Opinie o ENERPOL SP ZO.O w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie ENERPOL SP ZO.O. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ENERPOL SP ZO.O o rekrutacji.

Branże: Pojazdy specjalistyczne - produkcja statków i łodzi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ENERPOL SP ZO.O w Gdynia

Roman

Tak zgadzam się z błyszczącym ja tez jestem tego zdania

błyszczący

co wy chcecie od tej firmy to super pracodawca ,dobre pieniądze ,dobre warunki pracy ,fajne kierownictwo szczególnie Tadzio ,Janusz nawet Duli jest ok ,mój plan na przyszlośc to praca w tej firmie do emerytury

matowy
@błyszczący

Roman jest bardzo w porządku, najlepszy spawacz na północ od estakady. Super góściu. Zawsze doradzi i podpowie

admin

[usunięte przez admina słowo niecenzuralne (usunięte przez administratora) powiedzą, że się dogadamy co do stawki a później wychodzi ledwo ponad 10 na godzinę

majk
@admin

Dziwnym zbiegiem okolicznosci calej reszcie placa normalnie . Cos mi sie wydaje ze to jedna osoba wypisuje te komentarze . Cienki byl to go zwolnili lub robi pod kogos butem .

wariat

jak to pomowienia to czemu statysty nie pociagna do odpowiedzialnosci?odpowiedz jest banalnie prosta jak ktos jest kumaty to wie o co chodzi.

akuku
@wariat

Matko boska.... Jaki ty Glupi jesteś.

akuku

Moj nick jest wymyslony z mety, twoje wypowiedzi pod trzema roznymi sa przemyslane. myslales ze ludzie podlapia te twoje ataki na firme i dolacza ? Malo kogo zwalniaja bo jest za cienki lub za glupi nawet do szlifowania I Kto jest kretynem ? Daj sobie spokoj bo sie blaźnisz

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ENERPOL SP ZO.O? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Statysta i obserwator

Spółka która po upadku stoczni jeszcze bardziej ją okradła niż można sobie wyobrazić Ukradli z tam tąd maszyny szafy sprzęt praktycznie wszystko co tej grubej świni wpadło w ręce wywiozła ze stoczni teraz działają w criscie,vistalu,remontowej i kradną a ten gruby wieprz gra bóg wie kogo a tutaj na go work sam wypisuje pozytywne opinie Pozdrowienia dla całego Enerpolu oprócz Grubasa

stamtąd
@Statysta i obserwator

Ciężki kaliber oskarżeń, to już podlega pod pomówienia.

zbrodnia

Co masz na mysli jak piszesz platne nadgodziny ? Extra nic nie dają za 11 godz z jedna przerwa pisza 12, czy to sie oplaca

Zbrodnia

W dzien powszedni 10-12godz . W soboty 6, 8 masz pisane. Nieraz niedziela 5 godz pisane 8. Tak piniadze zawsze na czas pracuje u nich siedem lat i nigdy nie bylo problemow z wyplata

zbrodnia

Jezeli szukasz wysokiego poziomu rozmow na goworku to jest mi ciebie za,l jak chcesz dostac odpowiedz o nic nie pytajac? o zgrozo

Roman jest wporządku

Ile razy tobie mozna pisać chcesz sie dowiedziec ile zarobisz po prostu uwow sie na rozmowe spytaj o stawke policz ile godzin bedziesz robil i masz odpowiedz ty az tak glupi jestes czy chorego udajesz ?

Roman nie sprzedaje

Gowork opinie o pracodawcy. A druga opcja zobacz co oznacza Guru

Rom

Ile razy sie slyszało od Janusza ze wszyscy maja byc w niedziele w pracy i koniec o sobocie nie wspominajacbo to normalny dzien roboczy, niby nie zastrzasza a zaraz mowi ze ludzie do niego dzwonią i prosza sie o prace

@Rom

debil

wariat

ciekawe kto odpowiedzial na moja opine .ujawnij sie frajerze.

daras

Pracowałem w Enerpolu i radzę unikać .Po pierwsze starego majstra Wacka - kawał podpierdal...uwaga na niego , po drugie młodego majstra - srajstra - Michałka lizaczka. Kiedyś był spawaczem teraz ludzi podpier...uwaga na niego , oczywiście praca na dzieło lub na czarno w wielkim syfie , zimnie , deszczu. I zawsze im mało , stawki marne te same jak 10 lat temu , zmusznie do pracy w soboty i czsem niedzielę .Syf ogólnie .

wariat

no i co kretynie sam sobie zaprzeczasz a wiesz czemu ? nie wiesz bo jestes niestety gosciem ktoremu kura dorownuje inteligencja ,a nawet ja przewyzsza.

Akuku
@wariat

wrócił:D gdzie byłeś matole tyle czasu? Na odwage sie zbierałeś ? Czy łapy z gipsu ci wyjeli?

@Akuku

kiedy i gdzie inteligencie??????

wariat

wlasnie jak to jest ze kierownik buduje dom (chociaz nie wiadomo czy dom moze taka sama lepianke z ktorej sie wywodzi)po 3 latach.a wracajac do godzin pracy to jakis czas temu slyszalem od kierownika ze obowiazuje szescio dniowy tydzien pracy.i jak to jest ze 80% opini jest negatywnych?moze ktos piszacy o firmie pozytywnie odniesie sie do tego i niech to to nie bedzie zaden z nich.

h8
@wariat

Wariat wez ty juz sklej ta swoja morde bo tylko zamieszanie robisz,zal cie w p..e sciska błaźnie, ja nadal o samej firmie mam dobre zdanie. Jest uczciwa i wyplacalna. Do wszystkich zainteresowanych podjeciem pracy w Enerpolu, zapomnijcie o jakiejkolwiek umowie o prace (tylko wyliz ... spawaczyki je dostaja po 35 latach pracy na działalnosci) . Jezeli ci powiedza ze dost 30zl na godz chodzi im o stawke brutto . Ciaglosc pracy polega na tym ze jak w jednej ekipie konczy sie robota zabieraja cie do innej. Jest pare ekip w ktorych ludzie nie chca robic ale to sie sprowadza raczej do kwestii prywatnych . Dla jednego Najgorszy majster jest najlepszym dla drugiego

Jak to jest ze kierownik w przeciagu 3 lat kupil mieszkanie ,samochod , a teraz ziemie i buduje dom o czym to swiadczy tylko to ze ukradl bo uczciwa praca sie tego nie dorobil. Prawda boli lysa pale i tego grubego knura nikt tam juz nie chce pracowac . Tylko malo i malo bo oni chca sie wiecej zaj....ac ludzia. Nie polecam tej zlodziejskiej firmy.

Janusz

Przezorny troche mijasz sie z prawda w enerpolu pracuje sie po 8 lub 10 godzin jak komu pasuje i kto chce to moze przyjsc w sobote nie ma zadnego nakazu. Nikt nikogo nie oszukuje na godzinach chyba ze masz zamiar przyjsc i sobie posiedziec to nikt ci nie zapisze godzin za opier....nie dlatego brakuje tobie godzin.

przezorny

Chyba cię przegrzało w ten łysy pusty barani łeb, atmosfera jest toksyczna szczególnie u cioty ciągłość pracy jest po 14 godz ale jak nie ma roboty to wypad do domu na kilka dni. Stawki obiecują po 30 a co do czego to 21 na okres próbny który trwa rok i najlepiej na czarno. W miesiącu nawet po 40 godzin brakuje. Firma niestabilna tak jak nie stabilni umysłowo pseudo kierownicy , nie douczone barany. Nie polecam

Gienek
@przezorny

Można prosić jakieś namiary,adres by złożyć cv

Janusz

W firmie mozna dobrze zarobic chyba ze jest sie gamoniem i do niczego sie nie nadaje. Pracuje tam 8 lat i nigdy nie bylo problemow z wyplata stawki sa przyzwoite ok 30 zl. na godzine. Plynnosc pracy mila atmoswera.

wariat

wiec tak musza miec wielu ludzi niewielu przyjdzie bo firme znaja sami oszusci i wiesniaki pytanie;czemu nie odpowiedza? bo ich iq jest rowne zeru albo bliskie ameby czemu za te opinie nie pociagna nikogo do odpowiedzialnosci ?bo sie boja.nie pracujcie u nich bo nie warto.

Zostaw merytoryczną opinię o ENERPOL SP ZO.O - Gdynia

• Jak się pracuje w ENERPOL SP ZO.O?

Zobacz opinie na temat firmy ENERPOL SP ZO.O tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ENERPOL SP ZO.O?

ENERPOL SP ZO.O