Opinie o Rafako w Racibórz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Rafako. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Rafako o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń techniki grzewczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rafako w Racibórz

Czytam tutaj opinie i tak się zastanawiam nad jednym... Czy dobre komentarze na temat zakładu nie piszą osoby żyjące na produkcji ? :) ja nie przypominam sobie jakiś dobrych sytuacji w tym zakładzie.. Chwalą go jedynie osoby ustawione znajomościami i plecami.. Prawda jest taka że produkcja pracuje za śmieszne pieniądze... mało kiedy kwota przekracza 2 tyś.. pracownicy po 30 latach pracy mają trochę ponad 2 tyś.. Aa biura to rzecz lepsza, Auto firmowe, wozisz sie ile chcesz i jak chcesz :) złote karty Itd.. Mam nadzieję że zakład nie upadnie przez rekrutacje jedynie do biur.. Niestety w 2016 roku juz ponad 100 ludzi się zwolniło aa to około 1/5 produkcji :) z takimi aspiracjami boję się że 2018 roku może nie dotrwać.. Pozdrawiam.. Człowiek z produkcji, aa jeżeli chodzi o atmosferę to w brygadach każdych jest dobra :) czasem trafią sie gorsi przełożeni czy lepsi ale w brygadzie znajdziesz zawsze kogoś do rozmowy przy śniadaniu :)

rrr

@salko Jak to nie szukają, na stronie głównej Rafako w zakładce kariera - RAFAKO RENGINEERING Sp. z o.o poszukuje Kandydata/-tki do pracy na stanowisko: SPECJALISTA - Inżynier Systemów i Urządzeń Energetycznych, aplikacje należy składać do 31. 05. 2016r. Odnośnie wymogów oprócz kierunku i specjalności to wymogi są dość lightowe, czy może za tym coś się kryje?

rrr

Witam. Ostatnio znalazłem ofertę SPECJALISTA - Inżynier Systemów i Urządzeń Energetycznych na stronie Rafako, czy ktoś mógłby krótko opisać jakie wymogi, na czym konkretnie ta praca polega, czy praca na różnych obiektach, delegacje jak długie, jakie zarobki? Z góry dziękuję

aa

ale netto czy brutto bo to jest istotne ;)

anna

Witam, firma Rafako zaprosiła mnie na rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko asystentki zarządu, w ofercie napisane że zarobek ponad 3 tys. zł. Jak jest w przypadku pracy biurowej w tej firmie?

bulba
@anna

Cześć, I jak rozmowa na stanowisko asystentki, zatrudnili Cie? W jakiej granicy zarobki?

rafirafi

Witam Poszukuję osoby do wspólnego dojazdu z okolic Włodzienina,Wojnowic,Nowa Cerekiew lub Kietrz.Praca w godz.6.00 do 14.00. Osoby zainteresowane proszę o kontakt mailowy na adres:rafirafi77@op.pl. Pozdrawiam

krab

Justyna Kowalczyk jest przez nich Sponsorowana , na swoich kombinezonach Rafako płaci jej za reklamę to na tyle współpracy hehe . Za pracę biurową nikt ci nie zaproponuje atrakcyjnego wynagrodzenia jak szukasz w branży z atrakcyjnym wynagrodzeniem to tylko wykonastwo no chyba że jesteś doświadczonym konstruktorem z uprawnieniami (a propo uprawnienia też są potrzebne w wykonastwie chyba ze mistrzem zostaniesz ale tu doświadczenie musi byc) więc najpierw odpowiedz sobie na pytanie czy takie owe uprawnienia i doświadczenia posiadasz jak nie to szaro to widzę.

spawacz

kierownik na połancu karolek to buc i moczymorda nieestety.. zero tolerancji. jak zlapal pracownika ktory byl na przyuczeniu to wyrzucił z miejsca i kazal reszcie sprzedawac jak znajda jeszcze innych ktorzy dopiero startuja. najpierw zatrudnia potem szuka powodu do zwolnienia. baran i pijak. poza tym firma wporzo poki co.

ZPP
@spawacz

Czy to ten sam karolek co na Łagiszy? Jeżeli tak to powodzenia.

a

całkiem fajna firma

młody

Przyjmują może teraz do pracy?

defour

90% rekrutacji szczególnie biurowych to pic na wodę-osoba już z góry jest ustawiona. Szkoda czasu i pieniędzy tracić na dojazd. Ja już więcej tam nie pojdę - wyjeżdżam z tego nędznego kraju do UK. good luck people!

Tom

Zdecydowanie odradzam pracy w rafako. Pieniądze prawie zerowe, o podwyżce nie ma mowy. Wyzysk, wyzysk i jeszcze raz wyzysk. Tyle w temacie. Omijać szerokim łukiem. Pozdrawiam

wiesioo1

Zamiast dobrze wynagradzac pracownikow pracujacych dla firmy, oddajacych cale serce jej,zatrudniaja i wynagradzaja swoich -daja im dobre stanowiska po to tylko by miec uzasadnienie dlaczego maja wysoka pensje ,a nie wazne czy cos potrafia, inni za nich robia za marne pieniadze,a oni przywlaszczaja sobie prawa do wszystkiego co inni zrobia.Beznadzieja!!!!!!Gdzie sa uczciwi pracodawcy?,Czy tak juz bedzie zawsze ze dla swoich niewykfalfikowanych beda poswiecac dobrych pracownikow,pewnie zawsze zdarza uciec przed plajta zapewniajac sobie byt,a inni ich nie obchodza.Masakra!!!!!

wiesioo1

w rafako pracuje sie caly dzien,a jak nie masz znajomosci i przebicia nie dostaniesz wiecej jak (usunięte przez administratora)

Marian

A może ktoś wie jak się pracuje i zarabia w dziale projektowym. W tej chwili szukają projektanta elektryka ? Proszę o podpowiedź.

kasix

podaj proszę namiary na tą nową firmę w której teraz pracujesz ;) :p

bilo

A mi się dobrze pracuje w tej firmie. Wszystko zależy od Działu i od przełożonego.

niezadowolona:((

moja kariera w Rafako była bardzo krótka około roku i nie żałuję, że opuściłam tą firmę!!!młodym ludziom odradzam pracy w tej firmie totalny brak szacunku, (usunięte przez administratora)zł na rękę i myślą, że będziemy pracować po 12 godzin dziennie!!moja przełożona powinna zajmować samodzielne stanowisko, ponieważ nie umie pracować w zespole, a później zarzuca Tobie "brak komunikacji", "złe podejście do pracy", jestem szczęśliwa, że nie muszę już tam pracować, sypiam lepiej i nie odczuwam bólu brzuch i głowy, aktualnie pracuje również w dużej firmie, ale tam ludzie na wzajem się szanują i współpracują ze sobą i chodzę tam z ochotę, każdemu życzę pracy do której chętnie będą wracać!!!moja rada- omijajcie Rafako!!!!

majka
@niezadowolona:((

można zapytać- gdzie teraz pracujesz? Ja dopiero studiuję i robię mały rekonesans w związku ze stażami/ praktykami i ewentualnymi możliwościami na przyszłość. Pozdrawiam:)

GdzieMojaKasa

Współczuję wam ze (usunięte przez administratora) jest u was z pbg ja robiłem w EP i jak się skończyło jak pbg wepchnęło tam swoje łapy ..... każdy wie....

mati

jesteście grupą PBG to myślcie o całej grupie teraz a nie tylko o sobie. Pozatym firma nie jest wasza. Kupił ją (usunięte przez administratora)i ma większość i to jego własność. Jak nie pasuje to szukajcie innej pracy. Co do tego że Rafako jest jedyną firmą na śląsku jak ktoś tam napisał to żal mi waszego poziomu wiedzy. Są kilkanaście razy większe firmy na śląsku

Zostaw merytoryczną opinię o Rafako - Racibórz

• Jak się pracuje w Rafako?

Zobacz opinie na temat firmy Rafako tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rafako?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rafako?

Kandydaci do pracy w Rafako napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rafako