Opinie o Deloitte Polska w Warszawa

„Deloitte” to marka skupiająca dziesiątki tysięcy profesjonalistów w niezależnych firmach na całym świecie, współpracujących przy świadczeniu wybranym klientom usług audytorskich, doradztwa gospodarczego, doradztwa finansowego, zarządzania ryzykiem i doradztwa podatkowego. Firmy te są członkami Deloitte Touche Tohmatsu Limited, prywatnej spółki prawa brytyjskiego z odpowiedzialnością ograniczoną do wysokości gwarancji (DTTL). Każda firma członkowska świadczy usługi w określonym obszarze geograficznym i podlega prawu oraz standardom regulującym działalność profesjonalną kraju prowadzenia działalności.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Deloitte Polska w Warszawa

KPINA nie firma!

Kolejny raz moja aplikacja została odrzucona mimo, że spełniam 100% oczekiwań w ogłoszeniu! 2 osoby z mojego otoczenia były w procesie mimo, że są słabszymi kandydatami, a ja nie zasługuję nawet na rozmowę telefoniczną??? KTO ODPOWIADA ZA TEN PROCES??? Rekrutacja talentów? żart!!!! Rekrutacja dla najtańszych frajerów - tak dzisiaj widzę tę firmę. Z pewnością już NIGDY nie wezmę udziału w rekrutacji i moje osiągnięcia zarezerwuję dla innego pracodawcy! ODRADZAM TĘ FIRMĘ !!! Brak szacunku do kandydata! Nawet nie można odpisać na wiadomość, nie wiadomo co za BOT czytał CV bo nazwiska rekrutera też nie ma! Sorry opinia trafia na GoWork skoro boicie się konfrontacji z kandydatem. W moich oczach Deloitte był profesjonalną firmą, ale teraz spadł na samo DNO! Jeśli dostaniesz tam pracę to możesz być pewien, że jesteś słabym ogniwem: najtańszym i z pewnością nie najlepszym na rynku. Specjalistów odsyłam do konkurencyjnych firm na LINKEDIN gdzie ceni się profesjonalizm, wynagrodzenie jest uczciwe i adekwatne do osiągnięć na rynku!

@KPINA nie firma!

Dp tej pory nie pisałam opinii, ale również mam złe zdanie o procesie rekrutacji. A ściślej - sam proces z panią z HR był profesjonalny, natomiast etap drugi, czyli rozmowa z managerem to była strata czasu. Od pierwszej sekundy nie było zainteresowania moją osobą. Tak jakby nikogo nie szukali. Nigdy wiecej tej firmy.

@Anna

nie wiem jak z tym konkretnie mogło być ale ciekawa jestem konkretnych okoliczności. czy tutaj niektóre rozmowy odbywają się z czystej powinności? i czy czegoś konkretnego może komuś zabraknąć? na czym tu wyżej u kandydatów może zależeć?

Kuba

Czy do pracy w Deloitte na stanowiska entry level przyjmują bez kierunkowego wykształcenia ekonomicznego/finansowego? Na jakie zarobki brutto można liczyć?

revulsed

Aplikowałem na stanowisko senior konsultanta/konsultanta (tak było to określone na stronie rekrutacyjnej) do jednego z działów. Sama rozmowa z managerami (partnerami/doradcami podatkowymi?) dość w sztywnej i poważnej atmosferze. Część pytań stosunkowo dziwna (np. czy widzę się na stanowisku konsultanta czy senior konsultanta - chyba oni powinni to ocenić i ewentualnie zakwalifikować, poza tym ja nie znam zakresu obowiązków na danym stanowisku). Można mieć wrażenie, że dopytują o duże szczegóły jak wygląda praca kandydata w jego obecnej firmie, natomiast spytani gdy była możliwość o to samo w Deloitte - wówczas odpowiedź lakoniczna jakby to była tajemnica. Zależało mi na pracy zdalnej - wstępne info od Pani z HRu było, takie, że jest możliwość całkowicie zdalnej pracy, natomiast na rozmowie, gdy o tym wspomniałem było lekkie zdziwienie i sugerowanie o początkowym kilkutygodniowym wdrożeniu na miejscu i potem konieczności raz na jakiś czas przyjazdów do biura (na drugim końcu kraju). Na końcu rozmowy info, że dadzą odpowiedź niezależnie od tego czy będzie pozytywna czy negatywna po najpóźniej 2 tygodniach. Upłynął miesiąc i brak odzewu, co może pozostawić pewien niesmak, aczkowliek patrząc na całokształt rozmowy to może i dobrze.

Ciekawa

Cześć, jakich zarobków można spodziewać się w dziale zajmującym się contract managementem? Np. na stanowiskach contract analyst/contract specialist.

Praktykant

Rekrutacja przebiega miło i profesjonalnie, jednak brakuje pewnej spójności. Część osób zwraca się na ty, część osób na pan. Firma sama w sobie oferuje raczej przeciętne warunki, chociaż zależy czego się szuka. Pensja w okolicach minimalnej, dosłownie o kilka złotych wyższa (nie napiszę dokładnie, bo jest to trzymane w sekrecie do samego końca ;)). Jest też problem z godzinami pracy, tak naprawdę nie ma pewności ile godzin otrzyma się w projekcie, a w konsekwencji ile się zarobi. Firma nie określa minimum godzinowego do wyrobienia. Na pewno mają duży plus za szybki feedback na każdym etapie rekrutacji. Natomiast nie podoba mi się, że za każdym razem odzywa się inna osoba, a nie ta, z którą rozmawiało się wcześniej.

Pierwszym etapem jest screening telefoniczny, podczas którego padają pytania ogólne w stylu "czemu chcesz u nas pracować?", "czym zajmuje się audyt finansowy?" itd. Dodatkowo padło jedno pytanie po angielsku. Drugim etapem jest rozmowa video, całość trwała ponad 40 minut, padło wiele pytań merytorycznych o rachunkowość i audyt, dodatkowo pytania sytuacyjne "jak się zachowasz gdy ...?" i kilka pytań po angielsku. Pytania po angielsku są proste i typowo lifestylowe, każdy spokojnie sobie poradzi, jeśli tylko nie boi się powiedzieć kilku zdań.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
(Jeszcze) Pracownik

Niestety ciężko zaprzeczyć dwóm poniższym opiniom byłych pracowników biura Deloitte w Gdańsku. Jeśli chodzi o samą firmę Deloitte można wymienić naprawdę sporo pozytywów: przyzwoita, zawsze terminowa wypłata, wraz z bogatym pakietem benefitów oraz wyjazdami, nie tylko służbowymi ale też typowo rozrywkowymi. Osobiście nie doświadczyłem też żadnych problemów podczas procesu rekrutacji. Niestety nie jest to w stanie zrekompensować ogromu stresu oraz zszarganych nerwów, które odchodzące osoby leczą jeszcze dłuugo po złożeniu wypowiedzenia. Sam fakt tego, że z nowo zatrudnionych w Gdańsku osób we wrześniu/październiku zostało w marcu dokładnie 1/3 a ostatnio posypała się fala zwolnień już o czymś świadczy. Ogromna szkoda, że problem nie został zauważony przez kierownictwo wcześniej (pomimo sygnalizowania go odpowiednim osobom). Na projektach tak jak zostało to wspomniane - bardzo zależy na kogo się trafi i niestety od tego w 90% zależy jakość i atmosfera pracy w danym okresie. W biurze w Gdańsku pracuje naprawdę sporo pomocnych, bardzo kompetentnych osób. Niestety jest też kilka osób kompulsywnych, nieskorych do pomocy, podnoszących głos na współpracowników (!), u których wszystko zależy od nastroju. Osoby te skutecznie utrudniają pracę wszystkim wokół, co wydaje mi się jest zauważane ale "zamiatane pod dywan". Dodatkowo, sama organizacja pracy mogłaby być znacznie lepsza - część osób pracuje po 12h dziennie, podczas gdy dla innych "nie ma co do roboty". Taka sytuacja dotyczy głównie osób pracujących na zleceniu, które nie otrzymują w takiej sytuacji wynagrodzenia. Bardzo przykre, biorąc pod uwagę to, że aby dostać się na praktyki w Deloitte wymaga się dostępności w pełnym wymiarze godzin .... A ostatecznie otrzymuje się wynagrodzenie za np. pół etatu. Podsumowując, praca w Deloitte oprócz poszerzenia horyzontów i nauki wielu cennych umiejętności może przysporzyć też ...nerwicy ;) Polecam jako zdobycie pierwszego doświadczenia zawodowego, ale tylko dla naprawdę odpornych psychicznie osób.

Audytor

Miałam przyjemność/nieprzyjemność pracy w dziale audytu w Gdańsku. Proces rekrutacyjny raczej przyjemny. Wysłanie CV, wypełnienie testów (logicznych + angielski), rozmowa rekrutacyjna. Sama rozmowa bardzo przyjemna, stres rozładowany przez Panią z HR oraz dyrektora działu, który był obecny. Dużo pytań "miękkich", typu "gdzie się Pani widzi za 5 lat, proszę wymienić 3 swoje wady, co Pani zrobiłaby w takiej i w takiej sytuacji" oraz kilka pytań merytorycznych - bez problemu jeśli ktoś ma podstawową wiedzę choćby z rachunkowości. Przekaz informacji bardzo szybki. Z tego co zorientowałam się później dużo kolegów czekało na odpowiedź parę miesięcy, ja czekałam 2 tygodnie (wszystko zależy od tego kiedy złożyło się CV, odpowiadają bliżej rozpoczęcia sezonu). Sama praca niestety bardzo rozczarowująca. Tygodniowy okres wdrożeniowy, który był raczej "teoretyczny" i niekoniecznie przygotowujący do dalszej pracy. Praca w zmieniających się zespołach, pod różnymi seniorami. I tutaj zależało na jakiego seniora i na jaki humor się trafiło. Oczywiście bardzo duża ilość nadgodzin, które w większości są niepłatne (firma wychodzi z założenia, że jeśli czegoś nie potrafisz, to nie będzie za to płacić, bo powinieneś się poczuwać do tego, żeby nadążać za innymi). Nie byłby to problem, gdyż o nadgodzinach w BIG4 się słyszy i nie było to żadne zaskoczenie. Problem pojawia się niestety w podejściu innych pracowników do osób na niższych stanowiskach. Choć na spotkaniach mówi się o chęci pomocy i o tym by zadawać pytania to te jednak są zbywane. To cud trafić na osobę chcącą rzeczywiście pomóc i coś wytłumaczyć. Przychodzenie do domu i otrzymywanie maili i wiadomości o pracy. Bardzo duża presja wywierana przez seniorów i zero wdzięczności za nadgodziny spędzone na ich projektach. Z 9 osób, które przyszły na stanowisko A1 na początku sezonu na ten moment zostały 2 osoby. Warto również nadmienić, że bywały okresy, gdzie brakowało projektów i nie miało się żadnej pracy - pomimo zgłaszania wolnych przerobów ciężko było otrzymać jakieś zadanie, co oczywiście później przekładało się na braki w wiedzy podczas sezonu i wielkie oburzenie seniorów ("jakim cudem tego nie potrafisz"?"). Jedną rzeczą, którą wyniosłam z pracy to lęk przed otrzymywanymi wiadomościami w okresie wolnym. Po odejściu przez miesiąc psychicznie dochodziłam do siebie. Z pewnością dużo osób i tak podejmie pracę w DTT, jednak warto się zastanowić czy naprawdę marzycie o wyścigu szczurów, a taki ewidentnie ma tam miejsce. Po przepracowanym sezonie bardzo nie polecam! Myślę, że i tak o firmie wypowiadam się bardzo łagodnie.

jedna osoba z 9 w Gdańsku
@Audytor

Jestem osobą, która czekała bardzo długo na odpowiedzi w trakcie rekrutacji, jak wyżej wspomniano. Proces rekrutacji - pochłania bardzo dużo czasu - oczekuje się wypełnienia testów, potem rozmowa z rekruterem, na końcu spotkanie online/w biurze z partnerem/managerem oraz ewentualnie rekruterem. Pytania dotyczą komunikacji, umiejętności pracy w zespole oraz wiedzy merytorycznej. Warto tutaj zaznaczyć, że na stanowiska internów proponują umowę o pracę lub umowę zlecenie, twierdząc, że niczym się to nie różni. Osoba rekrutująca ponadto zachęcała do pytań, jednakże z irytacją w głosie i zdawkowo udzielała odpowiedzi na zadawane pytania. Etap wdrożenia - był na podstawie materiałów przygotowanych przez inne biura (o współpracy z innymi biurami za chwilę), w związku z tym aspekty praktyczne dotyczące obsługi oprogramowania nie miały żadnego zastosowania w przypadku biura w Gdańsku. Szkolenia j.w. - nie były zbyt pomocne, ani wyjaśniające do rzeczywistej pracy. Sposób pracy - j.w. - są ciągłe zmiany zespołów na projektach. Odczuwa się politykę obniżania morali pracowników - nie da się doprosić o żaden feedback merytoryczny odnośnie jakości oraz efektywności wykonywanej pracy (nie udało mi się w ciągu pół roku pracy uzyskać informacji nt. mojej pracy), natomiast na bieżąco krytykuje się i poniża pracowników - to drugie zależne od humoru osoby kierującej zespołem, krytyka zawsze wchodzi w pakiet pracy. Wywiera się presje, aby pracownik robił darmowe nadgodziny i jest na to ciche przyzwolenie, mówiono o tym nawet otwarcie, że "z winy" pracownika nie powinno się ich wpisywać. Wina pracownika, tzn. niewiedza, która wynika z braku współpracy w zespole - osoby nowe jak i doświadczone są zostawiane same ze swoimi problemami, gdyż ich pytania są zwyczajnie ignorowane lub zbywane, a bez pewnych kwestii nie da się ruszyć dalej. Oczywiście oficjalnie zachęca się do komunikacji, kiedy jednak się to robi, często jest się poniżanym. Ilość pracy - jeśli nie było projektu w danym tygodniu i nie było nic do zrobienia dla danej osoby, mimo zgłoszenia wszystkim dostępności, dostawało się po głowie, jeśli zerkało się w telefon, w ocenie przełożonych, zbyt często i trzeba było się z tego tłumaczyć. Poza tym na wszystkie projekty zawsze brakowało czasu i trzeba było później na innym dokańczać pozostałości z poprzedniego - najlepiej po godzinach. Kiedy jedne osoby były przeładowane zadaniami, osoby na umowach zleceń nie miały co robić (w związku z tym nie płaciło im się za to - chociaż czas pracy miał być ten sam co w przypadku umowy o pracę - 40/45h w tygodniu). Problemy z traktowaniem asystentów - mimo licznych zgłoszeń, temat nie docierał wyżej, a jak już docierał, to zdawał się być i tak ignorowany. Feedback - j.w., ponadto warto dodać, że za bonus można uznać zwalnianie pracowników z dnia na dzień, jak się zostało zwolnionym, wtedy dostawało się dopiero feedback. Było to dość zaskakujące podejście, gdyż pracownik nie był świadomy, co się działo za jego plecami i nie mógł się nawet do tego wszystkiego odnieść - jego zdanie po prostu nie miało znaczenia. Współpraca z innymi biurami - każde biuro ma swój korpo slang, swoje metody i zakres obowiązków dla poszczególnych stanowisk, tak więc taka współpraca jest niezwykle męcząca i powoduje frustrację po obu stronach. Tutaj też chcę zaznaczyć, że taka współpraca dopiero co się rozwija, więc oczywiste, że mogą się pojawić problemy - kwestia firmy czy rozwiąże ten problem. Praca zdalna - w przypadku biura w Gdańsku czwartek oraz piątek można zazwyczaj zdalnie (nie zawsze) pracować. Jest to w mojej opinii bez sensu, gdyż zespoły i tak piszą ze sobą na czacie, żeby nie przeszkadzać na open space, a salki do rozmów są praktycznie ciągle zajęte. Proces odchodzenia można uznać za wisienkę na torcie - jest dużo dokumentów do wypełnienia, dostaje się mailowo prośbę (!) o przyniesienie m.in. podpisanych dokumentów in blanco. W przypadku odmowy/nieprzyniesienia, jest się bardzo nieprzyjemnie traktowanym i przekonywanym, że TRZEBA to zrobić. Sama praca jest bardzo interesująca i można bardzo wiele się w niej nauczyć. Benefity ponadto też są świetne. Oczywiście praca jest intensywna oraz jest jej dużo, jednak w moim przypadku to zaleta. Niestety spora ilość godzin pracy połączona z toksyczną atmosferą wpływa bardzo negatywnie na zdrowie psychiczne oraz tak długotrwały stres przez ww. traktowanie może spowodować szybkie wypalenie zawodowe oraz stres pourazowy. Pragnę również dodać na sam koniec, że poza powyższymi negatywami, można trafić również na wspaniałe i chętne do pomocy osoby, niestety takie pojedyncze przypadki nie udźwigną całego biura.

Aleksandra

Dzien dobry, na jakie pieniądze można liczyć na stanowisku Specjalista ds. ochrony środowiska?

Arminbur

Z Deloitte mam roznorodne doswiadczenia zarowno z audytu jak i advisory. W audycie robienie bezmyslnie procedur a potem kwiatki jak Getback wychodzą. Pracy grubo ponad normę nawet poza high season. W Advisory partnerzy i dyrektorzy z mentalnością (usunięte przez administratora) wobec klienta, nakladajacy niepotrzebną presję na ludzi podczas gdy mozna spokojnie pracowac. Nie znają oni realiow pracy w biznesie skoro cale zycie spedzili w firmie konsultingowej wiec nie maja pojęcia jak w biznesie realizuje sie projekty przejec spolek. Znają tylko konsultingową młócke. Dostarczanie klientowi na wpol pustych raportow i żądanie za nie zapłaty to standard w tej firmie. Tlumaczenie ze nie dostarczono danych jest na porzadku dziennym zamiast zatroszczyc sie o jakosc produktu i stworzyc cos co doda wartosc dla klienta. Absolutnie nie polecam pracy w tej firmie.

Kamila

Czy w Deloitte istnieje możliwość pracy zdalnej? Mam na myśli model całkowicie zdalny, nie hybrydowy.

Barbara
@Kamila

Taka duża Firma to fajnie by było, dowiedziałaś się już czegoś? Wydaje mi się że często jest tak że nie na każdym stanowisku pracy jest taka opcja, a ciebie w ogóle co interesuje?

Kamila
@Barbara

Niestety niczego się nie dowiedziałam. Mnie interesuje praca związana z AML, ale praca zdalna jest dla mnie kluczowa i nie wiem czy aplikować.

JD
@Kamila

Ja pracuje w AMLu i wszystko jest zdalne, możesz przychodzić do biura ale nikt nie każe a po drugie nawet jak się jest zatrudnionym w Warszawie to ja przychodzę do biura we Wrocławiu albo w Gdańsku bo akurat tam jestem

zadowolony
@Kamila

praca zdalna jasne, że jest taka opcja, polecam nic nie robię a kasa leci

@zadowolony

Jak to nic nie robisz? Coś przecież musisz, jak to zdalnie wygląda, że taki luz?

Konsultant

tak

@Konsultant

A jak to nadzorują? Bo ktoś wspomniał, że niby niczego nie robi

@Kamila

Tak, jest możliwość pracy w 100% zdalnie np. w dziale consultingu.

@Marta

i tak w sumie to ile osób docelowo jest na dziale i jaka część faktycznie robi zdalnie? to jest tak samo efektywne czy lepiej jednak stacjonarnie by to wychodziło?

Pawelll
@Aneta

Wszystko zależy od działu/przełożonych. Może być tak, że cały dział może być zdalnie. A efektywność pracy zdalnej to już zależy od twojego nastawienia i czy masz do tego warunki w domu. Pytanie też czy trzeba kierować się właśnie efektywnością, bo ja tam wole pracę z domu mimo, że w moim przypadku jest znacznie mniej efektywna niż w biurze :)

@Pawelll

A to czemu w biurze nie lubisz za bardzo? I jak sobie z tym radzisz? nie zauważyli, w którym wydaniu był lepszy efekt? nie pilnują tego tak bardzo?

Aldona
@Aneta

Praca zdalna to norma. Co do efektywności - da sie to znakomicie ocenić. Nie wierz tym co piszą bzdury, że nic nie robią, bo to nierealne ;)

@Aldona

Ano jeśli ktoś miałby zamiar faktycznie "nic" nie robić to raczej doszłoby do podziękowania za współpracę? W zasadzie często się to dzieje? Raczej to ludzie decydują się na ewentualne odejście czy to może z inicjatywy firmy się dzieje?

Audyt

Czy w audycie na stanowiskach typowo zdalnych (Remote Consultant/Remote Senior Consultant) zarabia się mniej niż na analogicznych stanowiskach hybrydowych?

insider

co za beznadziejna firma. z tego co słyszałam, mimo naprawde duzych zyskow i wzrostu firma nie wyplaca w tym roku zadnego bonusu dla pracownikow. serio? to jest żałosne. dobrze, ze mnie tam nie ma juz...

majk

potwierdzam.

@insider

Hahaha ale komentarz :D ja poza podwyżką na poziomie 16% (drugi rok z rzędu) dostałam bonus kilka K (drugi rok z rzędu), a jestem na skromnym adminowym stanowisku. Tym samym wg badań zarabiam więcej od 70% społeczeństwa ;)

@Ania

tak to jest w tej firmie wlasnie ze kawiarki dobrze zarabiaja bo sa ladne a biznesowi pracownicy pracuja za gorsze

Anial
@Ania

Takie podwyżki (procentowo) są zupełnie normalne kiedy zaczyna się z niskiej bazy na początku kariery, bo nominalnie to i tak nic. Tylko uświadom sobie, że w przyszłości już takich procentów nie uświadczysz. Też moją pierwszą podwyżką było 17,2%, po czym dowiedziałem się, że i tak z rokiem doświadczenia moja płaca była znacznie poniżej rynkowej, więc zmieniłem prace :) PS. gratuluje osiągnięcia jakim to jest zarabianie 300zł powyżej średniej krajowej, bo widzę że jesteś z tego bardzo dumna XD

Rybak19
@Ania

Nie wiem czy jest się czym chwalić. 50% społeczeństwa pracuje za minimalna, a niektórzy z nich przyjmują resztę pod stołem.

Archi
@insider

Wypłacili ale niski - ok. 50% m-cznego wynagrodzenia (mało na tle reszty BIG4)

Anka
@Archi

To prawda - odstają mocno od reszty w tym zakresie

Zwariowany Jhonny

Na jakie wynagrodzenie może liczyć praktykant w dziale Tax Deloitte? Jak wyglada stawka w przypadku awansu na stanowisko konsultanta?

XXXXX
@Zwariowany Jhonny

27 brutto na UZ, przy awansie na konsutalnt jest bardzo duży przeskok

Zwariowany Jhonny
@XXXXX

Jak duży? Czy 7000 brutto na uop jest realne?

panden
@XXXXX

o jakim przeskoku mówimy?

xyz
@panden

5000netto na C1

panden
@xyz

To jaki to jest duży przeskok, jak na UZ 27zł x 160 = 4.320 zł? Potężny awans za 680 zł?

TAXOWA
@Zwariowany Jhonny

W 2023 r. stała stawka dla wszystkich konsultantów 1 w TAX to 7k brutto.

Maati
@TAXOWA

A jak wygląda kwestia wynagrodzenia dla C2? 8-9 brutto?

Aldona
@Maati

Na C1 jest 7k brutto (na pewno) więc C2 to raczej 8k brutto (skok 2k brutto nie jest realny).

kandydat

Cześć, mam pytanie, aplikowałam na stanowisko asystenta w audycie, rekrutacja trwa do 30.04. Czy dalsze rozmowy będą prowadzone dopiero po 30.04 czy wcześniej zapraszają na dalsze etapy rekrutacji? Macie jakieś doświadczenia? Jeszcze jedno pytanie, jakie wyniki z testów są dla nich atrakcyjne?

Praktykant

Jakie zarobki praktykant deviops?

Analityk

Hej! 1) Jak wygląda wypłata nadgodzin? Jest tylko raz w roku w maju? Czy w grudniu też? Słyszałam dwie wersje, majową transzę już dostałam ;) 2) są jakieś bonusy bożonarodzeniowe? Karty prepaid? Dodatkowy bonus przy wypłacie?

@Analityk

Na święta zazwyczaj wszyscy dostają kilka stówek na karcie prepaid.

Aneta

Na Wielkanoc także? To również święto a widzę, że tylko Boże Narodzenie podkreślono... Uroczystości przy tym się odbywają jakieś?

McKay29

Kolejne korpo, które po kilu etapach rekrutacji wysyła automatycznego maila.Zero wskazówek co było nie tak,czego brakowało,zero kontaktu z żywą osobą.Nie wiem nawet jak oni podejmują decyzje kogo zatrudnić bo rekrutacja na słabym poziomie.Być może finanse decydują, kto zostaje ''szczęśliwcem".

zaciekawiony

jakie widelki na stanowisku Data Engineer | Cloud&Engineering?

virgo67

Absolutnie żenujące pieniądze. Jako A1 (ale znajomi z konsultingu - biznesowego, podatkowego etc. mają tyle samo) mam 7000 zł brutto. W miastach dużych (Kraków, Wrocław, Poznań, Gdańsk, nie mówiąc o Warszawie), to jest poniżej średniej krajowej dla tych miast. Żeby było jasne: nie mówię, że A1 to jest jakieś wielkie stanowisko, ale mówię biegle po niemiecku, mam wiedzę finansową i 1,5 roku w audycie, a dostaję poniżej średniej krajowej. To jest totalna żenada i wielkie "XD", przez które aktualnie bardzo poważnie szukam roboty/myślę nad przejściem na swoje po zdaniu egzaminu na biegłego. Generalnie - nie polecam.

Hej! Czy rekrutował się ktoś na stanowisko młodszego specjalisty ds rekrutacji? Czy mogłabym prosić o informację w jaki sposób przebiega rekrutacja, ile jest etapów etc? ;)

kandydat

Jak wygląda praca na stanowisku Asystent Administracyjno-Techniczny? i na jakie wynagrodzenie można liczyć etc.?

Zostaw merytoryczną opinię o Deloitte Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w Deloitte Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Deloitte Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 152.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Deloitte Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 4 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Deloitte Polska?

Kandydaci do pracy w Deloitte Polska napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Deloitte Polska

Deloitte Polska