Opinie o Rafako w Racibórz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Rafako. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Rafako o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń techniki grzewczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rafako w Racibórz

auer

ale macie otwarte wakatów na stronie, chyba z 12, czyzby firma umierała :D Ile zarobi taki Asystent Projektanta Części Ciśnieniowych Kotłów albo Projektant?

@auer

A dlaczego wnosisz, że firma miałaby, jak sam piszesz, "umierać"? Wiele wolnych stanowisk do obsadzenia świadczyć może o różnych rzeczach, tak naprawdę. Widzę, że jesteś zainteresowany podjęciem pracy w Rafako - wysyłałeś już swoje CV do firmy?

auer
@Agata

rzut oka na akcje Rafako na wykresie 5 lat, a nawet 6 miesiecy - i wszystko jasne czy umiera :)

@auer

Widzę, że śledzisz sytuację w firmie. Nie odpowiedziałeś mi jednak na pytanie, czy jesteś zainteresowany podjęciem pracy w Rafako, czy może piszesz z pozycji byłego pracownika firmy? Przypomnę tylko, że na forum GoWork.pl dzielimy się rzetelnymi opiniami o pracodawcach, dlatego zachęcam wszystkich do merytorycznych wpisów.

zz
@Agata

Chyba odpowiedział rzetelnie, czyli Firma nie jest warta ryzyka pracy......

Konrad

Podpowiedzcie czy warto starać się o pracę w firmie? Jakieś newsy przydatne dla kandydata?

Jarosław
@Konrad

Twoje zainteresowanie pracą w firmie Rafako wynika z tego, iż znalazłeś atrakcyjne dla siebie ogłoszenie o pracę dodane przez tego pracodawcę, czy może wpierw chciałbyś ogólnie dowiedzieć się, jak wygląda tam praca? Zanim ktoś odpowie na Twoje pytania, to chętnie dowiem się, jak to wygląda w Twoim przypadku.

zzeus
@Konrad

Nie warto...

I lof Rafako <3

Jesli chodzi o rafako to robota nie jest zła ale zarobki są żałosne 1800 zl na reke , ostatnio pula 1050zł do podwyżek na brygade czyli 50 zł na lebka naprawde , chyba ze wchodzisz w (usunięte przez administratora) Kierownikowi i brygadzisicie to cos dostaniesz tak to nie patrzą na twoje umiejętności czy zaangażowanie tam liczy sie kolesiostwo. Nie polecam , juz lepiej idzcie do eko okien bedziecie tyrac ale zarobicie godziwe pieniądze jeśli chodzi o oferty pracy w powiecie raciborskim i okolice .

@I lof Rafako <3

@I lof Rafako, czy na takie wynagrodzenie, o którym wspominasz w swojej wypowiedzi, może liczyć osoba chcąca rozpocząć swoją pracę w Rafako? Jestem ciekawa, czy jest ono dla wszystkich jednakowe, czy też zależy od różnych czynników, na przykład przepracowanych lat?

Agata

@były pracownik, czy Ty właśnie w taki sposób, jaki opisujesz, rozstałeś się z pracą w Rafako? Jeśli tak, to czy mogę zapytać, jaka była przyczyna Twojego zwolnienia? Jeśli oczywiście chcesz i możesz powiedzieć. Rozumiem też, że możesz być niezadowolony z tego pracodawcy, ale prosiłabym o wypowiadanie się w kulturalnym tonie na forum.

brak słów, nie dość że na podwyżkę jakąkolwiek czekasz dobre kilka lat to na koniec potraktują cię gorzej niż ..... Za nami już wielka reorganizacja zakładu jak to się chwalą w mediach a tak naprawdę wyglądało to tak, że długoletnich oddanych pracowników potraktowali z "buta". Dziś dostajesz zwolnienie a jutro już nie przychodź do pracy. Oczywiście nieroby znajomki dalej zostali i sie obijają. Teraz po 2 miesiącach poszukują na nowa pracowników bo nie ma kim robić . Chaos i (usunięte przez administratora) w zarządzaniu

Agata

@ksiondz, co ma na celu Twój komentarz? Nie wnosi on zbyt wiele do dyskusji na temat tego pracodawcy. Rozumiem, że pracowałeś w Rafako, tak? Jeśli możesz to podziel się proszę na forum swoją rzeczową opinią na temat pracy w tym miejscu. Jakie widzicie plusy i minusy pracy w Rafako w Raciborzu? Polecacie aplikować?

ksiondz

raciborz bida i syfffffffff

Agata

@Adam, a pytasz, bo też chciałbyś pracować w Rafako? Jestem ciekawa, jakie stanowisko Cię interesuje. Wysyłałeś już swoje CV do firmy? @zzi, dziękuję za Twoją wypowiedź, niemniej zwróć proszę uwagę na to, że wątek ten dotyczy pracy w Rafako w Raciborzu.

Rzadko piszecie na forum. Czy to dlatego, że tak dobrze się tu pracuje?

zzi

Nie polecam rafako engineering Poznań ludzie zarządzający tym grajdolem to śmiech na sali. Nie przemyślane decyzję brak wiedzy, brak słów, mam nadzieję że to ich ostanie tchnienie. Pozdrawiam normalnych

f

PYTANIE MAM RAFAKO NIBY TAKA POTĘŻNA FIRMA NADZORUJĄ BUDOWĘ NOWEGO BLOKU W JAWORZNIE I POZWALAJĄ BY SPAWACZE SPAWALI DZIENNIE TAK DUŻO ZE TO ŻADEN WPS NA TO NIE POZWALA, SPAWACZE MAJĄ PŁACONE NA AKORD I SPAWAJĄ JAK WARIACI, ZE TAURON NA TO POZWALA ALBO NIE WIE !! JAK DŁUGO WYTRZYMA TAKI PRZEGRZANY MATERIAŁ ?

Zz
@f

Bo to żenada a nie firma

Spawacz

Witam Na jakie stawki można liczyć w rafako jako spawacz?

@Spawacz

najniższa krajowa....głodowa

Agata

Firma Rafako aktualnie poszukuje pracownika na stanowisko konsultanta branży rafineryjnej w Iranie http://www.rafako.com.pl/pub/File/Oferty_pracy/Og_oszenie_ref_01_04_2017.pdf ktoś był tam w pracy i chciałby opowiedzieć coś więcej, ponieważ jest to oferta bardzo rozwijająca na pewno dużo osób zainteresuje ten temat.

inżżżżżżżżż

śmieciówka na dzień dobry tzn. minimalna krajowa

DabolouDabolu

Witam. Na jakie zarobki (na rękę) może liczyć inżynier budowy / uruchomieniowiec ? Będę wdzięczny za info.

w1233

na jakie zarobki można liczyć na stanowisku tokarza? bo jest oferta pracy w Rafako w Wyrach.

Optymista

Zarobki słabe nie u wszystkich jeśli chodzi o pracowników fizycznych niewiciem jak w biurach nowo przyjęci często maja więcej jak starsi pracownicy choć nowi i tak maja śmiesznie mało wiec ile maja starsi sami sobie odpowiedzcie a różnice w brygadach są spore niekoniecznie od ilości wykonanej roboty. Podwyżkę ciężko dostać no chyba ze jest się kolego brygadzisty majstra kierownika tak sadze wątpię żebym się mylił wiele razy prosiłem zaznaczam ze nie jestem obibokiem ale nie dostałem. Być może jestem niepoprawnym optymista ale liczę ze coś w firmie się zmieni i będzie lepiej.

LUTEK

debile to BHP-owcy z elektrowni jaworzno

coś

No ale taki inspektor ds. elektrycznych to na pewno ma zapewnione dwuskładnikowe wynagrodzenie, co jest rzadkością w dzisiejszych czasach. A wypłata jest u nich terminowa? Dziękuję za szybką odpowiedź.

dyrektor

Szkoda zakładu pracowałem tam 12 lat i tak mnie z buta potraktowali, że boli głowa kasta dyrektorska nie do ruszenia zero zaangażowania w prace tylko kombinacje itp. znam takiego jednego z KJ szkoda słów by mógł to nie oddycha ale Volvo jeździ no i bądź tu mądry

Zostaw merytoryczną opinię o Rafako - Racibórz

• Jak się pracuje w Rafako?

Zobacz opinie na temat firmy Rafako tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rafako?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rafako?

Kandydaci do pracy w Rafako napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rafako