opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

LUX MED

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.7/5

Na podstawie 909 ocen
Opinie(1720)
Dodaj opinię
Aktualności(2)
Wywiady(1)

Opinie(1720)

Dodaj opinię
Aktualności(2)
Wywiady(1)
Logo
  • Poznaj nas
  • .
  • Nasze wartości
  • .
  • Nasze atuty
  • .
  • Kontakt

Poznaj nas

Nasze wartości

Nasze atuty

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Siedlce
  • Płock
  • Radom
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Ciechanów
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Biłgoraj - Luxmed
Bydgoszcz - Luxmed
Chełm - LUX-MED
Gdańsk - Luxmed
Gdynia - Luxmed
Katowice - Lux-med
Kraków - LUX-MED
Kraśnik - Luxmed
Krasnystaw - Luxmed
Lublin - Luxmed
Luboń - Luxmed
Łódź - LUX MED
Opole - Luxmed Opole
Poznań - LUX-MED
Poznań - przeźmierowo - Luxmed
Ruda Śląska - Luxmed
Ryczywół - Luxmed
Rzeszów - Luxmed
Siedlce - Luxmed
Toruń - Luxmed

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o LUX MED Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o LUX MED Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 17
    • 18
    • 19
    • …
    • 25

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o LUX MED Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    daria

    22.06.2017 10:50

    Inne

    Jestem zainteresowana pracą dla asystentki ds. obsługi pacjenta czyli mówiąc po polsku recepcjonistką. Czy ktoś ma orientację jakie zarobki wchodzą w grę? Wiem, że LUX MED jest czasami źle postrzegany ale wydaje mi się to niesprawiedliwe. To jest bardzo trudna działalaność.
    ReviewUserIcon
    Joanna

    21.06.2017 13:44

    Inne

    Nie tylko na pracownikach recepcji luxmed oszczędza... dyrektorom z przypadku musi się po prostu hajs zgadzać, a sami niektorzy z nich az z Krakowa do warszawy dojezdzaja po mamone :)
    ReviewUserIcon
    Q

    20.06.2017 06:36

    Inne

    Tam na Postepu to juz sami sie gubia w tym swoim trollingu kto jest kim :D
    ReviewUserIcon
    Medyk

    18.06.2017 22:13

    Inne

    Mam pytanie czy jest aktualna oferta pracy dla asystentki ds. obsługi pacjenta w Toruniu? Jakie mogę oczekiwać warunki pracy i płacy? Jak się pracuje?
    ReviewUserIcon
    Pracownik 300%

    18.06.2017 10:14

    Inne

    Jeśli jesteś ambitny i szukasz miejsca pracy, gdzie zaoferują Ci rozwój, przyjazną atmosferę i przede wszystkim stabilizację (także finansową) LUX MED omijaj szerokim łukiem. Dla mnie prawie rok rzucony w przepaść i bardzo żałuję tej współpracy. Powodzenia.
    ReviewUserIcon
    Medyk

    11.06.2017 10:18

    Inne

    Czyżby LUX MED otwierał nowa placówkę w Warszawie? Potrzebują sporo osób przynajmniej tak wynika z długiej listy ofert pracy. Może ktoś podzielić się wiedzą ?
    ReviewUserIcon
    Billy Jack

    06.06.2017 20:00

    Inne

    In the departament of hospitalization no one knows english language! What kind of medical care when we have a problem with communication - no one wants to talk, everyone gives the handset away. LUXMED! please, invest for good employees.
    ReviewUserIcon
    Mary Czary

    07.06.2017 18:26

    Inne

    Nie tylko w hospitalizacji mają kłopoty, w obsłudze pacjenta też.
    ReviewUserIcon
    Medyk

    04.06.2017 19:23

    Inne

    Zastanawiam się co zrobiliby ludzie gdyby nie było LUX MED-u tylko NFZ? Każda placówka medyczna jest narażona na ciągłe zarzuty ze strony klientów a to spada na pracowników. Tego nie da sie szybko zmienić gdyż trzeba zmienić mentalność pacjentów a wówczas będzie lepiej.
    ReviewUserIcon
    wiolka

    04.06.2017 17:13

    Inne

    Był ktoś na rozmowie na testera systemów informatycznych ? Jak przebiega rekrutacja? Jakie pytania?
    ReviewUserIcon
    budzetrowny0

    07.06.2017 11:22

    Inne

    po co testerzy jak developerów nie ma? :D dziwna firma
    ReviewUserIcon
    żenujące

    14.06.2017 00:34

    Inne

    Developerzy przychodzą i odchodzą bo za taką kasę nikt by nie pomyślał nawet aby tam zostać na dłużej - taka prawda :) No sorry ale takie rzeczy jak budżet szkoleniowy czy choćby niewielkie dofinansowanie do szkoleń- to w większości dużych firm chleb powszedni. W tak dużej i zasobnej firmie to powinna być oczywistość, ale LuxMed woli "żydzić" na developerach i zamiast zapewnić ludziom rozwój non-stop rekrutuje nowych programistów wśród studenciaków. O podwyżkach już nawet nie będę się rozpisywał - bo to niemal temat tabu i łatwiej było mi znaleźć nową pracę niż doczekać się podwyżki (jakiejkolwiek !!) w tej firmie.
    ReviewUserIcon
    była pracownica

    04.06.2017 07:58

    Inne

    Widze że od stycznia nic sie nie zmieniło , ile to mi stresu spadło jak złożyłam wypowiedzenie teraz uważam że to najlepsza decyzja w życiu ... Praca po 12 h czasami codziennie plus teksty kordynatorów : Słuchaj bo A nie przyszła do pracy może zostaniesz , no tak oczywiście nie mam życia poza pracą zostane na kolejne 12 h .... masakra . Mobbing , zastraszanie , brak kompetencji kierownika i kordynatora . Bez znajomośći lepiej nie podchodz . Ileż ta praca mi nerwów zjadła , wytrzymałam 1,5 roku więcej nie polecam grozi zachwianiem równowagi psychicznej ! I te pakiety pfff , pracując teraz w innej firmie abonament mam za 1 zł ... Firmo wstydz się za siebie ...
    ReviewUserIcon
    Morela

    01.06.2017 15:54

    Inne

    Moim skromnym zdaniem: Organizacja tej firmy "pęka w szwach". Chaos. Jednego szarego pracownika pogania kilku przełożonych. Wszechobecne jest permanentne zrzucanie odpowiedzialności na innych, która ostatecznie się rozmywa. Widoczna jest totalna bierność zarządzających w kierunku zmian na korzyść pacjenta, a co dopiero pracownika. Liczy się tylko "interes" Grupy narzucony przez ZARZĄD, który jest oderwany od rzeczywistości. W dziale obsługi pacjenta robisz z siebie najczęściej błazna pomimo najszczerszych chęci. Taki system. Codziennie jesteś świadkiem lub uczestniczysz w tragikomedii. Poza tym brak szkoleń, rozwoju, motywacji, spełnienia obietnic, przestrzegania przyjętych regulaminów i zasad. Młodym ludziom odradzam, chyba że jesteś studentem. Jedynym plusem jest, że pensja, a raczej ten marny zasiłek jest na czas. W LX jest również możliwość nabycia dużej odporności na stres oraz opanowania, nabrania dystansu, ale tez duże prawdopodobieństwo nabycia wrzodów - taka ruletka.
    ReviewUserIcon
    pytanie

    30.05.2017 22:57

    Inne

    jak wygląda w praca w LUXMED w dziale REKRUTACJI ?? jak zarobki , możliwości rozwoju , atmosfera ?
    ReviewUserIcon
    Medyk

    30.05.2017 12:05

    Inne

    Zastanawiam się co by niektórzy pisali gdyby firmy nie było?
    ReviewUserIcon
    Medyk

    25.05.2017 22:01

    Inne

    LUX MED bardzo się cieszę, że taka firma istnieje.
    ReviewUserIcon
    Nowy

    25.05.2017 13:07

    Inne

    Gdzie mieści sie cc w Warszawie?
    ReviewUserIcon
    LUX MED Sp. z o.o.

    26.05.2017 11:11

    Inne

    W Warszawie Call Center firmy LUX MED Sp. z o.o. znajduje się na ulicy Iłżeckiej 24, w budynku "F" oraz na Al. Jerozolimskich 92. Wszystkie zainteresowane osoby pracą w charakterze Asystent/-ka ds. Telefonicznej Obsługi Pacjenta bądź Asystent/ka ds. Utrzymania Klienta, zachęcamy do nadsyłania swoich zgłoszeń za pośrednictwem strony internetowej www.luxmed.pl. Oferty pracy znajduje się w zakładce kariera.
    ReviewUserIcon
    Kaśka34

    24.05.2017 06:59

    Inne

    Sam fakt, że trzeba płacić ze swoich pieniędzy (odciągają od wypłaty) pakiet opieki medycznej to żenada... Obecnie również redukują etaty w obsłudze klienta więc 1 czy 2 osoby na zmianie mają urwanie głowy za płace naprawdę śmieszną, jak na Warszawę. Bardzo nie podoba mi się też podejście naciągania pacjentów na leczenie i diagnostyke w naszych kulejących szpitalach. Z tego co wiem to czesc lekarzy ma umowy z Postepu, ze jesli pokieruja pacjenta do naszych szpitali to otrzymuja pieniadze z tego tytulow. To jest etyka.
    ReviewUserIcon
    anna kochańska

    18.05.2017 22:55

    Inne

    Bardzo nie polecam Luxmed jako pracodawcy - pani chodząca na pieszo - wyszczerzona, robi głupie miny do złej gry, obiecuje premie, umowy o pracę, nawet lepsze stanowisko- ale są to umowy bez pokrycia, wyssane z palca. Premie kwartalne dostają te same osoby- wazeliniarze i dobre koleżaneczki które muszą jechać na wymarzone zagraniczne wakacje, dyrektorek z pcimia dolnego - słoma z butów... ciągle kolejki wyzysk wyzysk wyzysk za psie pieniądze i jeszcze mało im że po 12 h sie pracuje i 3 -4 dni pod rząd. Beznadziejny pracodawca!!!!!!!!!!!!
    ReviewUserIcon
    anna stara panna

    18.05.2017 22:40

    Inne

    MOCNO NIE POLECAM PRACODAWCY !!!!!!!!!!!!!!!!!! Ze swojego doświadczenia w pracy na recepcji już teraz wiem że Lux med to dno totalne!!!! Na początku pracy obiecują złote góry potem jest już tylko gorzej. Pensja bardzo niska 1700 zł na rękę -nie wystarczająca nawet na podstawowe potrzeby ludzkie i utrzymanie w Warszawie. Brak jakichkolwiek premii - no chyba że jest się wazeliną dla kierownika itd... Mobbing na porządku dziennych - zachęcanie cukierkami "krówkami" do wypełniania na 100% pozytywnie ankiet promujących Luxmed jako pracodawce.... żal.. Ciągłe przerzucanie ze stanowiska na stanowisko, narzucanie nowych obowiązków- obsługa niekończącej się kolejki, wyżsi stołkiem zajmują się pilnowaniem pracownika recepcji aby nie oddalał się od swojego stanowiska, zdarzały się poszukiwania pracownika po toalecie i upominania aby wracał obsługiwać...Konkursy śmiech na sali - na 5 osób za zwycięstwo paczka herbaty i kawy....... Paczki na święta okrojone do 7 czekolad i 3 batonów. O jakichkolwiek podwyżek. Cięcia cięcia i jeszce raz cięcia. Traktują ludzi gorzej niż jak śmieci. LUDZIE TO WYZYSK MURZYŃSKI CHYBA TYLKO DLA LUDZI KTÓRZY NIE MAJĄ GDZIE MIESZKAĆ I CO JEŚĆ... kierownik tylko wzywa na rozmowy i klepie po ramieniu, obiecuje umowy o pracę, premie i na tym się kończy.... ADO TYCH CO JESZCZE TAM PRACUJĄ - UCIEKAJCIE STAMTĄD JAK NAJDALEJ SZKODA MARNOWAC ZDROWIA I CZASU ....
    ReviewUserIcon
    Medyk

    16.05.2017 11:10

    Inne

    Brak słów żeby odnieść się do wpisów na tym forum. Jest tyle innych firmy gdzie można pracować bez stresu, mobbingu i wielu innych uciążliwości. A może konkurencja bardzo inspiruje ludzi do takich wpisów?
    ReviewUserIcon
    patrycja

    15.05.2017 17:58

    Inne

    Beznadziejna firma i ludzie. A pracownicy infolinii? Brak słów !
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w LUX MED?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - LUX MED Sp. z o.o.

    ul. Szturmowa 2 02-678 Warszawa

    NIP:5272523080

    REGON:140723603

    KRS:0000265353

    https://www.luxmed.pl
    Branża główna: Lekarze i gabinety

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Beat

    14.05.2017 10:38

    Inne

    Jedna wielka porażka! Ha nie poszło im tak jak zaplanowali z nowym szpitalem to wprowadzili oszczędności. Sobie, gdzie zarabiając duże pieniądze nie odejmą no bo jak tylko pacownikom na recepcji gdzie zarabiają grosze. Zleceniówkom pozabierali po 20 godzin, traktują pracowników jak śmieci przesuwając na różne działy aby tylko tanim kosztem zapchać dziurę braku personelu i dziurę w budżecie. Ostrzegam, zdala od tego pracodawcy.
    ReviewUserIcon
    Pracowniczka27

    11.05.2017 07:08

    Inne

    Pracuję od kilku miesięcy w LX w Warszawie w biurze. Początek spoko - uśmiechy, obietnice... Oczywiście wszystko bez pokrycia. Dodatkowo irytujące są plotko-grupki i wzajemnej adoracji. Wszyscy wszystkich obgadują i w powietrzu unosi się jedna wielka hipokryzja, co byloby do przezycia, ale obietnice, niskie zarobki przekreslaja moja dalsza prace. PS. Dyrektorzy to jakieś nieporozumienie.
    ReviewUserIcon
    Monia

    10.05.2017 11:16

    Inne

    Narzekanie to nasza narodowa bolączka. Wszędzie służba zdrowia kuleje i LUX MED nie jest wyjątkiem. Jak nie można przeskoczyć pewnych barier to jest bezsilność i stres. Myślę, że bez ograniczeń firma byłaby super.
    ReviewUserIcon
    NIEZADOWOLONY

    07.05.2017 22:04

    Inne

    nie polecam pakietów medycznych ! żart ! 3 miesiące czekania na okulistę, to już w NFZ jest szybciej ! i to najwcześniejsze terminy. do jakiegokolwiek specjalisty czekasz porównywalnie do nfz, czekam na koniec umowy i wypowiadam !
    ReviewUserIcon
    były pracownik

    07.07.2017 11:36

    Inne

    Z doświadczenia powiem tak nie wiem jak we wszystkich innych placówkach, ale w Krakowie w tej, które ja pracowałam pracownicy robili co w swojej mocy żeby załatwić termin szybszy dla pacjentów za co w zamian i tak pacjentom było źle. Lekarzom za osoby dodatkowe nie płacą, lekarze dodatków przymować nie chcą. Dwie nowe panie? Luxmed nie inwestuje w pracowników, dlatego te dwie nowe panie przez najbliższe 2 miesiące będą obsługiwać w żółwim tempie i na dodatek nie będą posiadać wystarczającej wiedzy, bo skąd jak starzy pracownicy po prostu odeszli? Gdyby płacil więcej i zatrudnili więcej pracowników do obsługi to na pewno poziom tej obsługi byłby wyższy. Nikt nie będzie się troił za 10 zł na godzinę. W życiunie wykupiłabym abonamentu z własnych pieniędzy w Luxmed - jedna wielka strata. Ortopeda bez usg, ginekolog ez usg i cytologiii, żeby zrobić badania trzeba chodzić po 5 razy na wizyty, na które terminy są miesięczne. Ale podkreślam, że mimo wszystko na NFZ jest gorzej. Aczkolwiek najlepiej leczyć się prywatnie, ale indywidualnie. To jest prywatna opieka medyczna zbiorowa, gdzie 80% firm do wynagrodzenia każdego pracownika dorzca taki benefit.
    ReviewUserIcon
    1d2w

    14.07.2017 18:45

    Inne

    a LX ma SOR? Jakoś z bolącym zębem w Poznaniu w weekend nie udało się być przyjętym. Pomijam jak łatwo (inaczej) jest dodzwonić się na infolinię.
    ReviewUserIcon
    nick

    05.05.2017 10:24

    Inne

    To co robi Lux Med z ludźmi to jest kpina a szczególnie z działem obsługi pacjenta !!! Brak szacunku. Za marne gorsze wymagają gwiazdki z nieba. Obiecują umowy przyjmowanym pracowanikom a później się tego wypierają. Ciągła rotacja bo nikt nie chce tu zostać. Firmie nie zalezy na stałych i zaufanych pracownikach. Brak podwyżek i premii. Nagrody dostają te same osoby. Jako pracodawca do kitu !
    ReviewUserIcon
    Mario

    05.05.2017 07:33

    Inne

    - Obietnice podwyżek, premii niespełnione - Praca niezgodna z etyką i prawem (brak ochrony danych osobowych, co zostało już tutaj wspominane) - Dyrektorzy z przypadku (m.in dyrektor ds. medycznych bez wykształcenia, a nawet podstawowego doświadczenia w branży decyduje... super!) - Warunki fatalne (przy jednym biurku pracują 2-3os. w działach obsługi pacjenta - to łączy się z wspominaną ochroną danych osobowych, bo jak w takich warunkach zachować to...) - Presja na słupki sprzedażowe, często wymuszanie łamanie etyki i własnego sumienia - Ogromna rotacja pracownicza - Lekarze mają zakaz kierowania na głębszą diagnostykę lub leczenie pacjentów, bo to kosztuje... a chodzi o to, aby było szybko i tanio :) - Brak jakichkolwiek szkoleń
    ReviewUserIcon
    Daria

    02.05.2017 22:32

    Inne

    Czy oby na pewno nie da się powiedzieć o firmie coś dobrego? Wiadomo jak bardzo się powiększa więc i dyscyplinowanie pracowników musi iść w parze, gdyż w przeciwnym razie posypie sie firma. Praca jest z gatunku stresujących.
    ReviewUserIcon
    Marny rudy dyrektorek z Postępu, uważający że mobb

    04.05.2017 18:38

    Inne

    Oj jak mi się Ciebie żal zrobiło. Przygarnijcie tego nędznego trolla z Postępu. Tak dużo nicków mu się tworzy. Może to objaw schizofrenii? Spoko. W lx mają psychiatrów w pakiecie. Tylko nie chwal się znajomym z pracy bo zaraz wejdą Ci w kartę. Takie tam luxmędowe smaczki jak tajemnica lekarska, iso, audyty dotyczące ochrony danych wrażliwych i inne pierdy :)
    ReviewUserIcon
    Andzia

    30.04.2017 15:04

    Inne

    Kilka lat temu praca była całkiem fajna, pomimo strasznie niskiego wynagrodzenia. Obecnie jest strasznie. Pani Prezes i jej zastęp w dyrektorów regionalnych powinni wylecieć z hukiem! Pracownicy się nie liczą, są głęboko w..., podobnie jak pacjenci. Stąd bierze się niechęć pracowników do pacjentów i odwrotnie. Prezes otrzymuje corocznie nagrody dla pracodawcy - pewnie ustawione, bo inaczej możliwe to nie jest. Jeden z najgorszych pracodawców w branży i nie tylko. Dyrektorzy "zmuszają", bądź co najmniej proszą pracowników recepcji o wypełnianie ankiet dot. oceny pracodawcy na maksa, co daje fikcyjne dobre oceny dla pracodawcy, potem pochwały dla dyrektorów, nagrody dla Prezes, a pracownicy są i tak dalej szmaceni przez warunki pracy. Skąpstwo i bieg za pieniądzem bez liczenia się z pracownikami i pacjentami to misja luxmedu. LUX to abstrakcja! Pracownicy powinni się w końcu zbuntować i nie przychodzić do pracy. W końcu zatrudnią samych studentów najgorszego sortu - będą mieli wtedy "super jakość"... Od jakiegoś czasu zatrudniają bez znajomości angielskiego, co na recepcjach daje absurdalne i komiczne sytuacje z pacjentami zza granicy. Kierownicy nie raz zostają mianowani po znajomościach. Niestety środowisko medyczne skupia w pewnych miejscach niezbyt inteligentne osoby, które później będąc posłusznymi korpo-barankami idą wyżej po szczeblach "tej nieszczęsnej luxmedowej kariery". I tak niszczona jest marka. Miejsce pracy na pewno nie dla mądrych ludzi.
    ReviewUserIcon
    Nawylociewłasnejwoli

    05.05.2017 14:39

    Inne

    Andzia, LX jest dla naiwnych. Każdy kto niestety pracował tam dłużej uciekł, bo widział co się dzieje, zostali nudni dyrektorzy, którzy dostali stołek po znajomości lub studenci chcący dorobić, ewentualnie mało ambitni.
    ReviewUserIcon
    Prawdomowna

    30.04.2017 12:43

    Inne

    Nie wiem jakim cudem moze nie na tym portalu ale na innym znlazlam jakiekolwiek pozytywne opinie co prawda jest ich bardzo malo ale nie maja prawa bytu. Pracowalam na recepcji w ciagu mojej pracy (5 msc )odeszlo 4 pracownikow. Nie wiem jak luxmed moze szczycic sie tytulem najlepszy pracodawca 2015 ktory chlubnie widnieje na ich stronie..ale ja wam powiem jak - pracownicy musza wypelnic ankiete Bupa z ktorej luxmed jest rozliczany- kierownik stoi nad toba i kaze zaznaczac najwyzsze noty- stad ten wymuszony na biednych pracownikach sukces.nie mam pojecia jak mozna wyzyc z pensji luxmed to smieszne piniadze -nedza.oszukuja na rozmowie pani dyrektr podaje kwoty nie mowiac ze to brutto! Coraz wiecej wymagaja a na koncie ani grosza wiecej-wyzysk.siedzisz w pracy 12 h czqsem 4 dni pod rzad =nie masz zycia. Bardzo falszywa karda zarzadzajaca. Patrza tylko na swoje tylki.tu nikt cie nie doceni...naprwde z serca odradzam !
    ReviewUserIcon
    Beat

    26.04.2017 22:19

    Inne

    Pracodawca na niskim poziomie. Zarobki niskie 2400 brutto na początek. Nieadekwatne co do obowiązków. Niby premie kwartalne, które dostają ciągle te same osoby. Rotacja pracowników ogromna. Firma woli zatrudniać ciągle nowe osoby niż inwestować w stałego, dobrego pracownika. Obiecują podwyżki, umowę o pracę a później nie dotrzymuje słowa. Brak funduszy. Trzeba oszczędzać. Kolejki coraz większe, pracowników mała ilość bo każdy odchodzi ha ile można wytrzymać w takim miejscu za takie pieniądze. Zero docenienie pracownika. Najlepiej jakby człowiek pracował na dwa komputery po 12 h i nic nie mówił. Ciągle nowe umowy podpisane czyli kasa dla firmy ale dla pracowników recepcji ciągle nic. Tylko rób wiecej, szybciej bo kolejka. Jedna wielka porażka.
    ReviewUserIcon
    Dolores Marie

    28.04.2017 17:51

    Inne

    Stanowiska biurowe, poza obsługą pacjenta mają podobnie - wielkie obietnice i na tym koniec. Zekzt - piszesz głupoty z tymi pakietami i opieką w lx, więc albo wybielasz luxmed, bo sam/a tkwisz w tym shicie albo wcale nie jesteś pracownikiem, bo nie wiesz o co chodzi :)
    ReviewUserIcon
    Medyczka

    25.04.2017 19:32

    Inne

    Czytając wpisy mam wrażenie , że ta firma nic nie robi tylko szkodzi pacjentom i celowo utrudnia dostęp do lekarzy. Tego nie można spokojnie czytać. Służba zdrowia kuleje a LUX MED próbuje uzupełniać braki w przychodniach państwowych to i tak jest źle.
    ReviewUserIcon
    byly pracownik

    20.06.2017 18:49

    Inne

    Luxmed oszczedza na pracownikach recepcji jak tylko sie da. Brakuje ludzi do obslugiwania, nie wspominajac o przerabianiu maili z centrali czy odbieraniu telefonow. Kto ma odbierac telefony od pacjentow jak ludzie sie zwalniaja a zarzadzajacy luxmedem zakazuja zatrudniania nowycha pacjenci wkurzeni,ze stoja w kolejkach czy sie dodzwonic nie moga...no coz luxmed ma w glebokim powazaniu zarowno ptacownikow jak i pacjentow. Dziekuje za uwage
    ReviewUserIcon
    Iza

    22.04.2017 16:04

    Inne

    Podziwiam tę firmę, tak rozbudowana i daje się kierować, myślę, że to nie jest łatwe. Przy problemach z dostaniem się do lekarza LUX MED znacznie ułatwił to.
    ReviewUserIcon
    Katrin

    24.04.2017 07:26

    Inne

    "Daje się kierować" - przeczytaj tutaj dobrze wpisy, zobaczysz, jak daje się kierować. Dla mnie to miejsce na chwilę.
    ReviewUserIcon
    Kasia Basia

    22.04.2017 09:06

    Inne

    CC to odbiór połączeń przychodzących, ale także wykonywanie telefonów z wciskaniem kitu. Obdzwanianie pacjentów (z kłamstwem, że wyrazili zgodę na taki telefon lub dzwoni się w imieniu lekarza) z propozycją leczenia, diagnostyki itd. w Szpitalach luxmed lub w innych naszych placowkach. Etyka, nie? :)
    ReviewUserIcon
    Marek

    20.04.2017 19:09

    Inne

    Witam.Mam pytanie odnośnie pracy w call center-czy jest to tylko infolinia przychodząca czy też trzeba dzwonić do klientów i oferować np jakieś pakiety medyczne.Pozdrawiam, Marek.
    ReviewUserIcon
    Marek

    20.04.2017 16:29

    Inne

    Witam.Mam pytanie odnośnie pracy w CC-czy jest to tylko infolinia przychodząca czy trzeba także dzwonić do ludzi i wciskać produkty firmy ?
    ReviewUserIcon
    Justyna

    12.04.2017 20:36

    Inne

    Jako pracownik napisze od siebie tylko tyle ze lx to typowa korpo - dajesz siebie 300%, a otrzymujesz jedynie uszczerbek na zdrowiu. Nie wspomne o kiepskich zarobkach, ktore satysfakcjonowaly mnie jedynie w wersji dorabiania na studiach, teraz to żenada - rodziny nie utrzyma sie. Szefostwo wiele spraw zamiata pod dywan, pracownicy traktowani sa beznadziejnie.
    ReviewUserIcon
    Medyk

    10.04.2017 19:38

    Inne

    LUX MED Sp. z o.o. prowadzi bardzo stresującą działalność tak dla pracowników jak i dla klientów i myślę, że wiele nerwowych sytuacji powstaje na styku klient-pracownik. Przy duzych firmach nie wszystko szefostwo wychwyci. Pracownicy muszą sobie sami pomagać.
    ReviewUserIcon
    ostatni

    07.04.2017 16:52

    Inne

    Od kilku miesięcy trwa masowa ucieczka pracowników IT :( Główną przyczyną jest kasa, a 'organizacja' udaje, że nie wie o co chodzi...
    ReviewUserIcon
    dramat

    18.04.2017 23:12

    Inne

    Masowa ucieczka pracowników IT od pół roku? Z mojej perspektywy trwa to z przerwami już conajmniej 2 lata. W ciągu pierwszego roku mojej pracy odeszło ponad 30% ludzi z którymi mialem okazję współpracować i podobno do dziś niewiele się zmieniło. W IT jest oczywiste że jeśli przez pierwsze 2 lata pracy nie dostaniesz UoP - o ile rzecz jasna zależy Ci na umowie- ani podwyżki- to na dniach zrezygnujesz a razem z tobą połowa ludzi z zespołu. W Luxmedzie ci "na górze" chyba wyszli z założenia że to ich nie dotyczy i postanowili się przekonać jak to jest mieć dział IT, w którym pracują głównie studenci i ludzie z recepcji- bo mam wrażenie że do tego właśnie dążą.
    ReviewUserIcon
    Zdegustowana

    02.04.2017 14:26

    Inne

    W obsłudze klienta brak jest ochrony danych osobowych. Nazwiska na głos (jakby imieniem nie można było się zwrócić), cel z jakim się pacjent zgłasza też ("dziś ma Pani badanie transwaginalne"). Pracuję w obsłudze i ubolewam nad tym od dawna, ale nikt nie reaguje. Poza tym w CC mają wgląd w dokumentację pacjentów i obdzwaniają ich w celach marketingowych...
    ReviewUserIcon
    Kasiaa

    31.03.2017 14:37

    Inne

    Wiecie może czy szukają teraz testera w LX? Jest szansa wyciągnąć coś z tego stanowiska jako osoba bez doświadczenia oprócz klikania ? Czego można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej i jakiej stawki (2500 netto) ?

    Zostaw merytoryczną opinię o LUX MED Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.