PBG Erigo

Poznań

PBG Erigo

Opinie o PBG Erigo

Są na forum jacyś pracownicy firmy PBG Erigo? Jakie dobre cechy wymienicie pracodawcy?

OszukanyKlient

Zapraszam do poczytanialektury na temat tego co PBG Erigo vel Erigo Development wyprawia: (usunięte przez administratora) Z profesjonalizmem nie mają nic wspólnego i niestety zachowują się poniżej wszelkiej krytki. Niech każdy dobrze się zastanowi czy chce mieć cokolwiek wspólnego z tą "firmą"

Aneta

Informacje o ewentualnym bankructwie firmy @ExPracownikPBG chyba nie są aktualne. Strona internetowa pracodawcy nie wskazuje na zamknięcie działalności. Może ktoś z was pracuje aktualnie w PBG Erigo i mógłby przybliżyć innym użytkownikom forum warunki pracy w tej firmie? Będzie to bardzo pomocne dla osób zainteresowanych ofertami pracy.

3e333

@paszton no ale moze nie na kazdym stanowsiku w takim razie

Oszukany wierzyciel

Witam , jeżeli pracowaliście lub zamierzacie pracować dla Spółki PBG Erigo i odłamów Ecoria to musicie zdawać sobie sprawę to jest lub będzie na waszych rękach kradzież i cierpienie ludzi którzy głównie dla nich wykonywali usługi ale pomysły prezesów oraz dyrektorów jak wykwintnie za pomocą prawa oszukać ludzi jest robione za pomocą Was czyli pracowników .... Mnie okradli na jednej inwestycji budowanego osiedla na 120 .000 zł i jeszcze tak wykwintnej kradzieży w świetle prawa nie widziałem za pomocom marionetek pracowników i pieniądze są nie do odzyskania chyba że będę toczył wieczną walkę w sądzie ..... Problemy PBG stworzyły się tylko z powodu pazerności i złodziejstwa ludzi kierujących na górze nie żal mnie tej firmy ! życzę Im aby nawet gruz po nich nie pozostał a ludzi którzy starają się tam o rekrutację pragnę ostrzec aby uważali bo jako pracownik tej że firmy możesz zostać nieświadomym narzędziem oszustwa a wtedy jak pójdziesz ulicą to prezes tobie nie pomoże !

ExPracownikPBG

Jeśli chciałoby się komuś sprawdzić, to PBG S.A. chyba od czerwca 2012 r. jest w upadłości układowej. Byli jakieś 3 mld na minusie i stracili płynność finansową. Cały czas nie ma decyzji czy wierzyciele przyjmą układ czy też nie. PBG Erigo to spółka córka PBG S.A. i nie będzie miała racji bytu jeśli spółka matka upadnie. Wszyscy pójdą z torbami (jak to było w przypadku HBP, PBG Technologia, Energomontaż Południe). Reasumując trochę ryzykownie zaczynać pracę tam gdzie sytuacja jest niepewna.

tereska

również dla mnie opinie wasze są wazne i decydujące zanim zdecyduję się wziąć udział w rekrutacji u nich w pgb erigo. jeżeli już jakieś osoby mają doświadczenia i miały do czynienia z rekrutacyjnymi procesami w tej korporacji to proszę pilnie o odpowiedź i pomoc, serdecznie was pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi

eef

jaki bankrut? ktos tu chyba po prostu roboty nie dostał...mam kolezanke, która pracuje w erigo i płacą jej dobrze, widać malkonetentów nie brakuje

akuku
@eef 02.02.2015 12:33

należę do grupy zwolnionych przez właściciela bankruta i mój staż tam, to ponad 7 lat, więc wiem co piszę

kupujaca

wiecie czy są skłonni do obniżki ceny mieszkania? pytam bo zaraz wkład własny będzie wynosił 10% a nie chcę zbierać na własne mieszkanie do końca życia. Jak podejscie do klienta?

obserwator

mają niezłe przeceny na mieszkania w świnoujściu, w zimie opłaca się mieszkania kupować

pracownica

ja pracuję i nie narzekam,pensje rynkowe a ludzie bardzo spoko no i plus taki, ze firma stabilna

akuku
@pracownica 13.11.2014 08:59

Firma stabilna? Nie zgadzam się.To firma gdzie właściciel jest bankrutem. A jego amatorzy współpracownicy (bo na penwo nie są to zawodowcy)doprowadzili do ludzkich nieszczęść i dramatów - zwolnieni pracownicy, zlikwidowane firmy, brak zapłaty dla wykonawców...

Clooom

Bardzo fajne promocje mają! na os Ecoria mieszkania zleciały z cen mocno a poza tym są w MDM do wzięcia

Klientka69

ja kupiłam mieszkanie w Świnoujściu i nie było żadnym problemów, brałam gotowe mieszkanie, typowo pod wynajem

Ziajax

a jak z jakościa inwestycji> kupił ktoś od nich mieszkanie?

alabastera

ja odniosłam miłe wrażenie, nie ma co się martwic na zapas,warunki też niezłe oferują ;) good luck.

alabastera

Ja wysłałam tam swoje CV, bo znajomi kupili od Erigo mieszkanie w Poznaniu i bardzo chwalili :P. To chciałam spróbować. Byłam na rozmowie, mam nadzieję, że coś z tego będzie!

Wtorekman

Płace adekwatne do umiejętności i stażu pracy, klimat pracy i ludzie w porządku raczej. Nie wiem dokładnie jak wyglądają tu szanse na awans, ale mam nadzieję - że są :)

lim

dla mnie najawzniejsze że wypłata na czas

Lotta

Fajne warunki płacowe, atmosfera przyjazna i jak wszędzie - oczekiwanie dobrych wyników :)

Antoni

Ocena generalna - pracowało się przyjemnie, dużym atutem była atmosfera w firmie, zarobki niezłe. Minus za dojazdy, korki, korki, korki, mieszkanie miałem daleeeeko od firmy.

Zostaw opinię o PBG Erigo - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PBG Erigo