3 Dodaj merytoryczną opinię
counter
3 30 48 5 1

Opinie o F.H GEKO

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 43 dni.

Czy w F.H GEKO są szkolenia zewnętrzne?

Blady a Nowy wpis

Witam czy przyjmujecie też kobiety

Michał Nowy wpis

Jak u was działa system premiowania?

Marcin
Kandydat

Cześć, chce aplikować na PH teren zachodniopomorskie ktoś podpowie czy warto ? Jakie zarobki podstawa i premie ? Sama specyfika pracy oraz narzędzia ?

Janek Nowy wpis
Klient
@Marcin

Firma godna polecenia. Cały czas się rozwija. Bardzo dużo nowych produktów. A zarobki , premie to już kwestia umowy z firmą.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 245 dni.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w F.H GEKO?

Arleta

Popytaj tych co tam pracują...

Czy ktoś może opisać, jak w tym momencie] prezentuje się pracodawca na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Radomsko.

Wiesław
@Administrator

Jako przedstawiciel handlowy nie narzekam.. Jest czasem ciężko ale ze względu na szybki rozwój firmy. Z szefostwem idzie się dogadać o ile nie jesteś cwaniakiem i masz szczere intencje to będziesz miał dobrze. Plany sprzedażowe są jak w każdej innej firmie i mogą wydawać się dość duże to po paru miesiącach są jak najbardziej osiągalne. Po za tym nie ma sztywnych tras itp.. Ogólnie 8/10

puciopucio
@Wiesław

palny nie są we wszystkich firmach- co najwyżej cele plany muszą być realistyczne i nie mogą zakładać ciągłych wzrostów przy nie poszerzaniu indeksów poza tym z pewnych terenów nie wyciśniesz więcej, coraz mniej ludzi chce pracować w oparciu o ciągle rosnące plany dlatego ze znalezieniem konkretnego handlowca jest coraz gorzej ale każdy ma inne zdanie

Alicja

@Rafał, na jakie stanowisko chciałbyś aplikować? Obecnie firma szuka przedstawiciela handlowego. Gwarantują pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie, atrakcyjną płacę podstawową oraz prowizję w zależności od osiąganych wyników, samochód służbowy, telefon służbowy, tablet, możliwości rozwoju kariery oraz pracę z ciekawym zespołem ludzi. Czy byłbyś zainteresowany tą propozycją? Jeśli będziesz aplikować do firmy napisz jak Ci poszło i czy zostałeś przyjęty?

pele

Firma cały czas szuka nowych handlowców , ponoć ma już kilkunastu. Co do zarobków to nie wiem , ale słyszałem że najlepsi zarabiają po 8 tys. Firma prężnie się rozwija.

Klaps
@pele

Tak (usunięte przez administratora)tyś ale na pół roku chyba a handlowców to ma byłych.

Rafał

Chciałem zapytać ludzi którzy pracowali w Geko lub pracują o opinię - bo jestem zainteresowany pracą.

Alicja

@Marek, dzięki za opinię. Czy pracujesz jako przedstawiciel handlowy? Pracodawca zapewnia Ci odpowiednie narzędzia do pracy takie jak telefon, komputer i samochód? Piszesz o planie sprzedażowym. Czy trudno go uzyskać? Czy prócz premii, o której piszesz możesz liczyć na szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe lub pakiet socjalny? Czekam na Twoją opinię.

Alicja

@Wiesław, dziękuje za Twoją opinie. Czy możesz powiedzieć nam coś więcej na temat możliwości rozwoju w firmie? Czy dla pracowników organizowane są szkolenia lub kursy podnoszące ich kwalifikacje? Może brałeś w jakimś udział i możesz podzielić się z nami wrażeniami?

Marek
@Alicja

Firma przyjazna dla pracownika, przy zrobionym planie sprzedaży premia całkiem pokaźna. Polecam pracodawcę.

Teresa

Widziałam ofertę pracy do biura. Podpowiedzcie coś więcej.

Alicja

@Filip, co Ciebie w F.H GEKO motywuje do zaangażowania, jak napisałeś w swoim poście? Czy chodzi o samą pracę, czy też dodatkowe benefity, szkolenia, możliwości rozwoju zawodowego? @wer, @ghjk, uzasadnijcie swoje wypowiedzi. Napiszcie dlaczego tak uważacie oraz jakie czynniki na to wpłynęły. Merytoryczne opinie są pomocą dla osób, które chcą podjąć pracę w F.H GEKO. @er, również rozwiń oraz uzasadnij swoją wypowiedź. Jaką Ty masz opinię na temat pracy w firmie? Czy obecnie mają aktualne oferty pracy i jakie? Jak wygląda rekrutacja? Jakie są możliwości rozwoju zawodowego oraz warunki i atmosfera w pracy? Piszcie merytoryczne komentarze odnośnie F.H GEKO.

Filip

Myślę, że praca w dobrej firmie motywuje pracownik do zaangażowania.

er
@Filip

dlatego szukaj motywacji ale nie w geko. ale może się mylę:)(usunięte przez administratora)

Co powiecie o zarobkach w F.H GEKO? Czy w ostatnim czasie ich poziom uległ zmianie?

ghjk
@Administrator

napewno na wszystkich stanowiskach:)

arek

Jestem umówiony na rozmowę w sprawie pracy w tej firmie - czy ktoś może mi coś szczerego powiedzieć o pracy tam.

wer
@arek

szkoda czasu i paliwa

byly pracownik

super firma, Pan (usunięte przez administratora)jest bardzo kompetentnym i konkretnym gosciem. super sie z nim wspolpracuje, zarobki ok, wszystko zgodnie z umowa - no i szanuja pracownikow !!!

Mira

Jak się chce pracować to w każdej firmie będzie dobrze.

Alicja

To, że F.H GEKO poszukuje ph-owca @tolektolek obiektywnie nie świadczy na temat firmy negatywnie. Może wcześniej osoba na danym stanowisku odeszła ze względów osobistych - naprawdę są różne powody. Zapytam czy pracowałeś tutaj w firmie? Jeśli tak czy oprócz minusów, mógłbyś podać jakieś plusy? Każdy dane warunki pracy może odbierać inaczej, stąd prośba.

Zostaw merytoryczną opinię o F.H GEKO - Radomsko