Hoist Polska sp. z o.o.

Opinie o Hoist Polska sp. z o.o.

Paulina

Dlaczego przestrzegasz przed pracą tutaj? Możesz podać jakieś konkrety? Szczególnie interesuje mnie kwestia podejścia do pracownika i atmosfery - powiesz jak to tu wygląda?

leni
@Paulina

nie wiem jaką przygodę z firmą miał anonim, ale ja pracowałem tutaj w call center prawie rok i bez żadnyh problemów mi poszło. miły team i wyrozumiałe szefostwo

Łucja
@leni

czyli nie z powodu firmy odszedłeś? tak w sumie to każdy dzień wyglądał tak samo? idzie wpaść w monotonię?

leni
@Łucja

cóż, jak w każdym korpo, dni robocze nie mają zbyt dużej różnorodności, ale mi w sumie to odpowiadało. A odeszłem, bo dostałem propozycję w innym mieście, do którego i tak planowaliśmy przeprowadzkę.

Alexz
@leni

Wiadomka, taka specyfika. Dla mnie najważniejsze, że szefostwo wporzo i atmofera okej. Jest z kim na przerwie pogadać.

Karrol
@leni

szkoda, że ludzie tak często rzucają oskarżeniami a potem się okazuje, że to nieprawda. sam rozważam hoista bo wiele spoko rzeczy słyszałem, ale każdy musi sam zrobić rozeznanie, wiadomo

iggyp

Bardzo profesjonalna rozmowa rekrutacyjna. Rzeczowo i konkretnie, ale w miłej atmosferze. Czuję, że jeśli się uda będę bardzo zadowolony z pracy tutaj:)

kminek
@iggyp

Dobrze to czytać. Też takie opinie słyszałem. A coś mówili kiedy dostaniesz info czy cię biorą? Też planuję się do nich przenieść ale na razie trochę mam stresa, bo nie jestem długo w tej branży.

iggyp
@kminek

Tak zapewnili, że zadzwonią w ciągu tam chyba tygodnia? Coś takiego. Jeszcze mają czas, ale mam dobre przeczucia ;) Oby hah. W każdym razie - nie stresuj się, bo wszystko co nowe zawsze będzie dla nas straszne, wiadomo. Jak masz mieć lepsze warunki no to wybór prosty i wart pokonania strachu ;-)

kminek
@iggyp

dzięki! chyba się zgłoszę, bo słyszę dobre opinie, zresztą jeden znajomy mi to potwierdził osobiście. mam nadzieję,że na początek będzie wsparcie i szybko się wdrożę

Danuta R.

Dla mnie praca w Hoist to była pierwsza w tej branży. Odeszłam do innej firmy z powodów osobistych. Praca jest ok, nie ma jakiejś chorej rywalizacji, raczej bym powiedziała że współpraca. Poza tym przełożeni zachowują się jak ludzie.

natalia34
@Danuta R.

Czyli firma na poziomie? Nie wiem czy sobie zawracać głowę ale branża mnie interesuje i piszesz, że warto. Napiszesz coś więcej?

Damian

Kurcze,składam już drugi raz aplikację do tej firmy na stanowisko mobilnego Specjalisty ds windykacji. Mam bardzo bogate cv które w punkt odpowiada kwalifikacjom zawartym w ofercie a nawet je przewyższa a mimo wszystko od wczoraj tj.30.05.23 pojawiła się kolejna oferta przedłużająca a mimo to cisza...może ktoś mnie usłyszy ,bo nie chcę już windykacji zza biurka...chcę wrócić w teren ,bowiem tylko tam się czuje dobrze:)

Wiktoria
@Damian

Masz jakiś konkretny powód, czemu zależy ci tak na pracy właśnie w tej firmie?:D Wyróżniają się jakoś na rynku?:) Próbowałeś może zadzwonić do nich osobiście, i dowiedzieć się, o co chodzi? Faktycznie, skoro spełniasz wymagania, to bardzo dziwne.

bezo
@Damian

ja też polecam się po prostu do nich odezwać, nawet jeśli cię nie zatrudnią to masz szansę się dowiedzieć czemu cię odrzucili ;) u mnie rekru była ok, spoko kontakt i odpowiedzi na wszystkie pytania

takkk
@bezo

Ja tak zawsze robię i najczęściej otrzymuję feedback. Wiadomo co firma to inaczej, ale sam niedługo się szykuję na aplikowanie do Hoista, więc sobie czytam info

Analityk Finansowy

Żenujące, robią sobie jaja z ludzi. Pozdrówcie Kingę N.

Barak słów.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
bolo

Czy jest otwarta rekrutacja?

Jaromir
@bolo

też się chętnie dowiem, bo moja branża i szukam czegoś świeżego. czy da się pracować w pełni zdalnie? jaki model preferuje firma?

M.P

Jak atmosfera i porządki w DBO?

Jak wygląda model pracy na stanowisku specjalisty ds. windykacji? Czy jest możliwość pracy w pełni zdalnej? Jak kształtują się zarobki i premie?

Tatiana

W sumie to moja aplikacja na Doradcę ds. Windykacji już "poszła", ale jednak zapytam, nie mogąc się doczekać udziału w naborze. Może znacie stawki przeznaczone na to stanowisko? :) Czy ktoś z Was wziął udział w tych międzynarodowych konkursach wewnątrzfirmowych i z jakim skutkiem?

amelinka

Cześć, jestem świeżo po rozmowie kwaliwikazyjnej. Jak szybko otrzymałyście odpowiedź zwrotną? Pozytywną lub odmowną

Kosek

Zależy co jakiego dzialu

Eryk

I jak tam, udało się?

Iza
@amelinka

Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny oraz jak wyglądała sama rozmowa? O jakie stanowisko się starałaś? Pytam bo właśnie myślę aplikować do nich i chciałabym coś wiedzieć na temat rekrutacji.

Wiktoria
@Kosek

Hej :) Wiesz może coś na temat pracy w dziale windykacji? Polecasz składać tam cv czy odpuścić? Jak warunki? :) Poza tym macie jakieś benefity, możliwość podwyżek czy premii?

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w dziale windykacji tj. obsługa postępowań upadłościowych oraz restrukturyzacyjnych? Oczywiście, mając 4 letnie doświadczenie w tym zakresie.

Pytanko

Co tam słychać w Back Office?

Witam!:) Gdzie znajdę aktualne oferty pracy? Mam 2 lata doświadczenia w firmie konkurencyjnej, ale zamierzam się przenieść tutaj. Z góry dziękuję za odpowiedzi!

@Marcin

Dzień dobry, Bardzo nam miło, że chce Pan dołączyć do naszego zespołu. Wszystkie aktualne oferty pracy można znaleźć na https://www.pracuj.pl/praca/hoist%20finance;kw. Powodzenia w procesie rekrutacji! Pozdrawiamy, Hoist Finance Polska Sp. z o.o.

Komarowski
@Marcin

Ciekaw jestem z jakiej dokładnie konkurencji uciekasz ;-) Ale w każdym bądź razie życzę powodzenia

marks

Może coś bardziej konkretnego? Bo tak przecież można powiedzieć o dosłownie każdej firmie

nick

Napisz coś więcej. Dzięki.

Ernest

Czyżby z jakimś klientem źle poszło?;) Wszystkim czasami się zdarza

Praca teren

Jakie warunki pracy i zarobków w terenie?? Słyszałem o słabych kierownikach i dlatego piszę.

Mis
@Praca teren

To prawda- zarobki żebracze a kadra - ratunku

marco
@Praca teren

pracuję w terenie stosunkowo od niedawna i jak na razie jest ok, nie zauważyłem ciśnienia ze strony kierowników - zwykłe korpo ze zwykłymi zasadami i warunkami, pracownicy są do siebie ok.

Marty

Jetem z firmą od ponad pół roku i szczerze mogę polecićpracę tutaj. Solidny pracodawca. Zawsze idzie się dogadać. Nie mogę narzekać.

Zoro
@Marty

Cześć, może się orientujesz, czy jest możliwość pracy w tej firmie na część etatu?

Marty
@Zoro

Raczej tylko na cały etat, ale może ktoś zdecydowanie wiedzący się wypowie :)

Zainteresowany.

Witam. Czy ostatnia ustawa o windykacji wywarła wpływ na pracę w tej firmie?

?
@Zainteresowany.

O jakiej ustawie piszesz? Może o tym projekcie na kolanie napisanym, który nigdy nie wejdzie w życie?

antywindykator
@?

w życie wejdzie, kwestia w jakiej wersji i kiedy

Diablo

Nie jestem szczęśliwa że jestem Państwa klientem a wystawiam pozytywną opinię państwu pracownikom. Pozdrawiam

Reo
@Diablo

Napiszesz coś więcej? Bo ja wasnie jestem po pozbyciu się zadłużeń (wreszcie) i nam z hoistem dobrze poszło. Od siebie również dodam podziękowania za miły i nienachalny kontakt ze strony pracowników. bo wiem, że bywa z tym różnie

kowalski

więc reszta musi się dogadać

Iwona

Praca bez sensu. Jakieś sprawy po Getback sprzed 8 lat, albo jeszcze lepsze z 2006 roku. Na tym CC oszaleć idzie jak ci ludzie w słuchawce cię wyzywają. Kto za to jest odpowiedzialny?

@Iwona

Przecież właśnie na tym polega praca. I tak to wygląda w każdej firmie windykującej.

Gigs

Praca w terenie regionu poludnie- dajcie znać jak atmosfera, jaki przelozony, targety realne do realizacji? Jestem zainteresowany pracą w terenie na południu.

Zenek
@Gigs

Jak jestes dobry to ogarniesz targety, ale tez duzo zalezy od tego jakie sprawy wyda Ci koordynator, bo jak Ci dadzą slabe i na dodatek małe saldo i stare sprawy to lipa

siano
@Gigs

BRRRR- kierownik tragedia- z daleka od tej firemki, targety nie do zrealizowania na portfelu Getbaka.

@Gigs

Jak się trafią dobre przypisy, dasz radę. Loteria. Samochody. Yarisy w automacie.

Ola.Ola
@Gigs

Jak w każdej innej pracy - jeśli się postarasz, wszystko się ułoży

Łucja

za bardzo w temacie jeszcze nie jestem, więc może napiszesz o jakie misie i ich pomysły chodzi? jaki to ma szerszy kontekst?

Zostaw merytoryczną opinię o Hoist Polska sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Hoist Polska sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hoist Polska sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 355.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hoist Polska sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 251, z czego 26 to opinie pozytywne, 146 to opinie negatywne, a 79 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hoist Polska sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Hoist Polska sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hoist Polska sp. z o.o.