Lux Med Sp. z o.o.

Opinie o Lux Med Sp. z o.o.

Magdalena

Pracuję w Grupie od jakiegoś czasu (praca biurowa) i szukam nowego miejsca zatrudnienia. Praca jest dla mało ambitnych, firma mami pracowników, nie inwestuje w żadne szkolenia, a stołki kierownicze są po znajomości, już nie wspomnę o rozbuchanym ego niektórych, którzy podniecają się, jak zobaczą jakiegoś celebrytę. Strata czasu dla ludzi, którzy chcą się rozwijać i pracować w przyjaznym i stabilnym miejscu

Magdalena

Medyczka

Myślę sobie , że skoro LUX MED jest taki zły to może lepiej wrócić do przychodni NFZ? Może tam nie będzie kolejek do lekarzy bo sądzę że większość ludzi jest teraz w takich przychodniach jak LUX MED ?

Katrin

A rok temu na Postępu placówka była zamknieta w wakacje pod szyldem rzekomego remontu, natomiast wszyscy dobrze wiedzą, ze chodziło o oszczędności. Jaja... a remont oczywiście kanalizacji czy elektryki, więc nie widać :D Żałość!

Specjalista Seo

Kilka etapów i każą przygotować obszerną prezentację, gdzie dzielisz się pomysłami na uzdrowienie ich beznadziejnych sajtów. Wyłudzanie pomysłów wg mnie.

Dlaczego chcesz zmienić pracę? Jak uzdrowić sajty Luxmedowe.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
daria

Jestem zainteresowana pracą dla asystentki ds. obsługi pacjenta czyli mówiąc po polsku recepcjonistką. Czy ktoś ma orientację jakie zarobki wchodzą w grę? Wiem, że LUX MED jest czasami źle postrzegany ale wydaje mi się to niesprawiedliwe. To jest bardzo trudna działalaność.

Joanna

Nie tylko na pracownikach recepcji luxmed oszczędza... dyrektorom z przypadku musi się po prostu hajs zgadzać, a sami niektorzy z nich az z Krakowa do warszawy dojezdzaja po mamone :)

Q

Tam na Postepu to juz sami sie gubia w tym swoim trollingu kto jest kim :D

Medyk

Mam pytanie czy jest aktualna oferta pracy dla asystentki ds. obsługi pacjenta w Toruniu? Jakie mogę oczekiwać warunki pracy i płacy? Jak się pracuje?

Pracownik 300%

Jeśli jesteś ambitny i szukasz miejsca pracy, gdzie zaoferują Ci rozwój, przyjazną atmosferę i przede wszystkim stabilizację (także finansową) LUX MED omijaj szerokim łukiem. Dla mnie prawie rok rzucony w przepaść i bardzo żałuję tej współpracy. Powodzenia.

Medyk

Czyżby LUX MED otwierał nowa placówkę w Warszawie? Potrzebują sporo osób przynajmniej tak wynika z długiej listy ofert pracy. Może ktoś podzielić się wiedzą ?

Billy Jack

In the departament of hospitalization no one knows english language! What kind of medical care when we have a problem with communication - no one wants to talk, everyone gives the handset away. LUXMED! please, invest for good employees.

Mary Czary
@Billy Jack

Nie tylko w hospitalizacji mają kłopoty, w obsłudze pacjenta też.

Medyk

Zastanawiam się co zrobiliby ludzie gdyby nie było LUX MED-u tylko NFZ? Każda placówka medyczna jest narażona na ciągłe zarzuty ze strony klientów a to spada na pracowników. Tego nie da sie szybko zmienić gdyż trzeba zmienić mentalność pacjentów a wówczas będzie lepiej.

wiolka

Był ktoś na rozmowie na testera systemów informatycznych ? Jak przebiega rekrutacja? Jakie pytania?

budzetrowny0
@wiolka

po co testerzy jak developerów nie ma? :D dziwna firma

żenujące
@budzetrowny0

Developerzy przychodzą i odchodzą bo za taką kasę nikt by nie pomyślał nawet aby tam zostać na dłużej - taka prawda :) No sorry ale takie rzeczy jak budżet szkoleniowy czy choćby niewielkie dofinansowanie do szkoleń- to w większości dużych firm chleb powszedni. W tak dużej i zasobnej firmie to powinna być oczywistość, ale LuxMed woli "żydzić" na developerach i zamiast zapewnić ludziom rozwój non-stop rekrutuje nowych programistów wśród studenciaków. O podwyżkach już nawet nie będę się rozpisywał - bo to niemal temat tabu i łatwiej było mi znaleźć nową pracę niż doczekać się podwyżki (jakiejkolwiek !!) w tej firmie.

była pracownica

Widze że od stycznia nic sie nie zmieniło , ile to mi stresu spadło jak złożyłam wypowiedzenie teraz uważam że to najlepsza decyzja w życiu ... Praca po 12 h czasami codziennie plus teksty kordynatorów : Słuchaj bo A nie przyszła do pracy może zostaniesz , no tak oczywiście nie mam życia poza pracą zostane na kolejne 12 h .... masakra . Mobbing , zastraszanie , brak kompetencji kierownika i kordynatora . Bez znajomośći lepiej nie podchodz . Ileż ta praca mi nerwów zjadła , wytrzymałam 1,5 roku więcej nie polecam grozi zachwianiem równowagi psychicznej ! I te pakiety pfff , pracując teraz w innej firmie abonament mam za 1 zł ... Firmo wstydz się za siebie ...

Morela

Moim skromnym zdaniem: Organizacja tej firmy "pęka w szwach". Chaos. Jednego szarego pracownika pogania kilku przełożonych. Wszechobecne jest permanentne zrzucanie odpowiedzialności na innych, która ostatecznie się rozmywa. Widoczna jest totalna bierność zarządzających w kierunku zmian na korzyść pacjenta, a co dopiero pracownika. Liczy się tylko "interes" Grupy narzucony przez ZARZĄD, który jest oderwany od rzeczywistości. W dziale obsługi pacjenta robisz z siebie najczęściej błazna pomimo najszczerszych chęci. Taki system. Codziennie jesteś świadkiem lub uczestniczysz w tragikomedii. Poza tym brak szkoleń, rozwoju, motywacji, spełnienia obietnic, przestrzegania przyjętych regulaminów i zasad. Młodym ludziom odradzam, chyba że jesteś studentem. Jedynym plusem jest, że pensja, a raczej ten marny zasiłek jest na czas. W LX jest również możliwość nabycia dużej odporności na stres oraz opanowania, nabrania dystansu, ale tez duże prawdopodobieństwo nabycia wrzodów - taka ruletka.

pytanie

jak wygląda w praca w LUXMED w dziale REKRUTACJI ?? jak zarobki , możliwości rozwoju , atmosfera ?

Medyk

Zastanawiam się co by niektórzy pisali gdyby firmy nie było?

Medyk

LUX MED bardzo się cieszę, że taka firma istnieje.

Gdzie mieści sie cc w Warszawie?

LUX MED Sp. z o.o.
@Nowy

W Warszawie Call Center firmy LUX MED Sp. z o.o. znajduje się na ulicy Iłżeckiej 24, w budynku "F" oraz na Al. Jerozolimskich 92. Wszystkie zainteresowane osoby pracą w charakterze Asystent/-ka ds. Telefonicznej Obsługi Pacjenta bądź Asystent/ka ds. Utrzymania Klienta, zachęcamy do nadsyłania swoich zgłoszeń za pośrednictwem strony internetowej www.luxmed.pl. Oferty pracy znajduje się w zakładce kariera.

Kaśka34

Sam fakt, że trzeba płacić ze swoich pieniędzy (odciągają od wypłaty) pakiet opieki medycznej to żenada... Obecnie również redukują etaty w obsłudze klienta więc 1 czy 2 osoby na zmianie mają urwanie głowy za płace naprawdę śmieszną, jak na Warszawę. Bardzo nie podoba mi się też podejście naciągania pacjentów na leczenie i diagnostyke w naszych kulejących szpitalach. Z tego co wiem to czesc lekarzy ma umowy z Postepu, ze jesli pokieruja pacjenta do naszych szpitali to otrzymuja pieniadze z tego tytulow. To jest etyka.

Zostaw merytoryczną opinię o Lux Med Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Lux Med Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lux Med Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 161.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lux Med Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 88, z czego 9 to opinie pozytywne, 66 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lux Med Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Lux Med Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lux Med Sp. z o.o.