VOX VERITAS Sp. z o.o.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o VOX VERITAS Sp. z o.o.

ania Nowy wpis

Jestem pod wrażeniem dokonań kancelarii. Pomogli nam w najtrudniejszym momencie życia gdzie wydawało nam się mamy najlepszego adwokata czy firme odszkodowań. Zrobili nam pozew na 120 tys zł a VOX VERITAS uzyskało 1mln 500 tys zł ! Nic nie płaciliśmy z góry. Koszty rehabilitacji 30 tys zł miesięcznie były zwracane. Kancelaria, która ma dwa rekordy w Polsce 6,6 mln zł odszkodowania i rentę 35 tys zł miesięcznie na rehabilitację może naprawdę o sobie obecnie powiedzieć, że jest NAJ ! ŻYCZĘ CAŁEMU ZESPOŁOWI SUKCESÓW DALSZYCH i cieszę się, że na was trafiłam nie za późno chociaż żałuję, że nie od razu po wypadku !

Interesują mnie zarobki na obsłudze klienta. Wiem, że parę miesięcy temu poszukiwano samego kierownika do biura, wskazane wtedy były zarobki od 4 000 do 10 000 zł na umowie o prace. w zestawieniu z ta kwota ile zarobi członek zespołu?

Ja Nowy wpis

Dzień dobry Chciałem podziękować pracownikom firmy VOX VERITAS a szczególnie Panu Piotrowi i Alicji oraz Mecenas za niesamowitą obsługę. Po 15 latach od wypadku ze złamanym kręgosłupem uzyskali jeszcze dla mnie 420 tys zł. Muszę przyznać ,że nie wierzyłem im że się da. Jednak teraz nie żałuję i mogę szczerze polecić. Faktycznie są najlepsi na rynku.

Dzień dobry. :) widziałam przed chwila ofertę dla kierownika BOKu. Pierwsze co rzuciło mi się w oczy to widełki placowe. Wynoszą od 4 do 10 tys (przy UoP). Pisząc wprost, ciekawa jestem pracy ale także tego, że ktoś obecnie jest poszukiwany. To rotacja? i czy awanse są możliwe?

Xyz

Cześć, miałem iść tam na rozmowę, ale się rozmyśliłem bo z opini osób które tam pracują wynika, że podobno pieniądze nie są wypłacane tak jak powinny. Albo nie ma ich wcale, albo z opóźnieniem kilkutygodniowym.

@Xyz

Od tygodnia czekam na to czy firma do tego komentarza się odniesie? Wiadomo o co chodziło z tym niewypłacaniem jak się powinno? Na czym polega ten problem i czy może nie został już rozwiązany? Ja akurat dawniejsza ofertę dla managera widziałem w necie, myślałem ze właśnie cos tu pisać o tej pracy będą

Odpowiedź jest prosta. Zależy czy z doświadczeniem długoletnim czy student prawa.

Nowy wpis

Proszę najlepiej zadzwonić do firmy i zapytac pracowników. Są wypłacane często w większej kwocie ze względu na uznaniowośc premii. Proszę nie wprowadzać ludzi w błąd jako były pracownik zwolniony za brak efektów pracy :)

Firma VOX VERITAS Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Regionalny przedstawiciel handlowy - branża medyczna. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.

Jak wygląda ścieżka kariery w VOX VERITAS Sp. z o.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Aktualność
Jesteśmy nowoczesną i doskonale zorganizowaną Kancelarią prawno-medyczną, która dokładnie analizuje potrzeby każdego Klienta.

Nasz zespół skupia doświadczonych i zaangażowanych pracowników, którzy nie tylko są lojalni wobec firmy, ale także utożsamiają się z jej misją. Dzięki temu wykonują swoje obowiązki niezwykle rzetelnie, co przekłada się na nasz rozwój jako Kancelarii. Dzięki wykorzystywaniu najnowocześniejszych rozwiązań możemy z dumą stwierdzić, że osiągamy nadprzeciętne wyniki.

W roku 2023 osiągnęliśmy rekord wypłaconego odszkodowania, wynoszący imponujące 6,6 miliona złotych. Dodatkowo, ustanowiliśmy również rekordową rentę w wysokości 29 tysięcy złotych. Te osiągnięcia potwierdzają naszą nieustanną determinację w dążeniu do najwyższych standardów obsługi klienta oraz naszą zdolność do efektywnego rozwiązywania spraw na korzyść naszych klientów.

Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za każdą pozytywną opinię oraz wsparcie, które nam okazujecie. Wasza satysfakcja i zaufanie są dla nas niezwykle ważne, i to wasze pozytywne doświadczenia napędzają nas do dalszego doskonalenia naszych usług.

Chcielibyśmy również zachęcić Was do aktywnego udziału w dyskusji i dzielenia się swoimi opiniami. Wasza opinia jest dla nas cenna i pomaga nam jeszcze lepiej sprostać Waszym potrzebom.

Jednakże pragniemy podkreślić, że obraźliwe komentarze i rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji będą traktowane z należytą powagą. Działamy w oparciu o zasady uczciwości i prawdy, i nie będziemy tolerować działań, które mogą szkodzić naszej reputacji lub klientom. W przypadku obraźliwych komentarzy lub nieprawdziwych informacji, zastrzegamy sobie prawo do podjęcia odpowiednich kroków prawnych oraz do usuwania takich treści w sposób bieżący.
Aneta Zielińska

Chciałabym bardzo podziękować firmie Vox Veritas za pomoc mojej córce Asi, która w roku 2018 miała wypadek, w którym została potrącona przez samochód. Dzięki firmie Vox Veritas odszkodowanie od roku 2018 z kwoty 120 tysięcy jaką córka miała otrzymać będzie dużo większa niż się tego spodziewaliśmy. Dzięki rehabilitacją jaką zapewniła nam firma Vox Veritas i którą moja córka bardzo ciężko przeszła zaczynając od pionizowania czyli nauczenia się chodzić od nowa. Kiedy potrzebowałam funduszy na prywatną rehabilitacje i zapotrzebowanie leków dla mojej Asi firma Vox Veritas pomogła nam bardzo. Dziękujemy grupie Vox Veritas a przede wszystkim Panu Danielowi, który ma do nas zaufanie.

Łatwo krótko napisać, a jakoś szerzej uzasadnić? Czemu z góry zakładasz, że to jakaś ustawka? Rozwiniesz to jakoś szerzej dla kandydatów, którzy dopiero co weszli na forum? Jakie warunki na start?

@Aneta Zielińska

Dziękujemy bardzo za dobre słowo !

@Aneta Zielińska

Dziękujemy :)

H.B

Bardzo dobrze mi się współpracuję z firmą voxveritas. Kontakt bardzo dobry. Polecam.

Klient

Polecam serdecznie firmę VOX VERITAS. Mój brat uzyskał zadośćuczynienie w wysokości 325tys i zwrot kosztów FV w niecałe 3 miesiące. Ci ludzie są niesamowici. Bardzo miła obsługa i konkretni prawnicy. Każdy wie co ma robić

Aktualność

Roman

Jestem bardzo zadowolony. Kancelaria załatwiła dla mnie protezę bioniczną i ugodę 500 tysięcy złotych w niecałe dwa tygodnie... Myślałem, że takie rzeczy są niemożliwe... Serdecznie polecam firmę VOX VERITAS!

Najlepsza firma w Polsce z rekordowymi odszkodowaniami. Ich rekord to chyba obecnie 6,6 mln zł i renta 29 tys zł na rehabilitacje. Mojemu Ojcu uzyskali 390 tys zł za złamany kręgosłup. I pełne finansowanie drogiej rehabilitacji.

To co takiego udało im się w Pana przypadku tak porządnie zrobić, że opinia jest tak pozytywna? Ile osób brało w tym udział? I tak pzt., to czy praca tu nie polega na tym, że każdy przypadek może być inny czy dosłownie każdy według jakiegoś schematu obsługują?

Szanowna Pani, Nigdy nie usuwamy komentarzy.Pani będąc nawet byłym pracownikiem ( została Pani zwolniona za pracę na kilka frontów konkurencyjnych i naruszenie danych osobowych ) powinna wiedzieć jakie są konsekwencje takich czynów.

Paulina

Polecam firmę Vox Veritas która zajmuje się sprawą mojego męża. Sam prezes interesuje się cały czas sprawą. Firma podeszła do tematu bardzo sprawnie i szybko.

@Paulina

Dziękujęmy bardzo za dobre słowo !:)

VOX VERITAS Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Project Manager. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji i chciałby podzielić się wrażeniami?

Monika Bobek

W maju mąż uległ poważnemu wypadkowi komunikacyjnemu. Po miesięcznych rozmowach z różnymi kancelariami zdecydowaliśmy się na kancelarię Vox Veritas, ponieważ poleciły nam ją dwie niezależne od siebie zaufane osoby, związane ze światem medycznym. Kancelaria objęła nas kompleksową opieką - począwszy od zajęcia się sprawą cywilna, po pomoc w znalezieniu odpowiedniego ośrodka, do którego mąż ma jechać już na dniach. Rehabilitacja robotyczna ma zostać opłacona z ubezpieczenia sprawcy. Jesteśmy z nimi w stałym kontakcie. Pan Daniel chętnie udziela odpowiedzi na każde nasze pytanie. Jak do tej pory nie mam żadnych zastrzeżeń i gorąco polecam!

Filip

Polecam Vox Veritas każdemu, kto tak jak ja uległ wypadkowi samochodowemu i chce uzyskać jakieś świadczenia od ubezpieczyciela sprawcy wypadku. W moim przypadku było to wysokie zadośćuczynienie, zwrot kosztów leczenia i opieki, którą sprawowała nade mną żona. Wszystko zostało załatwione bez drogi sądowej.

Firmę Vox Veritas wybrałam rok temu spośród wielu na rynku odszkodowań, aby pomogła mi uzyskać zadośćuczynienie i rentę na rehabilitację od ubezpieczyciela sprawcy wypadku. Miałam wypadek samochodowy, w którym ledwo co uszłam z życiem. Lekarze dawali mi marne szanse na to, że będę chodzić w pełni o własnych siłach. Dzięki wywalczonym środkom pieniężnym oraz zorganizowanej dla mnie rehabilitacji robotycznej, widzę bardzo dużą poprawę. Z dnia na dzień jestem coraz sprawniejsza, a to jest dla mnie priorytetem.

Aleksandra

Ty wiesz czemu nie są klientami? Domyślam się, że jesteś byłym klientem, tak?

Jak to klienci z rekordami nie są :) Pewnie, że są i właśnie za rekord przynieśli nam szampana :) Są nielojalni pracownicy , którzy starają się odbierać klientów ale to ma krótkie nogi i konsekwencje potężne. A klienci są madrzy i tak jak p.Damian i p.Renata i inni nie wierzą w wersję rozżalonej pracownicy bo wyleciała z hukiem za nielojalność :) W całej historii VOX VERITAS 3 klientów odeszło z wielu tysięcy. Dużo ?:)?

Martyna

Polecam firmę Vox Veritas. Sprawnie i skutecznie pomogli mi w odzyskaniu pieniędzy z OFE po zmarłej mamie. Zajęli się wszelkimi formalnościami. Z całą pewnością mogę polecić ich usługi!

Zostaw merytoryczną opinię o VOX VERITAS Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w VOX VERITAS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy VOX VERITAS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VOX VERITAS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 17 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

VOX VERITAS Sp. z o.o.