2 Dodaj opinię
2 167 150 5 1

Opinie o Ster

Żenada ster
Nazwa działu: Produkcja

Ludzie na cnc proponowac 14 brutto i rozwiązywać test hehehe takie(usunięte przez administratora)Jeszcze nigdzie nie spotkałem!!

Tak4Nie6
Rozmowa CNC
@Żenada ster

Też byłem dzisiaj ale zupełnie inne warunki mi zaproponowano (dużooo wyższe). Zresztą pan na rozmowie mówił, że zarobki są zależne od doświadczenia i umiejętności. Poznań czy Szamotuły?

Tak4Nie
Żenada ster
@Rozmowa CNC

Szamotuly, 14 brutto plus do każdej godziny od 6 do 7 brutto zależne od ilości siedzeń!!!! Tylko że ja mam 6 lat doświadczenia!

Tak1Nie1
Operator
@Żenada ster

Haha teraz to doświadczony operator obrabiarek CNC dostaje po 25 i więcej NETTO za godzinę!

Tak7Nie1
Rozmowa CNC Nowy wpis
@Żenada ster

Pracuje i jestem po pierwszej wypłacie. Nie było to cały miesiąc ale średnio na godzinę wyszło mi 24 złote brutto. Więc to 14 o których piszesz to jakaś ściema.

Noi Nowy wpis
@Rozmowa CNC

Czyli na rękę jakieś 16 netto jako operator obrabiarek CNC. Rozejrzyj się do około po firmach, stawki są po 30 zł netto plus nadgodziny dodatkowo płatne.

Tak1Nie1
FPC Nowy wpis
@Noi

30 zł netto i owszem dostaniesz na maszyn CNC typu frezarki 3 lub 5 osiowe a nie na proste prasy krawędziowe.

Quin Nowy wpis
@Noi

Jakie to np firmy taką stawkę proponują w okolicy?

Serr

Czy mógłbym się dowiedzieć jakie zarobki są jako spawacz mig /mag ??

Agnieszka
@Serr

Niestety nie wiem. Też chętnie dowiem się czegoś o pracy w Ster. Jakie zarobki by Ci odpowiadały?

Iwo

A ja uważam, że trzeba angażować się w pracy a nie będzie powodu do narzekania.

Tak12Nie4
TaKa
@Iwo

Haha angażować się i być nie docenianym. Mało jeszcze wiesz o pracy.

Tak6Nie13
Agnieszka
@Iwo

Czy jako pracownik firmy Ster czułeś się doceniony za włożony wkład pracy? Jak to oceniasz z perspektywy tych kilku miesięcy (bo jak rozumiem pracujesz w firmie Ster)? Opinie na temat poczucia bycia docenionych za zaangażowanie są różne, w tym także jest sporo negatywnych na przestrzeni czasu.

Nowy ster Szamotuły
Nazwa działu: Produkcja

Witam jak wygląda pensja w ster Szamotuły na cnc? I system zmianowy?

Joseph
@Nowy ster Szamotuły

Pensja i system pracy zależy od maszyn na jakich pracujesz. Obecnie wypłaty mamy powyżej 3 tys, wszystko zależy od wyrobionej liczby siedzeń.

Nowy ster Szamotuły
@Joseph

Chodzi mi o prasy krawędziowe? Nadgodziny są?

Student
@Nowy ster Szamotuły

Byłem na praktykach w firmie Ster. Praca na krawędziarkach jest zmianowa, nadgodziny są możliwe bo mają jedną dodatkową krawędziarkę bez obsady. Osobiście mam nadzieje jeszcze tam wrócić po studiach.

Tak4Nie
Szamotuły
Nazwa działu: Produkcja

Generalnie sytuacja w pracy się poprawiła. Od początku roku praca jest bardzo stabilna. Nie ma już takich zawirowań jak za poprzednich kierowników. Płaca za wydajność też się poprawia.

Tak13Nie1
Maciej
@Szamotuły

Wprowadzono jakieś kluczowe zmiany, które sprawiły, że sytuacja w firmie Ster uległa poprawie? Zastanawia mnie, jak premiowana jest obecnie praca zatrudnionego pracownika. Może mógłbyś wypowiedzieć się na ten temat?

Tak12Nie
Narkos
@Maciej

Każdy tydzień mamy dokładnie zaplanowany, premiowana jest wykonana liczba siedzeń. Nie trzeba wyrywać sobie rękawów żeby zarobić 2 zł na godzinę więcej niż kiedyś. Bez żadnych nadgodzin spokojnie można zarobić 2700-2800 na rękę jeżeli brygada uczciwie pracuje. Do poprawy jest za to dział odpowiadający za naprawy maszyn, ten temat lepiej zostawić bez komentarza.

Tak11Nie
Ja

Czesc, proszę o opinie jak wyglada praca w utrzymaniu ruchu w Szamotułach? Czy są jakieś benefity do pensji?

Tak1Nie8
@Ja

Nie ma.

Tak16Nie5
jazwa
@Ja

Można się wiele nauczyć. Spoko atmosfera i współpraca z produkcją też jest ok.

Tak13Nie
AGK
@jazwa

Myśle,że prawdziwy jazwa a nie ten co się tu pod niego podszywa miałby inne zdanie...

Tak3Nie11
Obr-konstraktor
@AGK

Pracowałem i przed jazwa i po jazwie i lepszego okresuw ster niż teraz nie było. Fakt jazwa był zdecydowanie lepszym kierownikiem UR niż obecny MP.

Tak12Nie
UR

Czesc,czy warto startować na elektryka utrzymania ruchu ? Jak wyglada praca?

Tak5Nie4
anonymous

Zwróćcie uwagę, że w ogłoszeniu o pracę nie ma informacji o realnych korzyściach jakie można uzyskać po podjęciu pracy. Z treści ogłoszenia wynika, że firma nie oferuje żadnego pakietu socjalnego, tj. opieki medycznej, karty multisport, spotkań integracyjnych. Nie organizuje też kursów językowych dla pracowników. Zamiast tego w kilku podpunktach opisuje możliwości zdobycia doświadczenia. Jakby liczono wyłącznie na młodych i niedoświadczonych. Osobiście odnoszę wrażenie, że nie warto aplikować.

Tak15Nie
st
@anonymous

Tak nie warto dziwna polityka panuje we firmie.Nie wspomne o rekrutacji .Nawet na produkcje nie wiedzą czy mogą przyjąć

Tak10Nie

Obserw
@st

Nie wiedzą czy mają przyjąć. Ale rąk do pracy nie ma. Chora atmosfera i produkcja bez organizacji. Rzucanie pracownikiem po stanowiskach. Trochę tu i tam.

Tak6Nie

bowa
@Obserw

To jak ktoś ma konkretny zawód mechaniczny obróbka,skrawaniem to niema co aplikować bo będzie rzucany po całej firmie nie w swoim zawodzie?

Tak8Nie

Jaaa
@anonymous

Dokładnie odnoszę to samo wrażenie, zresztą poniżej ktoś napisał że żadnych benefitów.

Tak5Nie

Sławomir
@anonymous

Na stronie http://www.ster.com.pl/index.php/pl/kariera.html jest dużo ofert pracy i w większości z nich jest informacja o benefitach. Pracodawca proponuje ubezpieczenie grupowe i kartę sportową. Może gdybyś umówił się na rozmowę rekrutacyjną mógłbyś osobiście się przekonać, jakie benefity i warunki zatrudnienia oferuje pracodawca. Czy obecni pracownicy mogliby napisać kilka informacji na ten temat?

Aaa
@Sławomir

Ubezpieczenie grupowe to jest stanandard a nie jakiś benefit. No proszę...

falla
@Sławomir

Tutaj zamieszczam wprost z ogłoszenia znalezionego na ich stronie - KONSTRUKTOR Oferujemy: stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w innowacyjnej, dynamicznie rozwijającej się firmie; możliwość pracy w międzynarodowym środowisku; współpraca z jednostkami badawczo-rozwojowymi i instytucjami naukowymi; specjalizacja w zakresie wdrażania nowych produktów i technologii w branży automotive; zdobycie doświadczenia w zakresie konstrukcjii oprzyrządowania oraz obliczeń i analiz wytrzymałościowych; możliwość wdrażania oraz testów laboratoryjnych pomysłów własnych i zespołu doświadczonych współpracowników.

rumburak
@Jaaa

ponoć bedzie po 50 zł na gwiazdke od zarządu

Kaziu
 Rekomendacja
@Sławomir

Sa takie benefity że z własną Kawą i herbatą trzeba chodzić , a odmeirzanie ile żiarenek kawy trzeba wrzucić do ekspersu aby wyszła cała kawa

aaaa

Nie ma doskonałych firm,z perspektywy czasu patrzac najgorzej tam nie jest. Moze ktos sie wypowiedziec na jakie stanowiska teraz szukaja i mozna aplikowac

Bbbb
@aaaa

Skoro tak twierdzisz to czemu tam nie pracujesz ?

Ixil
 Rekomendacja

Ta firma to jedna wielka parodia i Janusze biznesu do kwadratu . W dzisiejszych realiach - 0 socialu, 0 - podwyżek, 0- szkoleń , 0- kursów , czegokolwiek. Wypłata marna , a docenienie pracowników równe zeru. Ludzie pracują po kilkanaście lat, a płace stoją w miejscu jak 20 lat temu. Premie jakieś marne ochłapy i głównie dla lizusów i ludzi bez honoru. Nikt nie docenia specjalistów, lepiej zatrudnić Ukraińców i niech zasuwają po 16 h , a nawet oni stamtąd uciekają widząc co się dzieje. Dla desperatów ta praca jest OK.

Tak5Nie1

Aplikująca w 2018 r.

Aplikowałam na jedno ze stanowisk administracyjnych. Porażka od samego początku. Po przywitaniu się z panią rekruterka dostałam test do rozwiązania. Ok, test sprawdzający kompetencje , super . Jednak czytając pytania zaczęłam się zastanawiać jaki jest sens bycia na tej rozmowie. Przykładowe pytanie : „pracownik ma 4 kartony po 100 książek . Ile kartonów rozpakował jeśli ma 200 książek....” Niestety z każdym pytaniem było jeszcze bardziej żenująco. Niestety na tym teście się nie skończyło . Kolejne były obrazki znajdź różnice. Niestety było to ksero ksera. Kolejna kartka nic lepszego - spośród ciągu liter rożnej wielkości należało wybrać najmniejsza. Ostatnie dwie kartki to sprawdzenie znajomosci języka angielskiego - to pozostawię bez komentarza. Generalnie opieranie się na testach o których nie ma się zielonego pojęcia. U pani prowadzącej rozmowę trudno było szukać chęci do życia. Nie wiedziała co powiedzieć o stanowisku, flegmatyczna. Porażka !

Tak11Nie

Potencjalny pracownik

Chciałbym złożyć CV na kierownika magazynu. Piszą ze praca w międzynarodowym środowisku a angielskiego nie wymagają? To jak to jest?

Kisiel

Widzę że szukają kierownika magazynu w Szamotułach. Co sie stalo z poprzednim? Warto skladac papiery? Jaka kasa?

Aga
@Kisiel

Odpuść sobie.

PCh

Co tam w sterusiu? Sami Ukraińcy ?

Ferrero

Hej wszystkim, czy Pani Dyrektor jeszcze jest czy Czarna się jej już pozbyla??

elk
@Ferrero

Nie ma jej już

Abful
@elk

Jak to nie ma? A cóż się stało?

Haha
@Ferrero

Haha skończyła jak większość...

TEŻINŻ

Inż., dlaczego to kiepska firma? Czy dużo ludzi pracuje na dziale konstrukcyjnym? Jest duża rotacja?

Inż

Pracowałem tam kilka miesięcy i jak poznałem specyfikę... to sam odszedłem.

Inż

Też pracowałem tam jako inżynier ale odszedłem po kilku miesiącach...jak poznałem tą specyfikę...

Były

Co tam w Szamotułach? Opowiadajcie? Jakie zmiany?

Też były
@Były

Zmian dużych niema . Pracujesz a na następny dzień mogą cie zwolnic .W danym zawodzie nie ma możliwości pracy bo rekrutują tam gdzie jest zapotrzebowanie.

Inżynier

Nie polecam, naprawdę.

Zainteresowany pracą

Widzę,że szukają konstruktora? Możecie mi napisać jakie firma oferuje benefity bo w ogłoszeniu nic nie ma?

@Zainteresowany pracą

Nie żadnego socjalu we firmie tylko zwykła wypłata

Xxxx
@pracownik

To słabo, szkoda czasu

Krysia

Witam, jakie są zarobki kobiet na produkcji ?

Krysia

Powiedzcie ile zarabiaja kobiety na produkcji ?

Danuta

@pracownik, czemu uważasz, że firma zatrudnia pracowników przez agencję? Bezpośrednio na stronie firmy http://www.ster.com.pl/index.php/pl/kariera.html cały czas ukazują się nowe ogłoszenia o pracę. Zatrudnienie wprost w firmie daje lepsze warunki niż przez pośrednika. Umowy o pracę są bardziej stabilne. Co o tym sądzisz? Obecnie firma do zakładu w Poznaniu szuka operatora wtryskarki do aluminium oraz pracowników produkcji. Prócz tego zakład w Szamotułach także oferuje nowe stanowiska pracy. Warto zajrzeć na stronę firmy i zapoznać się z ofertą rekrutacyjną.

Rj

A jak wspolpraca z imperialem

Obserw
@Rj

Już skończyli współpracę.

Rj
@Obserw

Dlaczego

praca
@Rj

Kombinują ale imperialowi podziękowali teraz przez,agencje chcą ludzi zatrudniać jak na magazyn tak i na produkcje

Sergiej
@praca

Bo normalnie bez agencji już nie chce pracować...?

@Sergiej

Taniej im przyjąć przez agencje

Danuta

Aktualnie firma Ster szuka pracowników na stanowiska: kierownik wydziału produkcyjnego, prawnik, technolog zmianowy przetwórstwa tworzyw sztucznych. Pracodawca gwarantuje stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe, wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji, możliwość realizacji własnych pomysłów, praca przy najwyższych standardach. Czy ktoś z Was zgłaszał się na rozmowę o pracę na te stanowiska i jak ona przebiegła? Czekam na Wasze opinie.

pn
@Danuta

Firma woli zatrudniać pracowników z ukrainy jak rodaków

zel

Jak to jest cały czas szukają na te same stanowiska pracy ?

Nick Batman
@zel

Wystarczy sobie odpowiedzieć samemu

Igor

Czy tak dobrze się pracuje, że rzadko tu zaglądacie? Szkoda bo szukam pracy i oceny pracowników są pomocne.

karo
@Igor

Wszystko zależy na jakie stanowisko trafisz

Nick 1992
@karo

A co za różnica jakie?

malio
@Nick 1992

I dlatego jest rotacja przychodzą odchodzą

nowi
@Igor

A,cv złożyłeś i na rozmowie byleś?

Nick

Po raz kolejny szukają na wtryskarki...never ending story...

mowli
@Nick

Niema chętnych na,wtryskarki ?

Danuta

@Nick A jak myślisz, z czego to wynika? Z rozwoju firmy, czy może z dużej rotacji pracowników? Jesteś albo byłeś zatrudniony w firmie Ster? Zachęcam Cię do aktywnego uczestnictwa w dyskusji.

Zostaw opinię o Ster - Poznań

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie