Lux Med Sp. z o.o.

Opinie o Lux Med Sp. z o.o.

xxx

Witam, na czym polega praca asystentki działu dokumentacji medycznej ? to nie jest jakieś call center ? i jak z płacą ?

Recepcjonista

Nie polecam, kadra zarzadzajaca najgorsza jaka widzialem!! Ludzie, znalazlem strone gdzie mozna napisac prawde do wlasciciela lux med bupy https://www.bupa.com/corporate/legal-notices/bupa-speak-up Udostepniajcie! Czas na zmiany!!

@Recepcjonista

Niedługo nie będzie miał kto pracować. Mobbing i przyzwolenie na niego. Oszczędności kosztem pracowników recepcji i pielęgniarek. Brak umów o pracę. Żenujące stawki. Cieszę się że etap lux medu juz za mną.

Ńina 2
@Recepcjonista

nie dajcie soba pomiatac i zachowajcie godnosc bo w tej firmie to akurat latwo stracic wiare w siebie i wiem to z wlasnej pracy w Luxmedzie, nigdy wiecej ńie zaufam gdy ktos mi mowi ze jestem dobrym pracownikiem a za chwile robi wszystko zebys sie ciebie pozbyc

**********

MOBBING !!!!!!!!!!!!!!!Straszenie!!Pomiatanie pracownikiem,zawsze coś na ciebie znajdą żeby tylko zmieszać cię z błotem.Najgorsze jest to,że nie masz do kogo zgłosić mobbingu bo jest na to ciche przyzwolenie.Jak ci nie pasuje to się zwolnij...Praca po 12 h za nie całe 1800 zł na rękę. Brak premii,podwyżek!!Na święta paczki ze słodyczami wypchane trocinami.

Pracownik1
@**********

Wszystko to prawda,w tamtym roku pracujac tam tez dostałam ta paczke z milka i trocinami ????

Nina 2
@**********

O mobbingu tam tez slyszalam nieco i to od samej smietanki-bylego dyrektora z Postepu. Sa prawńicy i organizacje ktore pomagaja w takich przypadkach tylko trzeba miec odwage zeby zglosic sie i opowiedziec o swoich problemach!!!

Mario

LUX MED jest nagradzany w wielu dziedzinach. Dlatego uważam, że nie ma co narzekać tylko trzeba pracować.

Nina 2
@Mario

Zeby ludzie wiedzieli na jakiej zadaszie sa te nagrody przyznawane...jedna wielka sciema i naciaganie. Wiem jak zostala przyznana pewna wazna nagroda i wlosy mi sie zjezyly.

Specjalista Seo

Kilka etapów i każą przygotować obszerną prezentację, gdzie dzielisz się pomysłami na uzdrowienie ich beznadziejnych sajtów. Wyłudzanie pomysłów wg mnie.

Dlaczego chcesz zmienić pracę? Jak uzdrowić sajty Luxmedowe.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Karol

Jesteście przekonani, że nie można o firmie napisać coś pozytywnego? Branża medyczna nie jest lekka. Firma bardzo się rozwinęła

Agatata

Nie polecam. Czas poswiecony na rozrozmowę kwalifikacyjna to strata czasu niestety (praca w centrali w administracji).Oferowana pensja vs zakres obowiazkow to smiech na sali. Gratuluje osobom decydującym o wynagrodzeniu poczucia humoru. Jedynie Panie rekruterki bardzo mile i rzeczowe. Pozdrawiam.

nasturcja
@Agatata

potwierdzam, strata czasu, zaproponowane wynagrodzenie to śmiech na sali

pacek

nie polecam robienia w Luxmed rezonansu magnetycznego, oszczędzają na pacjentach w przypadku podania kontrastu, nie ważne co jest na skierowaniu ważne jest co postanowi technik, który bawi się w lekarza. Nie znają prawideł jakie obowiązują przy robieniu tego typu badań.

pacek

Nastka

Niby korporacja, niby profesjonalizm, a rozmowa kwalifikacyjna w Magodent kompletnie nieprofesjonalna. Pani rekruterka bardziej zestresowana od kandydata??? Amatorka....

Mat
@Nastka

Znając życie pewnie wzieli na odgórnej łapance jakąś dziewczynę z recepcji, bo prawdziwych trenerów wewnętrznych pełniących funkcję rekruterów już w tej firmie właściwie nie ma. Teraz dominuje system szkoleń typu "Tu klikasz to, tam tamto. Poradzisz sobie. No to bajo. Jak masz pytania to wyślij maila.".

Xiao
@Nastka

Byłem i ja na rozmowie w Magodencie. Powiedziano mi, abym przyszedł dwa razy i zobaczył jak wygląda praca. Na moje pytanie co potem usłyszałem, że jest umowa na zlecenie potem na stałe. Tak zrobiłem, przyszedłem dwa razy i dostałem odpowiedź, że przecież są jeszcze inni kandydaci i trwa rekrutacja.

- b d -
@Nastka

...ponadto brak feedback'u po odbytym spotkaniu rekrutacyjnym co świadczy o totalnej olewce... no ale jeżeli tak chcecie prowadzić politykę i w ten sposób budować swoją markę jako pracodawca to życzę powodzenia...

Medyczka

LUX MED to wielka korporacja i mając swoje procedury nie mogą robić odstępstw. W praktyce to nie podoba się pracownikom ale również pacjentom.

Trelemorele
@Medyczka

To raczej przestarzała, betonowa firemka z "modelem biznesowym" z lat 90 XX w. Kasiu. Ta samowola nie ma nic wspólnego z korporacją. A pracownik to chłop pańszczyźniamy :)

Klient

Nie polecam tej opieki medycznej Siedze juz 15 minut z kilkoma osobami ktore tez som umowione na tom samom godzine. Lekarz ani nie wyjdzie nie przeprosi ani nie poinformuje o co chodzi ani nic - czeski film. Lekarzy dziesiatki. Gabinetow narobili chyba setki po numerach widac. Recepcje chyba ze cztery ma jednym poziomie. Totalny labirynt. Tutaj hyba o to chodzi ze im wiecej tym lepiej. 20 minut siedze tak jak reszta do jednego gabinetu tylko o magicznym numerze 97 ha ha ha ha Odradzam Luxmed na Swobodnej we Wroclawiu.

Anpro
@Klient

To jest forum dla pracowników, a nie dla klientów! Czy tu jest jakiś moderator, który mógłby wyczyścić ten "śmietnik"

...
@Klient

"som" , "samom" - ???? najpierw to naucz się języka polskiego, poza tym to portal dla pracowników, jak coś nie pasuje to składać reklamacje albo zmienić firmę

Wenus

Niestety, niedługo w tej firmie nie będzie komu pracowac. Na ten moment w naszej placówce jest więcej osób nowych od starszych stażem. To przerazajace... ja tez tylko odliczam dni do odejscia. Nie będzie komu nawet szkolić nowych pracowników. Szkoda że zarząd tego nie zauwaza. Dla nich liczy się tyko zysk a to ze pracujemy często 'za dwie' w ogóle ich nie obchodzi. Mam nadzieję że tak jak pracownicy tak i klienci przejrzą na oczy jakie to (usunięte przez administratora).

On

Pracowałem przez 5 miesięcy na słuchawkach. Od samego początku zaznaczałem bardzo głośno i wyraźnie, że najważniejsza jest dla mnie umowa o pracę, że 3 miesiące jeszcze mogę przeżyć, ale docelowo tylko taka forma zatrudnienia mnie interesuje. Ja tez mam życie. Też mam swoje sprawy i nie żyję tylko po to, żeby pracować po 12 godzin na słuchawkach, niszcząc swój słuch i swoje zdrowie i tylko te osoby, które siedziały tyle w pracy, miały szanse (jakiekolwiek) na umowę o pracę. Straszne. Wyzysk człowieka przez człowieka. Obiecywanie gruszek na wierzbie. Przedłużenie ze mną umowy zlecenia na umowę zlecenie, bo nie było mnie przez cały okres zatrudnienia przez 3 dni w pracy ze względu na chorobę oczu (!!!!) i to miało być usprawiedliwieniem dostania tej samej umowy. Koordynatorki, idiotki. Straszenie. Obrażanie. Nie, bardzo nie polecam tego pracodawcy.

Henry

Wszyscy dobrze wiemy jak pacjenci narzekają na każda placówkę medyczną. Często jest to związane zwykle ze złym samopoczuciem i trudnościami z dostaniem się do lekarza. Nie ułatwia to pracy nikomu. Ale tak już jest.

@Henry

A co pacjenci, którzy narzekają mają do płacy i warunków pracy w firmie dla samych pracowników?! :O

Usuwajcie sobie posty

W LX chyba znowu wybuchła jakaś oszczędnościowa rewolucja, bo zaczynają kasować parkingi dla pacjentów. Swoją drogą po przebudowie na Goworku teraz widać ile luxmed naprodukował fikcyjnych kont na potrzeby siania dezinformacji. Tylko i wyłącznie posty chwalące i usprawiedliwiające firmę (napisane bardzo przekonującym stylem godnym wysokości pensji w luksmecie) napisane zostały przez userów ze statusem "użytkownik zarejestrowany".

Lulek

Angelika S.

Dostałam ze dwa miesiące temu ofertę pracy na stanowisku recepcjonistki w Warszawie. Trzy miesiące pracy na umowę zlecenie wynagrodzenie to 14 zł brutto co daje 9,99 netto. Praca w trybie 12 h dziennie i jestem przerażona, że praca na takim stanowisku w tak dużej firmie jest tak słabo opłacana...to jest smutne. Mieszkając w Warszawie i wynajmując pokój przy pensji 1600zł to można żyć jedynie od wypłaty do wypłaty, a to jest praca z trudnym pacjentem, często ciężko chorym, obolałym i złym , który nieświadomie wyżywa się na pani z recepcji...

Obserwator

Zastanawiam się, że skoro sporo osób narzeka na firmę to coś w tym musi być! Tylko, że czasy mamy też zwariowane i częściowo wymuszają takie a nie inne decyzje.

infromatyk

Dział IT w tej firmie to jest parodia, brak szkoleń, słabe pieniądze, umowy o pracę tylko dla wybranych a awansuje się głównie po znajomości . Nie polecam, co ambitniejsi ludzie szybko stąd odchodzą.

Były już pracownik

Ku przestrodze - warto porównać sobie zarobki, szkolenia ( w Lx właściwie ten temat nie istniał w moim przypadku), atmosferę i ilość pracy na podobnych stanowiskach w innych firmach.. z mojej perspektywy dobrych paru lat pracy dla tej firmy - o tych pare lat za dużo, na szczęście już gdzie indziej i znacznie lepiej :)

Zostaw merytoryczną opinię o Lux Med Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Lux Med Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lux Med Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 161.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lux Med Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 88, z czego 9 to opinie pozytywne, 66 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lux Med Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Lux Med Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lux Med Sp. z o.o.