Ster

counter
2 170 176 5 1

Opinie o Ster

Abcd Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 6 dni.
Kandydat

Witam! Pojawiło się ogłoszenie na Inżyniera ds. Zapewnienia jakości. Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć o tym dziale i/lub przełożonym?

Marta Nowy wpis
Kandydat

Prosze o Was o informacje jak wyglada praca w firmie? Chodzi mi o produkcje? Jak wyglada praca krawcowej? Ludzie w porządku? Czy praca w tej firmie jest na dłuższy okres czasu? Z góry dzieki za info

Sternik Nowy wpis
@Marta

Staż pracy krawcowych pracujących w Swadzimiu to ponad 10 lat.

Pumba

Rozmowa kwalifikacyjna odbyła się (na początku stycznia 2020) ze wszystkimi; począwszy od syna szefa , przez dyrektorów, kierowników i panią z sekretariatu, która przeprowadzała test ... na inteligencje ?! Wszyscy zachwyceni i od razu padła propozycja pracy od 01.02.2020. 10.01.otrzymalam prośbę o przesłanie dokumentów do personalnego i do wczoraj tj, 03.02.2020 !!! zero kontaktu. Po mojej wiadomości (mało przyjemnej, bo tak się chyba nie zachowuje żaden poważny pracodawca ) do pani mniej rekrutującej otrzymałam dziś mail , ze przykro im, ale nie mają dla mnie obecnie żadnej propozycji pracy.??? Halo to chyba jakiś żart , nie znam drugiej takiej firmy, która tak ściemnia. Zdecydowanie NIE POLECAM !!!!!!

Tak4Nie
Pumba

Generalnie na początku nie było mowy o konkretnym stanowisku , bo nie aplikowałam na ogłoszenie tylko zarekomendowała mnie koleżanka i chcieli kogoś z j. niemieckim. Po rozmowach(usunięte przez administratora) oraz po teście zaproponowano mi stanowisko KAM’ a dla niemieckich klientów jak MAN, Bombardier , Siemens. Potem odprowadzono po działach i przedstawiono jako potencjalnego pracownika. Zaproponowano wynagrodzenie i od 01.02.20 miałam zacząć pracę, a potem to już opisałam wcześniej.

Wwwwhs Nowy wpis
@Pumba

Miałem podobną sytuację, też na rozmowie och i ach jaki jestem super, od razu decyzja, że mnie zatrudniają... Po kilku telefonach ode mnie łaskawie mnie przyjrzeli ale już na inne stanowisko niż miało być. Po kilku miechach się zwolniłem. Ludzie w firmie ok, ale góra totalnie oderwana od rzeczywistości i wątpię żeby ktokolwiek nowozatrudniony długo tam wytrzymał. Mega dużą mają rotację. Firma totalnie niepoważna...

Tak1Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 26 dni.

Czy Ster zatrudnia studentów?

Patryk
Użytkownicy czekają na odpowiedź 77 dni.

Witam, dostałem ofertę pracy na produkcji. Proszę o informację jaka stawka jest realna i czy firma faktycznie jest taka zła.

TakNie1
Spawacz
Użytkownicy czekają na odpowiedź 82 dni.

Witam. Pojawiło się ogłoszenie na stanowisko spawacza. Jaka jest stawka początkowa na tym stanowisku? I czy posiadacie też roboty spawalnicze? Od 3 lat jestem operatorem robotów Panasonic. Posiadam też uprawnienia MAG135

Kadrówka
Użytkownicy czekają na odpowiedź 86 dni.

Czy ktoś może napisać jak wygląda praca w dziale personalnym? Ogłoszenie co jakiś czas się pojawia na olxie, zastanawiam się czy aplikować. Pozdrawiam

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 127 dni.

Ile jest zmian w Ster?

papryka

Współpracownicy bardzo w porządku, praktycznie na całej produkcji, ale kadra rządząca jest bardzo oderwana od rzeczywistości i podejmuje nieprzemyślane decyzje. Dla przyszłych pracowników - dobrze zapoznajcie się z systemem przyznawania i wypłacania wynagrodzenia :)

Okkk

Ludzie w firmie bardzo w porządku, ale niestety ci wyżej nie umieją uszanować pracowników. Szczerze nie polecam!!!

Tak9Nie
Zapytanie

Czy zwalniają teraz w Sterze z powodu covid?

Tak10Nie
Robi
@Zapytanie

Tego niewiem dokładnie ale w Szamotułach chyba tak a w Poznaniu szukają do pracy

TakNie

Jak długo czekaliście na odzew z Ster? Oddzwaniają zawsze?

Zzzz

Wszystko to prawda , żadnej podwyżki a o paczkach i coś na święta dać to wstyd taka firma wielka . Masakra

Tak5Nie
@Pytanie

Zaproponowali prace od 01.02.2020, ale nie odezwali się do 03.02.20, póki nie napisałam, co myślę o takim zachowaniu. No to następnego dnia już nie mieli nagle dla mnie pracy !!!

Tak2Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 280 dni.

Witam,jaka jest ścieżka rozwoju i awansu w firmie?

Tak7Nie1
Vero

Czy warto na operatora cuttera na tapicerni aplikować? Jakie obowiązki ?

Xxx
@Vero

Realizacja planu produkcyjnego, wprowadzanie nowych szablonów, itd. :)

Alex
Użytkownicy czekają na odpowiedź 309 dni.

Czy jest tam dojazd komunikacją miejską z Poznania?

Mimi
Użytkownicy czekają na odpowiedź 309 dni.

Czy w pracy biurowej dają szybko umowę o pracę na stałe i min. 3200 netto - czyli stabilizację. Jakie warunki: biuro, sprzęt? Jestem dobrym pracownikiem i szukam poważnego pracodawcy, dlatego pytam o podstawy. Bardzo proszę o info. Pozdr

Martyna

Witam , czy w sterze pracują kobiety ?| czy są benefity ? wczasy pod gruszą ? jaka jest aktualnie stawka ?

TakNie1
Odpowiadający
@Martyna

Pracują kobiety,benefitów nie ma.

Dariusz
@Odpowiadający

A możesz powiedzieć jaką obecnie oferują stawkę? Czy typ umowy to zlecenie?

Żenada ster

Ludzie na cnc proponowac 14 brutto i rozwiązywać test hehehe takie(usunięte przez administratora)Jeszcze nigdzie nie spotkałem!!

Tak5Nie7
Rozmowa CNC
@Żenada ster

Też byłem dzisiaj ale zupełnie inne warunki mi zaproponowano (dużooo wyższe). Zresztą pan na rozmowie mówił, że zarobki są zależne od doświadczenia i umiejętności. Poznań czy Szamotuły?

Tak5Nie
Żenada ster
@Rozmowa CNC

Szamotuly, 14 brutto plus do każdej godziny od 6 do 7 brutto zależne od ilości siedzeń!!!! Tylko że ja mam 6 lat doświadczenia!

Tak3Nie2
Operator
@Żenada ster

Haha teraz to doświadczony operator obrabiarek CNC dostaje po 25 i więcej NETTO za godzinę!

Tak12Nie1
Rozmowa CNC
@Żenada ster

Pracuje i jestem po pierwszej wypłacie. Nie było to cały miesiąc ale średnio na godzinę wyszło mi 24 złote brutto. Więc to 14 o których piszesz to jakaś ściema.

Tak1Nie1
Noi
@Rozmowa CNC

Czyli na rękę jakieś 16 netto jako operator obrabiarek CNC. Rozejrzyj się do około po firmach, stawki są po 30 zł netto plus nadgodziny dodatkowo płatne.

Tak4Nie1
FPC
@Noi

30 zł netto i owszem dostaniesz na maszyn CNC typu frezarki 3 lub 5 osiowe a nie na proste prasy krawędziowe.

Quin
@Noi

Jakie to np firmy taką stawkę proponują w okolicy?

Serr

Czy mógłbym się dowiedzieć jakie zarobki są jako spawacz mig /mag ??

Agnieszka
@Serr

Niestety nie wiem. Też chętnie dowiem się czegoś o pracy w Ster. Jakie zarobki by Ci odpowiadały?

Iwo

A ja uważam, że trzeba angażować się w pracy a nie będzie powodu do narzekania.

Tak15Nie4
TaKa
@Iwo

Haha angażować się i być nie docenianym. Mało jeszcze wiesz o pracy.

Tak8Nie14
Agnieszka
@Iwo

Czy jako pracownik firmy Ster czułeś się doceniony za włożony wkład pracy? Jak to oceniasz z perspektywy tych kilku miesięcy (bo jak rozumiem pracujesz w firmie Ster)? Opinie na temat poczucia bycia docenionych za zaangażowanie są różne, w tym także jest sporo negatywnych na przestrzeni czasu.

Tak1Nie2

Zostaw merytoryczną opinię o Ster - Poznań