F.H GEKO

Radomsko

Opinie o F.H GEKO

Mira

Jak się chce pracować to w każdej firmie będzie dobrze.

Alicja

To, że F.H GEKO poszukuje ph-owca @tolektolek obiektywnie nie świadczy na temat firmy negatywnie. Może wcześniej osoba na danym stanowisku odeszła ze względów osobistych - naprawdę są różne powody. Zapytam czy pracowałeś tutaj w firmie? Jeśli tak czy oprócz minusów, mógłbyś podać jakieś plusy? Każdy dane warunki pracy może odbierać inaczej, stąd prośba.

haha

firma dla początkujących chcesz się wdrożyć i posmakować przedstawicielki to geko albo sprzedaż bułek. nie to szukaj innego zawodu. Tu na pewno wyciśnięty jak cytryna robota dla młodych napaleńców na obietnice... ale ktoś musi kształcić młode pokolenie:)

Alicja

@tolekbanan a jakie narzędzia na stanowisku przedstawiciela handlowego oferuje ta firma? Opowiedz coś więcej, aby móc porównać ofertę - ta wiedza jest niezbędna.

tolekbanan

zapraszam wszystkich na ph na początku wielkie obietnice(usunięte przez administratora)potem uderzenie rzeczywistości czyli plany, plany , plany nie wyrabiasz nie zarabiasz. I rozumiem jak by produkt i cena były ok a plany realne ale dostaniesz plany nie do wyrobienia i tam się to nie zmieni chyba że na zachęte. Jak szukasz pracy w narzędziach to rozejrzyj się jakie warunki dają inni dystrybutorzy i porównaj.

Alicja

@OLO, co masz na myśli? Podziel się swoimi wrażeniami!

Ciekawy

Witam Państwa, Czy ktoś może opisać pracę jako przedstawiciel handlowy? Auto - jakie, czy również do celów prywatnych, podstawa, jakie prowizje itd Będę wdzięczny.

OLO

Tak FIRMA się rozwija . Ci co tam pracują NIE BARDZO!

adamo

skoro ciągle szukają, to znaczy, że firma ma coraz więcej obowiązków. Nie dziwię się więc, że handlowiec może tu tyle zarobić :)

pele

Firma cały czas szuka nowych handlowców , ponoć ma już kilkunastu. Co do zarobków to nie wiem , ale słyszałem że najlepsi zarabiają po 8 tys. Firma prężnie się rozwija.

mateusz

Witam ,Paweł Mam pytanie co się tam dokładnie robi?? noszenie mebli,magazyny chce zostawić CV,ale mam parę pytań?.Może doświadczony kolega Rydwan coś napisze.

Paweł

Jestem zainteresowany pracą w GEKO. Prosił bym o jakieś szczere opinie . Może kolega , który zamieścił swoją przedostatnią wypowiedź coś wreszcie napisze.

dyktando

W swojej wypowiedzi zrobił Pan ponad 20 błędów. Powodzenia!

handlowiec

Widze,zewiekszosc opinii pisana przez ludzi ktorzy nie za bardzo wiedza jak dziala w Polsce handel, niedlugo zaczynam wspolprace z frima Geko, co do oferowanych warunkow na okresie probnym wyglada wszystko w porzadku aco do wlasnej dzialalnosci to sie doksztalccie bo czesto przynosi to duze plusy, chyba ze ktos ka akbicje zawodowe zarabiac 3500 do konca zycia, zdam relacje za kilka tygodni :)

Marcel

Robert i jak praca? Dajesz rade z tymi przeciazeniami?

Robert

Wczoraj złożyłem tam podanie - czekam na odpowiedź. Sam nie wiem co mam myśleć po przeczytaniu tych postów.

ekspert

Praca w porządku, zarobki adekwatne do stanowiska pełnionego w firmie. Ludzie sympatyczni, są okresy w których pracy jest naprawdę dużo, ale to tak jak w każdej firmie. Co do umowy - jest jak wszędzie..Gdyby nie to, że zachorowała mi matka, która przebywa na terenie UK pracowałbym po dziś dzień. Jeśli ktoś kieruję się negatywnymi opiniami powyżej - proszę bardzo, ale jeśli się nie spróbuję to nie ma pewności! Ja z przekonaniem polecam i zachęcam do współpracy z Firmą GEKO! W Waszych rękach co zrobicie. Pozdrawiam!

rydwan

Pracowałem w tej firmie kilka lat. Widzę, że powyższe komentarze piszą zwolnieni pracownicy lub skrzywdzeni w jakiś sposób ludzie. Nie byłem przedstawicielem, ale z tego co wiem żaden z chłopaków nie ma podpisanej lojalki, o wekslach nie wspominając. Zarobki są w porządku, atmosfera ok. Roboty faktycznie trochę może za dużo czasami, ale nie więcej niż gdzie indziej jak jesteś nierobem to lepiej posiedź w domu. Mamusia odda emeryturkę. Fakt faktem, że chłopaki na firmie zrobiliby porządek z lalusiami. Odszedłem, bo wyemigrowałem z kraju, pewnie na stałe. Z ludźmi kontakt utrzymuje i z tego co wiem firma się rozwija. Generalnie polecam.

arek

Jestem umówiony na rozmowę w sprawie pracy w tej firmie - czy ktoś może mi coś szczerego powiedzieć o pracy tam.

arek

piotr86

zosia
@piotr86 27.04.2014 09:08
W Urzędzie Pracy w Radomsku jest oferta na handlowca do tej firmy - czy ktoś może coś o pracy tam powiedzieć?...

masz 100% racji. To że jest się bezrobotnym szukającym pracy, to i tak o niebo lepiej niż być bezrobotnym, zadłużonym i procesami na karku. Ludzie nie dajcie sobie kitu wciskać, to nie jest legalne ze strony tej firmy.

ciekawy

To znaczy że towar się rozwozi czy klientów szuka? Jakim autem? Marka kompletnie nie znana więc kto to kupuje? Made in China?

l.

Stanowczo Odradzam, Chyba że ktoś lubi prace po 14 godzin.

mark1

Witam! Najlepiej skontaktować się z tymi którzy tam pracują!

Zostaw opinię o F.H GEKO - Radomsko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.H GEKO