Opinie o Fobos Invest Sp. z o.o. w Sztum

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Fobos Invest Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Fobos Invest Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi konfekcjonowania i pakowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fobos Invest Sp. z o.o. w Sztum

Prawda to śmierdzi od niej aż przykro taka brygadzistka wszyscy wiedzą która

miśka

jaka jest umowa jak się osoba zatrudnia?

do oliśki

oliśka nikt tu nie narzeka! każdy pisze szczerą prawdę!jak ci tam dobrze to pracuj! nikt ci nie broni! ale nie porównuj ludzi do kiepskiego! i nie musi ci być żal ludzi co się tu wypowiadają,po prostu pracuj aż padniesz! hahahaha

jolka
@do oliśki

pracowałam tam w biurze i powiem tylko tyle,że jest ciężko, ludzie- współpracownicy- rewelacyjni, pogodni, uśmiechnięci i uprzejmi. Kierownictwo... to już inna bajka, wymagania wygórowane co do podwładnych, ale ze swojej strony- najlepiej nic nie dawać. Tam się z roku na rok robi coraz gorzej, istny cyrk... Absurdy, niedorzeczności, wymyślanie, wyścig szczurów. Można się sporo nauczyć, bo firma ma potencjał, ale kierownictwo nie sprzyja rozwojowi (czyt. awansowi) pracowników. Tam co chwilę ktoś się zwalnia: z biura, z produkcji - nie dziwię się tym ludziom- za pracę, którą wykonują, powinni dostać chociaż przyzwoite pieniądze, bo bez nich by tej firmy nie było. Ale tu należy winić ich przełożonych- powinni wstawić się u szefa za swoimi podwładnymi- nie wierzę,że by się nie przychylił do prośby o podwyżkę...

@jolka

szczerze? podwyżka dla pracownika to ostatnia rzecz, do której przychyliłby się prezes :) a przełożeni się nigdy nie będą u niego wstawiać, bo się boją o swoje stołki. zasada jest prosta, ktoś jest niewygodny to się go zwalnia a jego obowiązki nierównomiernie rozdziela na pozostałych pracowników, zamiast chociażby znaleźć kogoś na miejsce zwalnianej osoby. Wg. prezesa pracownikom można dowalać obowiązków bez końca...ale żeby chociaż szła za tym podwyżka... szkoda gadać- nic dziwnego że ta firma chyli się ku upadkowi- skoro największym obszarem w firmie(usunięte przez administratora) Pozdrowienia dla profesjolanej firmy ;)

oliśka

wy to chyba byście się z kiepskim nadawali zarobić ale sie nie narobić ludzie wszędzie trzeba pracować !!!!!!wszędzie a wy tylko narzekać potraficie zal mi was pozdrawiam

Też były pracownik

Były pracowniku,opisałeś szczerą prawdę!plotki i 40 stopni na produkcji to wszystko niestety prawda! o brygadzistkach nie wspomnę,które same potrafią stworzyć niezły dym z byle czego! oby coś się działo! oby była afera! oby o czymś klepać jęzorem! im dłużej tam się pracuje,tym bardziej ma się zryty mózg! do pracy idzie się pod stresem,w pracy stres,a po pracy w domu jest się wrakiem człowieka!

byly pracownik

Od czego by tu zacząć hhhmmm... złożyłem cv bo szukałem lepszej pracy i płacy i sobie strasznie pogorszyłem na szczęście ten koszmar trwał bardzo krótko, miało być płacone za godzinę + bardzo dobra premia lecz po podpisaniu umowy czr prysł. Nadgodzin bardo dużo za 1/2 stawki godzinowej ( nawet w nocy i weekendy) praca w dośc trudnych warunkach np. streczowanie słoików kawy ok +40 stopni na produkcj a ty nawet do szafki napić się czegoś nie pójdziesz ... itp. dużo by wymieniać każdy na ręce ci patrzy i plotki sieje brygadzistka zniknie gdzieś na dwie trzy godzinki w nocy ( Każdy lubi pospać lecz nie każdy może) a na wyjściu z pracy pan z ochrony sprawdzi twoje kieszenie lepiej niż policjant. Naprawdę nie polecam najgorsze miejsce pracy jakie miałem nie polecam

?

Z urlopem jest ciężko. Dużo pracy mało ludzi. Dodam, że inni mają rację. Nie polecam.

ala

a co tu do tego ma biuro czy po szkole czy nie po szkole? a wiesz ile w biurze Panie/Panowie zarabiają? Panie z biura pensji nie wyplacaja, od tego sa ludzie ktorzy ustalaja ile kto dostanie, i ci z biura maja gowno do gadania, a to ze jest tam takie gowno w tym fobosie to jest odpowiedzialne tylko szefostwo a nie ludzie z biura, wiec za nim piszecie takie glupoty to sie zastanowcie. I do poki szefostwo nie zmieni podejscia do pracownika z produkcji z biura z magazyny poprostu do kazdego pracownika,( bo kazdy z pracownikow fobosu tworzy i ciagnie ten zaklad ) to nigdy sie tam nie zmieni i opinia zostanie taka jaka jest!!!!!!!

?

Z pracownikami z hali można się nawet zaprzyjaznić,są spoko! ale brygadzistki i biuro! to już temat rzeka! niby po szkołach i tak też wysoko noszą głowy! (usunięte przez administratora)

ala

Ja mogę odpowiedzieć. Praca nie jest ciężka i nawet nie przeraż że na 3 zmiany, ale jak sie nie ma dla pracownika szacunku, i pracujesz cały miesiąc plus soboty za 1100 i w tym jest rzekomo premia no to ja się wcale nie dziwie że takie są opinie. Wystarczyło by docenić pracownika i dać mu godne pieniądze to zapewne większość pracowników przychodziłaby do pracy z chęcią, nic dziwnego że ludzie się zwlniają i przechodzą do konkurencji w której lepiej płacą!! MOŻNA. A NO MOŻNA

Szczerze jeśli ktoś chce iść do pracy gdzie będzie w ciągłym stresie to polecam. Brygadzistki jedna wredniejsza od drugiej- Są wyjątki. Nie pchajcie się do tej firmy. Pracujecie cały miesiąc za najniższą krajową 1100- 1200zł. I harujecie jak woły.

Mistrzu-jeśli było tak dobrze to dlaczego nie pracujesz w tej "super fajnej"firmie?

Mistrzu :)

Jestem zmuszony nie zgodzic sie ze wszystkimi negatywnymi komentarzami na temat tej firmy. Wszystkie te komentarze pokazuja tylko jak bardzo te osoby zazdroszcza tym ludzia sukcesu w pracy. Moze i czasem jest ciezko ale to wszystko jest na zasadzie lancucha, cos za cos. Szczerze moge przyznac, ze po tych latach gdy mnie juz tam nie ma ciesze sie, ze moglem pracowac z tymi ludzmi. Bardzo duzo zyskalem dzieki pracy w tak zgranym zespole. Bylo fajnie i jest co wspominac. DZIEKUJE I ZYCZE WSZYSTKIEGO DOBREGO.

Maciej1202

Ludzie bo to jest Wasza wina gdzie są związki gdzie jest Kadrowa , która powinna o Was dbać a zamiast tego wpada sobie na kilka godzin do biura by wypic 2-3 kawki i zjeść ciastko ??? sami dajecie przyzwolenie na to by tak było.Pomyślcie co by się stało gdybyscie jednego dnia stanęli sobie przed bramka zapalili fajeczke (niepalący popijaliby soczek) UPS pierwsze co Wam przyjdzie do głowy - zwolnią nas- serio i co dalej produkcja stanie - trzy zmiany odmawiają przystąpienia do pracy i Wy sądzicie że Was zwolnią - najpierw będą Was straszyli potem będą Was prosili następnie wpadnie sam BOSS sprawdzić o co chodzi i polecą głowy kadrowej i dla przykładu kilku osób z biura. [usunięte przez moderatora] zastanawialiście sie co oznacza dobowy,dwu dobowy przestój dla fobosu ????? - straty potężne niedoodrobienia straty nie da sie tak nagle wymienić 100% załogi. i to by chyba było na tyle dodam może tylko że nigdy nie pracowałem nie pracuje i nie zamierzam pracować tej firmie.

x

Serdecznie z całych sił odradzam. Firma na pewno z potencjałem, ale niestety niewiele się tam wie o efektywnym zarządzaniu, czy też o zarządzaniu w ogóle. Ludzie wytrzymują średnio po 6 miesięcy.

FAJNY
@x

to prawda ale co zrobić w sztumie jest potrzebna konkuręcja to fibos zacznie trześć portkami a znając zycie połowa ludzi by odeszła za takie grosze ktore płaci fobos to chyba skazani zarabiają wiecej i sa lepiej traktowani albo ktosw mydli szefowi oczy albo szef ma pracowników za nic dla niego liczy sie pełen portwel a białe murzyny niech robią dla niego

jolka
@FAJNY

czas pracy, płaca, poniżające traktowanie, głównie przez kierownictwo...

MURZYN
@FAJNY

to szczera prawda ale przyjda czasy ze to biuro bedzie pracowało na swoje wypaty bo zabrakmie im rak do pracy biale murzyny sie wyczerpia same oszustwo pakuja tylko w swoje kieszenie zapmnieli ze to murzyni napedzaja te kolo fortuny oby tak dalej to sam szew z biurem zaczna pracowac na produkcji bo zabraknie bialych murzynow 100 procent nie polecam tej firmy spadla na psy ale jaki szef taka firma kieszenie ma pelne jego dzici nie musza zebraC NA CHLEB BO ON JUZ GO MA ALE DZIEKI KOMU BIALE MURZYNY zarobili na to powodzenia kto tam jeszcze zostal

Ktos

Wszędzie byle nie tam!

szukam pracy

Przymują do fobosu na pracownika produkcji?

Kruk

Masz prawo polecać,w końcu mamy w Polsce wolność słowa. Ja wręcz odwrotnie! Koledzy i koleżanki w pracy,jestem na tak! Są mili,uprzejmi i weseli,ale co do wyższego szczebla,to jestem na nie! Chodzi mi o większość brygadzistek i biuro! Potrafią stworzyć taką atmosferę w pracy że dostaje się torsów na dzień cały! Ogólnie nie polecam tej firmy,ale każdy musi się przekonać na własnej skórze! Praca jak dla mnie,nie jest ciężka,ale????????????????

lola

jestem zadowolona ze wspolpracy z firma fobos, sa dobrym pracodawca i dobrym platnikiem. zeby wszystkie firmy w polsce oferowaly tak dobre warunki socjalne i bytowe to dzialoby sie lepiej. tylko malkontenci lub zlosliwi, ktorzy nic nie potrafia oraz nie posiadaja kwalifikacji moga tak obsmarowac porzadna firme. ja ze swojej strony polecam.

nieważny

Szczerze mogę napisać, że atmosfera w niektórych działach poprawia się w stosunku do poniższym wypowiedzi. Fakt grafiki na produkcji z dnia na dzień :/ minus , praca lekka i nikt się do ciebie nie czepia chyba że jesteś na odpowiedzialniejszym stanowisku to wtedy kierowniczka nie żałuje ci kilku miłych słów (paradoks) w firmie mili współpracownicy ale jeżeli chodzi o szczebla dyrektorów- kierowników to jest to o czym można napisać dobry dział ale szkoda tracić czas ponieważ nie mają klasy żeby zniżać się do ich poziomu :) [usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o Fobos Invest Sp. z o.o. - Sztum

• Jak się pracuje w Fobos Invest Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fobos Invest Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fobos Invest Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Fobos Invest Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fobos Invest Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 529 ocen.
  • żeromskiego 6
    82-400 Sztum