Montspaw-service

Gdańsk

Opinie o Montspaw-service

rysz

rzeczywiście @Arek komentarze tu są bez sensu i niewiele wnoszą do opini o firmie. Ale fachowych spawaczy z uprawnieniami wszędzie przyjmą. A tu można być docenionym za fachowość i doświadczenie,. Tylko czy dają umowę o pracę

gość

również pracowałem u tego złodzieja i kanciarza robi się na czarno i do tego bierze pies 15 procent podatku co nie powinien tego robić a jak sie ma dużo godzin to je upierdala z byle powodu ,obiecuje dużo pracy a jak przyjdzie co do czego to mówi mam pracy w huj ale za dwa tygodnie morze trzy albo miesiąc a tak naprawde to jest wszędzie spalony bo hujowych monterów miał nie dawno robił sekcje dla montexu i go obciążyli bo musieli ją całą próć taka prawda , tak że odradzam prace u tego złodzieja i kanciarza

mafia ostaszewo

Pracowałem u tej kurwy i obiecywał mi złote góry, przyszedł dzień wypłaty i dał mi dwa chały i chuj cały i taki z tego morał że z wiecha i marka jest kawał kurwy i złodzieja. Gdyby nie panowie z Ukrainy to ta kurwa by zdechła z głodu.

ja pracuje w tej firmie i jest ok jak ktos potrafi pracowac to mu placi proste a jak niepotraficie spawac w alu to nic dziwnego bo za co ma placic za wieczne paprawki ? pozdrawiam

Zostaw opinię o Montspaw-service - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Montspaw-service