A jak z kwestią finansową? Może z racji doświadczenia i kompetencji miałeś oczekiwania wyższe niż najniższa krajowa? ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Lux Med Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Lux Med Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lux Med Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 159.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lux Med Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 88, z czego 9 to opinie pozytywne, 66 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lux Med Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Lux Med Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lux Med Sp. z o.o.