HOMAG Polska Sp. z o.o.

Opinie o HOMAG Polska Sp. z o.o.

Heniek

Dlaczego kierownij magazynu odszedł ? Kto jest teraz kierownikiem ?

Mietek
@Heniek

Przeszedł do firmy zza płotem.Nic o nowym nie slychac

Ambroży
@Mietek

a nie wiecie czemu kierownik magazynu odszedł? Az tak źle było?

Ciekawa

Cześć ☺️ mógłby ktoś podzielić się opinią na temat pracy w biurze na stanowisku kupca operacyjnego? Atmosfera? Ludzie? Będę wdzięczna za informacje ☺️ Pozdrawiam.

Suoer
@Ciekawa

Super zapraszamy

Jasne
@Ciekawa

Jeżeli chcesz skończyć w psychiatryku to pewnie, że super

Sensei
@Jasne

Jak w każdym dziale pozaprodukcyjnych, wytrwasz rok to będziesz się czuł jakbyś życie wygrał :D

Jurij
@Sensei

Racja, jeden wielki bałagan wszędzie i brak jakichkolwiek procesów. Jeśli chcesz się trochę powkurwiać i brakuje ci adrenaliny to jest to praca dla Ciebie

goran
@Jurij

jakie zarobki?

Jaa
@Jasne

Może jakieś detale.

Jak wygląda praca w biurze w Poznaniu? Jakie wynagrodzenie moze otrzymać specjalista? Czy po 3 latach ludzie dalej pracują czy cała ekipa do wymiany?

Aktualność
Poland Business Run to największy charytatywny bieg biznesowy, który pomaga spełniać marzenia osób po amputacjach.

W dniu 5 września 2021 r. trzy drużyny HOMAG Run Team wystartowały, aby wesprzeć osoby z niepełnosprawnością i przy okazji promować aktywny styl życia. Część zawodników pobiegła razem, a część oddzielnie, w zależności od możliwości. Swój ślad zostawili m.in. w: Poznaniu, Warszawie oraz Środzie Wlkp.

Na ponad 5 700 drużyn (28 500 zawodników), które wystartowały w PBR, zawodnicy HOMAG Run Team zajęli zaszczytne 140, 1915 oraz 2138 miejsce! Tego dnia panowała idealna pogoda pozytywna energia oraz niesamowita atmosfera Kochamy tego typu inicjatywy sportowe - zwłaszcza jeśli pomagają one innym osobom w potrzebie

Poland Business Run - do zobaczenia za rok!
Inżynier Jakości

Rozmowa słaba, niekompetentni ludzie.

O wszystko i o nic. Jak podasz oczekiwaną kwotę to robią wielkie oczy i już wiesz że nic z tego nie będzie. Szkoda czasu na wieśniaków

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Aktualność
W zeszłym tygodniu z okazji Nowego Roku Szkolnego przekazaliśmy artykuły biurowe dla Domu Dziecka w Kórniku – Bninie. Darmową partię podarowała firma Lobos - dla biura, nasz dostawca artykułów biurowych. Dyrektor placówki nie kryła radości i w imieniu podopiecznych podziękowała za otrzymane prezenty.

Jedną z wartości #HOMAG jest #ODPOWIEDZIALNOŚĆ. Ważne jest dla nas wspieranie lokalnych Instytucji i społeczności. To nie pierwsza i zapewne nie ostatnia z naszej strony inicjatywa w Domu Dziecka w Kórniku – Bninie, gdyż lubimy dzielić się radością i okazywać wsparcie, tam gdzie jest ono potrzebne!
Jordan

Już jest Kierownik Magazynu ?

Majkel
@Jordan

A czemu nie ma kierownika magazynu? Gdzie dotychczasowy?

hululu
@Majkel

odchodzi na koniec sierpnia. O nowym kierowniku nic nie slychac...

@Jordan

Pracujesz w Homagu? Ile można tu zarobić na początku? Warto tu w ogóle aplikować obecnie? Może napiszesz co uważasz za największe plusy tego pracodawcy, a co ewentualnie mogłoby się zmienić na lepsze?

@Paweł

Za minus uważam brak współpracy między działami choćby Bnin Środa. Brak standardów. Plusy wynagrodzenie

na lepsze
@Paweł

na lepsze zmieni się jak zaczną doceniać dobrych pracowników, tyle w temacie

Heniek
@hululu

Kto pełni teraz funcje koerownika ? Jaki był powod że poprzedni odszedł ?

magazynier

Szukam pracy jako magazynier. Jakie są stawki? ale oprócz tego ważne jest: Jak wygląda praca w magazynie ? ile zmian, jak duży magazyn, wózki nowe stare? Cieżka czy lekka praca czy trzeeba dźwigać czy kierownictwo pogania czy jest presja? Proszę o obszerną odpowiedź.

@magazynier

Praca na magazynie-standard. Dwie zmiany, odnajdziesz się bez problemu. Wózki są stare i nowe-zalezy jak trafisz. Trzeba robić swoje, bez zbijania bąków po kątach

magazynier
@Jordan22

Dzięki za za odpowiedź! Jeszcze dopytam... Jakie stawki? - (przedział) mam 5 lat doświadczenia- wyskoki skład. No i bardzo ważne - jak kierownictwo? Ciśnie?Zależy mi na spokojniej pracy. Nie jestem obibokiem - raczej pracusiem, ale od takich co robią wiecznie wymagają wiecej i wiecej. Pokaż się, że umiesz i pracujesz to zamiast leniowi - tobie dołożą.

@magazynier

Kierownictwo okej, nie jest tak źle żeby gorzej być nie mogło. Mam porównanie z innymi firmami i nie ma tragedii, ale nie jest też wybitnie ekstra :) jednym minusem jest wszechobecnie panujący bałagan, ale Ciebie jako zwykłego kompletujacego nie będą dotyczyć błędy innych. Możesz robić swoje a cała resztę mieć w pompie. Soboty dla "chętnych" ale wypada iść raz czy dwa, plus że płacone 100pro. W tygodniu też może wpaść jakas nadgodzina ;) Nie umiem Ci powiedzieć ile dostaniesz... Może warto złożyć CV, rozmowa i tak jest telefoniczna. Zapytają o Twoje wymagania i oddzwonią w przypadku decyzji pozytywnej jak i negatywnej-to też na plus ;)

@Jordan22

No właśnie nie mam żadnej odp. pozytywnej czy negatywnej po prostu zlekceważony pracownik

@Nowy

Niestety słyszałem takie głosy od innych... Kiedy miałeś rozmowę?

Jordan21
@magazynier

Jeżeli lubisz oglądać mecze na telefonie podczas pracy i zbijać bąki gdy inni pracują to zapraszamy na magazyn.

Witam, jak długo trzeba czekać na odpowiedź z Państwa strony?

@Kandydat

Pytasz tutaj zamiast zadzwonić do firmy? To nie jest oficjalny kanał komunikacji z firmą.

Buli
@Kandydat

Złożone cv , po tygodniu zaproszenie na rozmowę,która odbyła się po tygodniu od zaproszenia. W ciągu następnego tygodnia odpowiedź.

Qik forewer

Zauważyłem ciekawą aczkolwiek dziwną zależność, a mianowicie jak palisz to jesteś w takiej grupie uprzywilejowanej, możesz nawet z majstrami na papieroska chodzić i masz większe fory, a gdy nie palisz to jesteś w gorszej grupie, dowalają ci więcej pracy i jeszcze pretensje że za mało albo źle, jesteś traktowany jak z gorszej kategorii, jest to dla mnie bardzo nie zrozumiałe i nie fair, nie polecam ani nie odradzam pracy tutaj, sami się musicie przekonać.

Obserwacja
@Qik forewer

Niestety jest to obserwacja, która ma zastosowanie w przypadku większości miejsc pracy. Palenie w towarzystwie ma wymiar sakramentu, który tworzy uczucie wspólnoty i wyjątkowości między osobami palącymi. Nie dziwi zatem, że wszyscy spoza tego kręgu nie są traktowani jak swoi. Tak czy inaczej, osoby palące powinny z definicji mieć pod górkę, bo wdychanie dymu nie jest czynnością fizjologiczną.

Jordan

Pawle każdy kumaty zoriętuje się że jesteś administratorem od pracodawcy :)

Ukulele

Najbardziej chore jest to,że nieważne na jakim dziale czy obszarze zawitał by ktoś nowy to będzie zarabiał więcej niż stary pracownik. WTF?! Druga sprawa gdzie jest (usunięte przez administratora) stołówka?! Związki jak zwykle (usunięte przez administratora) z tym robią.

Ambasador
@Ukulele

W każdej jednej firmie tak jest że nowy pracownik więcej zarabia niż stary. Najlepiej zwolnić się i zatrudnić od nowa :)

Jaka jest atmosfera w pracy na montażu? Czy warto aplikować?

Minikad
@Anonim

Warto

Witam, na jakie zarobki można liczyć na stanowiskach kierowniczych (brygadzista produkcji, kierownik magazynu, etc.)? W jakich godzinach jest praca? :)

Hyyyy

Wszystko zależy od działu. Produkcja brygadzista 6-14 i 14-22.. Są jeszcze działy pracujące na jedną zmianę 6-14 Kierownicy 6-14/7-15/8-16... Trzeba być między 6 a 8

Na jakie zarobki można liczyć na stanowisku kupca strategicznego?

Jarek

Ile ok. wynosi pensja na montażu (7 lat doświadczenia)? Atmosfera jest w porządku? Czy warto aplikować?

Jaka płaca taka praca

Widziałem, że szukają za inż procesu i inż. jakości dostawców. Jak wygląda tam praca? Kasa ok? Dzięki za info.

Niedźwiedź

Firma ogólnie bez tragedii tylko jedna rzecz bardzo boli, a mianowicie to że ładują wszystkich do jednego worka czyli nie ważne czy jesteś pracowity czy leń, czy jesteś ambitny czy lejesz ma wszystko to i tak nie zostaniesz doceniony finansowo nie wspominając już o zwykłym dziękuję od przełożonych, sam jestem ambitny, chciałbym coś osiągnąć w tej firmie ale widzę po sobie i innych bardziej normalnych że zaczynamy się wypalać, no bo po co mamy pracować więcej i lepiej jak i tak jesteśmy traktowani tak samo jak ci co pracują mniej i gorzej, robią błąd i to duży ponieważ gospodarka się odradza i ci bardziej ambitni pójdę tam gdzie ich dużo bardziej docenią, mam wielką nadzieję że sytuacja się zmieni w pozytywnym kierunku, pozdrawiam.

Hwwwe
@Niedźwiedź

Potwierdzam. To jest smutne, ale prawdziwe

@Hwwwe

Powiedz proszę jakie są widełki wynagrodzenia w HOMAGu. Zastanawiam się ile można zarobić, wliczając w to premie i dodatki. Bo chyba można liczyć na jakieś bonusy w tej firmie, tak? Jeśli tak jest, to od czego zależy przyznanie premii?

Gyuy
@Paweł

Premie masz zalezna od frekwencji. 500 brutto. Mowa oczywiście o pracownikach produkcyjnych czy magazynie. Zarobki? Zależy gdzie

Ciekawektoto

Witam. Proszę o opinie pracy na stanowisku automatyk.... Wynagrodzenie itp.

Stanowisko inżyniera jakości - jakie orientacyjne zarobki? Warto aplikować? Wszystkie opinie mile widziane :)

Gagarin kosmonauta
@Nowy

Daj sobie luz, nikt się tam jakością nie przejmuje poza działem jakości.

Kasztany jakości

Podobnie jak w R&D, 7 netto podstawy i plaża

@Nowy

Wynagrodzenie i tak nieadekwatne do chorego i niesprawiedliwego podziału obowiązków, jedni za mniej robią więcej, drudzy za więcej nic nie robią. Zależy gdzie trafisz.

Boli 8
@Gagarin kosmonauta

Szukają problemu tam gdzie go nie ma

ELEKTROMONTER
@Boli 8

Takie ich zadanie. Klient wymaga to muszą nam zgłaszać i przekazywać problemy, a my jako montaż powinniśmy je rozwiązać i nie dopuścić żeby bubel wyjechał od nas z produkcji. Nie chłopacy z jakości budują szafy i maszyny tylko my.

Bystrzacha

Lepiej odpuścić, cały czas ktoś odchodzi a w ich miejsce nikogo nowego praktycznie nie ma, o wzmocnieniu działu nie ma mowy. Zależy gdzie trafisz, są obszary gdzie jest zapierdol nie do ogarnięcia ale też są obszary gdzie jest luz blues. Co do wynagrodzenia - paradoksalnie czym mniej robisz tym więcej zarabiasz, co niestety jest niewspółmierne z podziałem obowiązków. Jedni co mało co robią, mają więcej niż ci co muszą (usunięte przez administratora) Plus tej roboty taki że wypłata zawsze przed czasem

Zostaw merytoryczną opinię o HOMAG Polska Sp. z o.o. - Środa Wielkopolska

• Jak się pracuje w HOMAG Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HOMAG Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 122.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HOMAG Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 77, z czego 7 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HOMAG Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w HOMAG Polska Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HOMAG Polska Sp. z o.o.