Opinie o Proinwest Damian Kuraś w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Proinwest Damian Kuraś. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Proinwest Damian Kuraś o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Proinwest Damian Kuraś w Katowice

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny podczas rozmowy w Proinwest Damian Kuraś?

Remik

Jak ja zgłaszałem się do pracy, to zaprezentowałem obie formy.

Arek

pracodawca dba tu o pracownika. mnie taka forma pracy odpowiada.

Witold
@Arek

Bardzo fajnie mi się tu pracuje więc i Tobie polecam, powodzenia.

Antoni
@Arek

Naprawdę warto tu, pracować, fajna atmosfera i zadowalająca pensja.

ziemek

w !00% się zgadzam!

Kamil

Może wiecie czy potrzebują teraz ludzi? Jakieś wskazówki do rekrutacji?

Mcm
@Kamil

Spokojnie można aplikować. Fajna praca.

pracaona

Dla mnie praca bardzo fajna! Nie rozumiem niepochlebnych komentarzy! Trzeba solidnie wykonywać swoją pracę i wtedy wszystko jest ok. Zadowolona jestem i nie śmiem narzekać!

Aplikowałeś do firmy Proinwest Damian Kuraś? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Programista Systemów Wizyjnych
Tarnów
ELPLC S.A.
Hanna

w pracy jest fajna atmosfera. Bardzo fajna pw pracy jest fajna atmosfera. Bardzo fajna praca!

Henryk

Jako osobie niepełnosprawnej bardzo dobrze mi się tu pracuje. Nareszcie mam pracę!

Nikodem

Bardzo fajna i prężnie działająca firma.

@Nikodem

Brat mój tam pracuje i jest zadowolony. Nareszcie normalnie go potraktowali.

Jestem tutaj drugi dzień w pracy, ale atmosfera podoba mi się. Umowa też mnie zadowala.

Aleksandra

Rozumiem, że Twoje doświadczenia w Proinwest budzą emocje, ale bardzo Cię proszę żebyś pamiętała, by w przyszłości unikać używania nieeleganckich słów. Pisząc na forum należy zawsze pamiętać o kulturze języka. Dzięki temu wymiana informacji i poglądów jest dla nas bardziej przyjemna. Przy okazji chciałabym dopytać o kwestię umowy. Firma obecnie podpisuje umowę o pracę, czy zatrudnia w oparciu o zlecenie?

Maria

Większych bzdur nie słyszałam ,jak można mieć taką wiedzę po 3 dniach pracy .Ja pracuję od 07 ,2018 i wiem że to co piszesz to wymyślone kłamstwa ,w jakim celu..?Stwierdzenie o karach pieniężnych powinno być karalne bo można to z całą stanowczością nazwać pomówieniem.Miła atmosfera, bardzo duże wsparcie, uczciwe i zawsze w terminie wynagrodzenie .Jedno jest pewne nieroby napewno nie są akceptowane.Jezeli po 3 dniach wydaje się opinie i takie bzdety to z całą pewnością mogę kogoś takiego ocenić jako bezwartościowego człowieka.Daj coś z siebie .. ... 10.00 są przerwy a to że teraz piszę - mam wolne.Tak piszą osoby które nie potrafią sprzedać burgera .Miałam takie koleżanki długo dostawała szansę ...niestety nie potrafiła nic .Sprzątać po sobie to chyba normalne , a hrabianka przychodzi nic nie potrafi i zostawia po sobie chlew .Nikt tu nie każe kłamać a nawet jest to zabronione .Kłamiesz ,na własną odpowiedzialność i we własnym imieniu jeżeli taka jesteś .Zanim umieścisz kolejny komentarz o kolejnej firmie po 3 dniach grzania fotela naucz się pracować bo w takim czasie niczego się nie nauczysz .

Pani Mario dziękuję za opinie
@Maria

:) Celne podsumowanie osób piszących hejty :)

Magda
@Maria

święte słowa - nigdzie nie płacą za "grzanie fotela", zwłaszcza na początku trzeba się napracować. A co do Proinwest to uważam, że to całkiem fajne miejsce do pracy. Kilka miesięcy temu miałam okazję z nimi współpracować i miło sobie wspominam pracę tam. Fajni ludzie, ciepła atmosfera i zarobki też niezłe jak na pierwszą pracę. Trzeba tylko chcieć pracować!

JO
@Maria

klamstwem jest to co piszesz. pracownicy w proinwest nie ma ja dostepu do komputera. dzwonia od 8. zatem piszac to 4 stycznia w apiatek o 8:50 kogo chcesz oklamac? piszesz w dniu wolnym? haha dobre sobie. kto dzien wolny marnuje o 8 rano na pisanie komentarzy w necie? nie wiem czy ludzie tam pracujacy umieja sprzedawac burgery. ale ja odeszlem stamtad i mam w koncu normalna prace gdzie placa i szanuja czlowieka. a od sprzatania odkurzania i mycia i mycia jest osobny personel. p.s. papier i mydlo tez jest na miejscu- nie musze nosic swojego. (usunięte przez administratora)

JO

ZGADZAM SIĘ(usunięte przez administratora) bazuja na niedopowiedzeniach i niedomowieniach.

@JO

ja pracuję tam już prawie dwa lata i jakoś nie zauważyłam, żeby mnie wyzyskiwali czy oszukiwali. wypłata zawsze na czas, miła atmosfera. nie mówię, że zostanę tu na zawsze, ale póki co jestem bardzo zadowolona. a negatywne komentarze pochodzą zapewne od konkurencji czy ludzi - marzycieli, którzy chcieliby dostawać pieniądze za nic. ;)

@Monika

ja dopiero co zacząłem przygodę w Proinwest - dwa tygodnie temu byłem na rozmowie kwwalifikacyjnej, stresowałem się i w ogóle, a okazało się, że to była bardziej taka przyjacielska pogadanka. Od tygodnia pracuję i jakoś nie zauważyłem tych wszystkich negatywów, o których tutaj piszecie. Atmosfera OK, pieniądze też nie jakieś małe jak na pierwszą, studencką pracę. Szczerze polecam!

@Maria

super komentarz! proinwest jest dla ludzi, którzy potrafią się zaangażować w wykonywaną pracę, a nie oczekiwać milionów za pierwszy miesiąc pracy, albo raczej, jak Pani wspomniała - "za grzanie fotela".

Oliwia
@Monika

ja również nie mogę powiedzieć o nich złego słowa, może to nie miejsce na stałą pracę, ale na pierwszą czy studencką posadę jest w sam raz. Można zdobyć super doświadczenie i ważny punkt do CV.

@JO

każdy człowiek o słabym charakterze zamiast wziąć się za rozwijanie swojego charakteru będzie mówić o innych, że to manipulanci. ja pracuję w proinwest i jakoś nie mam na co narzekać!

@Monika

najświętsza prawda, ten, kto jedynie marzy o lepszym życiu nigdy do niczego nie dojdzie, a tzw "mróweczki", które cały czas pracują na siebie mają większe szanse na dojście do czegoś. w proinwest można naprawdę wiele się nauczyć, wiedza i doświadczenie, które tam zdobyłem bardzo mi się przydały w obecnej pracy.

Schudnij

100% prawda

Schudnij
@Oliwia

I piszesz te slowa w pracy??? Skoncz z falszywymi komenrarzami. Rotacja jest obrzydliwa ciagle szukaja luszi bo nikt tam nie chce oracowac (usunięte przez administratora)

Nnnnn
@Schudnij

A Ja odbiegając od tematu polecam dla "schudnij" korepetycje z pisowni w języku polskim ..bo oczy aż bolą

Aleksandra

Wysuwasz publicznie zarzut, który może być odebrany jako pomówienie. Mam więc prośbę o doprecyzowanie kwestii zakresu obowiązków, jakie wykonują pracownicy. Na jakim etapie firma informuje na czym dokładnie będzie polegała praca? Osoby, które będą odpowiadały na ogłoszenia Proinwest, chętnie dowiedzą się na co zwracać uwagę.

marek

Nie wiem skąd Pani ma te dane. Ja w Proinwest pracuję od dawna i nie mogę powiedzieć o nich złego słowa. Pracodawcy nie wywyższają się, atmosfera też "do rany przyłóż". To smutne, że w dzisiejszych czasach ludzie potrafią jedynie hejtować...

@marek

Pracujesz w tej firmie od dawna i piszesz komentarz w roboczy piatek o 10:00?? Cos tu smierdzi.. jesli tam pracujesz powinienes wtedy dzwonic po ludzoach a nie szukac na necie opini o swojej firnie... WSZYSTKIE POZYTYWNE KOMENTARZE TO FEJKI PISANE W RAMACH PRACY PRZEZ 'opiekunke' ktora drukuje numery telefonow, je i maluje tipsy. Pewnie 'pani' E. JAK WAM NIE WSTYD!

@Wstyd

Jak widać, w Proinwest również mamy prawo do wolnych dni i urlopu ;) I to moja sprawa, co robię w wolnym czasie ;)

Uwazajcie falszywe komentarze
@marek

jak widać wszytskie pozytywne komentarze sa pisane o tej samej godzinie... MAM NADZIEJE ZE KIEDYS ZNAJDZIECIE WSANIALA LEPSZA PRACE (usunięte przez administratora)

Uwazajcie falszywe komentarze
@marek

tak tak : ) i wszyscy "zadowoleni pracownicy" kazdy swoj "urlop" wykorzystuja na pisanie pozytywnych komentarzy o 10:00 rano? sami się pogrążacie. pozytywne oceny i kometarze są tu preparowane z powodu braku chętnych dodzwonienia po ludziach osob. (usunięte przez administratora)

Oliwia
@marek

ja również pracuję w Proinwest i muszę przyznać, że chętnie wstaję rano do pracy. Super ludzie, super atmosfera! ;)

@marek

najświętsza prawda! pewnie konkurencja zatrudnia hejterów, bo sami nie mogą osiągnąć tego poziomu, co Prowinwest.

@Mateusz

niestety na tym świecie dobre firmy są hejtowane, a gorsze wychwalane... marketing rządzi światem.. najlepiej przekonać się samemu i wyrobić opinię, a nie czytać kłamstw w internecie!

Mateusz

jeśli ktoś siedzi za biurkiem, to chyba można to odebrać jako pracę biurową? ;p jeśli ktoś nie ma wyrobionego zdania o Proinwest to polecam się po prostu przejść i zobaczyć, jak to jest naprawdę. Spokojnie, nie ma się czego bać! ;)

Agata

Właśnie kończę w tej firmie okres próbny jako obsługa infolinii i czuję, ze się sprawdzam na takim stanowisku. Jestem pewna, ze zostanę tam na dłużej. Polecam tą firmę wszystkim studentom jako dobre miejsce aby Sobie dorobić i zdobyć pierwsze zawodowe doświadczenia. Zapraszam.

@Agata

O tej godzinie i w tym dniu powinnas dzwonic po ludziach... zatem pani E. PROSZE PRZESTAC PISAC FALSZYWE KOMENTARZE. (usunięte przez administratora)

@Wstyd

Skoro nie zgadzasz się z wypowiedzią @Agata, to zapraszam Cię do merytorycznej dyskusji na temat Proinwest. Napisz proszę jak wygląda praca w tej firmie, bazując na własnych doświadczeniach. Wiele osób zagląda na forum, aby zdobyć rozeznanie na temat rynku pracy. Jedynie komentarze, które zawierają konkrety i rzeczowe argumenty, są dla nich pomocne. Każdy z nich jest na wagę złota.

paweł

już miałam dosyć ciągłego "odzwonimy" i tego ciągłego czekania na telefon. Na szczęście Proinwest zaufało mi mimo braku doświadczenia i teraz mogę pochwalić się trzyletnim doświadczeniem zawodowym u nich. I póki co nie mam zamiaru zmieniać pracy.

@paweł

Dziwme ze wszyscy 'zadowoleni' pracownicy pisza komentarze w godzinach pracy.... CO ZA USTAWIONE OSZUSTWO. ludzie nie sa glupi. Przestancie haha

klamcy
@paweł

taaaa jasne. nick : "pawel" a piszesz w formie zenskiej. E, Przestan preparowac komentarze. (usunięte przez administratora)

marek

Dziwne, że w podobnym czasie pojawiają się opinie o podobnej, negatywnej treści. Jak już pisałem wyżej - Proinwest to solidna firma, traktuje pracowników na najwyższym poziomie i również dobrze im płaci. Polecam każdemu, kto potrafi pracować, a nie jedynie narzekać i hejtować. Pozdrawiam. ;)

@marek

Powinienes w tym czasie byc w pracy i dzwonic zatem... sam pokazales ze klamiesz. Te komenatrze pisze pani E. nic innego do roboty nie ma. wstawia ogoszenia na olx i pisze komentarze.(usunięte przez administratora)

Franciszek

@anonymous na forum niedozwolone jest podawanie imienia konkretnej osoby zatrudnionej w firmie, ani innych informacji pozwalających na jej identyfikację. Regulamin zabrania tego w związku z ochroną danych osobowych. Wpisy zawierające takie dane, mogą zostać skasowane przez administratora. @Edyta bardzo Cię proszę o zachowanie szacunku do osób, z którymi dyskutujesz na forum.

Uczciwy Czlowiek
@Franciszek

Ok nie wiedzialem. Prosze o skasowanie postow z uzytym imieniem chociaz nazwiska nie podalem. Napisze jeszcze raz moja realna opinie bez imienia. Oswiadczam ze jestem bylym pracownikiem tej firmy i chce ostrzec uczciwych ludzi.

Joanna

Czy naprawdę w aktualnych czasach trzeba komuś przypominać, że nie jesteśmy anonimowi w sieci? Każda nasza aktywność w internecie pozostawia cyfrowy ślad w postaci adresu IP. Pisanie nieprawdy, kłamanie, obrażanie, podawanie informacji, których nie potrafimy poprzeć dowodami to pomówienie, a pomówienie to przestępstwo. W takiej sytuacji administrator strony ustala wspomniany adres IP, a policja dane personalne osoby, z którą następnie spotykamy się w Sądzie. Więc drogi hejterze wytrzyj jad z brody, widzimy się wkrótce.

Nigdy wiecej
@Joanna

Pisze prawde. Jestem bylym oracownikiem mam umowe w domu. Moge tu wyslac skan jesli da sie zamiescic obraz.(usunięte przez administratora)Nawet papier toaletowy trzeba nosic swoj. Wymagano rowniez mycia okien i odkurzania. Kpina. (usunięte przez administratora)

Franciszek

Na stronie internetowej Proinwest Damian Kuraś widnieje informacja, że można przez cały czas wysyłać tam swoje cv. Firma otwarta jest również na współpracę z pracownikami w wieku po 50 i 60 roku życia oraz z kobietami, które chcą wrócić do życia zawodowego po urlopie macierzyńskim. Wszelkie szczegóły i informacje znajdziecie pod linkiem: http://proinwest.katowice.pl w zakładce "kariera". @adam jakie konkretnie są to możliwości rozwoju? Czy z firmie jest jasno wyznaczona ścieżka kariery?

adam

dostaje się tyle, na ile się zasługuje ;) a poważnie jest wiele dodatków - do wyboru do kolory, wszystko zależy od stażu i zaangażowania. Ale muszę przyznać, z ręką na sercu, że możliwość rozwoju w proinwest jest przeogromna!

Franciszek

@paweł @katarzyna @adam napiszcie coś proszę o warunkach zatrudnienia w Proinwest. Czy do zasadniczej pensji są jakieś bonusy, typu dofinansowanie do karty sportowej, ubezpieczenie lub opieka medyczna? Firma wypłaca premie motywacyjne? Są organizowane szkolenia, dzięki którym pracownik może podnieść swoje kwalifikacje? Takie informacje są szczególnie istotne, gdy podejmuje się decyzję o podjęciu zatrudnienia w danym miejscu.

adam

muszę powiedzieć, że pracowałem w wielu miejscach, ale nigdzie nie traktowano mnie lepiej niż w Proinwest. Rodzinna, przyjazna atmosfera, nie jak w innych tego typu firmach, a szefostwo widzi i docenia zaangażowanie. To była moja pierwsza "studencka" praca i jedna z pierwszych rozmów o pracę i o dziwo nie było tak strasznie, jak sobie wyobrażałem. Rozmowa przebiegła szybko i raczej to była pogadanka "na luzie". Bardzo miło ją wspominam, tak jak i całą pracę tam.

katarzyna
@adam

myślę, że chyba ktoś tutaj płaci za hejtowanie! znam i pracuję w Proinwest i nie mogę powiedzieć złego słowa. Wszyscy są ok, a płaca też niezła.

Czy ktoś z użytkowników chciałby napisać na forum o Proinwest Damian Kuraś w sposób merytoryczny i prawdziwy? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.

A co chcesz wiedziec?

Zostaw merytoryczną opinię o Proinwest Damian Kuraś - Katowice

• Jak się pracuje w Proinwest Damian Kuraś?

Zobacz opinie na temat firmy Proinwest Damian Kuraś tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Proinwest Damian Kuraś?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 6 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Proinwest Damian Kuraś
3.6/5 Na podstawie 82 ocen.
  • Ks. Piotra Skargi 8
    40-091 Katowice