Opinie o Proinwest Damian Kuraś w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Proinwest Damian Kuraś. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Proinwest Damian Kuraś o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Proinwest Damian Kuraś w Katowice

Daniel

Dzisiaj byłem na rozmowie kwalifikacyjnej która przebiegła bez zarzutu. Dostałem się. Po jej przebiegu nie sądzę abym się zawiódł na tej firmie. Moim zdaniem nie zasługuje na tak złą opinię.

Właśnie jestem po okresie próbnym w tej firmie i zaczęłam tam pracę na stałe. Mam duże doświadczenie w pracy na infolinii a z pracy tutaj jestem zadowolona. Tutaj wszystko jest w porządku. Ot, zwykła telefoniczna obsługa klienta.

Franciszek

@Paweł123 czy szkolenie, o którym wspominasz już się odbyło? Jeśli tak, to napisz proszę jakie są Twoje wrażenia. Na pewno inne osoby, będące jeszcze przed tym etapem wdrożenia do pracy, z chęcią dowiedzą się czego mogą się spodziewać. @Daniel a jakie są to warunki? Czy poza podstawowym wynagrodzeniem można liczyć na premie uznaniowe? W grę wchodzi umowa o pracę?

Paweł123

Z tego co czytam widzę, iż opinie są bardzo podzielone, osobiście byłem na rozmowie kwalifikacyjnej i wydaje mi się, że nie jest źle . Wiadomo początki w nowej pracy bywają ciężkie ale wszystko jest kwestią zaklimatyzowania się. Przetrwałem na infolinii w PLUSIE więc myślę, że i tutaj dam radę! :) Ktoś jeszcze wybiera się na najbliższe szkolenie?

Aplikowałeś do firmy Proinwest Damian Kuraś? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Programista Systemów Wizyjnych
Tarnów
ELPLC S.A.

Niestety dałam się zmanipulować. Chciałam wesprzeć działania na rzecz dzieci z chorobami serca a to tylko 10% z ceny zakupu książki za 159zł. Nie zostałam poinformowana, że to wspieranie to kampania marketingowa. Jeśli chcesz wspierać wybierz inną formę.

JKW
@anonymous

A dlaczego mam wybierać inną formę? Mnie taka odpowiada

trele morele

Troche żałuję, że mi się nie udało na dniach próbnych, bo firma wypłaciła mi kase za ten okres. Mimo, że nic nie sprzedałam. A teraz znowu muszę szukać czegoś nowego :(

Daniel

Fajna praca bardzo mi się podobała. co prawda nie jest to zawód mojego życia bo mam inne wykształcenie ale warunki i płaca bardzo dobra. znalazłem ich na necie wysłałem cv i dostałem odpowiedz, az w szoku bylem.

maMma

Jakiś czas temu odeszłam z innej firmy gdzie zasuwałam po 12 godzin robiłam nadgodziny i kasę albo miałam albo nie. Teraz pracuję w Proinwest i mam stałą pracę w normalnych godzinach i pieniądze na czas. Jak się ma 3dzieci to podstawa.

Helka

Ja byłam na kilkunastu rozmowach o pracę w różnych firmach i co ? I nic. Nikt nie się nie odezwał bo mówiłam że pracowałam kilka lat za granicą i teraz wróciłam do Polski z rodziną. Wszyscy się chyba bali że odejdę bo zarobki, bo jak mi coś nie będzie odpowiadało to się zwinę. Potem się już nawet nie dziwiłam, uwagom typu to tyle Pani wystarczy „tylko tyle Pani chce zarabiać” to kiedy Pani wraca z powrotem” itp. itd. Na rozmowie w Proinwest nikt się nie dziwił.nie było głupich uwag czy komentarzy. Teraz tam pracuję i nie narzekam.

A ja w firmie PROINWEST Katowice Skargi 8, przepracowałam 5 moich najlepszych lat i nie żałuję ani jednego dnia. Jeszcze w trakcie studiów pracowałam we wakacje, a później po studiach na umowę zlecenie. Trafiłam do dobrze zgranej grupy na III piętrze. Grupa i kierowniczka starała się jak najlepiej, abym mogła się zaaklimatyzować po prostu na początku mi pomagali we wszystkim. Zarobki są takie jak na umowie plus co miesiąc premie nawet do 2 000 zł. A co najważniejsze że na czas wypłacane wynagrodzenie, premia i odprowadzane od tej kwoty , wszystkie składki do ZUS i US bez przekrętów co jest ważne przy naliczaniu renty i emerytury w przyszłości. A komuś jak się nie chce pracować to czy w tej, czy w innej pracy to i tak będzie narzekał i bzdury pisał na temat firmy w której przepracował raptem 3 dni. Najlepiej jest nic nie robić i żyć na koszt rodziców a potem męża. Bardzo jestem wdzięczna za prace zrozumienie i miłą atmosferę . Ania.

Gorip

Dobrze mają inspektorzy nadzoru oraz kierownicy budowy. Ci zarabiają więcej niż 6000zł połowa śpiewa sobie 8000 zł. 3500 zł dla fizycznego na rękę trzeba dać. Lepiej można zarobić w przemysłówce przeciętnie 4000 zł. Zależy od zlecenia ale generalnie co swoje to swoje. Latem łatwiej zimą mniej . przeżyć się da.

niopx

no właśnie obiecywali oddelegowanie do Niemiec a po kwartale pojechali ci którzy kwalifikują się do zwolnienia wiec na otarcie łez praca zagranicą a potem baj baj...

Mateusz;)

Asystentowi projektanta podstawa i 15 procent od skonczonych projektów. W praktyce zasuwa na projektanta który ma 3-4 asystentów. W sezonie jest tyle zleceń że nie ma mowy o jakimkolwiek życiu poza pracą. Ciągła presja na terminy. Często są duże kary umowne za spóźnienie sięgające nawet kilku procent ceny projektu za 1 dzień. więc wtedy jak się skumuluje kilka na termin to życzę powodzenia. Dla samodzielnych projektantów podobno 40 % zlecenia przy własnej firmie sprzęcie i sofcie. na fakturę vat ale jak są przydzielane projekty to można się tylko domyślać kto i na jakich zasadach dostaje . Trzy miesiące i dziękuję.

marek

Mnie bardziej interesują doświadczenia ludzi pracujących w działach IT (od junior/senior supportu IT po specjalistów i managerów). Wkrótce mam rozmowę rekrutacyjną.

Zostaw merytoryczną opinię o Proinwest Damian Kuraś - Katowice

• Jak się pracuje w Proinwest Damian Kuraś?

Zobacz opinie na temat firmy Proinwest Damian Kuraś tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Proinwest Damian Kuraś?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 6 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Proinwest Damian Kuraś
3.6/5 Na podstawie 82 ocen.
  • Ks. Piotra Skargi 8
    40-091 Katowice