Ster

Opinie o Ster

Potencjalny pracownik

Chciałbym złożyć CV na kierownika magazynu. Piszą ze praca w międzynarodowym środowisku a angielskiego nie wymagają? To jak to jest?

Kisiel

Widzę że szukają kierownika magazynu w Szamotułach. Co sie stalo z poprzednim? Warto skladac papiery? Jaka kasa?

Aga
@Kisiel

Odpuść sobie.

PCh

Co tam w sterusiu? Sami Ukraińcy ?

Ferrero

Hej wszystkim, czy Pani Dyrektor jeszcze jest czy Czarna się jej już pozbyla??

elk
@Ferrero

Nie ma jej już

Abful
@elk

Jak to nie ma? A cóż się stało?

Haha
@Ferrero

Haha skończyła jak większość...

TEŻINŻ

Inż., dlaczego to kiepska firma? Czy dużo ludzi pracuje na dziale konstrukcyjnym? Jest duża rotacja?

Inż

Pracowałem tam kilka miesięcy i jak poznałem specyfikę... to sam odszedłem.

Inż

Też pracowałem tam jako inżynier ale odszedłem po kilku miesiącach...jak poznałem tą specyfikę...

Były

Co tam w Szamotułach? Opowiadajcie? Jakie zmiany?

Też były
@Były

Zmian dużych niema . Pracujesz a na następny dzień mogą cie zwolnic .W danym zawodzie nie ma możliwości pracy bo rekrutują tam gdzie jest zapotrzebowanie.

Inżynier

Nie polecam, naprawdę.

Zainteresowany pracą

Widzę,że szukają konstruktora? Możecie mi napisać jakie firma oferuje benefity bo w ogłoszeniu nic nie ma?

@Zainteresowany pracą

Nie żadnego socjalu we firmie tylko zwykła wypłata

Xxxx
@pracownik

To słabo, szkoda czasu

Krysia

Witam, jakie są zarobki kobiet na produkcji ?

Krysia

Powiedzcie ile zarabiaja kobiety na produkcji ?

Danuta

@pracownik, czemu uważasz, że firma zatrudnia pracowników przez agencję? Bezpośrednio na stronie firmy http://www.ster.com.pl/index.php/pl/kariera.html cały czas ukazują się nowe ogłoszenia o pracę. Zatrudnienie wprost w firmie daje lepsze warunki niż przez pośrednika. Umowy o pracę są bardziej stabilne. Co o tym sądzisz? Obecnie firma do zakładu w Poznaniu szuka operatora wtryskarki do aluminium oraz pracowników produkcji. Prócz tego zakład w Szamotułach także oferuje nowe stanowiska pracy. Warto zajrzeć na stronę firmy i zapoznać się z ofertą rekrutacyjną.

Rj

A jak wspolpraca z imperialem

Obserw
@Rj

Już skończyli współpracę.

Rj
@Obserw

Dlaczego

praca
@Rj

Kombinują ale imperialowi podziękowali teraz przez,agencje chcą ludzi zatrudniać jak na magazyn tak i na produkcje

Sergiej
@praca

Bo normalnie bez agencji już nie chce pracować...?

@Sergiej

Taniej im przyjąć przez agencje

Danuta

Aktualnie firma Ster szuka pracowników na stanowiska: kierownik wydziału produkcyjnego, prawnik, technolog zmianowy przetwórstwa tworzyw sztucznych. Pracodawca gwarantuje stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe, wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji, możliwość realizacji własnych pomysłów, praca przy najwyższych standardach. Czy ktoś z Was zgłaszał się na rozmowę o pracę na te stanowiska i jak ona przebiegła? Czekam na Wasze opinie.

pn
@Danuta

Firma woli zatrudniać pracowników z ukrainy jak rodaków

zel

Jak to jest cały czas szukają na te same stanowiska pracy ?

Nick Batman
@zel

Wystarczy sobie odpowiedzieć samemu

Igor

Czy tak dobrze się pracuje, że rzadko tu zaglądacie? Szkoda bo szukam pracy i oceny pracowników są pomocne.

karo
@Igor

Wszystko zależy na jakie stanowisko trafisz

Nick 1992
@karo

A co za różnica jakie?

malio
@Nick 1992

I dlatego jest rotacja przychodzą odchodzą

nowi
@Igor

A,cv złożyłeś i na rozmowie byleś?

Po raz kolejny szukają na wtryskarki...never ending story...

mowli

Niema chętnych na,wtryskarki ?

Danuta

@Nick A jak myślisz, z czego to wynika? Z rozwoju firmy, czy może z dużej rotacji pracowników? Jesteś albo byłeś zatrudniony w firmie Ster? Zachęcam Cię do aktywnego uczestnictwa w dyskusji.

Danuta

@Georgo Z tego co wiem, to wspominany przez Ciebie zakład nadal działa - nic nie wiadomo o jego rzekomej likwidacji. Ponadto do tego zakładu szukają obecnie nowych pracowników http://www.ster.com.pl/index.php/pl/kariera.html A Ty pracowałeś albo pracujesz w Sterze? Co możesz powiedzieć nam o tym pracodawcy?

@Danuta

Tam ciągle szukają ale nic dziwnego.

Zostaw merytoryczną opinię o Ster - Poznań

• Jak się pracuje w Ster?

Zobacz opinie na temat firmy Ster tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ster?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 1 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ster?

Kandydaci do pracy w Ster napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ster