2 Dodaj merytoryczną opinię
counter
2 72 33 5 1

Opinie o Ster Sp. z o.o.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 73 dni.

Co jaki okres czasu w Ster Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Ryszard Nowy wpis

Bardzo zmieniła się praca po wprowadzeniu rygorów sanitarnych?

TakNie
Z czym do ludzi Nowy wpis

Praca nie jest najtrudniejsza i rąk też sobie nie pourywalem. Ale stosunek kierownictwa do pracownika, a bardziej jego brak jest słabe. Benefitow czy dodatków też brak. Za te pieniądze nie polecam. Jedynym plusem są godziny(1 zmiana)

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 174 dni.

Jaki jest wkład kierownictwa Ster Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Tak2Nie1
Dariusz

Firma jest liderem swojej branży to duży sukces wiec wymaga od pracowników dobrej pracy!

TakNie1
Użytkownicy czekają na odpowiedź 379 dni.

Czy dyżury międzyświąteczne w Ster Sp. z o.o. obstawiają najmłodszymi stażem?

Daria

@Szkoda czasu..... Żeby mieć dobrą kasę to trzeba na nią zapracować!

Tak2Nie1
Szkoda czasu ......

Szkoda czasu. Najnisza krajowa

Tak5Nie1
Aneta

@Zainteresowany pracą, Cieszy fakt, że jesteś zainteresowany pracą w firmie Ster. Złożyłeś już tam swoje dokumenty, czy jednak czekasz, aż zdobędziesz wszystkie niezbędne informacje? Kwestie, o które pytasz warto już rozstrzygnąć na etapie rozmowy kwalifikacyjnej, ale jak bardzo Ci zależy na tym teraz, to proponuje Ci bezpośredni kontakt z nimi: http://www.ster.com.pl/index.php/pl/kontakt.html Powodzenia!

TakNie3
Zainteresowany pracą

Widzę,że szukają konstruktora? Możecie mi napisać jakie firma oferuje benefity bo w ogłoszeniu nic nie ma?

TakNie2

Aneta

@Zainteresowana, od Twojego wpisu minęło już trochę czasu, czy poczyniłaś kroki aplikacyjne do firmy Ster? Jeśli tak, to zachęcam Cię do podzielenia się z nami nowymi informacjami w tym wątku!

TakNie3
Zainteresowana

Rozważam aplikowanie do tej firmy na dział konstrukcyjny. Czy ktoś mógłby podzielić się opinią na temat warunków finansowych oraz panującej tam atmosfery? Pytam ponieważ mam dobrą pracę w trochę podobnej firmie, jednak chciałabym się przeprowadzić do Poznania. Pozdrawiam serdecznie!

Nick 11
@Zainteresowana

To zostań tam gdzie pracujesz...

Tak3Nie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w Ster Sp. z o.o.? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Igor

Czy firma trzyma się dobrze? Szkoda, że przestaliście pisać.

Potencjalny pracownik

Systematycznie przegląda oferty pracy i widzę, że od czasu do czasu pojawia się rekrutacja na kierownika utrzymania ruchu. Z pewnością to źle świadczy o firmie, że tak często zmienia się tak ważny kierownik dla poprawnego funkcjonowania firmy. Ja osobiście w takiej firmie nie chciałbym pracować.

Tak37Nie

WELDER

jakie zarobki na spawacza?

Tak29Nie
szakul

Niedawno rekrutowali na zastępcę głównego księgowego a teraz na głównego księgowego. Aż takie zmiany w księgowości? Co tam się dzieje? Proszę napiszcie kilka zdań na ten temat, bo zamierzam aplikować na GK.

Tak18Nie

Pozytyw+

Cóż powiedzieć... w każdej wypowiedzi jest ziarno prawdy. może i ster nie jest firmą idealną, ale daje pracę, daje możliwości i doświadczenie. Pracownicy są bardzo fajni, atmosfera ok. (usunięte przez administratora). Generalnie chcą dobrze, niestety często mają związane ręce (usunięte przez administratora) ale jakby na to nie patrzeć stale się rozwijają, inwestują w nowe technlogie, nowe rozwiązania, firma rośnie. generalnie można się tam dużo nauczyć, a w przyszłości wykorzystać tą wiedzę w firmie bardziej nastawionej na pracowników. nie ma co ukrywać, że faktycznie podejście do pracownika jest tam trochę przedmiotowe, ale jak to mówią w biznesie nie ma sentymentów. raz jesteś na wozie, a raz pod wozem. (usunięte przez administratora) Tutaj wypłata zawsze na czas,(usunięte przez administratora)mimo wszystko, dobrze wspominam z perspektywy czasu. pozdrowienia dla pracowników ze stażem ponad 5-letnim :-)

Tak7Nie1

shrtdfg

ja tam pracowałem i żałuje tego

Tak4Nie
Nowy 1

Witam Jakie są zarobki na stanowisku ślusarza lub operatora robota spawalniczego lub maszyn cnc ? Pozdrawiam

Tak16Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Ster Sp. z o.o. - Poznań