Ster Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Ster Sp. z o.o.

Realista

Bądźmy realistami . Nie pracują w Sterze ci , którzy nie mieli swojego zdania jak rozwijać firmę i niewiele robili dla poprawy organizacji i działania . Co zrobili kiedyś kierownicy , żeby pracownikom było łatwiej ? Co wnieśli nowego do firmy ci , z którymi zarząd się rozstał ? Dzięki temu , że ich nie ma , mamy możliwość się wykazać . Nikt nas nie blokuje . Nowe osoby nie znają starych układzików byłych kierowników i liderów . Nareszcie realna zmiana . Teraz więcej zamówień produkujemy i więcej wysyłamy terminowo . Kiedyś niekompletne i spóźnione wysyłki , były standardem . Nikt z kierowników nie reagował . Nic nie zmieniał . Teraz zmienili Was . Nie narzekaj pomyśl. Mamy teraz nowe technologie i organizacje . Nowa organizacja zaczyna działać . Jak dadzą efekt , to my będziemy mieli łatwiej . Więcej pieniędzy , bez szarpania za błędy innych . Wy widzicie upadek , bo nie jest jak wy chcecie . Ja widzę szanse dla siebie , bo mogę proponować swoje pomysły i jeszcze mam z tego kasę . Wy , którzy nie pracujecie nie oczerniajcie . Nie daliście rady . Wasz czas się skończył . Teraz My , to nasz czas . Mamy pierwsze efekty . Jest lepiej niż było . Chce zmieniać i doskonalić . Patrze na dynamikę zmian . Za rok będziemy mieli założone efekty . Widziałem prace poprzednich kierowników . Teraz widzę sposób pracy nowych ludzi . Widzę zmiany na lepsze . Zostaje w Sterze , bo mam tu stabilną prace i szybki rozwój moich umiejętności . Mam realną szanse na większe pieniądze . Musimy je tylko umieć zarobić . Dajcie nam spokój i pozwólcie pracować . Pewnie popełnimy jeszcze wiele błędów , ale swoim marudzeniem nam nie pomożecie .

xyz
@GlownyWiertacz 27.11.2017 18:45
No to synuś się popisał kopiuj wklej na szamotulskim i poznańskim profilu jest HAhahaha banda i nic więcej A nowoczesna techn...

Musieli komuś zlecić ten wpis, bo za mało błędów ortograficznych jak na kogoś z rodziny.

ABCDEF
@xyz 08.12.2017 13:51

Pewnie dział Technologii, tamtejszy starosta działu to najlepszy poddany osobnik

Potencjalny pracownik

Systematycznie przegląda oferty pracy i widzę, że od czasu do czasu pojawia się rekrutacja na kierownika utrzymania ruchu. Z pewnością to źle świadczy o firmie, że tak często zmienia się tak ważny kierownik dla poprawnego funkcjonowania firmy. Ja osobiście w takiej firmie nie chciałbym pracować.

GlownyWiertacz
@Potencjalny pracownik 24.11.2017 23:14

Niestety zmiany kierowników to już porządek dzienny w krótkim czasie odeszło kilku bardzo dobrych specjalistów - kierownik montazu - kierownik wydziału metalowego - kierownik magazynu - gdzie w zastępstwie teraz jest gwiazda DISKO - nie wspomnę o kierownikach wtryskowni Na te stanowiska ster cały czas szuka i znaleźć nie może - to nie przypadek Dziś kolejni polecieli pełnomocnik co ISO oraz pianista wtryskowni Brak ludzi a Dwie BABY i synuś myślą że wszyscy im pod górkę robią a nie widzą bliskiego upadku

Czarny MERCEDES

Dlaczego sami właściciele doprowadzają do upadku swoje przedsiębiorstwo ??? PS. Dwie BABY którym wydaje się że przeczytanie artykułu w wyborczej daje im wiedzę na temat przedsiębiorstwa Tej jednej to green Belt i black Belt nie jest potrzebny skoro jeszcze nie zdała STER BELT

Czarny MERCEDES

Dokładnie tak - samo uwielbienie i życie w przeświadczeniu o swojej nieomylnosci - młody tylko to wyssał - nawet na tych swoich wyścigach mu nie idzie a skąd zabawa w firmę - dobra rada dajcie wy władzę kierownikom sami wyjedzie na księżyc a po powrocie nie uwierzycie w ten sukces - bo napewno niespelnieni wykładowcy z politechniki Wam nie pomogą a tylko doją Was - ale płacicie za to aby mówili co chcecie - najlepsi już Wam odeszli a Wy głupi brniecie w ciemnote takich ludzi jak kierownik technoligi wtryskowni - plujecie dobrym kierownikom w twarz i udajecie że deszcz pada - my na produkcji mamy już dość innowacji Czarnej i synusia !!!! Zrozumcie dajcie możliwości kierownikom a sami razem z (usunięte przez administratora) na księżyc a rozwój STERUSIA murowany

GlownyWiertacz
@Czarny MERCEDES 02.11.2017 20:56

DokłAdnie tak zgadzam się w stu procentach my tu na dole tylko na tych przepychankach rodzinnych cierpimy - grudzień już blisko ciekawe czy 25i więcej przetrwa Hahahaha

Montarzysta
@Czarny MERCEDES 02.11.2017 20:56

Montaż już jest w (usunięte przez administratora)....e a miało być tak pięknie - ta mała czarna z Arabii niech pokaże bo w pys....u i filozofowac to my też umiemy za 13+6

Czarny MERCEDES

Czarna wydała dekret - Panie który pojawiasz się za każdym razem jak zwalnia się kierownik - masz usunąć komentarze z portalu - nikt nie ma prawa mówić nic o mnie i o moim Synku, a ten wstał i poszedł usuwać ???? śmiech na sali

WELDER

jakie zarobki na spawacza?

czarny mercedes

W drogim Sterusiu nic nigdy się nie zmieni

Takaprawda

Ster przez cały rok od lat prowadzą rekrutację ja wiem dlaczego a wy się dowiecie (takie ostrzeżenie)

były

Znowu rekrutują żenada, (usunięte przez administratora )

szakul

Niedawno rekrutowali na zastępcę głównego księgowego a teraz na głównego księgowego. Aż takie zmiany w księgowości? Co tam się dzieje? Proszę napiszcie kilka zdań na ten temat, bo zamierzam aplikować na GK.

Pozytyw+

Cóż powiedzieć... w każdej wypowiedzi jest ziarno prawdy. może i ster nie jest firmą idealną, ale daje pracę, daje możliwości i doświadczenie. Pracownicy są bardzo fajni, atmosfera ok. kierownicy niestety boją się zarządu, a Ci co się nie boją mają plecy, są z rodziny lub z "przyjaciół" zarządu. Generalnie chcą dobrze, niestety często mają związane ręce lub boją się o własne tyłki jeśli chodzi o dodatkowe koszty na swoim podwórku... trochę żal... w firmie jest dyktatura zarządu, ale jakby na to nie patrzeć stale się rozwijają, inwestują w nowe technlogie, nowe rozwiązania, firma rośnie. generalnie można się tam dużo nauczyć, a w przyszłości wykorzystać tą wiedzę w firmie bardziej nastawionej na pracowników. nie ma co ukrywać, że faktycznie podejście do pracownika jest tam trochę przedmiotowe, ale jak to mówią w biznesie nie ma sentymentów. raz jesteś na wozie, a raz pod wozem. Dużo zależy od widzimisię "Czarnej", która zawsze wysłucha zdania na Twój temat od jakiejś "zaprzyjaźnionej" osoby. Trzeba uważać, trzymać poziom, dobrze pracować. Są gorsze firmy. Tutaj wypłata zawsze na czas, umową o pracę a nie śmieciówka, ksiądz z gitarą :-) mimo wszystko, dobrze wspominam z perspektywy czasu. pozdrowienia dla pracowników ze stażem ponad 5-letnim :-)

shrtdfg

ja tam pracowałem i żałuje tego

Nowy 1

Witam Jakie są zarobki na stanowisku ślusarza lub operatora robota spawalniczego lub maszyn cnc ? Pozdrawiam

nn

Cenzura działa co bardziej dotkliwe wpisy o firmie Ster zostały usunięte.

rolew

Praca za marne pieniądze nie polecam do sprawdzenia na miejscu !

SPRAWIEDLIWY

Miłość do pieniędzy to studnia bez dna...."Kto miłuje pieniądze, pieniędzmi się nie nasyci" - Salomon ..... kto kocha pieniądze temu zawsze będzie mało. Ile by nie miał zawsze będzie mu mało i mało, choćby pozyskał wszystkie skarby świata to i tak byłoby mu mało

Nieważne.

Pracuje, wiem jak jest. Nie jest zle. Kasa marna, za prace która sie wykonuje. ( usunięte przez administratora )Rotacja ogromna, ale ludzie spoko kierownictwo tez, no procz tych z kontroli jakosci..( usunięte przez administratora )Dla kogoś na start nawet nawet, nabrać doświadczenia i uciekać.

edm

Ile dostanie operator drążarek z wieloletnim doświadczeniem? Ogłoszenie jest na gratka.pl

lechu

Co ty gadasz ja nie chce kombinować tylko za uczciwą pracę godne wynagrodzenie a z tego co tu piszą w tej firmie ciężko o to !

sterowiec

Moze i Lider a co z tego wynika dla szeregowego pracownika -kiepska pensja(usunięte przez administratora)

Inzynier

mialy opisany przebieg wylacznie w prywatnym subiektywnym odczuciu piszacego i moga byc obarczone niedokladnosciami z uwagi kilka lat ktore minely od kiedy mialy miejsce.

Art
@Inzynier 23.08.2014 00:59

Dzięki Inżynier ! Już chciałem aplikować na stanowisko kierownika magazynów, ale odpuszczam.(usunięte przez administratora)Etyka biznesu w naszym pięknym kraju to pieśń dalekiej przyszłości, (usunięte przez administratora )

aa

Pracowałam tam miesiąc. Nie chcialam sugerować się opiniami w internecie, bo zawsze myslalam ze wypowiadają sie ludzie pokrzywdzeni. Niestety to była prawda. Po miesiącu moj kierownik nawet nie wiedzial, ze ja istnieje, ze jest ktos w firmie taki jak ja... troche dziwne nie? Szczegolnie, ze bylam w zaopatrzeniu a nie na magazynie... Ludzie, ktorzy ze mna pracowali super. Jednak rotacja jest bardzo duza. ( usunięte przez administratora )Nie wiem jak na MG, ale w zaopatrzeniu pojscie na urlop graniczy z cudem... ( usunięte przez administratora )

zbychu

Ciągłe rotacje ze względu na kiepskie pensje(usunięte przez administratora) to praca dla Ciebie PS. jeśli wyrobisz swoje, a co do atmosfery nie jest żle.

kierowca

Witam Wie może ktoś coś na temat pracy dla kierowcy kat C jutro idę na rozmowę więc jak będę wiedział coś więcej to tu napisze :D

LSC

Praca nie najgorsza, zarobki mogły by być lepsze. Atmosfera w pracy dobra, kierownictwo okej. Płatne nadgodziny. Ogólna ocena jest średnio.

KDKDKD

A jak tam sytuacja na Magazynier? chłopaki dobrze zarabiają ?

pytanko

A gdzie jest nowy ośrodek we Swadzimiu? Bo centrala na Człuchowskiej?

czarny mercedes

Pracowałem tam kiedyś. (usunięte przez administratora) Nie warto tracić czasu można łatwo znaleźć lepszą pracę

Ster News

najlepiej będzie, jak umówisz się na rozmowę i zapytasz o to kierownika działu HR ;)

Szukajacy dobrej pracy

Wlasnie rozwazam zlozenie dokumentow do tej firmy w dziale konstrukcyjnym. Czy ktos mi moze powiedziec jak sie pracuje w tym dziale jakie sa zarobki?Rozwazam przeprowadzke do Poznania dlatego jest to dosyc dla mnie istotne. Pozdrawiam

PM
@Szukajacy dobrej pracy 25.02.2011 03:18

Szczerze odradzałbym, bo potem będzie płacz i zgrzytanie zębami. ( usunięte przez administratora ) Można znaleźć się na minie. Wystarczy też spojrzeć na opinie z google.

Zostaw opinię o Ster Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ster Sp. z o.o.