Ster

Opinie o Ster

Czy Ster ma ściśle ustalone godziny pracy?

Szuracz

Tak po 12 godzin (usunięte przez administratora)

Ronaldo

Racja to też (usunięte przez administratora) wszyscy na specjalnych fotelach sama śmietanka cha cha cha

Gosc

Dzień dobry, czy firma preferuje świadczenia socjalne (wczasy pod gruszą, dodatki świąteczne) bądź inne świadczenia pozapłacowe? Pozdrawiam

Szamotuly

Witam, ktoś się wypowie na temat pracy w Szamotułach? Jak wygląda proces rekrutacyjny na Technologa?

Ronaldo

Pozdrowienia dla braci rzepoli niech bąbią do bólu może kiedyś się dorobią i wspaniałego dziadziusia ze stanowiska (usunięte przez administratora)

Szamotuly

Witam, pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Technologa w Szamotułach. Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat pracy w tym dziale?

Gazeta
@Szamotuly

Pracy jest dość sporo. Można się wykazać. Atmosfera ok. Całkiem przyjemny dział do codziennej pracy.

Pawlo

Na jakie zarobki można liczyć jako spawacz w Sterze w Szamotułach?

Bhp
@Pawlo

Zapomnij o kasie

Pawlo
@Bhp

Dlaczego tak słabo płacą jako spawacz w Szamotułach?

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Ster?

gargamel

Czy umiesz czytać i pisać to wystarczy,aby Cie zatrudnili

Leser

Czemu tak dużo rządasz

Czy atmosfera jest pozytywna ?

Odp
@Marcin

Jaka atmosfera...

Lewy
@Marcin

Atmosfera dobra. Zamęt robią tylko starzy pracownicy na hali.

Śmiech
@Odp

Atmosfera, a co to jest? Tu nie wiemy

Państwowa Inspekcja ...

Rotacja ludzi, rotacja i jeszcze raz rotacja. Brak szacunku, brak uśmiechu, brak kasy.

Messi

W Poznaniu pozdrowionka

Messi

Poznań pozdrowionka

W Szamotułach czy Poznaniu?

Nawałka

Lewy daj już spokój. Może kiedyś pozwolą Ci wrócić:)

Prosze o Was o informacje jak wyglada praca w firmie? Chodzi mi o produkcje? Jak wyglada praca krawcowej? Ludzie w porządku? Czy praca w tej firmie jest na dłuższy okres czasu? Z góry dzieki za info

Sternik
@Marta

Staż pracy krawcowych pracujących w Swadzimiu to ponad 10 lat.

@Sternik

Prosze powiedzieć czy firma przyjmuje na stanowisko krawcowa? Z gory dzieki :)

Abcd

Witam! Pojawiło się ogłoszenie na Inżyniera ds. Zapewnienia jakości. Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć o tym dziale i/lub przełożonym?

Patryk

Witam, dostałem ofertę pracy na produkcji. Proszę o informację jaka stawka jest realna i czy firma faktycznie jest taka zła.

Spawacz

Witam. Pojawiło się ogłoszenie na stanowisko spawacza. Jaka jest stawka początkowa na tym stanowisku? I czy posiadacie też roboty spawalnicze? Od 3 lat jestem operatorem robotów Panasonic. Posiadam też uprawnienia MAG135

Kadrówka

Czy ktoś może napisać jak wygląda praca w dziale personalnym? Ogłoszenie co jakiś czas się pojawia na olxie, zastanawiam się czy aplikować. Pozdrawiam

papryka

Współpracownicy bardzo w porządku, praktycznie na całej produkcji, ale kadra rządząca jest bardzo oderwana od rzeczywistości i podejmuje nieprzemyślane decyzje. Dla przyszłych pracowników - dobrze zapoznajcie się z systemem przyznawania i wypłacania wynagrodzenia :)

Zostaw merytoryczną opinię o Ster - Poznań

• Jak się pracuje w Ster?

Zobacz opinie na temat firmy Ster tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ster?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 1 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ster?

Kandydaci do pracy w Ster napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ster