Opinie o Id Logistic w Będzin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Id Logistic. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Id Logistic o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Id Logistic w Będzin

on

Ludzie nie macie własnego życia....a administrator forum zamiast z głową puszczać posty puszcza wszystko...to jest forum o firmie czy o ludziach ?? Rzygać mi się chce jak was czytam...spojrzcie na siebie, jeden warty drugiego...życia nie znacie....ale jeszcze zdążycie...

frank

dobre pytanie :D

jogi

jogi kiedy się umyjes?

franko

a po co się interesować czymś co nie ma nic wspólnego z tobą ktoś wpadł jego problem i tyle, co ma ci dać taka informacja kolejny pretekst do bezsensownego gadania (slyszales ze ten czy tamten wpadl na alkomacie?) do roboty przychodzi sie zrobic swoje i dowidzenia tyle,uwazam ze najlepiej gadać o czymś co nie ma nic wspolnego z ta robota bede zdrowszy

Magazynier

czekasz i czekasz przychodzi lider/kieronik zmiany wypytuje Cie o doświadczenie (a i tak z góry wie że cie zatrudni bo ma mało osób) mówi Ci o stawce 1800/mc ze moliwość nadgodzin jest (a ostatnimi czasy nawet i trzeba bo jak nie to pracodawca zgodnie z kp ma możliwość upomnienia/zwolnienia w przypadku gdy jest taka potrzeba ze musisz zostać /przyjsc wcześniej no i że jako jedyna firma (jeszcze na dzień dzisiejszy ma rozliczenie 3 iesieczne a nie jak w nowej ustawie 12 mc chyba jedyny plusik) zapyta sie o uprawnienia na wózki widłowe buhahaha wózki jak to sa i tak elektryczne paleciaki (wozki podnosnikowe) ale niestety zgodnie z bhp musisz mieć uprawnienia wewnetrzne/ udt spoko jak tam idziesz i chcesz pracować (masz możliwość robienia nadgodzin w/g możliwości rodziny) to możesz od razu przyjść jak ci zależy na wolnych weekendach i jednym grafiku (bo 1 raz w mc mogą ci zmienić i Cie zmusić byś przyszedł) to zastanów się nad tym

wózki, doświadczenie i czy chcesz pracować

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
do franko

o co ci chodzi chłopie ludzie sa ciekawi kto wpadł a o czym mamy niby pisać według ciebie

franko

ooooo następni aferanci kto wpadł na alkomacie echhh czy wy nie macie ciekawszych zajęć :D

alkomat

kto wpadł na alkomacie z crossa ?

pracownik probetu
@alkomat

wpadł crossowiec czyli ten kto uczestniczy w rajdach crossowych

Praktykanci

Bardzo dziękujemy wam za prawilną praktykę dzieki ktorej nauczylismy sie prawilnie i (usunięte przez administratora) foliowania na poziomie lvl hard, napewno nam sie to przyda do zycia, jak bedziemy mieli dzieci i bd zmieniac im pieluchy to zafoliuje

alkomat

A Któż to ostatnio na Crossie wydmuchał małe co nieco ??? :)

adi

czy Damian k robi jeszcze na crossie budyn jeden

popieram

popieram cie kolego ci z biura to uwazaja ze sa swiete krowy zakładac reawiczki i do roboty zobaczycie jak to jest fajnie bo potraficie się tylko wywyzszac ze będziecie walczyc o swoje z dyrektorem a prawda jest taka ze nie jedna osoba wzieta z produkcji sprawdziła by się lepiej na waszym miejscu sory taki mamy klimat w tej firmie lewusy

Joł

Co boli że trzeba z biura wyjść i trochę ciężko popracować, uniżyć się do stanu robola. Dobrze wam tak bo trochę was za dużo. Jedni zaper... a drudzy nie wiedzą co ze sobą zrobić z nudów. Od tego siedzenia macie na tyłkach odciski!!!

stock

przeciez kazdy o tym mowi dziwne ze nie slyszales

sweter

co dyro kazał żeby ludzie z biura wspomogli produkcje o co chodzi

biuro

dyro, co Ty myślisz że będziemy produkować za taką kase? mylisz się, nie jesteśmy od tego, nie mamy w umowie magazyniera więc wybij sobie to z głowy chociaż i tak tam nie ma za wiele. tej sprawy tak nie zostawimy, wiedz o tym.

franek kimono

gryzc nie cwaniakuj na forum tylko rób te kartony :D żebyś miał za co pić :D

gryzc

szkoda kasy na składki dla związków lepiej te pieniądze zainwestować w siebie czyli przepic najlepsza inwwestycja a jeszcze lepiej to zwolnic się z tej pojebanej roboty

ex

brawo Danka za odwage i wyczucie chwili moze kiedys mlodziez dowie sie kiedys co to sa zwiazki i co moga gdy maja ludzi pod soba. Ale coz kazdy widzi ze Pani przewodniczaca ma cos dla siebie (kasa przywileje etc etc) widzi zle - zal mi was ze nie doceniacie zwiazkow, kazdy placze ze placi (majatek? zapewne 12-20zl? biedi bankruci) ale kazdy w kazdym zakladzie prywatnym czy panstwowym nalezacy do zwiazkow (niekoniecznie "S") powie wam ze cena jest warta jakosci Ale przeciez az tyle piwa czy wodki stracicie miesiecznie/rocznie a wasze rodziny beda musialy jesc chleb z cukrem - narzekanie w naszym kraju jest wszechobecne a to koledzy w pracy a to pracodawcy a bo to pensja za niska a premie nie kazdy dostaje plakac kazdy moze troche lub troche gorzej (placze placac 50zl co miesiac ale ciesze sie ze co rok mam chociaz tez 5% wiecej) dlatego kazdemu ze znajomych mowie "nie" pracy w IDL bo raz to wyzysk a dwa to ludzie ktoryz patrza tylko i wylacznie na siebie albo patrzac na innych z zzawiscia ale coz to my - Polacy

przyjecia

Pani założycielka chce chronić swój tyłek, namawia żeby się wszyscy zapisywali bo jak będzie określona liczba członków to dostanie swoje biuro i już będzie miała z głowy sprawy związane z przyjęciami :)

DZOLO CROS

HAHAHA GAMONIE DO 67 ROKU ZYCIA BEDZIE DYMAĆ ZA 1300 ZŁ MUKA GAMONIE!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Id Logistic - Będzin

• Jak się pracuje w Id Logistic?

Zobacz opinie na temat firmy Id Logistic tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Id Logistic?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 1 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Id Logistic?

Kandydaci do pracy w Id Logistic napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Id Logistic