VOX VERITAS Sp. z o.o.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o VOX VERITAS Sp. z o.o.

Filip

Z pomocy kancelarii Vox Veritas z korzystałem po śmiertelnym wypadku samochodowym mojego ojca. Wypadek miał miejsce, gdy wracał z pracy do domu i nastąpił zupełnie nie z jego winy. Razem z mamą domagaliśmy się zadośćuczynienia, odszkodowania za pogorszenie sytuacji życiowej i zwrotu kosztów pogrzebu. Pracownicy Vox Veritas poprowadzili sprawę bardzo sprawnie i profesjonalnie. Mieliśmy poczucie, że sprawa jest w dobrych rękach. Łącznie uzyskali dla nas następujące kwoty - dla mamy 200 000 zł, dla mnie 150 000 zł. Jesteśmy wdzięczni za pomoc i polecamy tą kancelarię.

Kancelarię Vox Veritas wybrałam po przeczytaniu pozytywnych opinii w internecie na jej temat. Nie zawiodłam się. Pomogli wywalczyć dla mnie wysokie zadośćuczynienie i odszkodowanie od ubezpieczyciela sprawcy wypadku samochodowego, w którym byłam poszkodowaną. Cała sprawa zakończyła się na etapie ugody z ubezpieczycielem, ponieważ nie chciałam ciągnąć tego dalej na drodze sądowej. Jestem zadowolona z usług Vox Veritas i z całą pewnością mogę polecić wszystkim zainteresowanym.

Krzysztof

Kancelaria Vox Veritas pomogła mi w odzyskaniu pieniędzy z OFE po zmarłym ojcu. Poinformowano mnie, jakie dokumenty muszę zgromadzić w tym celu, resztą zajęli się już sami. Rzeczowo odpowiedzieli na wszelkie moje pytania. Uzyskane pieniądze z OFE bardzo przydały mi się podczas remontu mieszkanie, tak więc dziękuję za pomoc.

Serdecznie polecam kancelarię Vox Veritas. Z ich usług skorzystałam po tym, jak zostałam potrącona na chodniku przez pijanego kierowcę. Uzyskano dla mnie satysfakcjonujące mnie zadośćuczynienie i odszkodowanie. Sprawa została załatwiona szybko, skutecznie i profesjonalnie. Dziękuję i polecam.

Firma VOX VERITAS Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Regionalny przedstawiciel handlowy - branża medyczna. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
Wiktoria

Do kancelarii Vox Veritas zgłosiłam się po śmierci mojej mamy, ponieważ dowiedziałam się, że przysługują mi po niej środki pieniężne z OFE. Nie wiedziałam jednak w jaki sposób mam się o nie ubiegać, ani jakie dokumenty należy w tym kierunku przygotować. Pracownicy Vox Veritas wyjaśnili mi wszystko punkt po punkcie. Moim zadaniem było jedynie wysłać im odpowiednie dokumenty, oni zajęli się resztą. Okazało się, że z OFE mojej mamy zostanie mi wypłacone 80 tyś zł. Dziękuję Vox Veritas za pomoc i polecam.

@Wiktoria

O, to bardzo dużo. Kancelaria bierze procent od wywalczonej kwoty czy płaci się jedną konkretną stawkę bez względu na uzyskane pieniądze?

Wiktoria
@Andrzej

Procent od uzyskanej kwoty.

@Andrzej

Procent od uzyskanej kwoty.

Kinga

W kancelarii Vox Veritas pracują ludzie rzetelni, pomocni i profesjonalni. Skorzystałam z ich pomocy po wypadku w pracy, gdzie niezabezpieczone ciężkie przedmioty spadły na mnie, przez co miałam złamaną nogę i liczne stłuczenia. Do mojej sprawy podeszli z należytym zaangażowaniem. Dostałam wysokie zadośćuczynienie i odszkodowanie z tytułu zwrotu kosztów leczenia i rehabilitacji. Dziękuję i polecam.

Mariusz

Mój komentarz odnosi się do sprawy mojego ojca, który dwa lata temu został potrącony na chodniku przez pijanego kierowcę. W wyniku tego zdarzenia konieczna była amputacja lewej nogi. Cała nasza rodzina była załamana, nie mogliśmy sobie wyobrazić jak ojciec będzie dalej funkcjonował. Zajęliśmy się więc szukaniem jakiejś kancelarii, która byłaby w stanie pomóc w tego typu sprawie. Tak trafiliśmy na Vox Veritas. Kancelaria wywalczyła dla ojca milionowe zadośćuczynienie, a także odszkodowanie i rentę rehabilitacyjną. Do tego zorganizowano mu nowoczesną bioniczną protezę, dzięki której jest dziś w stanie normalnie funkcjonować. Polecamy tą firmę!

Rafał

Do kancelarii Vox Veritas zadzwoniłem z polecenia kolegi, któremu rok wcześniej pomogli w uzyskaniu zadośćuczynienia i odszkodowania po wypadku samochodowym. Moja sprawa była bardzo podobna. Wracając z pracy do domu miałem wypadek, nie z mojej winy. Mój stan był bardzo ciężki - połamane obie nogi i uraz kręgosłupa. Myślałem, że życie skończę na wózku inwalidzkim. Kancelaria Vox Veritas pomogła mi jednak uzyskać bardzo wysokie zadośćuczynienie i odszkodowanie, jak również zapoznała mnie z ofertą nowoczesnej zrobotyzowanej rehabilitacji, z której oczywiście skorzystałem. Z czasem zacząłem czynić pierwsze postępy, jest szansa, że będę mógł chodzić o własnych siłach. Dziękuję i polecam.

Maria

Kancelaria Vox Veritas pomogła mi po śmierci męża, który zginął niespodziewanie w wypadku samochodowym. Zostałam sama z dwójką dzieci. Były to bardzo ciężkie chwile i niewyobrażalna tragedia. Pracownicy kancelarii pomogli wywalczyć dla nas zadośćuczynienie oraz odszkodowanie za pogorszenie sytuacji życiowej i zwrot kosztów pogrzebu. Łącznie były to kwoty w granicach - dla mnie 300 tyś, dla dzieci po 250 tyś. Nie ukrywam, że te pieniądze po śmierci męża uratowały nam życie, gdyż nasza sytuacji finansowa była bardzo słaba. Polecam Vox Veritas.

Krystian

Rok temu miałem wypadek motocyklowy. Nastąpił on z winy pijanego kierowcy. Mój stan był bardzo poważny. Pierwsze prognozy lekarzy mówiły o tym, że już nigdy nie będę chodził. Byłem załamany. Moi rodzice zachęceni pozytywnymi opiniami skontaktowali się z kancelarią Vox Veritas. Pracownicy kancelarii uzyskali dla mnie 300 tyś. zł zadośćuczynienia i 100 tyś. zł odszkodowania. Oprócz tego zorganizowano mi nowoczesną zrobotyzowaną rehabilitację z wykorzystaniem egzoszkielta. Stawiam już pierwsze kroki o własnych siłach. Jestem bardzo wdzięczny za pomoc i polecam.

Z kancelarią Vox Veritas skontaktowałem się, ponieważ dowiedziałem się, że oprócz odszkodowań zajmują się także pomocą w uzyskaniu świadczenia pielęgnacyjnego dla opiekuna osoby niepełnosprawnej. W takiej sytuacji jest moja mama, która od kilku lat opiekuje się ojcem posiadającym znaczny stopień niepełnosprawności. Na rzecz tej opieki musiała zrezygnować z pracy. W związku z tym takie świadczenie byłoby dla niej sporą pomocą finansową. Pracownicy kancelarii wyjaśnili nam jakie dokumenty musimy przygotować i sporządzili odpowiedni wniosek. Wszystko się udało. Jesteśmy bardzo zadowoleni.

Julita

Pomocy kancelarii Vox Veritas zasięgnęłam po wypadku samochodowym. Początkowo moją sprawę prowadziła inna firma odszkodowawcza, ale nie byłam zadowolona z jej usług, ponieważ roszczenie, z którym wystąpili do ubezpieczyciela sprawcy wypadku było zdecydowanie zaniżone względem doznanych przeze mnie obrażeń. Vox Veritas przejęła tą sprawę i od razu zauważyłam różnicę w podejściu do klienta. Najpierw pomogli mi zorganizować niezależną opinię medyczną z wyliczonym procentowym uszczerbkiem na zdrowiu. Następnie jeszcze raz przeanalizowali wszystkie moje dokumenty medyczne, faktury za leki i rehabilitacje i napisali odwołanie. Dzięki temu, do tego co ubezpieczyciel wypłacił mi wcześniej, zostało mi przyznane kolejne 90 tyś. zł. Serdecznie polecam Vox Veritas.

Jerzy

Rok temu moja żona zginęła w wypadku samochodowym. Nie mogłem poradzić sobie z tą sytuacją, moje życie straciło sens. Córka skontaktowała się z kancelarią Vox Veritas, aby pomogli nam uzyskać zadośćuczynienie po śmierci żony. Oddaliśmy sprawę całkowicie w ich ręce, my zupełnie nie mieliśmy do tego głowy. Wywalczyli dla nas bardzo wysokie zadośćuczynienie i odszkodowanie z tytułu kosztów pogrzebu. Dziękujemy.

Iza
@Jerzy

Szczerze współczuje co Was spotkało… ale ciekawa jestem jak wysokie odszkodowanie otrzymaliście?

Jerzy
@Iza

Ja 200 tyś, córka 150 tyś. zadośćuczynienia

Pół roku temu zostałam potrącona przez samochód pod supermarketem. Miałam złamaną nogę, przeszłam operację, a do dziś zmagam się również z bólem pleców po upadku na chodnik. Kancelaria Vox Veritas pomogła mi uzyskać zadośćuczynienie i odszkodowanie. Jestem bardzo zadowolona z ich usług, ponieważ wszystko odbyło się sprawnie, szybko i skutecznie. Polecam.

Karol

Do kancelarii Vox Veritas zgłosiłem się, ponieważ chciałem odzyskać środki zgromadzone na subkoncie ZUS mojej zmarłej żony. Pracownicy Vox Veritas wyjaśnili mi w prosty sposób na czym będzie to polegało, jakie dokumenty mam przygotować i zajęli się formalnościami. Wszystko przebiegło pomyślnie. Polecam.

Kancelaria Vox Veritas pomogła mi w uzyskaniu świadczenia pielęgnacyjnego z racji tego, że opiekuję się niepełnosprawną matką. Nie pracuję zawodowo, ponieważ matka wymaga całodobowej opieki, więc to świadczenie bardzo mi się przyda. Kancelaria Vox Veritas zajęła się wszelkimi formalnościami w sprawie. Jestem bardzo zadowolona z ich usług.

Krzysztof

Kilka miesięcy temu byłem poszkodowany w wypadku motocyklowym, który nastąpił nie z mojej winy. Długi pobyt w szpitalu, liczne operacje, późniejsza rehabilitacja załamały mnie, ponieważ mój stan zdrowia nadal pozostawał wiele do życzenia. Wtedy dowiedziałem się o kancelarii prawno-medycznej Vox Veritas, która pomaga takim ludziom jak ja. Dzięki pomocy jej pracowników, uzyskałem wysokie zadośćuczynienie, odszkodowanie i rentę oraz rozpocząłem specjalistyczną rehabilitację robotyczną z wykorzystaniem egzoszkieleta. Jestem bardzo wdzięczny, bo w końcu zacząłem widzieć efekty w poprawieniu mojej sprawności. Polecam.

Zofia

Kancelaria Vox Veritas pomogła mi odzyskać pieniądze z OFE po zmarłym mężu. Wyjaśnili mi, jakie dokumenty muszę przygotować, a resztą zajęli się już sami. Serdecznie dziękuję, bo sama nie wiedziałam jak załatwić tą sprawę. Polecam!

Rok temu przydarzył mi się wypadek w pracy. Pracowałam wówczas w fabryce i spadła na mnie paleta. Na szczęście skończyło się "tylko" na złamanej nodze i licznych stłuczeniach. O zadośćuczynienie ubiegałam się z pomocą kancelarii Vox Veritas, której pracownicy przygotowali odpowiednie pismo, kontaktowali się z ubezpieczycielem i załatwili wszelkie formalności. Jestem bardzo zadowolona z ich usług i mogę z całą pewnością polecić innym poszkodowanym.

Stanisław

Półtora roku temu wracając pieszo do domu zostałem potrącony przez samochód. Wypadek skończył się dla mnie tragicznie - amputowana lewa noga na wysokości za kolanem. Myślałem, że moje życie się skończyło. Moja rodzina nie pozwoliła mi się poddać i zachęceni dobrymi opiniami w internecie, skontaktowali się z kancelarią Vox Veritas. Jej pracownicy uzyskali dla mnie bardzo wysokie zadośćuczynienie, odszkodowanie, a także comiesięczną rentę rehabilitacyjną od ubezpieczyciela sprawcy wypadku. Oprócz tego zorganizowano dla mnie nowoczesną, bioniczną protezę nogi oraz odpowiednią rehabilitację, abym nauczył się z nią chodzić. Idzie mi coraz lepiej. Moje życie znów nabiera sensu. Dziękuję i bardzo polecam tą kancelarię.

Zostaw merytoryczną opinię o VOX VERITAS Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w VOX VERITAS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy VOX VERITAS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VOX VERITAS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 17 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

VOX VERITAS Sp. z o.o.