Lux Med Sp. z o.o.

Opinie o Lux Med Sp. z o.o.

Ola

Ciężko coś załatwić.. Nie można się dodzwonić do konkretnej przychodni tylko infolinia.. Mieli do mnie oddzwonić.. Czekałam i przypominałam się 3 razy oczywiście nie doszło do rozmowy telefonicznej. Dodam że sprawa była pilna.

Xx
@Ola

Trudno żeby rejestracja odbierała jeszcze telefony w tym natłoku obowiązków. Rejestracja to nie CC

Pracownik za michę ryżu

Nowy oddział na Białystok.. Obowiązków przybywa. Szkolenia na tempo. Stawki w miejscu. Już widać kolesiostwo. Niby nowe środowisko, a już są pupilki. Są osoby bardzo mocno faworyzowane, które w ramach pracy siedzą sobie z koordynatorami i śmieszkują, gadają w czasie pracy na kamerkach, a reszta nagina. Żadna z grup jeszcze nie skończyła okresu adaptacji, a już jest konkurs na koordynatora. Nie trudno się domyślić kto nim zostanie..

Pracownik z Warszawy
@Pracownik za michę ryżu

Bo masa osób pojechała tam z doświadczeniem z Warszawy, wiec nie ma się co dziwić ze osoby „spoza” kręgu wzajemnego adorowania są inaczej traktowani

@Pracownik za michę ryżu

Dziękujemy za komentarz. Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie rekrutacje przebiegały z zachowaniem przyjętych standardów. Staramy się umożliwiać naszym Pracownikom rozwój, dlatego w przypadku otwartych wakatów w pierwszej kolejności zawsze rozpatrujemy kandydatów wewnętrznych, pracujących już w firmie. Szybką możliwość awansu uznajemy jako nasz atut. Praca wszystkich Konsultantów jest jednakowo monitorowana, jeśli jednak pojawiają się jakiekolwiek niepokojące sytuacje lub zachowania, prosimy o zgłoszenie ich bezpośrednio do managerów zarządzających Call Center lub w anonimowej ankiecie tutaj: https://luxmed.limequery.com/687566?lang=pl

callcenter
@Pracownik za michę ryżu

Dodajmy do tego że Białystok obsługuje medycyne pracy i ogólną - ci co zostali zatrudnieni na ogólną a w wawie ogólna tylko ogólną a kasa ta sama. W wawie standardem też są dwa monitory, w Białym już nie - słabo

Pracownik za michę ryżu
@callcenter

Nie no w Białym też mamy przecież po 2 monitory więc tu się nie zgodzę. Ale co do specyfiki pracy to prawda. Mamy być od wszystkiego.. a zatrudniali nas niby na ogólną, a tu nagle się okazuje, że i medycynę pracy mamy obsługiwać.. I problemy z miejscami zwłaszcza na popołudnie.. jak można ułożyć grafik dla ilości osób, której nie jest się w stanie posadzić? Nie ogarniam tego..

Hej

Jak wygląda obecnie praca programisty w luxmedzie? Chodzi mi o Warszawę lub Lublin. Bardzo cisną? Jakie są zarobki i atmosfera w pracy?

@Hej

1. Aktualnie wygląda tak, że firma nie chce dawać podwyżek przez co masa ludzi odchodzi - często w trybie bardzo krótkim - próbują znaleźć nowych pracowników ale słabiutko to idzie bo pieniądze które oferują oscylują w okolicach stawek które mogły być konkurencyjne 2-3 lata temu, teraz to kpina. Aktualnie rozważają nawet opcje brania kogokolwiek kto ma jakiekolwiek pojęcie byle tylko kadrę uzupełnić za te śmieszne stawki. 2. Biznes chyba nie zdaje sobie sprawy z sytuacji w IT (Są zespoły w różnych działach gdzie jest jeden-dwóch programistów) i ciśnie aby realizować inicjatywy i wywiera presje na pracownikach. 3. I oczywiście pseudo atmosfera otwartości i przyjazności do pracownika, ankiety gdzie można opowiedzieć co leży na sercu a potem swobodne olanie opinii pracownika i przejście do dnia kolejnego. 4. Wdrożenia w firmie odbywają się w nocy i trzeba wspierać, oczywiście nie jest to płatne tylko "do odbioru" (przez kilka lat w pracy nigdy nie słyszałem aby komuś wypłacili hajs za nadgodziny czy pracę nocną) oczywiście nie jest określone czy odebrać możesz godziny 1 do 1 czy 2 do 1 jak to powinno być za pracę w nocy. 5. Pozostaną tylko dinozaury które zagrzały posadkę i ciężko im będzie znaleźć coś nowego, reszta uciekła za stawki często 2-3 razy wyższe, więc osobiście nie polecam.

Jeszcze pracownik

Zgadzam się! Na dniach przychodzę do innej firmy i teraz jak z boku oglądam… wprowadzanie zmian w tym samym dniu i oczekiwanie do wdrożenia ich Brak komunikacji między ludźmi i zwalanie odpowiedzialności na poszczególne jednostki- przykre

AsystentkaStom

Pracowałam rok temu w LuxMedzie w dziale stomatologii jako asystentka stomatologiczna - nie polecam. Wyzysk i praca po ponad 200 godzin w miesiącu tylko na umowę zlecenie. Nie chcesz brać dodatkowych zmian? "Jest wiele osób na twoje miejsce - zastanow się" - takie teksty leciały od przełożonych. Asystentka stomatologiczna w 2020 r. przed pandemią dostawała raptem 19 zł/brutto za godzinę, czyli około 0,50 zł więcej jak płacą w Dziale Obsługi Pacjenta.

Specjalista Seo

Kilka etapów i każą przygotować obszerną prezentację, gdzie dzielisz się pomysłami na uzdrowienie ich beznadziejnych sajtów. Wyłudzanie pomysłów wg mnie.

Dlaczego chcesz zmienić pracę? Jak uzdrowić sajty Luxmedowe.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Były prwcownik

Pracowałem tam w 2020r, styczeń-maj. Firma tragedia, korpo które wyssa z ciebie życie. Tam jedyne co się liczy to tabelki i statusy. Robiłem przy kontraktowaniu placówek. Firma szła na ilość nie jakość. Statusy tj spowiadanie się szefowej w tabelkach lub w mailu z każdej godziny pracy. W piątek opisywanie co się zrobiło każdego dnia. Jakby tego było mało trzeba było prowadzić kilka tabel na dysku wspólnym w których...wpisywało się identycznie to samo co w statusach. Omijajcie jak nie chcecie stracić nerwów.

Elżbieta

Od ponad pól godziny usiłuję telefonicznie uzyskać informację na temat możliwości wykonania rezonansu magnetycznego serca. Przełączano mnie chyba 5 razy, nie udzielono żadnej informacji, skazano na wysłuchiwanie wciąż tej samej muzyki. (usunięte przez administratora)

Kostka

Czy ktoś pracuje jako pielęgniarka/pieleganiarz w telemedycynie? Jak wrażenia?

Cześć, Chciałbym poznać opinie o pracy na stanowisku asystent pacjenta/asystent medyczny. Czy ktoś pracował i mógłby w skrócie opisać czego się spodziewać?

Tomasz

Usługi świadczone przez firmę to jakieś nieporozumienie. Placę za abonament nie małą kwotę a na wizytę u specjalisty muszę czekać powyżej regulaminowego czasu 2 tygodni. Co najlepsze ten sam lekarz, W TEJ SAMEJ PLACOWCE ma dostępne terminy od ręki ale PRYWATNIE. Ta firma kpi sobie z własnych klientów. Tłumaczenie Pani, że mogę zapłacić za wizytę i otrzymam zwrot środków od Państwa w przeciągu 30 dni jest jak dla mnie kuriozalnym pomysłem. W jakim celu wobec tego pozwalacie Państwo przyjmować tym samym lekarzom, w PAŃSTWA placówce odpłatnie? Człowiek marnuje nie tylko swój czas ale zostaje zmuszony płacić podwójnie. Odradzam korzystanie, zdecydowanie lepsze warunki posiada konkurencja.

Kandydatka

Witam, czy ktoś jest może w stanie opisać jak pracują analitycy biznesowo systemowi? Czy warto tam aplikować?

M. z Trójmiasta

Nie wiem czy bym poleciła Lux Med jako pracodawcę. Wypłata jest co prawda na czas, zatrudnienie stabilne, benefity typu pakiet medyczny i multisport też są dostępne. Tylko co z tego? Pracownicy nie dostają podwyżek, rejestracja zarabia śmieszne grosze, stawki dla personelu medycznego też wcale nie są jakieś konkurencyjne. Nawet jak wprost pytam o podwyżkę to jestem zbywana tekstami w stylu "zamrożone podwyżki przez pandemię", "warszawa się nie zgadza" itp. Pani Prezes co miesiąc na czacie zasypywana jest pytaniami o podwyżki i co? Nic. Podwyżka jak już się trafi raz na 2-3 lata to o 100-200 zł. Zupełnie nie uwzględnia się inflacji przy ustalaniu stawek. Co więcej - nowi pracownicy dostają na wejście więcej niż ci starzy! To przecież jest absurd. W wielu centrach rządzi kolesiostwo, dyrektorzy przyzwalają na zachowania posiadające znamiona mobbingu (może to dla nich wygodne?), bo nie wierzę, żeby nie wiedzieli co wyprawiają pod ich nosem kierownicy. Tworzy się jakieś grupy na (usunięte przez administratora) czy messengerze dla pracowników, na których wysyłane są informacje na temat pracy i wymaga się żeby każdy to czytał. Przecież to jest prywatny telefon/konto na msg pracownika! Nikt nie ma prawa wymagać żeby w tym uczestniczyć, a od przekazywania informacji jest mail służbowy. Jak się kierownikowi/dyrektorowi mówi wprost co się nie podoba to w odpowiedzi padają słowa "jak się nie podoba, to na twoje miejsce znajdziemy 10 innych osób". Inną sprawą jest niesprawiedliwe traktowanie, chociażby w rozpisywaniu godzin dla UZ czy, w obecnych czasach na szczepienia covidowe, które są dodatkowo płatne. Jeden pracownik dostaje 60 dawek miesięcznie, a inny 600. I to nie dlatego, że ktoś jest bardziej decyzyjny. Kierownik, który ustala te zmiany twierdzi, że pracownik ma przyjść kiedy to jemu się będzie podobało, a nie wtedy kiedy może...! Padają też słowa w stylu "to niedopuszczalne żeby zwykła rejestratorka zarabiała na UZ więcej niż kierownik" - i obcina się godziny. Po prostu nie szanuje się pracownika, no ale czego wymagać od ludzi, którzy nie mają żadnej wiedzy ani wykształcenia w kierunku zarzadzania zasobami ludzkimi. Zatrudniałam się prawie 10 lat temu i dużo się pozmieniało, niestety na gorsze.

@M. z Trójmiasta

Dziękujemy za komentarz. Dokładamy wszelkich starań, aby spełniać oczekiwania naszych Pracowników. W tym roku podwyższyliśmy wynagrodzenia wszystkim osobom w Działach Obsługi Pacjenta zarabiającym w dolnej granicy widełek płacowych, dokonujemy rewizji płac innych grup zawodowych. Każdy szef jednostki organizacyjnej ma możliwość przyznania Pracownikowi podwyżki w ramach budżetu, którym zarządza. Naprawdę doceniamy Pani niemal 10-letnie doświadczenie w pracy nas i zwracamy się z prośbą o opisanie szczegółów sytuacji, które Panią niepokoją. Dzięki temu będziemy mogli podjąć adekwatne kroki w celu wyjaśnienia okoliczności. Link do anonimowego formularza: https://luxmed.limequery.com/687566?lang=pl

zawadzacz
@M. z Trójmiasta

Bo Pani prezes ma filtrowane wiadomości przez dział IT :) Dostaje co powinna :)

Prezes

Pracuje w IT od 4 lat i dostalem 3 razy premie uznaniowa oraz platne nadgodziny w kryzysowych sytuacjach natomiast mamy nowe biuro jest spore i wygodne klimat jest bardzo fajny tak ze lubie tu przychodzic. A jak mi sie nie chce mam nie limitowana prace zdalna (pracuje umowa o prace) . Mi się tu dobrze pracuje a siedze w IT od 1998

kolo1991
@Prezes

Proszę o opinię na temat pracy w IT (administracja/infrastruktura) czy są szkolenia w IT bez problemu czy trzeba się o nie prosić , czy są premie obligatoryjne (13tka). czy praca jest w miarę normalna czy pod silną presją. Czy są podwyżki (ile?) czy nie ma szans. @Prezes: Czy pracę zdalną masz w określone dni, czy tylko w razie awarii, nadgodzin,...?

andrzej

od 1998, mowisz? :)

Vive prezes
@Prezes

Jeżeli chodzi o It. Również pracowałem i panuje straszny chaos, brak jakiegokolwiek pomysłu na organizację działów, największym problemem są kierownicy działów. Kierownicy dąży do osiągnięcia własnych celów, nie ważne jest dobro firmy. Dnie mijają na nikomu niepotrzebnych spotkaniach z których zazwyczaj nic nie wynika. Aha jak się pali grunt pod nogami to wina jest zasilana na szeregowego pracownika - łącznie z wpisem nagany do akt. Nieprzestrzeganie czasu pracy, brak formalnego sposobu rozliczania nadgodzin przez co jeden ze znanych mi pracowników pracuje dzień i noc, ma do odbioru jakieś 300h.

Pagan_6
@Vive prezes

dokładnie, pracowałam w innym dziale luxmed i potwierdzam - wieczne spotkania na ktorych omawia sie to co sie zrobilo i jakis plan na kolejne kilka dni. i tak w kółko. czasem czlowiek myslal ze glowym zadaniem jakie ma to spowiadanie sie na spotkniach

lol
@Prezes

znam naszych it i żaden z nich by czegos takiego nie napisal xD

dupaprezesa
@lol

Haha jasne, chyba ze jestes prezesem :):)

Maria

Firma lux med to chyba jakieś nieporozumienie i żart, żeby do lekarza medycyny pracy czekać 2,5 tygodnia bo nie ma terminów a, który pracodawca będzie czekał tyle czasu???? dodzwonić się można tylko na infolinie i to jeszcze z kłopotami bo każdy ma inne informacje, ogólny bałagan, do tego nie wiem skąd biorą lekarzy ale chyba dyplomy to za kaczki mają, nie rozumnie dostaje skierowanie na badania od pracodawcy jednego dnia lekarz się przyczepia 1 punktu, który niestety nie przejdzie ok rozumnie nie dostane pozwolenia bo moja choroba nie pozwala w porządku, poprawiam u pracodawcy i co lekarz przyczepia się do następnego punktu, zadaje pytanie dlaczego nie mógł powiedzieć za pierwszym razem??????? na chwilę obecną zostało poprawione już 3x o co chodzi o nabijanie kasy?????????? w życiu nie wykupię tam ani jednej wizyty i nawet niech nikt nie dzwoni o żadne abonamenty bo przychodnie POZ-tu są lesze mają lepszych specjalistów niż preztiżowy lux med GORĄCO NIE POLECAM

Larwa

Hej, jak sprawa wygląda dla początkujących programistów? Są tam pomocni ludzie czy trzeba walczyc o przetrwanie?

@Larwa

Trzeba walczyć o przetrwanie

Jeszcze pracownik

Praca na tej infolinii to istny wyścig szczurów, o wszystko trzeba się prosić- podnoszenie wskaźników tak by osoby które (usunięte przez administratora) miały premie, mianowanie pupilków i ciagle robienie pod górę pracownikom, unikajcie tego miejsca

Ola

Jak długo czekaliście na odpowiedź na aplikację? (infolinia umowa zlecenie)

Jestem pracownikiem nie medycznym już kilka lat pracuje przy fotelu, premi ani razu nie było, podwyżki jak idzie się upomnieć to się słyszy zapomnij abo jak się nie podoba to do widzenia a (usunięte przez administratora) jest na porządku dziennym grafiki zmieniają się w błyskawicznym tempie nigdy nie wiadomo o której się do domu wyjdzie z pracy pensja bardzo niska ale jeden plus ludzie z którymi się pracuje wynagradzają nie dogodności

Czasami ludzie to Nie wszystko gdy przełożeni cisną jak niewiadomo co

Jacek

Korzystam w Łodzi z usług luxmed i powiem tak trochę lepszy NFZ. Wcześniej miałem opiekę w Medicover i jest to przepaść. Nie mówię już o jakości usług ale również o kompetencjach osób tam pracujących. Długa droga przed Państwem aby dogonić konkurencję

@Jacek

To jest strona dla pracowników- co to wnosi?

xcv

Zakupiłam pakiet w Luxmedzie i tak: NIE MOZNA SIĘ ZAPISAĆ DO LEKARZY (BRAK WOLNYCH TERMINÓW OD DŁUZSZEGO CZASU) NA INFOLINI TO SAMO. KUPUJĄC PAKIET, ZAKUPIŁAM NA ROK A TU SIE OKAZUJE ZE NA DWA LATA, PRZY REZYGNACJI TRZEBA ZAPŁACIC POLOWE KASY CO JSET (usunięte przez administratora) ABSURDEM. LUXMED TO (usunięte przez administratora) NIE WSPOMNE O TYM IŻ NIEKTÓRZY LEKARZE SA TAK NIE KOMPETENTNI ZE JA NIE WIEM CO ONI TAM ROBIĄ. NIE POLECAM TAM SIE LECZYĆ

@xcv

Proszę zażalenie złożyć na stronie Lux medu- tu są opinie pracowników

mwi20

Chciałbym serdecznie podziękować Panu Antoniemu Gut za trud włożony w przywrócenie sprawności moich kolan. To świetny fizykoterapeuta, który szybko się zorientował co im dolega. Było tylko pięć wizyt, a efekt jest doskonały. Dziękuję bardzo i polecam Pana Antoniego.

Zostaw merytoryczną opinię o Lux Med Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Lux Med Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lux Med Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 159.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lux Med Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 88, z czego 9 to opinie pozytywne, 66 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lux Med Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Lux Med Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lux Med Sp. z o.o.