Lux Med Sp. z o.o.

Opinie o Lux Med Sp. z o.o.

Agata

@Emilka nie wiem, czy takie surowe podejście wobec wszystkich pracowników LUX MED jest sprawiedliwe. Przypuszczam, że jak w każdej dużej firmie, tak i w tej - ludzie są różni. A Ty jak rozumiem jesteś jej pracownikiem, możesz więc opisać własne doświadczenia z firmą? @anonymous to dość dziwna praktyka, a kiedy podpisywałeś taki "aneks" do umowy zlecenie?

Meh

Rahabilitanci nie potrafia prostego zabiegu wykonac. Zaslaniaja sie przepisami i terminami. Niemniej jednak zdarzaja sie wyjatki od reguly. Generalnie nie polecam.

iibell

Trzymajcie się jak najdalej od tej firmy szczególnie jeżeli chodzi o usługi abonamentowe.Czas oczekiwania na wizytę to ponad miesiąc a jeżeli wcześniej to na drugim końcu miasta.Lekarze pracują na odwal się ,często wizyta trwa 2-3 minuty ,nabrali dzięki przetargom firm ponad miarę ale ilość obsługi nie zwiększyła się wcale.Jestem z Warszawy poprzednio mieliśmy abonament w Damianie .Damian w porównaniu do Luxmedu to jak porównywać Audi z Dacią .Luxmed to beznadziejna firma świadcząca niskiej jakości usługi gorszej czasami niż w publicznej służbie zdrowia. , dobrzy lekarze nie zatrudniają się w takich firmach.Odradzam, naprawdę odradzam i nie jestem jedyny , większość osób z mojej firmy nie powie dobrego słowa na temat Luxmedu.To jest dno!!!!!!!!!!!

a seem joo

Madzia28 baw się dobrze z tą łopatą. Pewne jest że chociaż dziecek se narobita. Ha Ha Ha

Specjalista Seo

Kilka etapów i każą przygotować obszerną prezentację, gdzie dzielisz się pomysłami na uzdrowienie ich beznadziejnych sajtów. Wyłudzanie pomysłów wg mnie.

Dlaczego chcesz zmienić pracę? Jak uzdrowić sajty Luxmedowe.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Madzia28

Praca uczy i wychowuje. Dla mnie, mega dobra firma, ludzie i panująca atmosfera cool. Ale ja jestem przecież z Warszawy i nie mogę się wypowiadać za roszczeniowy napływ z prowincji. Zawsze można iść do łopaty jak się nie podoba.

@Madzia28

tylko współczuć...

@a seem joo

powodzenia na łopacie :-)

Meh

Kompletny brak profesjonanilzmu. Arroganckie zachowanie. Brak szacunku dla klienta. Firma nie pomaga w rozwiazywaniu problemow zdrowotnych. Wrecz przyczynia sie do pogorszenia stanu pacienta. Utrudniony kontakt zarowno mailowy jak i telefoniczny. Najgorsza opieka medyczna w calej Polsce.

Greg

Próbowałem umówić wizytę w ramach medycyny pracy korzystając z infolinii. Połączenie odebrano po jakichś 20 minutach. Rozpoczęła się procedura weryfikacyjna i prośba o pozostaniu na łączu. Pani wyłączała się na długie okresy, po czym wracała by powiedzieć 1-3 zdania (w tym jedno - dziękuję za oczekiwanie) i znowu się wyłączała. Obecnie trwam w kolejnym okresie oczekiwania, a moje połączenie osiągnęło już czas 1 godziny i 7 minut. I pewnie to nie koniec. Brawo Luxmed !!! Firma 'super przyjazna' klientom, którzy i służbowo i prywatnie zasilają jej konta pieniędzmi !!! A tak na poważnie - żenada

Xiao
@Greg

To forum dla pracowników a nie klientów. Niestety właśnie przez trafiające się osoby pozbawione empatii ze strony dzwoniących, czy przychodzących na recepcje praca jest trudne. Pani nie była jedyną osobą oczekującą na połączenie i trudno żeby z innymi pacjentami się rozłączyć, aby priorytetowo zapisać Pana Grega.

Recepcja
@Xiao

Przecież Pan Greg płacąc co miesiąc śmiesznie niski abonament myśli że jest najważniejszy :) nie doczytałem że może mailem wysłać skierowanie i oddzwonimy. Poza tym czego się spodziewać po kimś kto myli forum pracownicze z tym dla pacjentów :(

Tola
@Greg

Mam to samo Greg , enel-med to wysoka kultura i jakość usług , nie wiem , jak mi mój pracodawca mógł to zrobić i wykupić w tak żenującej firmie ubezpieczenie :/

WalićLuksMędy
@Xiao

Pacjenci jak najbardziej czują to, co dzieje się w kwestii warunków pracy i nie dziwię się, że tu zaglądają, bo mają rację. Teraz zagadka dla tęgich myślicieli. Dlaczego prywatna firma świadcząca usługi medyczne daje w tym momencie kilkumiesięczne terminy na wizyty do specjalistów i badania diagnostyczne? To nie NFZ, gdzie są kontrakty, huje-muje dzikie węże i inne tego typu biurokratyczne bzdety skutecznie paraliżujące publiczną służbę zdrowia. Rozwiązanie jest banalne. Masowa ucieczka personelu. Lekarzy, pielęgniarek, techników, pracowników biurowych. Ot i cała tajemnica. No ale jak ma być dobrze w tej firmie-krzak, jak jeden taki rudy parszywy dyrektorek w rozmowie z moją żoną otwarcie nazwał mobing koordynatorki... przejawem jej ambicji. Tak, mam prawo tu komentować, bo wielokrotnie pomagałem żonie przy jej pracy zabieranej do domu z tego burdeliku i mając wgląd w dane poufne pacjentów - dziś RODO aż by podskoczyło ze szczęścia na taki numer odwalany przez LUX-MĘDY. Tak że tego, tajemnice lekarskie - śmiech na sali. Do mnie wydzwaniał śmieszny pan z Caroliny chcą naciągnąć mnie na operację. Siedział w karcie, choć nie był osobą medyczną. Mam nagranie tej rozmowy i jego zmieszanie na garstkę moich pytań dotyczący h uprawnień do przeglądania danych poufnych pacjentów. Mogę je udostępnić prawnikowi, który chce zarobić.

Mirek

Idealnych firm nie ma. Charakter pracy nie sprzyja spokojnej atmosferze.!!

Ola
@Mirek

Oczywiście, ale to co prezentuje sobą luxmed jest poniżej bagna. Zarobki nizsze niż w narodowym funduszu zdrowia, atmosfera katastrofalna.... uciekac jak naj dalej.

Iks
@Ola

Tylko się nie potknij!

Kompletny brak profesjonalizmu. Panie rekruterki kompletnie nie znają zasad prowadzenia rekrutacji. W trakcie rozmowy do pionu zarządzania IT żadnych informacji o warunkach pracy i zatrudnienia. Pytania abusrdalne, nie odnoszące się do zakresu obowiązków na tym stanowisku. Zapraszają na kilka etapów po czym odrzucają kandydatów wytykając brak umiejętności, które widać już po analizie CV. Chyba im się nudzi skoro pozwalają sobie na taką stratę czasu dla obu stron. Nie polecam.

Lena

Polecam pracodawcę! Pracuje w LUXMED od kilku miesięcy w Centrali. Gorąco polecam - świetna atmosfera pracy, bardzo mili i uśmiechnięci ludzie. Wszyscy pomocny i otwarci na sugestie. Warunki zatrudnienia: naturalną kwestią jest umowa o pracę, pakiet benefitów (karta sportowa, angielski etc.), finanse też ok. POLECAM!

ciekawa
@Lena

a jak z pracą na infolini w centrali ? jaka atmosfera i warunki ?

Tola

Żenada , czekam już pół godziny , nie odbierają ! Do pracodawców , nigdy nie podpisujcie umowy z tą niepoważną firmą !

Domi

Witam zostałam zaproszona na rozmowę na stanowisko przedstawiciela handlowego czy warto czy odradza UE?

Ona
@Domi

odradzam, na każdym kroku kłamstwa: samochód skoda city go, stary laptop plus komórka. Samochód zamiast po obiecanym miesiącu był po 7 . Bałagan, poniżanie i kompletny brak samodzielności.

Wkurzona
@Domi

LUDZIE - UCIEKAJCIE OD LUXMEDU!!!!!!!! To najgorszy pracodawca na rynku: żenujące zarobki, brak umów o prace, TOTALNIE nikompetentna kadra kierowników. Byłam na rozmowie - była pani słusznej postury i w miarę młody Pan. Podobno dyrektorzy. Zero przygotowania do rozmowy, brak konkretnych pytań, widać niewiędzę u tych osób, to miała byc praca w sprzedazy, 8 spotkań dziennie bez samochodu ha ha ha ha ha !!!!!!!!!!! Wynagrodzenie gorsze niż w Biedronce!! Szukaja jelenie na kilka miesięcy. OMIJAĆ Z DALEKA!!!!

Uśmiechnięta
@Wkurzona

POLECAM!! Zupełnie się nie zgadzam, byłam w lutym na spotkaniu dot. sprzedaży, które było utrzymane w bardzo miłej atmosferze. Dokładnie przedstawione warunki zatrudnienia, na start umowa o pracę i fajna premia, plus bonusy.

Pracowita
@Wkurzona

Też byłam na rozmowie i było całkiem sympatycznie, jeśli chodzi o ofertę co prawda auta nie zapewniają ale to już wiedziałam po ogłoszeniu bo napisali o zwracanych kosztach podróży. Podstawa może nie najwyższa ale perspektywa prowizji całkiem niezła. Mnie akurat zaproponowali umowę o pracę ale może to nie każdemu oferują.

Porażka. Omijajcie szerokim łukiem.

a seem joo

Kiedyś to była firma która dbała o pracownika. Teraz to nie godna polecenia korporacja do robienia kasy i nic więcej. W każdej z placówek jest to samo. Praca nie jest ciężka ale i pensja głodowa. Szkoda czasu. Pora opuścić te skromne progi i poszukać coś godnego.

Janusz

Uwaga na pracę w dziale marketingu. Toksyczni ludzie. Bardzo nieprofesjonalne rekrutacje. Proszą o prezentację, która jest researchem pomysłów dla mało kreatywnego kierownictwa firmy. Wg mnie warto by było to gdzieś zgłosić. Szkoda czasu na rekrutację i pracę w tej firmie.

Ktosia

A jak praca w kadrach albo księgowości, pracował ktoś?

Kinnii

Mam pytanie jakie warunki panują w call center otrzymałam ofertę pracy

Stokrotka88

Czy ktoś z Was pracuje/pracował na Iłżeckiej 24 w Warszawie? Czy rzeczywiście jest umowa o pracę o d początku tak jak twierdzą w ogłoszeniu?

herman
@Stokrotka88

Tak, na Iłżeckiej dają umowę o pracę odrazu po szkoleniu wstępnym. Samo szkolenie płatne, dwa tygodnie na zleceniu. Potem każdy chętny z mojej grupy dostał umowę o pracę.

Nika
@herman

Stokrotka88 a mozesz cos wiecej pow o pracy na Ilzyckiej?staram sie o stanowisko rejestratorki medycznej.

takaprawda

Z pracą w LX różnie bywa, zależy od placówki lub działu. Kadra zarządzająca faktycznie w dużej mierze niekompetentna. Wielokrotnie pojawia się tu słowo mobbing, ale nie jest prawda, bo tam jest terror a nie mobbing. Zero zasad etycznych. Niszczenie ludzi.

Ona
@takaprawda

To akurat prawda. Na spotkaniu z dyr sprzedaży zostałam nazwana idiotka która nic nie rozumie, oczywiście krzyk i darcie papy jest na porządku dziennym. Dramat kto w tej firmie zajmuje ,, eksponowane,, stanowiska.

Była "recepcjonistka" :'D
@takaprawda

Ja na zakończenie mojej pracy usłyszałam, że jestem nienormalna i mam rozdwojenie jaźni od kierowniczki :) Praca naprawdę bardzo ciężka, wymagająca dużej odpowiedzialności, podzielności uwagi, cierpliwości. Najgorsze jest to, że absolutnie nie rozwija, człowiek stoi w miejscu i tylko się denerwuje. Nie polecam nikomu tej pracy. A stosunek kierownictwa do pracowników to porażka. Tego nie można opisać słowem MOBBING, bo zdecydowanie za lekkie, można zastąpić słowem TERROR. Człowiek daje wszystko od siebie, stara się, jest kompletnie nie doceniany. Obowiązków tyle, że można rozłożyć to na 5 osób na spokojnie. Wiecznie tylko pretensje i kolejne obowiązki. Nie ma się co dziwić, że jest tak ogromna rotacja, skoro pracownika się nie docenia, tylko się na nim wyżywa. Osoby niemedyczne absolutnie nie powinny tam pracować, bo nawet nie umieją z empatią potraktować pacjenta, oceniając pracę innych osób tam. Zero współczucia, gdzie naprawdę przychodzą schorowani ludzie. Kolejna sprawa to pacjenci VIP. Czy to jakaś polityka rasowa? Nawet nie będę kontynuować tego tematu, bo nóż się w kieszeni otwiera. Liczą się tylko pieniądze, a nie zdrowie pacjenta. I zarobki też kiepskie. Absolutnie nie polecam, szkoda zdrowia psychicznego. Lepiej poszukać porządnej pracy, a nie być panią "z okienka", która nie jest szanowana i jest uważana za ostatniego debila i nieuka, co całymi dniami naprawdę daje o sobie znać i jest niesamowicie krzywdzące...

Niepolecam

Po 7 latach za*ierdalania jak osioł dostałam 200 zł brutto. Trzeba robić za 2 osoby, bo nie ma funduszy na nowy personel, a jak już kogoś zatrudnią to się zwalniają po miesiącu bo za taką stawkę nikt nie chce chorować. Panuje mobbing. Ankiety zadowolenia pracownika to kpina. Jak nie ocenisz pracodawcy dobrze to cię zwolnią (W ankiecie podaje się wiek, płeć, staż pracy i placówkę w której się pracuje - ale przecież "ankieta jest anonimowa"), lub nikt w placówce nie dostanie premii przez rok. Kolejna sprawa to kadra kierownicza. Nic nie wiedzą nic nie pomogą. Masz problem to masz. Kolejka? Pracuj szybciej. Pielęgniarki i recepcja są wykorzystywane do oddalenia każdej czarnej roboty. Praca dla ludzi o silnych nerwach. Pacjenci też nie pomagają... co drugi ma pretensje o coś na co nie masz wpływu...

Zostaw merytoryczną opinię o Lux Med Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Lux Med Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lux Med Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 161.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lux Med Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 88, z czego 9 to opinie pozytywne, 66 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lux Med Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Lux Med Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lux Med Sp. z o.o.