F.H GEKO

Opinie o F.H GEKO

pele

Firma cały czas szuka nowych handlowców , ponoć ma już kilkunastu. Co do zarobków to nie wiem , ale słyszałem że najlepsi zarabiają po 8 tys. Firma prężnie się rozwija.

Klaps
@pele 18.04.2016 20:55

Tak (usunięte przez administratora)tyś ale na pół roku chyba a handlowców to ma byłych.

Zenek

Czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Może wicie coś więcej w tym temacie?

Rafał

Chciałem zapytać ludzi którzy pracowali w Geko lub pracują o opinię - bo jestem zainteresowany pracą.

Alicja

@Marek, dzięki za opinię. Czy pracujesz jako przedstawiciel handlowy? Pracodawca zapewnia Ci odpowiednie narzędzia do pracy takie jak telefon, komputer i samochód? Piszesz o planie sprzedażowym. Czy trudno go uzyskać? Czy prócz premii, o której piszesz możesz liczyć na szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe lub pakiet socjalny? Czekam na Twoją opinię.

Alicja

@Wiesław, dziękuje za Twoją opinie. Czy możesz powiedzieć nam coś więcej na temat możliwości rozwoju w firmie? Czy dla pracowników organizowane są szkolenia lub kursy podnoszące ich kwalifikacje? Może brałeś w jakimś udział i możesz podzielić się z nami wrażeniami?

Marek
@Alicja 22.06.2018 08:11

Firma przyjazna dla pracownika, przy zrobionym planie sprzedaży premia całkiem pokaźna. Polecam pracodawcę.

Czy ktoś może opisać, jak w tym momencie] prezentuje się pracodawca na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Radomsko.

Wiesław
@Administrator 12.06.2018 09:18

Jako przedstawiciel handlowy nie narzekam.. Jest czasem ciężko ale ze względu na szybki rozwój firmy. Z szefostwem idzie się dogadać o ile nie jesteś cwaniakiem i masz szczere intencje to będziesz miał dobrze. Plany sprzedażowe są jak w każdej innej firmie i mogą wydawać się dość duże to po paru miesiącach są jak najbardziej osiągalne. Po za tym nie ma sztywnych tras itp.. Ogólnie 8/10

Teresa

Widziałam ofertę pracy do biura. Podpowiedzcie coś więcej.

Alicja

@Filip, co Ciebie w F.H GEKO motywuje do zaangażowania, jak napisałeś w swoim poście? Czy chodzi o samą pracę, czy też dodatkowe benefity, szkolenia, możliwości rozwoju zawodowego? @wer, @ghjk, uzasadnijcie swoje wypowiedzi. Napiszcie dlaczego tak uważacie oraz jakie czynniki na to wpłynęły. Merytoryczne opinie są pomocą dla osób, które chcą podjąć pracę w F.H GEKO. @er, również rozwiń oraz uzasadnij swoją wypowiedź. Jaką Ty masz opinię na temat pracy w firmie? Czy obecnie mają aktualne oferty pracy i jakie? Jak wygląda rekrutacja? Jakie są możliwości rozwoju zawodowego oraz warunki i atmosfera w pracy? Piszcie merytoryczne komentarze odnośnie F.H GEKO.

Filip

Myślę, że praca w dobrej firmie motywuje pracownik do zaangażowania.

er
@Filip 15.03.2018 00:08

dlatego szukaj motywacji ale nie w geko. ale może się mylę:)(usunięte przez administratora)

Co powiecie o zarobkach w F.H GEKO? Czy w ostatnim czasie ich poziom uległ zmianie?

ghjk
@Administrator 05.02.2018 08:43

napewno na wszystkich stanowiskach:)

arek

Jestem umówiony na rozmowę w sprawie pracy w tej firmie - czy ktoś może mi coś szczerego powiedzieć o pracy tam.

wer
@arek 02.06.2014 20:45

szkoda czasu i paliwa

byly pracownik

super firma, Pan (usunięte przez administratora)jest bardzo kompetentnym i konkretnym gosciem. super sie z nim wspolpracuje, zarobki ok, wszystko zgodnie z umowa - no i szanuja pracownikow !!!

Mira

Jak się chce pracować to w każdej firmie będzie dobrze.

Alicja

To, że F.H GEKO poszukuje ph-owca @tolektolek obiektywnie nie świadczy na temat firmy negatywnie. Może wcześniej osoba na danym stanowisku odeszła ze względów osobistych - naprawdę są różne powody. Zapytam czy pracowałeś tutaj w firmie? Jeśli tak czy oprócz minusów, mógłbyś podać jakieś plusy? Każdy dane warunki pracy może odbierać inaczej, stąd prośba.

haha

firma dla początkujących chcesz się wdrożyć i posmakować przedstawicielki to geko albo sprzedaż bułek. nie to szukaj innego zawodu. Tu na pewno wyciśnięty jak cytryna robota dla młodych napaleńców na obietnice... ale ktoś musi kształcić młode pokolenie:)

Alicja

@tolekbanan a jakie narzędzia na stanowisku przedstawiciela handlowego oferuje ta firma? Opowiedz coś więcej, aby móc porównać ofertę - ta wiedza jest niezbędna.

Alicja

@OLO, co masz na myśli? Podziel się swoimi wrażeniami!

Ciekawy

Witam Państwa, Czy ktoś może opisać pracę jako przedstawiciel handlowy? Auto - jakie, czy również do celów prywatnych, podstawa, jakie prowizje itd Będę wdzięczny.

OLO

Tak FIRMA się rozwija . Ci co tam pracują NIE BARDZO!

adamo

skoro ciągle szukają, to znaczy, że firma ma coraz więcej obowiązków. Nie dziwię się więc, że handlowiec może tu tyle zarobić :)

mateusz

Witam ,Paweł Mam pytanie co się tam dokładnie robi?? noszenie mebli,magazyny chce zostawić CV,ale mam parę pytań?.Może doświadczony kolega Rydwan coś napisze.

Paweł

Jestem zainteresowany pracą w GEKO. Prosił bym o jakieś szczere opinie . Może kolega , który zamieścił swoją przedostatnią wypowiedź coś wreszcie napisze.

dyktando

W swojej wypowiedzi zrobił Pan ponad 20 błędów. Powodzenia!

handlowiec

Widze,zewiekszosc opinii pisana przez ludzi ktorzy nie za bardzo wiedza jak dziala w Polsce handel, niedlugo zaczynam wspolprace z frima Geko, co do oferowanych warunkow na okresie probnym wyglada wszystko w porzadku aco do wlasnej dzialalnosci to sie doksztalccie bo czesto przynosi to duze plusy, chyba ze ktos ka akbicje zawodowe zarabiac 3500 do konca zycia, zdam relacje za kilka tygodni :)

Marcel

Robert i jak praca? Dajesz rade z tymi przeciazeniami?

Robert

Wczoraj złożyłem tam podanie - czekam na odpowiedź. Sam nie wiem co mam myśleć po przeczytaniu tych postów.

ekspert

Praca w porządku, zarobki adekwatne do stanowiska pełnionego w firmie. Ludzie sympatyczni, są okresy w których pracy jest naprawdę dużo, ale to tak jak w każdej firmie. Co do umowy - jest jak wszędzie..Gdyby nie to, że zachorowała mi matka, która przebywa na terenie UK pracowałbym po dziś dzień. Jeśli ktoś kieruję się negatywnymi opiniami powyżej - proszę bardzo, ale jeśli się nie spróbuję to nie ma pewności! Ja z przekonaniem polecam i zachęcam do współpracy z Firmą GEKO! W Waszych rękach co zrobicie. Pozdrawiam!

rydwan

Pracowałem w tej firmie kilka lat. Widzę, że powyższe komentarze piszą zwolnieni pracownicy lub skrzywdzeni w jakiś sposób ludzie. Nie byłem przedstawicielem, ale z tego co wiem żaden z chłopaków nie ma podpisanej lojalki, o wekslach nie wspominając. Zarobki są w porządku, atmosfera ok. Roboty faktycznie trochę może za dużo czasami, ale nie więcej niż gdzie indziej jak jesteś nierobem to lepiej posiedź w domu. Mamusia odda emeryturkę. Fakt faktem, że chłopaki na firmie zrobiliby porządek z lalusiami. Odszedłem, bo wyemigrowałem z kraju, pewnie na stałe. Z ludźmi kontakt utrzymuje i z tego co wiem firma się rozwija. Generalnie polecam.

arek

piotr86

W Urzędzie Pracy w Radomsku jest oferta na handlowca do tej firmy - czy ktoś może coś o pracy tam powiedzieć?

zosia
@piotr86 27.04.2014 09:08

masz 100% racji. To że jest się bezrobotnym szukającym pracy, to i tak o niebo lepiej niż być bezrobotnym, zadłużonym i procesami na karku. Ludzie nie dajcie sobie kitu wciskać, to nie jest legalne ze strony tej firmy.

Zostaw opinię o F.H GEKO - Radomsko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.H GEKO