HOMAG Polska Sp. z o.o.

Opinie o HOMAG Polska Sp. z o.o.

Xleo

Hej, znów HOMAG szuka Konstruktora Mechanika....hmm duża rotacja....powiększają dział....?

@Xleo

Dzień dobry, Rekrutacja na stanowisko konstruktora mechanika związana jest z rozpoczęciem współpracy i nowym dla nas projektem, który będziemy realizować dla firmy Schenck, z którą należymy do Grupy Duerr. Zapraszamy do udziału w rekrutacji. Pozdrawiamy, Zespół HOMAG

Michalina

Witam, jak wygląda sytuacja z nowymi zatrudnieniami w firmie, tj czy nadal prowadzone są rekrutacje?

@Michalina

Dzień dobry, Aktualne informacje na temat prowadzonych procesów rekrutacyjnych zawsze można znaleźć na naszej stronie internetowej w zakładce Praca/Oferty Pracy https://www.homag.com/pl/kariera/praca/oferty-pracy/ Zachęcam serdecznie do zapoznania się. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół HOMAG

HiM

Zapraszamy prezesa i kierowników na hale produkcyjna na 8 h

Artur
@HiM

Kierownicy nie odwiedzają pracowników, którzy pracują w hali produkcyjnej? W takim razie, w jaki sposób kontrolowana jest praca osób, które pracują na produkcji? Myślałem, że jest osoba odpowiedzialna za nadzór nad poprawnością wykonywania pracy, dlatego mam nadzieję, że napiszesz, jak to wygląda w przypadku firmy HOMAG Polska.

@HiM

Dzień dobry, Brygadziści, którzy są bezpośrednimi przełożonymi są obecni na produkcji cały czas. Pracownicy mogą zgłaszać się do kierowników produkcji, którzy w miarę możliwości są obecni na hali lub w swoim biurze przy hali produkcyjnej. Jeżeli jednak poprzez powyższe stwierdzenie odnosi się Pan/Pani do ostatnich upałów i wysokiej temperaturze na hali, to chcemy zapewnić, że kierownictwo i zarząd firmy są tego świadomi. W celu wsparcia pracowników w okresie letnich upałów, podobnie jak rok temu, zostają rozdawane pracownikom opakowania z tabletkami izotonicznymi, mające przeciwdziałać odwodnieniu. Pracownicy produkcji mają także dostęp do zimnej wody oraz mogą także korzystać z lodówek. Pozdrawiam serdecznie, Zespół HOMAG

stary wyjadacz

witajcie Jak aktualnie wygląda praca w serwisie ? Czy technicy pracują również po za granicami PL? przydzielane są dodatkowe korzyści oprócz wypłaty ( typu opieka medyczna, premie, trzynastki)? Jak wygląda atmosfera pracy w serwisie ? warto ubiegać się o podjęcie pracy ?

Aaa
@stary wyjadacz

Zgłoś się, spytaj w biurze to się dowiesz :)

@Aaa

w biurze zawsze gruszki na wierzbie :)

@Aaa

w biurze zawsze gruszki na wierzbie ;)

@Aaa

wiesz, że w biurze zawsze gruszki na wierzbie :)

@stary wyjadacz

Praca na stanowisku technika serwisanta jest pracą mobilną na terenie całej Polski od poniedziałku do piątku. W ramach benefitów pracodawca oferuje swoim pracownikom m.in. opiekę medyczna, dofinansowanie do karty sportowej, szeroki program szkoleniowy czy też dofinansowanie do kursów językowych. Nasi technicy serwisanci są wyposażeni we wszystkie niezbędne narzędzia pracy, samochód i smartphone. Na temat kwestii finansowych, systemu premiowego jak i innych pojawiających sie pytań chętnie porozmawiamy podczas osobistej rozmowy. Dlatego serdecznie zachęcam do kontaktu pod numerem Tel.: +48 61 647 4582 lub mailem na adres rekrutacja@homag.com

Nowy 123
@stary wyjadacz

Witam, Podepne sie pod temat. Jakie jest realne wynagrodzenie na reke na serwisie na start i po ilu latach jakie podwyzki. Stawka godzinowa czy miesiecznie a robisz po 12H. Pozdrawiam

@Nowy 123

Dzień dobry, Wynagrodzenie zależy od posiadanego doświadczenia. Chętnie na ten temat jesteśmy w stanie porozmawiać podczas spotkania osobistego na rekrutacji. Możemy jednak powiedzieć, iż wynagrodzenie składa się ze stałej miesięcznej pensji, ryczałtu za nadgodziny oraz premii. Wszelkie nadgodziny są rozliczane zgodnie z kodeksem pracy. Na stanowisku technika serwisanta przewidujemy także ścieżkę kariery od podstawowego stanowiska przez starszego technika serwisanta po eksperta. W razie zainteresowania naszą firmą oraz ofertą pracy lub w przypadku dodatkowych pytań zachęcam do kontaktu z działem HR. https://www.homag.com/pl/kariera/praca/oferty-pracy/detail/technik-serwisant-605-1/ Pozdrawiamy Zespół HOMAG

Inżynier Jakości

Rozmowa słaba, niekompetentni ludzie.

O wszystko i o nic. Jak podasz oczekiwaną kwotę to robią wielkie oczy i już wiesz że nic z tego nie będzie. Szkoda czasu na wieśniaków

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Robert

Czy ktoś może napisać jak wygląda praca na stanowisku Technik Serwisu ? Jaka atmosfera w firmie, ludzie, przełożeni ???

@Robert

Dzień dobry, Praca technika serwisanta jest pracą w 100% mobilną na terenie całej Polski lub/i w Europie. Praca polega na: •Instalacji, montażu i uruchomieniu maszyn do obróbki drewna; •Diagnozie, naprawie maszyn, usuwaniu usterek; Nasz zespół techników serwisantów stale się powiększa i mamy nadzieję, iż pracownicy zarówno obecni jak i przyszli pozostaną z nami na lata. Staramy się, aby tak było :) Pozdrawiamy, Zespół HOMAG Pozdrawiamy, Zespół HOMAG

Ciekawy

Na jaki dział warto aplikować posiadając doświadczenie w pracy przy maszynach oraz wykształcenie wyższe po kierunku Elektrotechnika? Tylko Konstruktor Elektryk? Możliwość pracy w Środzie Wielkopolskiej czy tylko w Poznaniu?

@Ciekawy

Dzień dobry, Z wykształceniem wyższym w kierunku Elektrotechniki oraz znajomością języka obcego na pewno można się starać o prace na stanowisku Konstruktora Elektryka w naszym nowym biurze konstrukcyjnym w Poznaniu. Oczywiście możliwe, że mamy dla Pani/Pana inne interesujące stanowiska w naszym zakładzie w Środzie Wielkopolskiej np. w obszarze produkcyjnym lub IE. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi ofertami na naszej stronie firmowej https://www.homag.com/pl/kariera/praca/oferty-pracy/?tx_homag_jobs%5B__referrer%5D%5B@extension%5D=Homag&tx_homag_jobs%5B__referrer%5D%5B@vendor%5D=Netfed&tx_homag_jobs%5B__referrer%5D%5B@controller%5D=Job&tx_homag_jobs%5B__referrer%5D%5B@action%5D=list&tx_homag_jobs%5B__referrer%5D%5Barguments%5D=YToxOntzOjEwOiJjb250cm9sbGVyIjtzOjM6IkpvYiI7fQ%3D%3D7ad61679939d698efe17f035ebe834d3546810c2&tx_homag_jobs%5B__referrer%5D%5B@request%5D=a%3A4%3A%7Bs%3A10%3A%22@extension%22%3Bs%3A5%3A%22Homag%22%3Bs%3A11%3A%22@controller%22%3Bs%3A3%3A%22Job%22%3Bs%3A7%3A%22@action%22%3Bs%3A4%3A%22list%22%3Bs%3A7%3A%22@vendor%22%3Bs%3A6%3A%22Netfed%22%3B%7D19f2ceb19948e2142cbaf682c2823f930dde6c3b&tx_homag_jobs%5B__trustedProperties%5D=a%3A1%3A%7Bs%3A19%3A%22selectedFilterItems%22%3Ba%3A3%3A%7Bs%3A5%3A%22level%22%3Bi%3A1%3Bs%3A8%3A%22location%22%3Bi%3A1%3Bs%3A7%3A%22section%22%3Bi%3A1%3B%7D%7D5e77427e5a9c8ec0e44ddfbb388a2a4ff28891fc&tx_homag_jobs%5BselectedFilterItems%5D%5Blevel%5D=&tx_homag_jobs%5BselectedFilterItems%5D%5Blocation%5D=25&tx_homag_jobs%5BselectedFilterItems%5D%5Bsection%5D= Pozdrawiamy, Zespół HOMAG

elektrykapradnietyka
@Ciekawy

To zależy czy chcesz składać szafy sterownicze, czy je projektować, czy tylko wyjaśniać błędy w już gotowych planach/schematach. Jako monter szaf możesz zarobić maksymalnie "czyty$iąceczysta brutddo". Praca w tej chwili jest dwuzmianowa i w 34 stopniowym upale. Żadnych nadgodzin, a więc i dorobienia. Brak jasnego systemu premiowania tak więc jak ci premię obetną to nie wiesz dlaczego. Jest kilka benefitów z którymi się nie spotkałem w poprzednich zakładach pracy i to się ceni. Generalnie Homag mogę polecić aczkolwiek długo tu nie zabawię, z prostej przyczyny. Nie da się przeżyć za tą wypłatę. Na terenie miasta funkcjonują jeszcze dwa konkurencyjne zakłady, które płaca lepiej i to z lepszymi benefitami. Polecam i pozdrawiam.

Leon
@Ciekawy

Pracowałem w Homga trzy miesiące podczas okresu próbnego. Pracodawca był ze mnie zadowolony i chciał przedłużyć ze mną umowę na trzy lata ale nie zgodziłem się ponieważ zaproponował mi wypłatę jak kasjerce w biedronce. Bądźmy poważni drodzy państwo. Takie pieniądze można proponować ludziom bez doświadczenia, wykształcenia, i niestety takich ludzi Homag zatrudnia. Przeraziłem się jak zobaczyłem że montażem szaf sterowniczych zajmują się młode dziewczyny po "tipsologii", stolarze, listonosze, i kto wie kogo jeszcze bym poznał gdybym został na dłużej. Nie jest to praca łatwa, wręcz bym powiedział że jest bardzo trudna i skomplikowana. Zwykły elektryk który na co dzień w ogóle nie posługuje się schematami, czy po prostu używa takich urządzeń jak proste przepięciówki czy żarówki LED, nie ogarnie termików, rezystorów, sterowników automatycznych i komputerów. Do tej pracy potrzeba fachowców po automatyce. Konsekwencje są takie, że pracownicy z ekipy produkują felery które wracają i premię zabierają wszystkim, a nie kobietą, które niekiedy złośliwie a czasem nieświadomie wpinają przewód fazowy w gniazdo ochronne. Stanowiska pracy są niedoświetlone, brak ergonomicznych siedzeń z podparciem wiec po pracy bolą i oczy i plecy. Szafki personalne nie są zamykane na klucz bo nawet nie mają zamka. Odzież robocza i buty to najtańsze badziewie które powoduje bóle stawów i odparzenia i nie wolno przyjść w swoich butach mimo że są lepsze i spełniają wyższe normy niż ten (usunięte przez administratora) który daje firma. Jedynym plusem było to że wypłata była na czas. Koledzy i koleżanki z pracy to jak wspomniałem duża zbieranina ludzi tak wiec są i miłe osoby ale też znajdą się odszczepieńcy którzy włażą w (usunięte przez administratora) brygadzisty i to oni sterują pracą zespołu a nie brygadziści którzy są z łapanki bo nikt nie chce objąć tego stanowiska. Pracę mogę polecić elektryką którzy szukają dachu nad głową na okres zimy, a jak ruszą budowy to wiać stamtąd z powrotem kłaść instalacje na budowach za 2x większe pieniądze.

Janusz
@Leon

Nikt nikomu nie da na początek kokosów. Najpierw trzeba się sprawdzić. Ja po paru latach sumiennej pracy i szkoleniach za granicą zarabiam bardzo dobre pieniądze i nikt w mieście mi tyle nie da. I jestem pewien że podobnie jest na dziale elektrycznym. Żaden pracodawca nie da ci lodów w upały, ani jabłek za darmo co środę czy pączków w tłusty czwartek a o pizzy i przerwie na mecz naszej reprezentacji nie wspomnę. Do tego opłacają kurs językowy i studia. Tak więc nie ma co narzekać tylko wziąć się za robotę.

Majsterek
@Janusz

Pracujesz na dziale mechanicznym ? Są tam dwie zmiany ?, właśnie wysłałem CV na stanowisko monter i czekam na odzew

IWONA
@Janusz

Czy uważasz że kobieta ma szansę dobrze zarabiać w Homagu. Czy są jakieś stanowiska dla kobiet.

Doriner

Widzę, że kierownika planowania produkcji już chyba z pół roku firma szuka. Oferta z każdym wznowieniem jest skonstruowana nieco inaczej. Zastawiałem się czy nie aplikować ale mam wrażenie, że firma nie do końca ma pomysł na to stanowisko. No i co z poprzednikiem? Tak długo dział bez lidera?

Greg

Jakich płac można się spodziewać na okresie próbnym i na późniejszej umowie na produkcji? Czy firma wysyła na szkolenia i wiąże się to z dodatkową kasą?

Maniek
@Greg

Ok

Witam, aktualnie poszukiwany jest pracownik na stanowisko Specjalisty ds. BHP, czy ktoś z pracowników może napisać jak wygląda poziom bezpieczeństwa w firmie? Dlaczego poprzedni BHP-owiec nie pracuje?

niehigieniczny
@Kandydat

pracuje, szukają dodatkowego bo firma rośnie.

Jaś

Na jakie wynagrodzenie moge liczyć jako mechanik ?Pozdrawiam

Jaś

Na jakie wynagrodzenie można liczyć na początek jako mechanik? Pozdrawiam

Berous

W firmie jest jakiś socjal czy, nie ma zadnych dodatków ?

@Berous

Dzień dobry, Tak w naszej firmie pracownicy mogą liczyć na: - Dodatkową opieka medyczną - Dofiansowanie do karty sportowej - Multisport oraz OK System - Dofianansowanie do posiłków - Dodatek na Święta Bożego Narodzenia z ZFŚS - Możliwość uczestnictwa w szkoleniach Pozdrawiam, Zespoł HOMAG 5. Możliwość uczestnictwa w kursie języka niemieckiego lub angielskiego.

BHP-owiec

Aktualnie widnieje ogłoszenie o prace na stanowisko Specjalista ds. BHP. Jak pracownicy oceniają stan bezpieczeństwa w zakładzie? Czy ktoś może przybliżyć charakterystykę stanowiska? Dlaczego poprzedni BHP-owiec nie pracuje?

@BHP-owiec

Dzień dobry, Mamy Specjalistę ds. BHP w naszym zakładzie. Firma jednak tak bardzo i dynamicznie się rozwizja zwiąkszając swoje zatrudnienie i powierzchnię, dlatego poszukujemy kolejnej osoby do zespołu. Zapraszam do aplikowania, na rozmowie zawsze staramy się przybliżyc firmę i aktualna sytuację kandydatom. Pozdrawiam, Zespół HOMAG

Zainteresowany Średzianin

Czy udzielacie Państwo informacji zwrotnej po wysłaniu aplikacji przez stronę? Jakikolwiek feedback?

Ima

Bardzo słabe wynagrodzenie, żadnych podwyżek mimo dużych obietnic

Majsterek
@Ima

Na starcie można liczyć 18zł na godzinę ??

Ima
@Majsterek

Po umówię próbnej 15zl brutto

@Ima

Dzień dobry, Kwoty wynagrodzeń na produkcji różnią się w zależności od rodzaju stanowiska, posiadanego dowiądczenia, wiedzy merytorycznej i umiejętności. Dlatego zachęcamy do aplikowania i uczestnictwa w rekrutacji, aby samemu sie przekonać. Pozdrawiamy, Zespół HOMAG

Bartosz
@HOMAG Polska Sp. z o.o.

@pracodawca. "Kwoty wynagrodzeń na produkcji różnią się w zależności od rodzaju stanowiska, posiadanego dowiądczenia, wiedzy merytorycznej i umiejętności". Czy na pewno to zdanie nie mija sie z prawda? Mam inne odczucia. W takim badz razie gdzie trzeba isc aby zweryfikowac zarobki czy sa adekwatne do posiadanej wiedzy i doswiadczenia?

Iman
@Majsterek

Majsterek. Tak 18zl na godzine. Jako nowa osoba? Po 3 latach tyle ludzie nie maja

zainteresowany

Mam pytanie odnośnie rekrutacji na stanowisko Konstruktor Mechanik - jak częste i jak długie są wyjazdy do Niemiec na tym stanowisku?

@zainteresowany

Długość i częstotliwość wyjazdów tak na prawdę zależy od projektów, w których bierze udział konstruktor i od jego dyspozycyjności. Moga to być wyjazdy tygodniowe do miesiecznych nawet. Jest to kwestia ustalana indywidualnie.

Witam około 2 miesiące temu zatrudniłam się jako sprzątaczka , do pracy przyjmowała mnie Pani Maria R . Mimo zapewnień Pani Mari że dam radę , posprzątałam szatnie męskie całe 1 piętro i 3 sale konferencyjne na parterze , 6 godzin ciężkiej pracy . Następnego dnia zdecydowałam że nie pójdę więcej, dlatego że bolał mnie kręgosłup ( mam orzeczenie o niepełnosprawności ) na kręgosłup , niestety nie miałam jeszcze podpisanej umowy i oczywiście pracowałam ZA DARMO uważam że mimo rezygnacji za każdą pracę należy się wynagrodzenie . Pozdrawiam

Usługę sprzątania w HOMAG wykonuje firma zewnętrzna. Dlatego też Pani sytuacja z pracodawcą i warunki zatrudnienia z pracodawcą nie są nam znane. Zależy nam jednak na rzetelności działania naszych partnerów biznesowych. Prosimy o kontakt i w miarę możliwości postaramy się wyjaśnić zaistniałą sytuację.

@HOMAG Polska Sp. z o.o.

Dziękuję za odpowiedź skontaktuję się z Państwem po weekendzie majowym . Pozdrawiam

na tak? czy na nie?

Co mam sądzić o firmie HOMAG, jeśli nie daje żadnej informacji po rozmowie kwalifikacyjnej?

RUSKA
@na tak? czy na nie?

Czekam już 5 mies. na odpowiedz. I kontaktu nie ma - nie można się dodzwonić! To cyrk, a nie firma

@na tak? czy na nie?

Bardzo nam przykro jeżeli nie udało nam się wrócić na czas z informacją zwrotną. Nie jest to spowodowane naszymi złymi intencjami. Jednak czasem, z różnych względów, proces rekrutacyjny się wydłuża i nie udaje nam się wróicć z informacją w okreslonym terminie. Bardzo prosimy o kontakt i postaramy się udzielić informacji o statusie.

Greg

Jak wygląda stawka dla programisty plc w tej firmie? Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o HOMAG Polska Sp. z o.o. - Środa Wielkopolska

• Jak się pracuje w HOMAG Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HOMAG Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 122.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HOMAG Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 77, z czego 7 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HOMAG Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w HOMAG Polska Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HOMAG Polska Sp. z o.o.