F.H GEKO
3 28

Opinie o F.H GEKO

Alicja

@Wiesław, dziękuje za Twoją opinie. Czy możesz powiedzieć nam coś więcej na temat możliwości rozwoju w firmie? Czy dla pracowników organizowane są szkolenia lub kursy podnoszące ich kwalifikacje? Może brałeś w jakimś udział i możesz podzielić się z nami wrażeniami?

Czy ktoś może opisać, jak w tym momencie] prezentuje się pracodawca na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Radomsko.

Wiesław
@Administrator 12.06.2018 09:18

Jako przedstawiciel handlowy nie narzekam.. Jest czasem ciężko ale ze względu na szybki rozwój firmy. Z szefostwem idzie się dogadać o ile nie jesteś cwaniakiem i masz szczere intencje to będziesz miał dobrze. Plany sprzedażowe są jak w każdej innej firmie i mogą wydawać się dość duże to po paru miesiącach są jak najbardziej osiągalne. Po za tym nie ma sztywnych tras itp.. Ogólnie 8/10

Teresa

Widziałam ofertę pracy do biura. Podpowiedzcie coś więcej.

Alicja

@Filip, co Ciebie w F.H GEKO motywuje do zaangażowania, jak napisałeś w swoim poście? Czy chodzi o samą pracę, czy też dodatkowe benefity, szkolenia, możliwości rozwoju zawodowego? @wer, @ghjk, uzasadnijcie swoje wypowiedzi. Napiszcie dlaczego tak uważacie oraz jakie czynniki na to wpłynęły. Merytoryczne opinie są pomocą dla osób, które chcą podjąć pracę w F.H GEKO. @er, również rozwiń oraz uzasadnij swoją wypowiedź. Jaką Ty masz opinię na temat pracy w firmie? Czy obecnie mają aktualne oferty pracy i jakie? Jak wygląda rekrutacja? Jakie są możliwości rozwoju zawodowego oraz warunki i atmosfera w pracy? Piszcie merytoryczne komentarze odnośnie F.H GEKO.

Filip

Myślę, że praca w dobrej firmie motywuje pracownik do zaangażowania.

er
@Filip 15.03.2018 00:08

dlatego szukaj motywacji ale nie w geko. ale może się mylę:)(usunięte przez administratora)

Co powiecie o zarobkach w F.H GEKO? Czy w ostatnim czasie ich poziom uległ zmianie?

ghjk
@Administrator 05.02.2018 08:43

napewno na wszystkich stanowiskach:)

arek

Jestem umówiony na rozmowę w sprawie pracy w tej firmie - czy ktoś może mi coś szczerego powiedzieć o pracy tam.

wer
@arek 02.06.2014 20:45

szkoda czasu i paliwa

byly pracownik

super firma, Pan (usunięte przez administratora)jest bardzo kompetentnym i konkretnym gosciem. super sie z nim wspolpracuje, zarobki ok, wszystko zgodnie z umowa - no i szanuja pracownikow !!!

Mira

Jak się chce pracować to w każdej firmie będzie dobrze.

Alicja

To, że F.H GEKO poszukuje ph-owca @tolektolek obiektywnie nie świadczy na temat firmy negatywnie. Może wcześniej osoba na danym stanowisku odeszła ze względów osobistych - naprawdę są różne powody. Zapytam czy pracowałeś tutaj w firmie? Jeśli tak czy oprócz minusów, mógłbyś podać jakieś plusy? Każdy dane warunki pracy może odbierać inaczej, stąd prośba.

haha

firma dla początkujących chcesz się wdrożyć i posmakować przedstawicielki to geko albo sprzedaż bułek. nie to szukaj innego zawodu. Tu na pewno wyciśnięty jak cytryna robota dla młodych napaleńców na obietnice... ale ktoś musi kształcić młode pokolenie:)

Alicja

@tolekbanan a jakie narzędzia na stanowisku przedstawiciela handlowego oferuje ta firma? Opowiedz coś więcej, aby móc porównać ofertę - ta wiedza jest niezbędna.

Alicja

@OLO, co masz na myśli? Podziel się swoimi wrażeniami!

Ciekawy

Witam Państwa, Czy ktoś może opisać pracę jako przedstawiciel handlowy? Auto - jakie, czy również do celów prywatnych, podstawa, jakie prowizje itd Będę wdzięczny.

OLO

Tak FIRMA się rozwija . Ci co tam pracują NIE BARDZO!

adamo

skoro ciągle szukają, to znaczy, że firma ma coraz więcej obowiązków. Nie dziwię się więc, że handlowiec może tu tyle zarobić :)

pele

Firma cały czas szuka nowych handlowców , ponoć ma już kilkunastu. Co do zarobków to nie wiem , ale słyszałem że najlepsi zarabiają po 8 tys. Firma prężnie się rozwija.

mateusz

Witam ,Paweł Mam pytanie co się tam dokładnie robi?? noszenie mebli,magazyny chce zostawić CV,ale mam parę pytań?.Może doświadczony kolega Rydwan coś napisze.

Paweł

Jestem zainteresowany pracą w GEKO. Prosił bym o jakieś szczere opinie . Może kolega , który zamieścił swoją przedostatnią wypowiedź coś wreszcie napisze.

dyktando

W swojej wypowiedzi zrobił Pan ponad 20 błędów. Powodzenia!

handlowiec

Widze,zewiekszosc opinii pisana przez ludzi ktorzy nie za bardzo wiedza jak dziala w Polsce handel, niedlugo zaczynam wspolprace z frima Geko, co do oferowanych warunkow na okresie probnym wyglada wszystko w porzadku aco do wlasnej dzialalnosci to sie doksztalccie bo czesto przynosi to duze plusy, chyba ze ktos ka akbicje zawodowe zarabiac 3500 do konca zycia, zdam relacje za kilka tygodni :)

Marcel

Robert i jak praca? Dajesz rade z tymi przeciazeniami?

Robert

Wczoraj złożyłem tam podanie - czekam na odpowiedź. Sam nie wiem co mam myśleć po przeczytaniu tych postów.

ekspert

Praca w porządku, zarobki adekwatne do stanowiska pełnionego w firmie. Ludzie sympatyczni, są okresy w których pracy jest naprawdę dużo, ale to tak jak w każdej firmie. Co do umowy - jest jak wszędzie..Gdyby nie to, że zachorowała mi matka, która przebywa na terenie UK pracowałbym po dziś dzień. Jeśli ktoś kieruję się negatywnymi opiniami powyżej - proszę bardzo, ale jeśli się nie spróbuję to nie ma pewności! Ja z przekonaniem polecam i zachęcam do współpracy z Firmą GEKO! W Waszych rękach co zrobicie. Pozdrawiam!

rydwan

Pracowałem w tej firmie kilka lat. Widzę, że powyższe komentarze piszą zwolnieni pracownicy lub skrzywdzeni w jakiś sposób ludzie. Nie byłem przedstawicielem, ale z tego co wiem żaden z chłopaków nie ma podpisanej lojalki, o wekslach nie wspominając. Zarobki są w porządku, atmosfera ok. Roboty faktycznie trochę może za dużo czasami, ale nie więcej niż gdzie indziej jak jesteś nierobem to lepiej posiedź w domu. Mamusia odda emeryturkę. Fakt faktem, że chłopaki na firmie zrobiliby porządek z lalusiami. Odszedłem, bo wyemigrowałem z kraju, pewnie na stałe. Z ludźmi kontakt utrzymuje i z tego co wiem firma się rozwija. Generalnie polecam.

arek

piotr86

W Urzędzie Pracy w Radomsku jest oferta na handlowca do tej firmy - czy ktoś może coś o pracy tam powiedzieć?

zosia
@piotr86 27.04.2014 09:08

masz 100% racji. To że jest się bezrobotnym szukającym pracy, to i tak o niebo lepiej niż być bezrobotnym, zadłużonym i procesami na karku. Ludzie nie dajcie sobie kitu wciskać, to nie jest legalne ze strony tej firmy.

ciekawy

To znaczy że towar się rozwozi czy klientów szuka? Jakim autem? Marka kompletnie nie znana więc kto to kupuje?(usunięte przez administratora)

l.

Stanowczo Odradzam, Chyba że ktoś lubi prace po 14 godzin.

mark1

Witam! Najlepiej skontaktować się z tymi którzy tam pracują!

Zostaw opinię o F.H GEKO - Radomsko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.H GEKO