Komplex-Torus Sp. z o.o.

Opinie o Komplex-Torus Sp. z o.o.

ja [usunięte przez moderatora],ludzie skąd żeście się wzięli.Przerażają mnie opinie ludzi,którzy zarabiają po 7 setek-albo macie [usunięte przez moderatora] ruchy,albo nie chce wam się robić,albo[usunięte przez moderatora].W tej firmie można zarobić,ale...no właśnie tutaj przechodzimy do tego,o czym mówili przedmówcy-byle nie za dużo.Co i rusz są niezgodności przy pensjach(błędy systemowe,których nie można nawet skorygować-czyli równie dobrze możesz dobrze wydać towar,a np.ktoś sobie po drodze zabierze i już [usunięte przez moderatora]...).Jak oka w głowie trzeba pilnować godzin BZA,bo rzadko komu one się zdarzają.O liniach nie wspominam,bo zawsze mogą ci upierdolić na sztukach.Ogólnie przejrzystość finansowa równa się minus 10,atmosfera jest w porządku(jeśli komuś przeszkadza [usunięte przez moderatora]...to niech idzie do biura).Aha i co do okienka.Nie oszukujmy się,starzy pracownicy mają chody i potrafią dostawać lepsze zlecenia-ale to (usunięte przez administratora) nie powinno wielu osób dziwić,chociaż bywa to [usunięte przez moderatora].A na koniec pozdrowienia dla dwóch Pań z okienka.Ciao

Ja też musze cos napisać!!!

Nie wiesz, czy to praca dla ciebie? Proponuje krótki test: 1. Potrafię sikać na zawołanie tak/nie 2. Lubię szkolną ciasnotę (koleżanka przed, kolega za, koleżanka obok) tak/nie 3. Potrafię siedzieć 8 h nic nie robiąc (pomijając punkt 1) tak/nie 4. Uwielbiam szybko jeść tak/nie 5. W komunikacji międzyludzkiej wystarcza mi słowo na litere K.... tak/nie 6. Praca po pracy to coś o czym marzę tak/nie 7. Uwielbiam to uczucie, gdy co tydz myślę, że to co zarobie w Complex Torus wystarczy mi na utrzymanie poziomu normalnego obywatela tak/nie mniej niż dwie odpowiedzi na tak - nie dasz rady, system cię zniszczy trzy do cztery odpowiedzi na tak - możesz próbować pięć do sześć na tak - zdecydowanie twoje klimaty siedem na tak - hmmm chyba wiem kim jesteś :-) [usunięte przez moderatora]!!!

JabbbaR

Co tu dużo mówić jedno wielkie Dno stali pracownicy lizuski typu [usunięte przez moderatora] CHODZĄ DO OKIENKA [usunięte przez moderatora] DOSTAJA GRUBE ZLECENIA TO JESZCZE ZAROBIA ALE reszta szarych pracownikow szkoda słow nie ma takiej możliwości jak zarobisz z 700zł to jest maks przychodzac po 12 h a tamci w niecałe 8 robią swoje i do domu.DO TEGO WIELKA PANI [usunięte przez moderatora] Z OKIENKA SAMA WYDAJE IM TE KARTKI BO MYSLI ZE INNY ZWYKŁY PRACOWNIK TEGO NIE ZROBI SMIECH NA SALI TO JEST JAKAS POMYŁKA PROSZE WAS tamta sama pikowała i powinna wiedziec jak to jest ale gdzie tam ona ma porzyjacioł ahaha ktorzy i tak na nia [usunięte przez moderatora] z te zlecenia.SZKODA SŁOW (usunięte przez administratora) [usunięte przez moderatora] .....!!!!!!!!!!

Już nie króluje

Gamolo

Jedna wielka tragedia. Magazyn Warszawa-Ursus po prostu dno. Przemiał pracowników ogromny. Nikt przy zdrowych zmysłach dłużej tam nie popracuje. Zatrudniają przez agencje i w zasadzie to te agencje zarabiają a nie ty. Zwłaszcza te całe colo colo i ten Król, który pojawia się tylko wtedy jak umowę masz podpisać, a później znika na (usunięte przez administratora) wie ile. Jakieś chore stawki akordowe, przez które nie da się normalnie zarobić. [usunięte przez moderatora] z jakimś zleceniem godzinę, bo albo towarów nie ma na lokacjach, tylko gdzieś rozwalone po całym magazynie i nikt nie wie gdzie są, albo (usunięte przez administratora) dostaniesz 500 opakowan pampersów, 500 srajtaśm i 500 innych [usunięte przez moderatora] w jednym zleceniu, że na 3 palety się zmieścić nie chce. [usunięte przez moderatora] się z tym i wychodzi Ci za to złotówka zarobku, o ilę oczywiście nie popełniłeś błędu, bo wtedy masz potrącane. Często jest tak, że siedzi się pod okienkien godzinę, bo nie mają zlecień, a jak już mają to dostajesz jakieś [usunięte przez moderatora] po 3 linie. Czas leci, a Ty nawet nie zarobiłeś na kawę z automatu. Albo przychodzisz do roboty i nigdzie paleciaków nie ma, o paletach nie wspominając. Chyba, że te rozjebane, których pełno. I łazisz i szukasz, a jak znajdziesz, to popsuty. [usunięte przez moderatora], robota ciężka i tyle. Nie wiem jak jest w lato, ja pracowałem tam w zimę i na magazynie padał dosłownie śnieg i zimno tak, że ręce odpadały, nie mówiąc już o obsłudze skanera w takich warunkach. A jak komuś pasuje taka robota, to widać mało wymaga od pracodawcy, albo nigdy w lepszej nie pracował. Dla mnie jeden wielki dramat i [usunięte przez moderatora].

witam może mi ktoś powiedziec ile średnio zarabia u Was operator wózka widłowego?

lukrecja

anonim - 2011-02-17 15:14:19 Lukrecjo a od kiedy tam nie pracujesz? Jak tyrasz za 1200 PLN to po co piszesz że wszyscy uciekają skoro sama trzymasz się pazurami i zębami? Nie znam z autopsji osobistej, po prostu wiem i nie ważne od kogo. Skoro nie dowierzasz , to spróbuj. A może tam pracujesz? - jeśli tak to zapewne na dyrektorskim lub kierowniczym stołeczku, w szczelnie zamkniętej kanciapce i za zupeenie inne pieniązki. Niedowiarkowie mogą osobiście zapoznać się z warunkami pracy - była hala produkcyjna w Ursusie Plac Czerwca. O fatalnych warunkach może świadczyć fakt, że ludzi do pracy brak, a pracownicy wypożyczani z agencji pośrednictwa odmawiają przyjęcia etatu w w/w firemce. Ci co jeszcze pozostali rezydują niejako przez zasiedzenie - i jest to nieliczna grupa - zresztą coraz bardziej zdesperowana

lukrecja

Właśnie na jednych z portali z ofertami pracy pojawiło się ogłoszenie że szukają magazynierów.Wszystkich przestrzegam przed odpowiadnaiem na anonse tej firmy. Chyba, że ktoś zainteresowany jest wynagrodzeniem rzędu 1200 zł netto, pracą w minusowej temperaturze i w totalnym bałaganie. Do tego oszukują ludzi nie placąc za nadgodziny, a jeśli już zrobią przelew za te dodatkowe godziny pracy , to w następnym miesiącu "stratę" wyrównują sobie z nawiązką potrącając po 100-200 złotych z wynagrodzenia za rzekome błędy. Obecnie kto ma inną ofertę zatrudnienia ucieka z tego bagna. Oby tak dalej śmieszny panie dyrektorze od spraw logistyki ! Niedługo zostanie tylko pan, kierownictwo i prezesowie. Ciekawa jestem kto zapracuje na wasze pensje, bo nawet pracownicy najemni już się poznali na polityce tej [usunięte przez moderatora] firmy

ola

jest fatalnie. Sami kradną a później oskarżają innych. wcześniej czy później z was też zrobią złodziei. pan [usunięte przez moderatora] no cóż brak słów niech sobie postawi budkę telefoniczną bo gada tylko przez telefon a dyro brak słów. wynagrodzenie nie ma czegoś takiego w słownictwie tej firmy. wysadzamy ją w powietrze!!!!!!!!!!

anon

a jakże;)

Witam co słychać w firmie czy nadal króluje w niej pan [usunięte przez moderatora]?

stonka

Mam prace dla pana Dyr. logistyki tej firmy,a mianowicie za chwilę zaczynają się wykopki na wsiach i trzeba będzie LOGISTYCZNIE PODEJŚĆ do sprawy i rozplanować dokładne ich zbieranie tzn.duże do dużych a małe do....;no właśnie,Panie Dyr.....pomocy!!!!!!!!!!!

Ibrahim ibn Jakub

Chyba Cię [usunięte przez moderatora]! Latem gorąco jak uj. W przeliczeniu na ilość kasy za godzinę, zarabia się jakieś 4- 5zł/h. Atmosfera do [usunięte przez moderatora], stali pracownicy też do [usunięte przez moderatora]. Sprawdzający zarabiają na Tobie i tylko krzyczą, że robisz coś źle. Za cokolwiek odejmują pieniądze. Ta firma jest do [usunięte przez moderatora].

były handlowiec

syf ciśnienie duże kasa mała, fatalnie

xxxx

Jak to na bieżąco ! To chcesz pracować w tym jak określiłeś syfie? Chyba kolego coś ściemniasz. Jak ci tak źle to czemu się nie zwolnisz. Wszyscy są źli tylko ty najlepszy. Skąd ja to znam......

Zostaw merytoryczną opinię o Komplex-Torus Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Komplex-Torus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Komplex-Torus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Komplex-Torus Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Komplex-Torus Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Komplex-Torus Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Komplex-Torus Sp. z o.o.