Opinie o Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elementów elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. w Kraków

fff

pan [usunięte przez moderatora] pomyślał sobie dam biedakom 20gr podwyżki niech sobie bułkę kupią której i tak nie ma kiedy zjeść a on siedzi w wygodnym fotelu i się śmieje jak [usunięte przez moderatora] pracują

TFK666

Tak podnieśli płace pracownikom o cale 20gr nie wiem co teraz bede robił z taka kasa. trzeba gdzieś to zainwestować. ŻAL TELEFONIKA ŻAL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

tytus

Czy słyszał ktoś coś na temat podwyżek płac w tej firmie? Podobno ludzie zwalniają się na potęgę,co mnie nie dziwi przy tych zarobkach

anty margaryna

podobno na kablowym w piatek braklo margaryny -oklaski panie [usunięte przez moderatora] w i [usunięte przez moderatora] tej firmy jeszcze raz bravo

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
ptak

kablowy i zmiana c kawał [usunięte przez moderatora] i wszyscy [usunięte przez moderatora] a ich majster to dopiero nierób

hmm

a stylistycznie można prosić, bo za [usunięte przez moderatora] nie rozumiem o co Ci chodzi? Może dlatego, że pracuje w TFK5

pom

[usunięte przez moderatora] z z roli POM dyrektor i jak go ta [usunięte przez moderatora] chciala ,kobieto za kogo ty wyszlas a taka fajna bylas ,burak z arbuzami pod pachami i jest dyr.zakladu to juz pogrzebowego teraz chwila na co [usunięte przez moderatora] NA MARGARYNE I [usunięte przez moderatora] GO mam a potem keska kabla za [usunięte przez moderatora] buraka i innych dupkuw [usunięte przez moderatora] i najwekszego dedila [usunięte przez moderatora] buraka i gryma hama i [usunięte przez moderatora] grubego co go zadna kobieta niechce

prawie dyrektor

to wszystko przez czerwienia matola i chudego czepiela drugiego matola a trzecim matolem jest [usunięte przez moderatora] i wszyscy to kupe [usunięte przez moderatora]

nowy

[usunięte przez moderatora] z taka robota,normy z kosmosu, [usunięte przez moderatora], wyplata na cukierki

jo

pocioty same w tej firmie !!! same [usunięte przez moderatora]!!!! potrzeba drugiego breivika żeby [usunięte przez moderatora] tą klikę!!!! Myślenice prowadzą zapisy!!

nos

ciekawe u kogo pod stołem siedział i jakie ma wykształcenie

Wojter

A dajcież temu [usunięte przez moderatora] spokój, znam chłopa i nie taki kretyn jak go opisują. Ideał to nie jest, no może niepotrzebnie rył na górę, to teraz za to płaci,trzeba było siedzieć na (usunięte przez administratora) przy maszynie- he he

radol

zakład bez kierowników będzie funkcjonował ale bez pracowników ni [usunięte przez moderatora]

kordut

a taki [usunięte przez moderatora] nie pisaty i nie czytaty i nie zna sie na kompie i nie mowiac o [usunięte przez moderatora] z tdl i lejacy do umywalki i zostaje zastepca kierownika panie Korbut pan ma mozg a gdzie dyrekcja i szef zakladu trupek ,wola zmieniac zaklad kabla na produkcje bubli i margaryny ...i [usunięte przez moderatora] nikt tego nie widzi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Prawdomówny

Nie przyjęli cię nie dlatego że nie miałeś kwalifikacji,tylko dlatego że nie byłeś niczyim t.zw.pociotkiem a tylko tacy dostają co bardziej płatne stanowiska w tej firmie

cycek

Gacek - 2013-02-02 16:03:29 To wy nie wiecie że już maszynę na TXL przywieźli do margaryny i będzie produkcja RamaTF bez cholesterolu...i prowadzący /ale do złego!!!!/ (usunięte przez moderatora) a pomocnik (usunięte przez moderatora)-ciekawe czy norma w kg czy km i jak predkosc maszyny he he

Gacek

margaryna

a pracowałeś kiedyś w MARGARYNIE ,bo teraz takich przyjmują ,bo teraz zmiana kabla na MARGARYNE !!!!!!!!!!!

Trader

Witam, chciałbym się dołączyć do dyskusji odnośnie spółki Tele-fonika. Otóż wysłałem do nich CV na stanowisko Specjalista ds. Zarządzania Ryzykiem. Moje kwalifikacje oraz doświadczenie w pełni spełniały wymagania zamieszczonej oferty. W niedługim czasie skontaktowała się ze mną Pani z HR wypytując o różne sprawy, pytając także o kwotę oczekiwanego wynagrodzenia. Po tym umówiłem się z nią na telefon (z jej strony na koniec dnia), po czym go nie otrzymałem, aż zadzwoniłem sam po 4 dniach oczekiwania. Co się dowiedziałem, nie spełniam oczekiwań. Hmm, ciekawa to sprawa, skoro tak naprawdę pasowałem na stanowisko idelanie... Poprostu kwestia jest tego rodzaju, że spółka nie szuka pracowników, lecz niewolników, bo przekonany jestem, że kwota którą powiedziałem jest znacząco wyższa niż ta, którą chcą zaoferować (pomimo tego, że i tak podałem stawkę znacznie niższą w stosunku do tej samej pracy wykonywanej w innych dużych polskich miastach). To pokazuje po raz kolejny, że w Polsce ludzi traktuje się jak śmieci i nawet nie raczy się oddzwonić, czego nakazuje kultura. STANOWCZO ODRADZAM PRZYSZŁYM KANDYDATOM POSZUKUJĄCYM PRACY APLIKOWAĆ DO TEJ SPÓŁKI - JEST TO STRATA CZASU. No chyba że chcecie pracować za 2 tys brutto....

@@

Ale te zmiany i oceny które dostajemy od majstrów to(usunięte przez moderatora) zasługa.Swoją drogą te szkolenia z jego osobą są uwłaczające. Gość jest po to żeby to obrócić wproch.Dostaną tylko te maszyny które mają zostać,a reszta pod palnik.

Zostaw merytoryczną opinię o Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 359.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 295, z czego 94 to opinie pozytywne, 101 to opinie negatywne, a 100 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.?

Kandydaci do pracy w Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tele-Fonika Kable Sp. z o.o. S.K.A.