F.H GEKO

Opinie o F.H GEKO

Filip

Myślę, że praca w dobrej firmie motywuje pracownik do zaangażowania.

er
@Filip

dlatego szukaj motywacji ale nie w geko. ale może się mylę:)(usunięte przez administratora)

Co powiecie o zarobkach w F.H GEKO? Czy w ostatnim czasie ich poziom uległ zmianie?

ghjk

napewno na wszystkich stanowiskach:)

arek

Jestem umówiony na rozmowę w sprawie pracy w tej firmie - czy ktoś może mi coś szczerego powiedzieć o pracy tam.

wer
@arek

szkoda czasu i paliwa

byly pracownik

super firma, Pan (usunięte przez administratora)jest bardzo kompetentnym i konkretnym gosciem. super sie z nim wspolpracuje, zarobki ok, wszystko zgodnie z umowa - no i szanuja pracownikow !!!

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie F.H GEKO? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Mira

Jak się chce pracować to w każdej firmie będzie dobrze.

Alicja

To, że F.H GEKO poszukuje ph-owca @tolektolek obiektywnie nie świadczy na temat firmy negatywnie. Może wcześniej osoba na danym stanowisku odeszła ze względów osobistych - naprawdę są różne powody. Zapytam czy pracowałeś tutaj w firmie? Jeśli tak czy oprócz minusów, mógłbyś podać jakieś plusy? Każdy dane warunki pracy może odbierać inaczej, stąd prośba.

haha

firma dla początkujących chcesz się wdrożyć i posmakować przedstawicielki to geko albo sprzedaż bułek. nie to szukaj innego zawodu. Tu na pewno wyciśnięty jak cytryna robota dla młodych napaleńców na obietnice... ale ktoś musi kształcić młode pokolenie:)

Alicja

@tolekbanan a jakie narzędzia na stanowisku przedstawiciela handlowego oferuje ta firma? Opowiedz coś więcej, aby móc porównać ofertę - ta wiedza jest niezbędna.

Alicja

@OLO, co masz na myśli? Podziel się swoimi wrażeniami!

Ciekawy

Witam Państwa, Czy ktoś może opisać pracę jako przedstawiciel handlowy? Auto - jakie, czy również do celów prywatnych, podstawa, jakie prowizje itd Będę wdzięczny.

OLO

Tak FIRMA się rozwija . Ci co tam pracują NIE BARDZO!

adamo

skoro ciągle szukają, to znaczy, że firma ma coraz więcej obowiązków. Nie dziwię się więc, że handlowiec może tu tyle zarobić :)

mateusz

Witam ,Paweł Mam pytanie co się tam dokładnie robi?? noszenie mebli,magazyny chce zostawić CV,ale mam parę pytań?.Może doświadczony kolega Rydwan coś napisze.

Jestem zainteresowany pracą w GEKO. Prosił bym o jakieś szczere opinie . Może kolega , który zamieścił swoją przedostatnią wypowiedź coś wreszcie napisze.

dyktando

W swojej wypowiedzi zrobił Pan ponad 20 błędów. Powodzenia!

handlowiec

Widze,zewiekszosc opinii pisana przez ludzi ktorzy nie za bardzo wiedza jak dziala w Polsce handel, niedlugo zaczynam wspolprace z frima Geko, co do oferowanych warunkow na okresie probnym wyglada wszystko w porzadku aco do wlasnej dzialalnosci to sie doksztalccie bo czesto przynosi to duze plusy, chyba ze ktos ka akbicje zawodowe zarabiac 3500 do konca zycia, zdam relacje za kilka tygodni :)

Marcel

Robert i jak praca? Dajesz rade z tymi przeciazeniami?

Robert

Wczoraj złożyłem tam podanie - czekam na odpowiedź. Sam nie wiem co mam myśleć po przeczytaniu tych postów.

ekspert

Praca w porządku, zarobki adekwatne do stanowiska pełnionego w firmie. Ludzie sympatyczni, są okresy w których pracy jest naprawdę dużo, ale to tak jak w każdej firmie. Co do umowy - jest jak wszędzie..Gdyby nie to, że zachorowała mi matka, która przebywa na terenie UK pracowałbym po dziś dzień. Jeśli ktoś kieruję się negatywnymi opiniami powyżej - proszę bardzo, ale jeśli się nie spróbuję to nie ma pewności! Ja z przekonaniem polecam i zachęcam do współpracy z Firmą GEKO! W Waszych rękach co zrobicie. Pozdrawiam!

rydwan

Pracowałem w tej firmie kilka lat. Widzę, że powyższe komentarze piszą zwolnieni pracownicy lub skrzywdzeni w jakiś sposób ludzie. Nie byłem przedstawicielem, ale z tego co wiem żaden z chłopaków nie ma podpisanej lojalki, o wekslach nie wspominając. Zarobki są w porządku, atmosfera ok. Roboty faktycznie trochę może za dużo czasami, ale nie więcej niż gdzie indziej jak jesteś nierobem to lepiej posiedź w domu. Mamusia odda emeryturkę. Fakt faktem, że chłopaki na firmie zrobiliby porządek z lalusiami. Odszedłem, bo wyemigrowałem z kraju, pewnie na stałe. Z ludźmi kontakt utrzymuje i z tego co wiem firma się rozwija. Generalnie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o F.H GEKO - Radomsko

• Jak się pracuje w F.H GEKO?

Zobacz opinie na temat firmy F.H GEKO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w F.H GEKO?

F.H GEKO