Opinie o Deloitte Polska w Warszawa

„Deloitte” to marka skupiająca dziesiątki tysięcy profesjonalistów w niezależnych firmach na całym świecie, współpracujących przy świadczeniu wybranym klientom usług audytorskich, doradztwa gospodarczego, doradztwa finansowego, zarządzania ryzykiem i doradztwa podatkowego. Firmy te są członkami Deloitte Touche Tohmatsu Limited, prywatnej spółki prawa brytyjskiego z odpowiedzialnością ograniczoną do wysokości gwarancji (DTTL). Każda firma członkowska świadczy usługi w określonym obszarze geograficznym i podlega prawu oraz standardom regulującym działalność profesjonalną kraju prowadzenia działalności.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Deloitte Polska w Warszawa

s.consultant

Mogę Wam kilka slów napisac, gdyż własnie zakończylam moją prawię roczną 'przygodę" z Deloittem- konkretnie konsulting IT. Dużo prawdy jest w minusach przedstawionych tutaj na portalu, dlatego od nich zacznę- nadgodziny są, trzeba konczyc wiele rzeczy wieczorami, ale nikogo to nie interesuje- nie zdazysz do 17- twoja wina. Zatem nie wpisuje się nadgodzin, taka praca w konsultingu. Nie ma mozliwosci wyboru projektu- wrzucają Cię gdzie wolne, nie ma znaczenia czy w ogole znasz temat. W obowiązku masz uzupelnianie kilka profili kompetencji, z ktorych tak na prawdę nikt nie korzysta. Co to zarobkow- jak sobie wynegocjujesz, tak masz. Bywają ogromne roznice w w jednym zespole na tym samym stanowisku. 10 tys brutto jak najbardziej do zrobienia, wiecej tez. Managerowie jak wszędzie- rozni. Są bardziej kompetentni, są tez mniej. W moim zespole wszyscy się znali z poprzedniej firmy, co niestety można bylo odczuc- lekkie wyobcowanie, brak poczucia zespolowosci. Z rzeczy neutralnych- projekty są te ciekawsze, dlugofalowe, gdzie nawiązuje się fajną relację z klientem, ale są tez takie bardzo męczące, gdzie w zasadzie nie wiemy po co jestesmy i dokąd zmierzamy. Sa klienci polscy, zagraniczni, ale zakres naszych zadan jest zazwyczaj podobny, nie ma tej slynnej "roznorodnosci zadan". Z plusów to na pewno mozliwość szkolen i zdobycia pewnych certyfikatow, wyjazdy integracyjne na kilka dni, mozliwosc pracy zdalnej, karta sluzbowa na wyjscia na pizze, czy inne praciwnicze aktywnosci. Ogolnie po BIG4 spodziewalam się więcej, ale najgorzej nie jest. Mozna zdobyc doswiadczenie, zobaczyc jak wyglada typowy consulting. Zauwazylam, ze duzo rekruterow sie odzywa, gdy widzi wpis o Deloitte, takze to tez na plus.

Ciekawa

Wiele osób pracujących w Deloitte skarży się na brak zaplaty za godziny nadliczbowe. Jak to jest możliwe? Musi to być w jakiś sposób rozwiązane np. w postaci dni wolnych. Nie jestem w stanie sobie tego wyobrazić w takiej firmie. Jak to jest rozwiązane? Dodatkowo, jakie godziny pracy macie wskazane w umowie?

Tessa
@Ciekawa

Nie możesz ich wpisywać w system po prostu. Raz wpisałam pół godziny, miałam rozmowę z dyrektorem....

Yola
@Tessa

Ale to jest skandal to co piszesz. Serio, cxy inni pracownicy to potwierdzają? Może ktoś może zaprzeczyć i napisać, że to zależy od asertywnosci? Ja mam dzieci i nie wyobrażam sobie klepać nadgodzin, a za darmo to już w ogóle! Przerabiałam darmowe nadgodziny w przeszłości, w czasie gdy nie mialam dzieci i nie bylam asertywna, a szefowa potrafila mnje zmanipulować twierdząc, że mogę lepiej się zorganizować. Bylam niepewna siebie, ale to się zmieniło. Pracowalam nad asertywnoscia i dziś mi już nikt nie wcisnie takiego kitu. W kolejnej pracy wychodziłam do domu pierwsza, a miałam finansowo największe projekty w zespole. I nie w złotówkach tylko w euro. W czasie mojej pracy nie chodzilam na fajki czy na pogaduszki w kuchni, tylko pracowalam jak mrówka. Ale po tym czasie - do domu! Jsk mialam nadgodziny, to wszystko wpisywalam w systemie i wszystko bylo elegancko i bez problemu płacone. Także nie wyobrażam sobie już, by dać się tak psychicznie i finansowo wyzyskiwać, tylko w imię wydawania się komuś, że robi wielką karierę w korpo. To trzeba mieć bardzo niską samoocenę, by dowartościowywać się robotą w Deloitte. A z tego co tu ludzie piszą, to idzie za tym uznana marka i nic więcej :/ a dziś w takiej Warszawie jest wiele wiele placówek zagranicznych korporacji oferujacych wszystkie te same lub podobne benefity, z tym że bez kiksów z nadgodzinami. Ogólnie zastanawiam się teraz, czy przyjąć taką ofertę pracy...?

@Ciekawa

Pelen wymiar pracy, praca w trybie zadnaiowym. Nadgodizn si enie raportuje, bo jest mowione: tak juz jest w consultingu, wyjdziesz wczesniej w piatek. Jest to najwiekszy minus jest firmy.

Ile zarabia konsultant w Deloitte w Warszawie na start w dziale Consulting ? Jakich kwota można się spodziewać? :)

@Anna

Również jestem ciekawa czy powyżej 10k brutto można prosić?

insider

weź zejdź na ziemię. od 6k, nie więcej ni 7,5

@Anna

Na stanowisku Consultant (wczesniej jest Analityk, dalej Senior) jest to ok 10-15k brutto obecnie.

Konsultant

Obecnie pracuje juz rok w Consultingu. Jest to moja 10 firma, ocenim ja 7/10. Nie doswiadczam tu mobbingu, nie jestem meczona praca po godzinach przez kierownictwo (niestety niektorzy koledzy z rownoleglych stanowisk nie potrafia tego powtorzyc), w samej firmie jest bardzo dobrze, jakos pracy rozbija sie o projekt. Jesli projekt jest ok, to jest ok, Jesli prowadzi go Deloitte Germany - mozna se w leb strzelic. Ale do tej pory polski oddzial i kierownictwo zawsze stawalo za mna. W dobie inflacji proponuja rozwiazania zatrudnieniowe umozliwiajace jak najmniejsze podatki i podnisa i tak bardzo dobre pensje regularnie (kilka procent, ale zawsze cos). Jasna sciezka rozwoju, nie ma problemu awansowac. Polecam zwlaszcza na poczatek kariery albo po juz kilku jej etapach. Plusy: + bardzo wysokie zarobki (poziom Consultant nawet 15k brutto), + szeroka opieka zdrowotna (wielu dostawcow), + dodatkowe wolne dni w roku, + respektowanie polskich dni wolnych od pracy (niezaleznie od kalendarza klienta), + regularne kilkuprocentowe podwyzki inflacyjne, + bardzo szeroki wybor projekow, mozliwosc zmiany projektu, dostep do szkolen etc. + stabilne zatrudnienie, + spolka CE ma siedzibe w Polsce, wiec prosciej zalatwic sprawy administracyjne, + brak przymusu pracy z biura, biura hot deskowe, + karta kredytowa na delegacje. Minusy: - nie mozna raportowac nadgodzin, ktorych jest sporo (jest niepisana umowa, ze mozna wczesniej konczyc innego dnia), - wspolpraca z niemieckim oddzialem na projekcie przypomina (usunięte przez administratora), - skomplikowane systemy do raportowania czasu pracy, delegacji etc, - kultura korporacyjna: setki spamowych maili dziennie.

Praktykant

Rekrutacja przebiega miło i profesjonalnie, jednak brakuje pewnej spójności. Część osób zwraca się na ty, część osób na pan. Firma sama w sobie oferuje raczej przeciętne warunki, chociaż zależy czego się szuka. Pensja w okolicach minimalnej, dosłownie o kilka złotych wyższa (nie napiszę dokładnie, bo jest to trzymane w sekrecie do samego końca ;)). Jest też problem z godzinami pracy, tak naprawdę nie ma pewności ile godzin otrzyma się w projekcie, a w konsekwencji ile się zarobi. Firma nie określa minimum godzinowego do wyrobienia. Na pewno mają duży plus za szybki feedback na każdym etapie rekrutacji. Natomiast nie podoba mi się, że za każdym razem odzywa się inna osoba, a nie ta, z którą rozmawiało się wcześniej.

Pierwszym etapem jest screening telefoniczny, podczas którego padają pytania ogólne w stylu "czemu chcesz u nas pracować?", "czym zajmuje się audyt finansowy?" itd. Dodatkowo padło jedno pytanie po angielsku. Drugim etapem jest rozmowa video, całość trwała ponad 40 minut, padło wiele pytań merytorycznych o rachunkowość i audyt, dodatkowo pytania sytuacyjne "jak się zachowasz gdy ...?" i kilka pytań po angielsku. Pytania po angielsku są proste i typowo lifestylowe, każdy spokojnie sobie poradzi, jeśli tylko nie boi się powiedzieć kilku zdań.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Na ile można liczyć w audycie na A1 na start?

Ratatuj

3800 brutto

Audyt katowice

wyzysk

Jednym słowem PO RA ŻKA. Na szczęście nie spędziłem w podatkach za dużo czasu a odejście było moją najlepszą decyzją. Po zmianie pracy zobaczyłem że można zarabiać dobre pieniądze i pracować w normalnych godzinach. W przeciwieństwie do pracy w Deloitte. Po pierwsze - kreatywne podchodzenie do kodeksu pracy. Z resztą nie odkryję ameryki pisząc że w każdej big4 jest tak samo pod tym względem ale z twoje standardowe 8h pracy to tutaj 9h. Tak. Pracę zaczynasz o 8/9 i musisz skończyć min. o 17/18 - pomimo wdrożonej polityki "flex" oraz "elastycznego czasu pracy". To ostatnie oznacza chyba jedynie że czas pracy może się wydłużać... Tak więc standardowo jest to 9h. Możesz wykorzystać w trakcie pracy godzinę na lunch ale mało kto to robi. Po drugie zgodzę się z przedmówcami - jest ewidentny problem z rozliczaniem nadgodzin. za te 9h dziennie na pewno ci nie zapłacą, a wszystkie ewentualne nadgodziny trzeba z góry uzgadniać i uzyskiwać "zgodę". Po trzecie pensje. Są śmieszne. z tego co udało mi się dowiedzieć przez ostatnie dwa lata nie było podwyżek (przynajmniej w gronie osób z którymi rozmawiałem). dla zainteresowanych dodam, że 15 lat temu świeżak dostawał 2 średnie wynagrodzenia a teraz jest to ok. 3/4 średniego wynagrodzenia - po czwarte sama kultura pracy. Managerowie czesto maja niewyparzone języki byłem świadkiem tekstów które można właściwie uznać za mobbing. nie wspomnę o bezsensownych projektach i nabijaniu klientów w butelkę wciskając im projekty i praktycznie kreując ryzyka podatkowe żeby później obsłużyć go i rozwiązać ten "problem". Mowię wam gdybyście zobaczyli kwoty na fakturze dla klienta i spojrzeli później na wasz pasek z wypłatą za miesiąc który poświęciliście na ten projekt to odechciałoby wam się pracować. Sam brałem udział w projekcie za który deloitte zarobił ok. 100k zł, a później widzę swoją wypłatę 5000zł. są duzo lepsze miejsca zeby pracować. nie wiem co robi tam te 4000 pracowników - pracują na pensję partnerów ktorzy nic nie robia...

Karcia
@wyzysk

Mam takie same spostrzeżenia. Byłeś w VAT/GES?

xyz
@wyzysk

potwierdzam powyższą opinię

Xyz

No właśnie ja się dostałem i nie wiadomo co teraz robić...

Ccc

No, ale skoro rekrutują to audyt będzie jakoś funkcjonował

Audyt
@Ccc

Pewnie, że będzie :) Zaraz powstanie nowa spółka i tam przeniosą swoje usługi audytowe, kwestia dogadania umów.

Hehe
@Audyt

ale ile klientów stracicie to będzie ;)

@Ccc

jak długo? po co ryzykować, potem może być ciężko, lepiej nauczyć się aplikacji do audytu oraz narzędzi do próbkowania szybciej, a nie w sezonie się denerwować

@Adam

A kto powiedział, że nie mam tej wiedzy?

no na prawde ale maja za swoje (usunięte przez administratora)

Kandydat na staż dział Audytu

Jestem tydzień po czwartej, ostatniej, rozmowie kwalifikacyjnej. Podczas wykonywania testów wyszło mi: angielski - C1, matematyka (czy tam analityka) - 66% więcej od wszystkich kandydatów. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej na pytanie o oczekiwane zarobki powiedziałem "średnia krajowa na stanowisku stażysty wynosi 22,5 zł/h i byłbym zdziwiony jakby Deloitte oferowało mniej". Tak. Wiem, że powiedziałem za mało. Dlatego teraz pytam... jeśli się dostanę, jakie są szanse, że zaoferują mi akurat 22,5 zł/h? Z tego co widzę w komentarzach to stażści mają przecietnie 25 zł/h w Deloitte a w dziale Audytu jeszcze więcej. A jeżeli mi zaoferują 22,5 to czy mogę jakoś wybrnąć na więcej czy już zrąbałem i teraz na to za późno. Jakieś pomysły? Dodam, że w mieście Rzeszów.

Były pracownik 2017
@Kandydat na staż dział Audytu

Ciekaw jestem odpowiedzi do tego pytania

@Kandydat na staż dział Audytu

Akutalizacja, po 6 dniach od rozmowy kwalifikacyjnej dostałem telefon, że się dostałem. Zaproponowali 22 zł/h. Przyjąłem. Z rozmowy rekrutacyjnej jestem zadowolony, bardzo dobrze przeprowadzona. Wystąpiło trochę problemów technicznych z excelem, ale nie wpłynęło to na jej przebieg. Jedynie wygląd testów mógłby lepiej wyglądać. Staż od 3 października do marca. Mam nadzieję, że fajnie mi dadzą plan by połączyć to ze studiami. Miasto Rzeszów.

Abc
@Kandydat na staż dział Audyt

A mógłbyś powiedzieć o co pytali Cię na rozmowie?

@Abc

Co to audyt finansowy. Jak radzę sobie ze stresem. Ile piłeczek tenisowych zmieści się w samolocie. Co bym zrobił, gdyby przełożony o 18 powiedział mi, że jest jeszcze 1 pilne zadanie do zrobienia. Czy jestem dostępny 24h w tyg. Co mogę powiedzieć o sobie, czego nie ma w CV. Połowa pytań była po angielsku.

@Kandydat na staż dział Audyt

A to studiujesz dziennie? Zgodzili się na pracę przy takim trybie studiów? ;)

@Elżbieta

Tak, dziennie, dlatego spytali czy dostępny jestem 24h

Jarosław
@Kandydat na staż dział Audyt

Zaniepokoiło mnie to pytanie o dostępność 24h na dobę. Czy to oznacza, że potrafią dzwonić również w nocy z prośbą o wykonanie zadania?

Doświadczony
@Jarosław

Jak odpowiesz że: "tak", to pomyślą, że jesteś świrem...musisz pokazać że szanujesz pracodawcę, ale również siebie, swoją rodzinę i bliskich....jak nie będziesz siebie szanować, to takie korpo też Ciebie nie uszanuje...poprawna odpowiedź, to taka która jest zgodna z Twoimi wartościami...

deloitte coffee maker
@Kandydat na staż dział Audytu

Jeśli chodzi o Rzeszów, to w żadnym uniwersum nie zaproponowaliby Ci więcej niż 22 tony marchewek bez skórki. To i tak nowa stawka, dotychczas była mniejsza, opiewająca na zawrotne 20 ton marchewek bez skórki. Dla studenta skórka czy bez, to i tak bez znaczenia. BR, coffee maker.

aaa

Mialam okazje wziasc udzial w procesie rekrutacyjnym, ktory rozpoczal sie na poczatku lutego 2022, musialam zangazowac sie w pare etapow np. 1. piersza rozmowa screeningowa 2. testy jezykowe 3. rozmowa z osoba z zespolu HR Po tych etapach mial nastapic kolejny i tu niestety, mimo zapewnien osoby prowadzacej rekrutacje 0 informacji zwrotnej po obiecanym tygodniunu czy 2 , 3 i tak do dzis . Napisalam mejla z prosbo o aktualizacje statusu rekrutacji, dostalam po paru dniach odpowiedz ze jeszcze tydzien trzeba czekać, napisalam kolejnego z pytaniem co sie dzieje i znow cisza oczekiwanie i kolejne zapewnienie ze jeszcze tydzien ... Poprosilam o finalna informacje co sie wydarzylo w procesie rekrutacji , jaki ma status, nie dostalam dopowiedzi na mejla . Jest to naprawde przykre, ze potencjalny pracodawca chce szybkiej dostepnosci, jesli chodzi o wykonanie testow czy dostepnosci na spotkanie przez kandydata, natomiast nie ma symetrii po stronie pracodawcy . Mimo paru wyslanych mejli , nie mozna liczyc na informacje zwrotna. Minely 3 miesiace i nic . Mozna to tylko czytac jak brak szacunku do aplikujacych, brak umiejetnosci powadzenia procesow. Absurdalne jest to, że celem stanowisko na ktore aplikowalam, bylo polepszenie procesow rekrutacyjnych w Deloitte, tutaj znalazlam pare dowodow na to ze "Deloitte nie umie w rekrutacje ;-)" . Takiego fakapu dawno nie widzialam

@aaa

słabo że człowiek tyle czeka i cisza... a powiesz mi jednak czy te testy językowe były bardzo trudne?

@aaa

Widzę że nie tylko mnie spotkał ten brak odpowiedzi. Rozumiesz tak samo jak Ty napisałam maila z zapytaniem -niestety nie otrzymałam żadnej odpowiedzi. Natomiast kilka tygodni później automat wysłał mi maila z zapytaniem czy mogłabym ocenić ich proces rekrutacji skoro odrzuciłam ich propozycje-ciężko odrzucić coś czego nigdy nikt nie przedstawił, więc tym bardziej odsłania to brak kompetencji i bałagan. Bardzo mi zależało na pracy w tej firmie ale ten brak kontaktu, odpowiedzi nie świadczy zbyt dobrze o firmie ani o pracownikach (oczywiście tych konkretnych-biorących udział w rekrutacji)dziwne ze w tych czasach firmy jeszcze pozwalają sobie na takie podstawowe błędy.

@aaa

Dziwne, aplikowałem na 3 pozycje i na każdą w przeciągu 2 tygodni była reakcja, a po testach feedback otrzymałem po tygodniu odnośnie każdej aplikacji.

Fhjjbuf
@aaa

Naucz się pisać po polsku ,może wtedy Cię zatrudnią.

@Marek

O jakie testy tutaj chodzi?:)

Ktośtam

Cześć, Mam pytanie na stanowisko asystenta audytora jakie pojawiają się pytania już na rozmowie? Oraz jakie mogą pojawić się pytania w języku angielskim?

Xoxo

Ja przepraszam ale czytam sobie tak tu te opinie i mało mi oczy nie wyjdą z orbit. Deloitte jest jednym z grand four:))wybierane tam są osoby top of the top. Patrząc po benefitach, ekskluzywnym miejscu pracy, opiece medycznej komentujacy negatywnie nie wiedzą co to znaczy zły pracodawca. Naprawde...

Xo_xo_answer
@Xoxo

"Deloitte jest jednym z grand four:)", "BIG4" - jeśli tak to wymagania tych pracowników "top of the top" też są inne... Nie można tego pracodawcy porównywać z innymi małymi firmami i cieszyć się, że jest opieka medyczna i parę benfitów - bo to jest już standard w dużych firmach. Myślę, ze firma niczym się nie wyróżnia (poza wyrobioną marką) do tego dochodzi atmosfera, podejście do pracownika, odkładane awanse, średnie wynagrodzenie. Jesli ktoś wie że moze pracowć w lepszych warunkach to ma zostać i się meczyć ze względu na markę?

@Xo_xo_answer

Dla mnie Deloitte był poczatkiem kariery, ALE pracując teraz dla mniejszej firmy (robiącej jednak bardzo prestiżowe projekty w wąskiej specjalizacji) mam 9 na rękę przy czteroletnim doświadczeniu plus premie i inne benefity. na start ok ale z kasą szału nie ma w Deloitte.Delikatnie mówiąc.

Tessa
@Xoxo

Ale wiedzą już jak wygląda lepszy pracodawca, który zapewnia wszystko to co wyżej, wyższa pensję podstawową i płatne nadgodziny.

@były pracownik

A można wiedzieć jaka to firma, z jakiej specjalizacji? :)

gaweł
@Xoxo

Jesteś nienormalny/a i widac że komentarz napisany dla prowokacji. Może sobie być srand grand milion, to nic nie zmienia, jeżeli żydzą na wypłacie. Zasuwaj na ich ranking za grosze głupku.

?

Zatrudniacie toksycznych ludzi do rekrutacji. Nie macie czasu zeby sie przyjrzec kogo zatrudnicie?

Barbara
@?

Toksycznych, znaczy jakich? Napromeniowanych? Co to za psychologiczna nowomowa w ogóle teraz

a własnej kontroli nie mieliście? próbki oraz uzgodnienia kont wszystkiego nie wykryją

Audyt

Jakiego wynagrodzenia można się spodziewać na asystencie I i II w dziale audytu?

Magda Aktuariat

Hej Mógłby ktoś napisać, na jakim poziomie są zarobki w aktuariacie dla stanowiska konsultant II (czy tam analityk II) i senior I ? Dużo nadgodzin jak w audycie, czy sporadycznie się zdarzają przy domknięciach kwartałów?

Magda Aktuariat
@Magda Aktuariat

Nikt nie wie nic o aktuariacie? Samo narzekanie na audyt czy podatki się przewija :/

Aml warszawa

Jestem zainteresowania stanowiskiem financial crime senior consultant w Warszawie. Czy orientuje się ktoś może jakie widełki są na tym stanowisku o czy obowiązki wykraczają poza typowe zajęcia analityka AML?

Ciekawa

Wie ktoś jak wyglada rozmowa rekrutacyjna i praca jako księgowa? Czy atmosfera jest formalna czy może na luzie? Jak wyglądają testy? Zastanawiam się nad zmianą pracy z firmy nie korpo gdzie ludzi i atmosfera jest bardzo dobra ale wiadomo zarobki tez inne.

Były pracownik MP

Trzeba być b asertywnym, żeby nie dać wejść sobie na głowę. Praca pod presją czasu, wymagająca wielozadaniowości. Częste naciski ze strony przełożonych, aby zostawać po godzinach, czy w weekend (kiedy miałam studia). Jeśli się przetrwa to będzie niezła szkoła, czasem bardzo ciężka i stresująca. Z plusów - było b dużo benefitów i atrakcyjne zarobki. Jednak z powodu nadgodzin nie miałam kiedy wydawać kasy:) Mimo wszystko oceniam to jako ciekawe doświadczenie. Ostatecznie zdobyłam umiejętności, które do tej pory wykorzystuję na rynku pracy.

M
@Były pracownik MP

Atrakcyjne zarobki? Mógłbyś rozwinąć? Interesuje mnie praca na stanowisku junior analyst, ale mam już wcześniejsze doświadczenie z korpo

Anonim342

Jedna z najgorszych rekrutacji w moim życiu. Być może Pani Aleksandra z HR miała bardzo zły humor, ale podczas spotkania siedziała sztywno, bez żadnego cienia uśmiechu oraz niechętnie odpowiadała na pytania. Konwersacja wyglądała jak egzamin, a nie partnerska rozmowa. Na spotkaniu też był obecny potencjalny przyszły menadżer, który nie odzywał się przez całe spotkanie. Było widać, że w trakcie spotkania robi jakieś inne rzeczy na laptopie i nie jest zainteresowany tym co mówię. Warto zainwestować w szkolenie dla działu HR lub zatrudnić do tego agencję, ponieważ po takiej rekrutacji wrażenie o firmie jest fatalne.

Tony

Na jakie zarobki można liczyć na stanowisku młodszego prawnika?

Zostaw merytoryczną opinię o Deloitte Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w Deloitte Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Deloitte Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 152.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Deloitte Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 4 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Deloitte Polska?

Kandydaci do pracy w Deloitte Polska napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Deloitte Polska

Deloitte Polska