opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

LUX MED

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.7/5

Na podstawie 908 ocen
Opinie(1719)
Dodaj opinię
Aktualności(2)
Wywiady(1)

Opinie(1719)

Dodaj opinię
Aktualności(2)
Wywiady(1)
Logo
  • Poznaj nas
  • .
  • Nasze wartości
  • .
  • Nasze atuty
  • .
  • Kontakt

Poznaj nas

Nasze wartości

Nasze atuty

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Siedlce
  • Płock
  • Radom
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Skierniewice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Biłgoraj - Luxmed
Bydgoszcz - Luxmed
Chełm - LUX-MED
Gdańsk - Luxmed
Gdynia - Luxmed
Katowice - Lux-med
Kraków - LUX-MED
Kraśnik - Luxmed
Krasnystaw - Luxmed
Lublin - Luxmed
Luboń - Luxmed
Łódź - LUX MED
Opole - Luxmed Opole
Poznań - LUX-MED
Poznań - przeźmierowo - Luxmed
Ruda Śląska - Luxmed
Ryczywół - Luxmed
Rzeszów - Luxmed
Siedlce - Luxmed
Toruń - Luxmed

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o LUX MED Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o LUX MED Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 16
    • 17
    • 18
    • …
    • 25

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o LUX MED Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Agatata

    14.12.2017 16:59

    Inne

    Nie polecam. Czas poswiecony na rozrozmowę kwalifikacyjna to strata czasu niestety (praca w centrali w administracji).Oferowana pensja vs zakres obowiazkow to smiech na sali. Gratuluje osobom decydującym o wynagrodzeniu poczucia humoru. Jedynie Panie rekruterki bardzo mile i rzeczowe. Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    nasturcja

    15.12.2017 15:46

    Inne

    potwierdzam, strata czasu, zaproponowane wynagrodzenie to śmiech na sali
    ReviewUserIcon
    pacek

    29.11.2017 18:34

    Inne

    nie polecam robienia w Luxmed rezonansu magnetycznego, oszczędzają na pacjentach w przypadku podania kontrastu, nie ważne co jest na skierowaniu ważne jest co postanowi technik, który bawi się w lekarza. Nie znają prawideł jakie obowiązują przy robieniu tego typu badań.
    ReviewUserIcon
    pacek

    29.11.2017 17:42

    Inne

    nie polecam robienia w Luxmed rezonansu magnetycznego, oszczędzają na pacjentach w przypadku podania kontrastu, nie ważne co jest na skierowaniu ważne jest co postanowi technik, który bawi się w lekarza. Nie znają prawideł jakie obowiązują przy robieniu tego typu badań.
    ReviewUserIcon
    Nastka

    12.10.2017 18:40

    Inne

    Niby korporacja, niby profesjonalizm, a rozmowa kwalifikacyjna w Magodent kompletnie nieprofesjonalna. Pani rekruterka bardziej zestresowana od kandydata??? Amatorka....
    ReviewUserIcon
    Xiao

    02.11.2017 16:08

    Inne

    Byłem i ja na rozmowie w Magodencie. Powiedziano mi, abym przyszedł dwa razy i zobaczył jak wygląda praca. Na moje pytanie co potem usłyszałem, że jest umowa na zlecenie potem na stałe. Tak zrobiłem, przyszedłem dwa razy i dostałem odpowiedź, że przecież są jeszcze inni kandydaci i trwa rekrutacja.
    ReviewUserIcon
    - b d -

    22.11.2017 16:02

    Inne

    ...ponadto brak feedback'u po odbytym spotkaniu rekrutacyjnym co świadczy o totalnej olewce... no ale jeżeli tak chcecie prowadzić politykę i w ten sposób budować swoją markę jako pracodawca to życzę powodzenia...
    ReviewUserIcon
    Medyczka

    04.10.2017 20:49

    Inne

    LUX MED to wielka korporacja i mając swoje procedury nie mogą robić odstępstw. W praktyce to nie podoba się pracownikom ale również pacjentom.
    ReviewUserIcon
    Trelemorele

    18.11.2017 23:30

    Inne

    To raczej przestarzała, betonowa firemka z "modelem biznesowym" z lat 90 XX w. Kasiu. Ta samowola nie ma nic wspólnego z korporacją. A pracownik to chłop pańszczyźniamy :)
    ReviewUserIcon
    Klient

    23.08.2017 12:20

    Inne

    Nie polecam tej opieki medycznej Siedze juz 15 minut z kilkoma osobami ktore tez som umowione na tom samom godzine. Lekarz ani nie wyjdzie nie przeprosi ani nie poinformuje o co chodzi ani nic - czeski film. Lekarzy dziesiatki. Gabinetow narobili chyba setki po numerach widac. Recepcje chyba ze cztery ma jednym poziomie. Totalny labirynt. Tutaj hyba o to chodzi ze im wiecej tym lepiej. 20 minut siedze tak jak reszta do jednego gabinetu tylko o magicznym numerze 97 ha ha ha ha Odradzam Luxmed na Swobodnej we Wroclawiu.
    ReviewUserIcon
    Anpro

    31.08.2017 16:46

    Inne

    To jest forum dla pracowników, a nie dla klientów! Czy tu jest jakiś moderator, który mógłby wyczyścić ten "śmietnik"
    ReviewUserIcon
    ...

    17.11.2017 13:34

    Inne

    "som" , "samom" - ???? najpierw to naucz się języka polskiego, poza tym to portal dla pracowników, jak coś nie pasuje to składać reklamacje albo zmienić firmę
    ReviewUserIcon
    Wenus

    08.11.2017 14:40

    Inne

    Niestety, niedługo w tej firmie nie będzie komu pracowac. Na ten moment w naszej placówce jest więcej osób nowych od starszych stażem. To przerazajace... ja tez tylko odliczam dni do odejscia. Nie będzie komu nawet szkolić nowych pracowników. Szkoda że zarząd tego nie zauwaza. Dla nich liczy się tyko zysk a to ze pracujemy często 'za dwie' w ogóle ich nie obchodzi. Mam nadzieję że tak jak pracownicy tak i klienci przejrzą na oczy jakie to (usunięte przez administratora).
    ReviewUserIcon
    On

    07.11.2017 19:49

    Inne

    Pracowałem przez 5 miesięcy na słuchawkach. Od samego początku zaznaczałem bardzo głośno i wyraźnie, że najważniejsza jest dla mnie umowa o pracę, że 3 miesiące jeszcze mogę przeżyć, ale docelowo tylko taka forma zatrudnienia mnie interesuje. Ja tez mam życie. Też mam swoje sprawy i nie żyję tylko po to, żeby pracować po 12 godzin na słuchawkach, niszcząc swój słuch i swoje zdrowie i tylko te osoby, które siedziały tyle w pracy, miały szanse (jakiekolwiek) na umowę o pracę. Straszne. Wyzysk człowieka przez człowieka. Obiecywanie gruszek na wierzbie. Przedłużenie ze mną umowy zlecenia na umowę zlecenie, bo nie było mnie przez cały okres zatrudnienia przez 3 dni w pracy ze względu na chorobę oczu (!!!!) i to miało być usprawiedliwieniem dostania tej samej umowy. Koordynatorki, idiotki. Straszenie. Obrażanie. Nie, bardzo nie polecam tego pracodawcy.
    ReviewUserIcon
    Henry

    20.07.2017 12:44

    Inne

    Wszyscy dobrze wiemy jak pacjenci narzekają na każda placówkę medyczną. Często jest to związane zwykle ze złym samopoczuciem i trudnościami z dostaniem się do lekarza. Nie ułatwia to pracy nikomu. Ale tak już jest.
    ReviewUserIcon
    Kasia

    07.11.2017 19:26

    Inne

    A co pacjenci, którzy narzekają mają do płacy i warunków pracy w firmie dla samych pracowników?! :O
    ReviewUserIcon
    Usuwajcie sobie posty

    24.10.2017 12:40

    Inne

    W LX chyba znowu wybuchła jakaś oszczędnościowa rewolucja, bo zaczynają kasować parkingi dla pacjentów. Swoją drogą po przebudowie na Goworku teraz widać ile luxmed naprodukował fikcyjnych kont na potrzeby siania dezinformacji. Tylko i wyłącznie posty chwalące i usprawiedliwiające firmę (napisane bardzo przekonującym stylem godnym wysokości pensji w luksmecie) napisane zostały przez userów ze statusem "użytkownik zarejestrowany".
    ReviewUserIcon
    Lulek

    24.10.2017 11:40

    Inne

    W LX chyba znowu wybuchła jakaś oszczędnościowa rewolucja, bo zaczynają kasować parkingi dla pacjentów. Swoją drogą po przebudowie na Goworku teraz widać ile luxmed naprodukował fikcyjnych kont na potrzeby siania dezinformacji. Tylko i wyłącznie posty chwalące i usprawiedliwiające firmę (napisane bardzo przekonującym stylem godnym wysokości pensji w luksmecie) napisane zostały przez userów ze statusem "użytkownik zarejestrowany".
    ReviewUserIcon
    Angelika S.

    23.10.2017 15:21

    Inne

    Dostałam ze dwa miesiące temu ofertę pracy na stanowisku recepcjonistki w Warszawie. Trzy miesiące pracy na umowę zlecenie wynagrodzenie to 14 zł brutto co daje 9,99 netto. Praca w trybie 12 h dziennie i jestem przerażona, że praca na takim stanowisku w tak dużej firmie jest tak słabo opłacana...to jest smutne. Mieszkając w Warszawie i wynajmując pokój przy pensji 1600zł to można żyć jedynie od wypłaty do wypłaty, a to jest praca z trudnym pacjentem, często ciężko chorym, obolałym i złym , który nieświadomie wyżywa się na pani z recepcji...
    ReviewUserIcon
    Obserwator

    19.10.2017 11:44

    Inne

    Zastanawiam się, że skoro sporo osób narzeka na firmę to coś w tym musi być! Tylko, że czasy mamy też zwariowane i częściowo wymuszają takie a nie inne decyzje.
    ReviewUserIcon
    infromatyk

    03.10.2017 20:52

    Inne

    Dział IT w tej firmie to jest parodia, brak szkoleń, słabe pieniądze, umowy o pracę tylko dla wybranych a awansuje się głównie po znajomości . Nie polecam, co ambitniejsi ludzie szybko stąd odchodzą.
    ReviewUserIcon
    Były już pracownik

    27.09.2017 00:14

    Inne

    Ku przestrodze - warto porównać sobie zarobki, szkolenia ( w Lx właściwie ten temat nie istniał w moim przypadku), atmosferę i ilość pracy na podobnych stanowiskach w innych firmach.. z mojej perspektywy dobrych paru lat pracy dla tej firmy - o tych pare lat za dużo, na szczęście już gdzie indziej i znacznie lepiej :)
    ReviewUserIcon
    znudzony_pracuś

    20.09.2017 16:58

    Inne

    LUX MED ponownie i w tym roku obdarzony tytułem solidny pracodawca! Brawka!
    ReviewUserIcon
    Meliska

    08.09.2017 09:16

    Inne

    Pracuję w LUX MED-ie i chcę powiedzieć, że nie jest lekko ponieważ mam do czynienia z chorymi ludźmi. Ale nie jest źle!
    ReviewUserIcon
    była recepcjonistka

    06.09.2017 17:07

    Inne

    Pracowałam w tej firmie ponad półtora roku na recepcji. Praca bez możliwości rozwoju, bez umowy a nie przepraszam umowa jest zlecenie na czas nieokreślony. Kierownictwo działu obsługi pacjenta to osoby, które zajmują takie stanowiska tylko dzięki znajomością bo wiedzy nie posiadają. Wynagrodzenie to śmieszne 13 zł brutto i na żadne podwyżki szans nie ma. Osobiście nie polecam
    ReviewUserIcon
    Mili

    05.09.2017 13:43

    Inne

    Prasowałam w tej firmie 2lata to jakaś porażka . Oczekują od pracownika abys pracowała codziennie po 12h. Zero możliwości rozwoju, o umówię można tylko pomarzyć bo ciagle cięcie kosztów. Panie które siedzą w biurze które się dostały za lizanie wielkie damy patrzę na Ciebie z góry bo chyba zapomniały ze 2miesiace wcześniej siedziały na recepcji. Brak szacunku dle personelu od przełożonych.Recepcja za wszystko obrywa od pacjentów i od lekarzy. Uciekać od tej firmy z daleka bo to jedo wielkie (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Mariolka

    04.09.2017 12:27

    Inne

    Słyszałam, że LUX MED będzie miał nową placówkę ale ponieważ narazie to tajemnica więc nie wiem jeszcze gdzie. Może ktoś coś wie? Podzielcie się nowinkami.
    ReviewUserIcon
    Ha!

    06.09.2017 19:16

    Inne

    Ja słyszałem, że nie będzie tam komu pracować i wielce zdziwione tym faktem błyskotliwe umysły z Postępu będą próbować na siłę oddelegowywać resztki pracownikow z pozostałych placówek aby ledwo obsadzić skład na 3/4. Już w pozostałych ich placówkach ponad połowa pracowników ma plakietki "uczę się". Powodzenia! Ha ha ha!
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w LUX MED?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - LUX MED Sp. z o.o.

    ul. Szturmowa 2 02-678 Warszawa

    NIP:5272523080

    REGON:140723603

    KRS:0000265353

    https://www.luxmed.pl
    Branża główna: Lekarze i gabinety

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Marta

    24.08.2017 09:58

    Inne

    Niektórzy mylą na tym forum jaki jest jego cel. To forum dla pracowników a nie dla pacjentów a to zasadnicza różnica. Praca w LUX MED-ie nie jest przyjemna ze względu na jej charakter ale wiele jak ktoś radzi sobie ?
    ReviewUserIcon
    Olga

    20.08.2017 18:50

    Inne

    Praca w LUX MED-ie nie należy do łatwych ani przyjemnych. Chory człowiek jest bardzo często przykry do tego ciągłe kolejki do lekarzy i człowiek jest zmęczony. Lubię swoją prace i w sumie nie narzekam.
    ReviewUserIcon
    Karol

    16.08.2017 08:50

    Inne

    Jeśli jeszcze nie zaczęliście pracy w firmie a już wiecie, że jest zła to po o było startować? Nie słyszałem o idealnej ale akurat LUX MED jest spoko.
    ReviewUserIcon
    Postępowy

    20.08.2017 10:01

    Inne

    Zapomniałeś zmienić nicka na "medyk".
    ReviewUserIcon
    Skonsternowana zachowaniem

    10.08.2017 11:25

    Inne

    Byłam umówiona na rozmowę w sprawie pracy, musiałam z pilnych powodów przełożyć spotkanie o czym powiadomiłam 2 h wcześniej, kobieta z HR odpisała, że nie ma problemu i żebym dała znać kiedy mogę się spotkać, odpisałam, żeby podała dogodny dla nich termin, ja się dostosuje, nie było odpowiedzi cały dzień, dnia następnego ponowiłam pytanie i od 2 dni nie ma odpowiedzi, co prawda już mnie nie interesuje ich oferta bo widać jak podchodzą do sprawy,a ja nie szukam pseudo firmy, żeby zatrudnić się na dwa tygodnie, pewnie przyzwyczajeni są, do zmian w kadrze takich, że nawet przyszłych ewentualnych pracowników olewają a ogłoszenie znów wisi na pracuj.pl od kilku dni. Nie polecam.
    ReviewUserIcon
    Jerzyk

    09.08.2017 22:58

    Inne

    Charakter pracy jaki ma LUX MED nie sprzyja pozytywnym opiniom. Duży stres z całą pewnością zniechęca niektórych pracowników.
    ReviewUserIcon
    Masza

    01.08.2017 18:36

    Inne

    Nie zgadzam się z tym, że firma nie szanuje ludzi z prostego powodu. Pacjenci są chorzy więc wymagający i trudni w obsłudze. Stres udziela sie wszystkim i wystarczy drobiazg żeby mieć pretensje do siebie.
    ReviewUserIcon
    Były opiekun vip

    06.08.2017 23:19

    Inne

    Inaczej sie pracuje obsługując nawet mega trudnych VIP, kiedy masz do kogo się zwrocic z problemem, a inaczej, kiedy wiesz, ze nikt nie slucha tego co mówisz i musisz ściemniać np w raportach dostępności , a inaczej wyglada jak pacjent przychodzi. Druga sprawa w kolejce do nfz nikt nie pozwoli sobie na bycie trudnym, bo wszyscy jadą na tym samym wózku. W lux było inaczej bo najpierw pacjentów traktowano z czerwonym dywanem,zeby firma nie odeszła zeby stały wpływ był. Pokazano im jak możma ich traktować. A potem z firmy ktora leczy lux stał się firmą ktora musi zarabiac. Czyli zapchane placowki, dostępność tylko w raportach, zwalnianie blokad zeby temi choć na chwilę był. Albo i zakładanie w razie jak mega vip znajomy dyrekcji zadzwoni... Pracowałam po lux w przychodni komercyjnej, gdzie ludzie zostawiali za jednym razem po kilka tysiecy i mimo ze chorzy byli mniej trudni niż vip z lux z abonamentem za 13,50 opłacanym przez firmę. Byłam pod takim vipowskim telefonem w luz to i na bani dzwonili po 23:00. Nie polecam lux w obecnym stanie...
    ReviewUserIcon
    Tesserakt

    16.09.2017 10:26

    Inne

    Usunąć ten spam! Masz taką uber klinikę i nie stać Cię na domenę firmową? To jak Cię będzie stać na kompetentnych i doświadczonych pracowników? Normalnym kanałem nie możesz znaleźć ludzi do pracy? Czekaj - jeden taki duży moloch też nie może. Ciekawe dlaczego?
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    31.07.2017 20:39

    Inne

    Firma zupełnie nie szanuje swoich pracowników. Nie wiem, na jakiej podstawie ogłasza się najlepszym pracodawcą.. Dopóki Luxmedem będą zarządzać w większości lekarze, którzy o prawdziwym zarządzaniu firmą mają bardzo nikłe pojęcie, to niestety nic się nie zmieni.. Jak się komuś "na górze" coś wydaje, to tak ma być. Nie słucha się głosu pracowników, którzy niejednokrotnie mają wiele cennych spostrzeżeń. Najlepiej żeby siedzieli cicho i pokornie wypełniali wszystkie polecenia. I jeszcze żeby wykazywali zrozumienie, że teraz trzeba oszczędzać, bo ktoś "na górze" wcześniej sobie nie przekalkulował pewnych decyzji..
    ReviewUserIcon
    Pracownik1

    30.07.2017 19:12

    Inne

    Nie polecam pracy w Luxmedzie w Białymstoku! Mobing ,traktowanie pracownika jak najgorsze zło,zrzucanie wszystkich wlasnych obowiązków na nizszego stopniem.nikt nie reaguje bo koordynatorki pracuja "po znajomości". W placowce na Tysiaclecia nie przyjemna i nie kompetentna koordynatorka z przypadku wyladowujaca swoje emocje na pracownikach.Szkoda zdrowia ,stanowczo odradzam!
    ReviewUserIcon
    Olga

    24.07.2017 11:08

    Inne

    Myślę, że LUX MED nie zasługuje jedynie na skargi!
    ReviewUserIcon
    Anna

    20.07.2017 13:50

    Inne

    Zło totalne. W firmie proszą o przygotowanie prezentacji. Potem żadnego feedbacku. Oczywiście nie kończą procesu rekrutacji. Po prostu wyłudzają w ten sposób pomysły od konkurencji. Bo ludzie, którzy tam pracują nie mają żadnych pomysłów. Uważajcie, żeby w ten sposób Was niewykorzystali. Anna.
    ReviewUserIcon
    Mig

    21.07.2017 22:17

    Inne

    Miałam to samo...
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    18.07.2017 16:00

    Inne

    Odradzam pracę w tej firmie! Od samego początku obietnice podwyżek, premii i oczywiście umowy, wszystko bez pokrycia, bo premie są tylko dla wybrańców, na umowę czekałam 2 lata (!), a podwyżki nie zobaczyłam do dziś. Cięcie etatów, bo przecież "zastaw się a postaw się" - nowe błyszczące placówki rosną jak grzyby po deszczu, ale niedługo nie będzie w nich komu pracować, bo pracownicy uciekają masowo i zatrudniają się u... naszych kontrahentów :) brakuje pracowników recepcji, koordynatorów, kierowników, brakuje pielęgniarek i lekarzy, tylko dyrektorzy (a jakże!) żyją jak pączusie w maśle i zdają się nie widzieć, że niedługo chyba sami będą siedzieć na recepcjach i zupełnie nie przejmują się tym, że ucieka im tłum długoletnich pracowników. Wstyd! Czas uciekać, po tylu latach ciężkiej pracy wciąż słyszę tylko narzekanie z góry, że robimy za mało.
    ReviewUserIcon
    Larym

    16.07.2017 09:27

    Inne

    Jak zobaczyłam aktualna listę ofert pracy to jestem bardzo zaskoczona. Jaka jest tego przyczyna? Firma ciągle otwiera nowe placówki? Trochę dziwią mnie te negatywne opinie o firmie, nie wiem co o tym mysleć.
    ReviewUserIcon
    Baśka

    04.07.2017 17:15

    Inne

    Niektórzy mylą pracę z zabawą w przedszkolu, aż się nie chce czytać opinii.
    ReviewUserIcon
    były pracownik

    26.07.2017 18:48

    Inne

    Może dlatego, że jak przyszłam do pracy to było dobrze przynajmniej dla mnie. Nie mogłam narzekać ani na kierownika ani na koordynatora ani na ludzi, z którymi pracowałam. Za abonament nie płaciłam a grafik zawsze można było dostosować do innych zajęć...Ale kiedy z dnia na dzień zaczęli zleceniówkom obcinać po 20-30 h, pracownicy zaczęli się zwalniać a pracy zostawało tyle samo: telefony, maile, dokumentacja, obsługa recepcji, odwoływanie wizyt...a dwie osoby na zmianie. To zmieniłabym zdanie na temat tej firmy. Cięcia kosztów na pracownikach a zdążył powstać i szpital i kolejne trzy nowe placówki. Na pytanie o umowę o pracę padała odpowiedź, że cięcia kosztów i Luxmedu nie stać na utrzymanie recepcji. Zresztą już tam nie pracuję
    ReviewUserIcon
    anonim

    12.08.2017 14:45

    Inne

    Jak się siedzi za biureczkiem i pije kawkę od 8-16 to może i się podoba praca w luxmed.
    ReviewUserIcon
    anonim

    04.07.2017 14:16

    Inne

    Byłam na początku zadowolona, wypełniałam swoje obowiązki sumiennie i dostałam awans - po awansie DRAMAT. Walenie nadgodzin które w żaden sposób nie są rozliczane (musiałam się wykłócać że chce wolne z nadgodzin), cały czas kombinacja i krętactwo jak naciągać ludzi. Brak szacunku i co najważniejsze brak jakiekolwiek pomocy ze strony kierownictwa czy to w merytorycznej pracy czy od strony technicznej. ODRADZAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ReviewUserIcon
    karmel

    28.06.2017 18:46

    Inne

    od godziny siedze na telefonie aby umowic sie na badania okresowe
    ReviewUserIcon
    Magdalena

    25.06.2017 13:02

    Inne

    Pracuję w Grupie od jakiegoś czasu (praca biurowa) i szukam nowego miejsca zatrudnienia. Praca jest dla mało ambitnych, firma mami pracowników, nie inwestuje w żadne szkolenia, a stołki kierownicze są po znajomości, już nie wspomnę o rozbuchanym ego niektórych, którzy podniecają się, jak zobaczą jakiegoś celebrytę. Strata czasu dla ludzi, którzy chcą się rozwijać i pracować w przyjaznym i stabilnym miejscu
    ReviewUserIcon
    Magdalena

    25.06.2017 13:01

    Inne

    Pracuję w Grupie od jakiegoś czasu (praca biurowa) i szukam nowego miejsca zatrudnienia. Praca jest dla mało ambitnych, firma mami pracowników, nie inwestuje w żadne szkolenia, a stołki kierownicze są po znajomości, już nie wspomnę o rozbuchanym ego niektórych, którzy podniecają się, jak zobaczą jakiegoś celebrytę. Strata czasu dla ludzi, którzy chcą się rozwijać i pracować w przyjaznym i stabilnym miejscu
    ReviewUserIcon
    Medyczka

    25.06.2017 10:54

    Inne

    Myślę sobie , że skoro LUX MED jest taki zły to może lepiej wrócić do przychodni NFZ? Może tam nie będzie kolejek do lekarzy bo sądzę że większość ludzi jest teraz w takich przychodniach jak LUX MED ?
    ReviewUserIcon
    Katrin

    24.06.2017 09:25

    Inne

    A rok temu na Postępu placówka była zamknieta w wakacje pod szyldem rzekomego remontu, natomiast wszyscy dobrze wiedzą, ze chodziło o oszczędności. Jaja... a remont oczywiście kanalizacji czy elektryki, więc nie widać :D Żałość!
    ReviewUserIcon
    daria

    22.06.2017 10:50

    Inne

    Jestem zainteresowana pracą dla asystentki ds. obsługi pacjenta czyli mówiąc po polsku recepcjonistką. Czy ktoś ma orientację jakie zarobki wchodzą w grę? Wiem, że LUX MED jest czasami źle postrzegany ale wydaje mi się to niesprawiedliwe. To jest bardzo trudna działalaność.

    Zostaw merytoryczną opinię o LUX MED Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.