HOMAG Polska Sp. z o.o.

Opinie o HOMAG Polska Sp. z o.o.

Heszkewmeszke

Prawda to że diabeł świadczy usługi z ozonowania dla homagu.

Hokus Pokus
@Heszkewmeszke

Nie jest to tajemnicą.

Gutierrez

Witam, widzę ze jest poszukiwana osoba do planowania produkcji. Jaki jest zakres obowiazków i atmosfera w firmie. Na jakie zarobki mozna liczyc z 9 letniem doświadczeniem?

Huhika
@Gutierrez

Tego wszystkiego dowiesz sie na rozmowie.. Atmosfera w planowaniu jest ok!:Dp

Justyna
@Gutierrez

Czy zdecydowałeś się przesłać do HOMAG swoje CV? Jestem ciekawa, jak potoczyła się rekrutacja. Napisz proszę, jeśli masz już za sobą rozmowę. Zastanawiam się, jakie warunki oferuje firma dla osoby z tak dużym doświadczeniem. Może już pracujesz i mógłbyś podzielić się pierwszym wrażeniem?

Solidarny

Dr Qik zapraszamy do zapisania się do Solidarności, tez będziesz zadowolony ????

Diabeł

Homag to wielkie (usunięte przez administratora) razem z ciemnotami na magazynie i produkcji a kierownictwo to same (usunięte przez administratora) nie wspominając tych (usunięte przez administratora) kierowników magazynu są to wazeliniarze i sprzedwawczyki! dziękuję!

Leonardo
@Diabeł

Co cię tak zdenerwowało? Przez twój wpis emanuje sama złość. Czy ktoś dosadnie powiedział ci prawdę w oczy? A może czujesz się niedoceniony/na? Potwierdze, nie wszyscy zasługują na stanowisko kierownika na magazynie, ale to nie powód żeby przez pojedyncze jednostki wylewać wiadro pomyj na magazyn !

Diabeł
@Leonardo

Panie Leonardo (usunięte przez administratora)czy ty jesteś wazeliniarz? kierownictwo z magazynu powinni wylecieć na zbity pysk za źle traktowanie byłego pracownika i aktualnego pracownika w homagu panuje mobbing przez nich!

Leonardo
@Diabeł

Mowisz o kierownikach czy Brygadzistach?? Istnieje skrzynka anonimowa, możesz napisać co cię boli. Nie pasuje Ci to się zwolnij, proste. Kto niby według Ciebie mobbinguje? Jakoś na magazynie tego nie widać.

Inżynier Jakości

Rozmowa słaba, niekompetentni ludzie.

O wszystko i o nic. Jak podasz oczekiwaną kwotę to robią wielkie oczy i już wiesz że nic z tego nie będzie. Szkoda czasu na wieśniaków

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Premiaa

Czy w tym roku zostanie wypłacona premia roczna ? Kiedy zazwyczaj to było wypłacane

Badabummm
@Premiaa

Czy Twój brygadzista nie poinformował Cię, że do 15 lutego? Jeśli nie poinformował to znaczy, że nie otrzymasz jej w tym roku spróbuj w przyszłym....sorry seems to be the hardest word

Arek łowca szparek

Gdyby nie były bohater który uratował magazyn zewnetrzny STOMIL to Homag dawno byłby zbankrutowany albo 500ludzi zwolnionych.Szkoda że zwolnilo go dwóch niedorozwiniętych kierowników z magazynu i (usunięte przez administratora) z dziury Środa wielkopolska.

Muhehhe
@Arek łowca szparek

STOMIL to był jeden WIELKI śmietnik stworzony przez jednego specjalistę muheheh

Cyc
@Muhehhe

Tak a ty przynajmniej miałeś co robić(usunięte przez administratora) lewy!

Asd

Pojawiło się na (usunięte przez administratora) nowe ogłoszenie - szukają Kierownika Jakości. Proszę o opinię czy warto aplikować oraz dlaczego na tak wysokim stanowisku dochodzi do zmian personalnych? Z reguły na stanowiska kierownicze mianowani są pracownicy wewnętrzni z zakładu ;) z góry dziękuję za wszelkie uwagi :)

@Asd

Dzień dobry, Rekrutacja na Kierownika Jakości została w pierwszej kolejności skierowana także do naszych pracowników wewnątrz. Jak najbardziej zachęcamy ich do udziału i rozmów na temat tego stanowiska. Wakat na to stanowisko pojawił się, gdyż jeden z Kierowników Jakości postanowił po latach pracy w HOMAG rozwijać się dalej. W razie pytań zapraszamy do kontaktu. Pozdrawiamy, Zespół HOMAG

B.T.
@HOMAG Polska Sp. z o.o.

W wymaganiach 3 lata doświadczenia w automotive i 7 lat w branży produkcyjnej. Szukacie kierownika jakości czy kierownika produkcji???

Abc
@B.T.

Szukają kierownika z kwalifikacjami na dyrektora za 5000zl pewnie :) odradzam

Dr.Oetker
@HOMAG Polska Sp. z o.o.

Przecież jest kierownik??? To po co drugi? To nie jest przecież rozbudowana struktura!:-P

Muhehhe
@Dr.Oetker

Skoro może być 3 kierowników na 2 zmianach na magazynie HOPL to czemu nie może być 2 kierasow? Hahah

Bob

Widzę,że nic się nie zmieniło przez prawie 3 lata. No cóż... Nie ma co liczyć na cud w Homagu. Na jednego pracownika produkcyjnego w dalszym ciągu dwóch rządzących. Szkoda zachodu. Są w Środzie firmy gdzie docenia się pracownika. Nawet tego produkcyjnego.

Wjs
@Bob

Myślisz się trochę, pracowników biurowych też ubywa w bardzo szybkim tempie, praktycznie w każdym dziale są deficyty pracowników operacyjnych, którzy potrafią ogarnąć tematy, również te produkcyjne bez których my, zwykle szaraczki nic nie zrobimy.

Beata

Czy na tą chwilę przyjmują nowych pracowników? Na jakie stanowiska i jakie place na poczatek

Xxx
@Beata

Na stronie pracuj.pl są ogłoszenia ale czy warto to nie wiem...firma generalnie niczego sobie, z zewnątrz wygląda na mega poukładaną, media społecznościowe robią swoje i aktywność firmy jest przeogromna, ale to niestety tylko zewnętrzny obraz tak wygląda, bo jak już tam trafisz to wszystko wygląda zupełnie inaczej. Brak uregulowanych procesów, więcej czas pracy tracisz na wyjaśnianie rzeczy które powinny być uregulowane. Na zewnątrz super firma, w środku mało co funkcjonuje. Jeśli lubisz taki nieład i nieporządek to praca dla Ciebie. Co do kasy to tragedii nie ma ale szału też nie. Zależy jakie stanowisko. Plus taki że wypłata zawsze na czas a nawet przed czasem ale co do samej pracy to jako były już pracownik nie polecam. Za dużo nerwów tam straciłam, a zdrowie ma się tylko jedno. Nadmiar obowiązków, ciągłe dokładanie pracy. Kiedy już się wydawało że wychodziłam na prostą to za chwilę znów coś nowego i tak w kółko, więc to zakład dla pracoholików bo w przeciwnym razie się po prostu wykonczysz fizycznie jak i psychicznie. Opinie mimo wszystko daje neutralną, bo plusy tez jakieś były choć było ich mniej to z sentymentem wspominam pracę z ludźmi.

Dżesi7
@Xxx

Zgadzam sie. Tu wynosisz prace do domu. Nie jestes w stanie odbebnic 8h ii nie myslec co bedzie jutro. Stres, wieczne niezadowolenie. Niewazne co robisz I tak jest zle

Piotruś Pan
@Dżesi7

Ostatnie uwagi bardzo precyzyjne . zgadzam się. By dowiedzieć się czegoś więcej warto poczytać opinię np. pracowników w centrali w Niemczech. Polecam stronę Kununu homag

Ginger
@Xxx

Jako obecny pracownik zgadzam się z Tobą. Pokazałem, że mogę i ciągle dokładają więcej motywując to, że ja jestem ogarnięty i dam radę...kuźwa to płacie mi jak za trzech...a inni duba duba duba do ślizg na frajerów plechach takich jak ja. Powiedziałem sobie dość i zwolniłem tempo do minimum i mam spokój już mnie nie przeciągają.

Chętny

Witam, Interesuje mnie praca na stanowisku pakowacz. Jak wygląda ta praca? Jakich zarobków mogę spodziewać się na początek oraz po dalszej współpracy?

Że niby kto?
@Chętny

Nie licz na to, że ktoś z administracji tego konta napiszę Ci tu publicznie o zarobkach. W Polsce rzadko kto powie Ci to online, niestety.

Chętny

Witam, Jak wygląda praca na stanowisku pakowacz? Jakich początkowych zarobków mogę się spodziewać?

Apox

Coraz to gorzej, ludzie odchodzą nawet na szczeblach kierowniczych, a nikogo nowego nie ma...byleby tylko szare robaczki na produkcji szafy wypychali do sprzedaży. To najważniejsze. Nie ważne że nie ma kto łączyć szaf i robią to ludzie z łapanki...planowanie produkcji tak naprawdę nie istnieje w tej firmie. Dobrze że jest dużo zleceń ale trzeba liczyć siły na zamiary bo zaraz będzie tak że sprzątaczki będą łączyć szafy

Lewy94

Jak wygląda praca na stanowisku konstruktora? Jakich można oczekiwać zarobków? Czy są jakieś lojalki?

Były konstruktor
@Lewy94

Praca na stanowisku konstruktora zależna od rodzaju maszyn jakie przydzielą, albo lepiej, albo gorzej, ale w większości przypadków to "ślepe klikanie na komputerze", bo tak. Zarobki są względnie ok. Lojalki w przypadku opłacania nauki czy studiów, albo szkoleń, na które raczej bym nie liczył - bardzo dużo problemów z załatwieniem tego - dla własnego spokoju lepiej opłacić samemu i mieć gdzieś.

Zdzichu

Koronawirus hula a mróweczki szarpią. Ciekawe co na to sanepid.

@Zdzichu

W firmie HOMAG codziennie monitorujemy sytuację związaną z COVID-19. Już od marca wdrażamy i wzmacniamy wszelkiego rodzaju środki ostrożności. Każdy z pracowników został wyposażony w maseczkę ochronną, na terenie zakładu znajdują się środki dezynfekujące, tam gdzie to możliwe została wprowadzona praca zdalna. Pracownicy na bieżąco są informowani o sytuacji w zakładzie i wprowadzanych zmianach, które mają na celu ochronę zdrowia. Zarząd proaktywnie i sprawnie działa, aby minimalizować ryzyko zakażenia w firmie. Dlatego jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie dotyczące działań ochronnych, które moglibyśmy wprowadzić, aby zapewnić pracownikom jak najwyższy poziom bezpieczeństwa. Życzymy wszystkim dużo zdrowia i dziękujemy za dotychczasową współpracę w zakresie ochrony zdrowia nas wszystkich.

Gustlik
@HOMAG Polska Sp. z o.o.

A co z pracownikami mającymi kontakt z zakażonymi pracownikami? Pracują dalej jak gdyby nigdy nic.

@Gustlik

Osoby mające bezpośredni kontakt z osobami zakażonymi są kierowane na kwarantannę lub prace zdalną, do momentu otrzymania pozytywnej decyzji od SANEPIDu o zakończeniu kwarantanny lub otrzymania negatywnego wyniku testu. Schemat działania w tego rodzaju przypadkach został jasno w naszej firmie opracowany i każdy pracownik ma możliwość się z nim zapoznać. W przypadku posiadania informacji o bezpośrednim kontakcie z jakąkolwiek osobą zakażoną prosimy o niezwłoczne poinformowanie swojego przełożonego.

qik
@Zdzichu

chociażby wynagrodzili swoich pracowników finansową premią specjalną za to że narażają zdrowie chodząc do pracy mimo że występuje duże zagrożenie epidemiologiczne, wymagania olbrzymie ale dać coś od siebie to już nie ma .

Lech
@qik

Nikt nie zmusza, żeby chodzić do pracy. Później będzie tylko płacz, że firma nie ma pieniędzy, żeby dać wynagrodzenie...

Jaaaasne
@HOMAG Polska Sp. z o.o.

To dlaczego gdy jedna z pracownic zachorowała na covid cały jej dział pracował???

Yolo

Rok temu podjąłem ważna decyzję o odejściu z tej firmy. Kierownicy, zwłaszcza (usunięte przez administratora) udaje że się zna na zarządzaniu, majstrowie udaja ze wspomogaja zwykłych pracowników, zagospodarować ich bezposrednio do pracy przy produkcji czy przygotowaniu elementów. Wszędzie się mówi jaka ta firma och i ach a wynagrodzenie to śmiech na sali.

@Yolo

Czy Twoje życie zmieniło się dzięki temu na lepsze?

@ pytanie

Jasnee o 180 procent sam sobie jestem szefem, zarzadzam projektami, sam montuje szafy, szkoda czasu na homag

Nadgodziny
@@ pytanie

A nadgodziny masz płatne u siebie?

Do HR

Dzień dobry. Czy dział HR i osoby zajmujące się rekrutacją nowych pracowników sprawdzają aplikacje przesłane przez własny formularz, czy musi to być bezpośredni (mailowy) kontakt z osobą odpowiedzialną za rekrutacje? Czy wysyłając aplikacje przez formularz HOMAG, można liczyć na jakikolwiek feedback, spełniając większość "wymagań"? Pozdrawiam.

@Do HR

Dzień dobry, Najlepszą drogą aplikowania na oferty pracy jest wysyłanie CV za pośrednictwem strony internetowej lub odpowiedź na opublikowane ogłoszenie. Podczas procesu rekrutacyjnego nadesłane aplikacje są weryfikowane. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami w celu zaproszenia na rozmowę. Pozdrawiamy, Zespół HR

Prawo
@HOMAG Polska Sp. z o.o.

Czy o kontakcie "tylko z wybranymi" kandydatami, nie powinno powiadomić w ogłoszeniu?

Tyci

Remonty biur, wywalanie dobrych mebli,klimatyzacje, sprzęt na stołówki administracji,a produkcja? Pracuje na pełnych obrotach z obcinaniem urlopów, socjalu, nie wspomnę o owocach i obradach.Maszyny schodzą jak ciepłe bułki ale jak nie chcesz pracować na dwie zmiany to się zwolnij. Dla pracowników czas się zatrzymał, czas uciekać. Na pandemi korzysta tylko zarząd

małymiś
@Tyci

zgadzam się, bardzo trafne spostrzeżenia, zarząd się bogaci a pracownik traci, proste, mało tego, jeszcze nie tak dawno atmosfera pracy była dużo lepsza, a ostatnio jest coraz gorzej, w szczególności na elektrycznym, kierownictwo wymaga niemożliwego, coraz większe obciążenie pracą, faworyzowanie pojedynczych pracowników, nijak to się ma do wartości firmy o jakich wypisują w tych swoich gazetkach, że partnerstwo, że konstruktywny dialog z pracownikiem, że inwestowanie w pracownika, że wzajemny szacunek, itd., papier przyjmie wszystko a rzeczywistość jest z goła inna, i to dużo bardziej ponura i beznadziejna, co będzie dalej, nie wiem, ale wiem że nie widzę tutaj jakiejkolwiek nadziei na rozwój zawodowy oraz satysfakcji z wykonywanej pracy przy takich sposobach zarządzania firmą oraz pracownikiem, pozdrawiam i życzę lepszego jutra.

Zen
@małymiś

Nie narzekajcie już tak tylko weźcie się za robotę bo z tego co zauważyłem to większość zawsze znajdzie czas by na linii siedzieć z głową w telefonie a szafy same się nie połączą. Są działy lepsze i gorsze jak w każdej firmie. Na jednym nie ma wcale problemów a na drugim jest ich masa. Robić swoje i się nie przejmować. Żeby się rozwijać dalej to najpierw trzeba zacząć od podstawowych rzeczy czyli personelu a obecnie zaraz dział elektryczny zmieni nazwę na mechaniczny bo więcej ludzi z mechanicznego nie elektrycznego i tu jest problem

Krzyś

w dziale zaopatrzenia mobbing trwa w najlepsze, ale oczywiście góra udaje, że nic nie widzi

Kajda88

Jak wyglada praca na magazynie? Czy jest to nowoczesny magazyn?

Bumbum
@Kajda88

Jest to imitacja magazynu zarówno w Środzie jak i Bninie. Zarząd oraz kierownictwo zrobią wiele by usprawnić produkcje, a magazyn no właśnie jaki magazyn....

kier.maga.
@Kajda88

Magazyn stary,trzeba ostro (usunięte przez administratora)!pracownicy magazynu to same (usunięte przez administratora) po podstawówce i trzeba uważac na tych (usunięte przez administratora))bo zjedzą cie żywcem ogólnie nie polecam bo pracuje tam (usunięte przez administratora) a kierownictwo z logistyka są 10 lat za (usunięte przez administratora)i i brak szacunku do pracowników. Robie 10 lat i jest coraz gorzej w Homagu a montarzyści czuja się jak sanatorium emerytów.brak pracy.

Ala
@Bumbum

Czy można wiedzieć w jakim miejscu w bninie jest ta firma? W jakich godzinach pracują pracownicy magazynowi? Z góry dziękuję za odpowoedz

X-men
@Bumbum

Dla podniesienia rangi magazyn zakupił 3 kolejki do rozwożenia towaru ale jak to w Polsce jeden zestaw służy jako eksponat filmowy czyli propagandowy używany raz w miesiącu a dwa pozostałe stoją i zajmują miejsce i tak od prawie roku. W końcu zakład jest stać na nowinki. W skrócie mamy sprzęt nie można go używać bo gdzie towar rozwozimy ręcznie.

Stefek
@kier.maga.

Tak magazyn stary to fakt, ale zarzucanie, że magazynierzy to .... po podstawówce to człeku przesadziłeś, pracowałem na magazynie rok temu wiec znam ludzi i nie przypominam sobie o kimś z takim wykształceniem. Magazyn ma tam najgorzej zapomniane miejsce przez kierownictwo. Po Twoich wypocinach można stwierdzić, że jesteś po szkole specjalnej ;-)

B.T.
@Stefek

Na magazynie jeden wielki (usunięte przez administratora) nikt nad niczym nie panuje, nie wiem czy się zdarzyło żeby chociaż raz do jednej maszyny bądź szafy były poprawnie wydane detale

qik

na dziale elektrycznym niedługo będzie więcej biurowych i kierowników od pracowników bezpośrednio produkcyjnych, pracowałem kilka lat temu w pewnej firmie gdzie na 150 pracowników był tylko jeden kierownik i jeden brygadzista i był porządek ponieważ zajmowali się tym co trzeba i nikt nikomu nie wchodził w paradę, tutaj przy takiej ilości kierowników nie mając oni zajęcia wymyślają niestworzone historie i tak bezsensowne oraz błahe problemy że głowa boli, szczególnie taki jeden, myślę że każdy pracujący wie o co chodzi, zamiast pomagać tylko przeszkadza pracownikom w normalnej pracy co nie jest dobre dla rozwoju firmy, mam nadzieję że zarząd się tym zainteresuje i zrobi z tym porządek ponieważ my pracownicy chcemy mieć normalne i przyjazne środowisko pracy.

@qik

Racja,bo tak jest a zwłaszcza na magazynach,więcej m ąd Ra li niż pracowników i tym bardziej są to same rodziny które szkodzą i r ą b i a tyłki wszystkim!

Jola
@Marta

To jest jedna wielka ściema w homagu nic niema do roboty jeden na drugiego patrzy a magazynierzy to same wazeliniarze i trzymia palce w (usunięte przez administratora) nie podoba mi się to że wszyscy żądza a jeden robi!prezes musi się tym wszystkim zająć a także mieć oko na kierownictwa bo za dużo jest luzu w Homagu

Średzianin
@Jola

Proszę wprowadzić zakaz używania telefonów prywatnych na terenie firmy. Skończy się ściema. Ludzi trzeba rozliczać z wykonanej pracy a nie z odbicia karty po ośmiu godzinach. Zredukować zarządzających a nie dwóch magazynierów i brygadzista nie pracujący. Szczerze ta firma to piramida niepotrzebnych etatów.

Zostaw merytoryczną opinię o HOMAG Polska Sp. z o.o. - Środa Wielkopolska

• Jak się pracuje w HOMAG Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HOMAG Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 122.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HOMAG Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 77, z czego 7 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HOMAG Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w HOMAG Polska Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HOMAG Polska Sp. z o.o.