Opinie o ENERPOL SP ZO.O w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie ENERPOL SP ZO.O. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ENERPOL SP ZO.O o rekrutacji.

Branże: Pojazdy specjalistyczne - produkcja statków i łodzi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ENERPOL SP ZO.O w Gdynia

Wypłata za październik

Teraz dalej będziemy czekać, a od nikogo nie dostaniemy konktetnej informacji. Będą nas zwodzić. Ciekawe skąd wezmą środki na wpłatę w listopadzie za październik?

Puchatek
@Wypłata za październik

Najgorsze te odpowiedzi. Nie wiem. Kto ma wiedziec? Jak nie Majster ?

Połowa wypłaty po terminie . Nie wiem czy śmiać się czy płakać . I co ja mam zrobić z tym ZUS zapłacić po terminie cześć rachunków i dalej zostaje tylko praca bo na życie nie ma srodkow

regulamin szlifowania

Dzialalnosci juz pierwsza czesc dostały. Pozdrawiam etatowców :D

bez wypłaty

No to czekamy...chyba już tylko na cud...

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ENERPOL SP ZO.O? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Pracownik enerpol

Pracujesz cały miesiąc a wypłaty i tak nie ma .Kierownicy tylko kłamią że wynagrodzenie będzie a w rzeczywistości Ich nie interesuje że Ty nie masz pieniędzy na rachunki bo oni mają kasę .

Filips
@Pracownik enerpol

Bez przesady. Pierwsza taka sytuacja od wielu lat. Co nie zmienia faktu ;)

On

Doatal ktoś wypłatę

Clc
@On

Działalnosci nie miały. Podobno Środa przelewy

ukryta prawda

Nie ma hajcu Juz dzis nie bedzie i jak tych majstrow i kierownikow traktowac powaznie ? Panowie 12 to 12ty po co ta zaprawa ze beda i wogole ?

aaa

Czy ktoś coś wie więcej o wypłatach? Kiedy, czy wogóle i czy w całości?

Dobrze by było, gdyby dokładnie określono termin wypłaty...

wystarczylo ze ktos wspomniał tu Karola

I skonczyło sie podszywanie pod kogos, jakies durne pomowienia podejżenia i trolling Ciekawa sprawa Karol nie uwazasz ? Brak zaliczki, ale wyplata ma byc przed do 10tego hurra ;)

Na zaliczki nie ma pieniędzy , czy będą na wypłaty ? Tego nie wie nikt . Pan dyrektor jak inni rządzący nie mówią ani słowa .

panterka

Będą wypłaty Enerpol to dobra ,dobrze zarządzana firma i napewno nie pozwoli na to by pracownicy zostali bez pieniedzy

brak kasy
@panterka

Mija 12-sty a ludzie dalej bez kasy

No i zaliczek nie będzie w tym miesiącu...pozamiatane...a wypłata pewnie 18 października...się dzieje...

Romek
@pracownik

Skąd takie info?

Głowa

Po co podpisujesz sie za kogos innego ?

Princessa

A ubezpieczenie i umowy też są????

zenek
@Princessa

Jak sobie opłacisz 1200 zusu to bedziesz miał ubezpieczenie.... jak sobie narysujesz...

monter
@zenek

Przecież podobno w Enerpolu macie umowy o pracę?A jakie macie stawki?Dla montera prowadzącego?Bo jestem zainteresowany pracą u Was

@monter

45zl pomocnik 38zl umowa na czas nieokreslony

monter

Widzę że jesteście bardzo pomocni.Musi być u Was super klimat.Pozdrawiam i nie przeszkadzam.

lodówa
@panczo

kim jesteś panczo?pewnie jednym z nich

Mało godzin

Zaliczki były?

@Mało godzin

na zaliczke trzeba sobie zasłużyc

maro
@Mało godzin

Natalia

mąż pracuje w tej firmie ,nigdy go w domu nie ma , pieniedzy i tak nie mamy,pracuje bez ubezpieczenia ,a oni wypoczywają w drogich kurortach na płatnych urlopach i jezdzą drogimi autami pozdrawiam wszystkich serdecznie Natalia

@Natalia

nie dla psa kiełbasa

Majster

Panczo z rol ryżu?

@Majster

jaki majster ,z rzeszowa? ten co tak ludzmi sie przejmuje?

Karol :/ cos ty narobił ?!?
@panczo

To Karol, ten wyłysiały .Olej go. Karol wiem ze to czytasz, wracaj Vistal upada Karol, nie ma cepa zeby gnał po 274 godziny. Zolwik w depresji, a ty w niemczech jakies prosektorium rozbierasz. Przemysł stoczniowy cie potrzebuje, nie rob nam tego Karol ! Jestes i byles kręgoslupem tej firmy !

Karol
@Karol :/ cos ty narobił ?!?

Wiem jestem dobrym chłopakiem,pracowitym,rzetelnym na tak dobre imię trzeba ciężko zapracować samo nie przyszło.Czy kiedykolwiek wypisywałem coś odnośnie Twojego wyglądu ,wypisywałem Twoje imię? to publiczny portal wszyscy to czytają nieładnie z Twojej strony.Odnośnie opini dodanych przez majstra "szlifiera jechana "czy "ryż" zapraszam do majstra z Rzeszowa on Ci wyjaśni ,a nie do mnie pijesz '

Poszkodowanego nie udawaj. Nie trzeba bylo zaczyna
@Karol

Jest petycja o twoj powrot . Narazie sa 3 podpisy. Martwimy sie o ciebie. Santino pracuje na kasie w biedronce pod domem. Watpie zeby on to pisał, twiedzi ze go wykonczyles i kadlubowke z Glowy ;) wybiłeś.

Adrian
@Karol

Uderz w stół a nożyce się odezwą, to nie Karol pisze...

Nitro
@Adrian

Ktory Karol, ten co z nami u Mariusza robił ? Podobno jechał do Rumunji A tu piszą ze do Dojczów Ale ja tu nic takiego nie widze zeby sie bulwersować.Nikt nikogo nie wyzywał. Ktos robi sobie jaja ;)

wariat

to po (usunięte przez administratora) tam pracujecie nabijajac kabze innym?a tak na marginesie to santino cos tam to jakis nawiedzony moze chory?

Majster
@wariat

Znowu Bartek? Szlifierka i jedzie..

SPAWACZ

ENERPOL!!! POWINIEN ZMIENIC NAZWE NA FAMILIAPOL ,RODZINNE INTERESY

Princessa
@SPAWACZ

Sami jesteście sobie winni po co urabiacie to łajno.Pracujecie na tego grubego wieprza cwaniaczka Michałka tego dziadka co ledwie człapie po chali vistalu i tego pacana Rudzielca jak go widzę to mi się drobne w kieszeni nie zgadzaja zwykły przygłup.

pomocnik montera
@Princessa

w sumie ?troche racji w tym jest

biało czerwony
@Princessa

Wypisujesz tu nie wiadomo co ,a pewnie sam robisz na tych cwaniaków

Xxx

Teraz przegieli z tymi umowami. Jak można tak oszukiwać ludzi. Ciekawe kiedy weźmie się za nich ZUS albo Urząd Skarbowy. Są tak pazerni na pieniądze a ludźmi nie przejmują się wcale. Udupią człowieka, ktory chce pracować. Takim sposobem pozbędą się wszystkich fachowców i sam Zarząd będzie musiał się przebrać w kombinezon i zasuwać po 12 h.

Lysy
@Xxx

Dziwne że wogole ktoś tam jeszcze robi... Każdy kto ma trochę rozumu i godności ucieka za granicę...

Ile płacą monterom? Proszę o bezstronne opinie...

malo
@Nowy

za malo

Zostaw merytoryczną opinię o ENERPOL SP ZO.O - Gdynia

• Jak się pracuje w ENERPOL SP ZO.O?

Zobacz opinie na temat firmy ENERPOL SP ZO.O tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ENERPOL SP ZO.O?

ENERPOL SP ZO.O