Lux Med Sp. z o.o.

Opinie o Lux Med Sp. z o.o.

Szkodagadqc

Nie mozna bylo wybrać gorzej.. kazdy dzien w tej pracy to katorga. Caly personel nie jest kompetentny a pracownik musi brac za to na siebie odpowiedzialnosc.

Alfred

Ta praca to żenada.. odradzam zdecydowanie pracę w tej firmie. Pracownik się nie rozwija, nie ma satysfakcji z pracy, nie ma wsparcia w pracy.

Porażka to mało powiedziane. Zarobił nie adekwatne do wykonywanych zadań. Obiecywane podwyżki od kwietnia "widełki będą " i na tym temat się zakończył. Wieczne kolejki i pretensje od przełożonych. Najlepiej jakby ktoś siedział 12h i jak na taśmie obsługiwał pacjentów. Pracownicy zmieniają się co parę miesięcy bo nikt nie wytrzymuje ale idą na zwolnienie bo mają serdecznie dosyć. Zero motywacji dla pracowników. Sieć i nic nie mów bo masz 1800zl. Dno...

Agata

W chwili obecnej firma LUX MED poszukuje pracowników na kilka wolnych stanowisk w swojej firmie http://www.luxmed.pl/kariera Czy ktoś z Was zamierza aplikować na któreś z powyższych stanowisk? Może są z nami osoby, które pracowały na którymś ze stanowisk i mogą napisać coś na temat warunków pracy oferowanych przez pracodawcę? Zachęcam do dyskusji na ten temat.

Specjalista Seo

Kilka etapów i każą przygotować obszerną prezentację, gdzie dzielisz się pomysłami na uzdrowienie ich beznadziejnych sajtów. Wyłudzanie pomysłów wg mnie.

Dlaczego chcesz zmienić pracę? Jak uzdrowić sajty Luxmedowe.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Jakie stawki dla ratowników?

Agata

@Jolanta, czy możesz coś więcej napisać na temat warunków pracy w firmie LUX MED? W swojej wypowiedzi, zaznaczyłaś, iż pracodawca oferuje "umowę śmieciową" czy jest to sytuacja tylko na początku pracy? W późniejszym okresie są szanse na otrzymanie umowy o pracę? Jeżeli możesz odnieś się proszę do atmosfery pomiędzy kadrą pracowniczą w firmie LUX MED. @Łucja, W swoim komentarzu zaznaczyłaś, iż warunki oferowane przez pracodawcę różnią się od tych, które zweryfikowała rzeczywistość. Próbowałaś dowiedzieć się dlaczego tak jest? Może wynagrodzenie oferowane przez pracodawcę w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej było uzależnione od zaangażowania w pracę oraz inne czynniki? Uzasadnij w sposób bardziej szczegółowy tą kwestię.

Jolanta

Ja natomiast NIE POLECAM pracy w Tychach na stanowisku asystentki/rejestratorki medycznej. Pani kierownik PIĘKNIE umie mówić o firmie która reprezentuje... I nic więcej. Umowa śmieciowa dożywotnia!!!! Pieniądze żadne bo glodowe..Błagam niech dalej szukają jeleni. Nie warto tracić na nich czasu.

Agata

@Call, czy mógłbyś w sposób bardziej szczegółowy opisać swoją sytuację, gdy pracowałeś w firmie LUX MED Sp. z o.o.? Twoja opinia jest bardzo ogólna, przez co trudno jednoznacznie stwierdzić jak wygląda to w rzeczywistości. @Kiki, dziękuję za wyrażenie opinii o pracy w firmie LUX MED Sp. z o.o. Mógłbyś do swojej wypowiedzi dodać, jak wygląda kwestia z urlopami w tej firmie? Czy urlop wypoczynkowy jest ustalany wspólnie ze wszystkimi pracownikami? Szkolenia, w których brałeś udział organizowanych przez firmę LUX MED Sp. z o.o. są przydatne na miejscu pracy jakie zajmowałeś? @Prac, fajnie, że podzieliłeś się z nami opinią na temat pracy w firmie LUX MED Sp. z o.o., z Twojej wypowiedzi wynika, iż praca w tej firmie należy do prac dynamicznych, w której należy być ciągle osobą skupioną na wykonywanych zadaniach, czy mimo tego pracodawca zapewnia odpowiedni odpoczynek oraz przerwę w trakcie dnia? Jak ocenisz tą kwestię? @Andek, ciesze się, że przedstawiłeś swoje odczucia pracy w firmie LUX MED Sp. z o.o., wśród plusów pracy w tej firmie wymieniłeś "płatne szkolenia", które oferuje pracodawca, czy szkolenia były merytoryczne i podnosiły Twoje kwalifikacje na zajmowanym stanowisku? Napisałeś również, iż panuje tam "kolesiostwo" mógłbyś coś więcej napisać na ten temat? @Angelika, dziękuję za opinię, co mogłabyś napisać o firmie LUX MED Sp. z o.o. jako pracodawcy dla osób młodych bez doświadczenia? Czy to dobre miejsce, aby rozpocząć swoją przygodę na rynku pracy?

Studentka

Mam zdanie jak wszyscy komentujący tę firmę przede mną. Dno i wodorosty, szkoda waszego czasu. Nikt nie zasługuje na takie traktowanie jakiego możecie doświadczyć w tej firmie.. Miałam silne parcie na jakąkolwiek prace ze względu na przeciwwskazania do pracy fizycznej, a dodatkowo lokalizacja to dosłownie 10 minut. Nawet tak oczywiste zalety i niskie wymagania firmie LUX-MED udało się zniweczyć na rzecz tragicznego traktowania i obchodzenia się z ludźmi.

Angelika

Nie będę oryginalna, nie polecam zdecydowanie pracodawcy jakim jest lux med. W call center będziecie psychicznym workiem treningowym - warto zwrócić uwagę na to ile osób zapraszają na rozmowy bo ludzie masowo odchodzą. Jedyne czego żałuję to, że nie przeczytałam opinii o grupie lux med. Szkoda Waszego czasu i nerwów.

Andek

Praca jak praca ma plus i minusy + 2 tygodnie wypowiedzenia + Płatne szkolenie + Fajni ludzie (ale często odchodzą) - Małe zarobki - Presja czasu i osiągania wynikow - Brak elastycznego grafiku (wbrew temu co mówią) - Kolesiostwo (są ulubiency którzy za przyzwoleniem koordynatorów plotkują ze sobą - oczywiscie w ramach przerw nie liczonych do przerw ogolnych) - W lato klima nie działa, a w zime za zimno Już tam nie pracuję, ale jak ktoś chcę się nauczyć szacunku do samego siebie to śmiało spróbujcie wytrzymac rok.

Gaga

Jak dla mnie praca nie jest najgorsza jak na prace przejsciowa. Koordynatorzy bez wiekszych aspiracji siedza tam wiele lat ciagle w jednym miejscu i troche chca chyba podbudowac ego. Jak olewasz ich zaczepki i grozby wyrzucenia to mozna posiedziec z 2 lub 3 miesiace.

wasss

Jestem wlasnie po szkoleniu i pierwszym miesiacu pracy. Kiepska atmosfera, czepiajacy sie koordynatorzy i mimo wynikow najlepszych z grupy u koordynatora uznal ze jestem slaby bo zglosilam 2 nieobecnosci na 15 dyzurow.. mimo, ze zaznaczalam, ze mam byc z dziecmi u lekarza w te dni.

Prac

Rekrutacja przebiega w milej atmosferze, trwa okolo 30-40 minut i przedstawiane sa wszelkie informacje odnosnie firmy. Biora kazdego to nie ma o co sie martwic, ale warto zadac sobie pytanie czy warto. Pierwszy miesiac byl okej fajny dobrany koordynator ktory tez juz zrezygnowal a potem pasmo wpadek, szczucia, pilnowania i grafik ukladany w sposob malo korzystny byle zapewnic obsade. Cyferki sie musza zgadzac. Kasa raczej na czas tylko jedno opoznienie po 4 miesiacach.

Kiki

Zdecydowanie nie jest to praca warta polecenia jesli jestes mlodym czlowiekiem majacym mozliwoscie wyboru na dzisiejszym rynku pracy. Statystyki duzo mowia nowe szkolenia sa co 2 tygodnie, a ze szkolenia mojego i moich znajomych po miesiacu lub dwoch zostalo po 2-3 osoby. Przelozeni w wiekszosci niestety czepiac sie beda o wszystko. Tak jak ktos wspominal i o siku ze za dlugo i odejscie od biurka w sprawie pacjenta bywa krytykowane.

Call

Prace odradzam jesli nie przymierasz glodem i nie musisz sie decydowac na pierwsza prace to lepiej czekac na cos innego w tym przypadku na 90% innych ofert przypada lepsza.

Rejestrator

Nie polecam pracy w centrali na CC, zwłaszcza na linii ogólnej. Początki są o tyle fajne, ze jest szkolenie potem miesiąc pracy w zespole adaptacyjnym. Ludzie przeważnie sa okej, a później trafiasz do koordynatora który rozlicza Cię z o każdego wyjścia na siku. Praca nie jest najgorsza ale z każdym miesiącem zaczyna bardziej przytlaczac. Grafiki mimo informacji z wyprzedzeniem ustalane sa w dni gdzie dawno zaznaczasz ze nie mozesz dotrzec. Oczywiscie takie dni na 99% zostana przypisane a nieobecnosc nawet zgloszona w prawidlowy sposob wyklucza z premii mimo wysokich wynikow. Nie polecam jesli nie chcesz wpasc w monotonna spirale obowiazkow ktore poza frustracja z czasem nie prowadza do niczego.

Agata

@Emilka nie wiem, czy takie surowe podejście wobec wszystkich pracowników LUX MED jest sprawiedliwe. Przypuszczam, że jak w każdej dużej firmie, tak i w tej - ludzie są różni. A Ty jak rozumiem jesteś jej pracownikiem, możesz więc opisać własne doświadczenia z firmą? @anonymous to dość dziwna praktyka, a kiedy podpisywałeś taki "aneks" do umowy zlecenie?

Meh

Rahabilitanci nie potrafia prostego zabiegu wykonac. Zaslaniaja sie przepisami i terminami. Niemniej jednak zdarzaja sie wyjatki od reguly. Generalnie nie polecam.

iibell

Trzymajcie się jak najdalej od tej firmy szczególnie jeżeli chodzi o usługi abonamentowe.Czas oczekiwania na wizytę to ponad miesiąc a jeżeli wcześniej to na drugim końcu miasta.Lekarze pracują na odwal się ,często wizyta trwa 2-3 minuty ,nabrali dzięki przetargom firm ponad miarę ale ilość obsługi nie zwiększyła się wcale.Jestem z Warszawy poprzednio mieliśmy abonament w Damianie .Damian w porównaniu do Luxmedu to jak porównywać Audi z Dacią .Luxmed to beznadziejna firma świadcząca niskiej jakości usługi gorszej czasami niż w publicznej służbie zdrowia. , dobrzy lekarze nie zatrudniają się w takich firmach.Odradzam, naprawdę odradzam i nie jestem jedyny , większość osób z mojej firmy nie powie dobrego słowa na temat Luxmedu.To jest dno!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Lux Med Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Lux Med Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lux Med Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 160.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lux Med Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 88, z czego 9 to opinie pozytywne, 66 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lux Med Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Lux Med Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lux Med Sp. z o.o.