PROINWEST DAMIAN KURAŚ

Katowice

Opinie o PROINWEST DAMIAN KURAŚ

Ania

A ja w firmie PROINWEST Katowice Skargi 8, przepracowałam 5 moich najlepszych lat i nie żałuję ani jednego dnia. Jeszcze w trakcie studiów pracowałam we wakacje, a później po studiach na umowę zlecenie. Trafiłam do dobrze zgranej grupy na III piętrze. Grupa i kierowniczka starała się jak najlepiej, abym mogła się zaaklimatyzować po prostu na początku mi pomagali we wszystkim. Zarobki są takie jak na umowie plus co miesiąc premie nawet do 2 000 zł. A co najważniejsze że na czas wypłacane wynagrodzenie, premia i odprowadzane od tej kwoty , wszystkie składki do ZUS i US bez przekrętów co jest ważne przy naliczaniu renty i emerytury w przyszłości. A komuś jak się nie chce pracować to czy w tej, czy w innej pracy to i tak będzie narzekał i bzdury pisał na temat firmy w której przepracował raptem 3 dni. Najlepiej jest nic nie robić i żyć na koszt rodziców a potem męża. Bardzo jestem wdzięczna za prace zrozumienie i miłą atmosferę . Ania.

Gorip

Dobrze mają inspektorzy nadzoru oraz kierownicy budowy. Ci zarabiają więcej niż 6000zł połowa śpiewa sobie 8000 zł. 3500 zł dla fizycznego na rękę trzeba dać. Lepiej można zarobić w przemysłówce przeciętnie 4000 zł. Zależy od zlecenia ale generalnie co swoje to swoje. Latem łatwiej zimą mniej . przeżyć się da.

niopx

no właśnie obiecywali oddelegowanie do Niemiec a po kwartale pojechali ci którzy kwalifikują się do zwolnienia wiec na otarcie łez praca zagranicą a potem baj baj...

Mateusz;)

Asystentowi projektanta podstawa i 15 procent od skonczonych projektów. W praktyce zasuwa na projektanta który ma 3-4 asystentów. W sezonie jest tyle zleceń że nie ma mowy o jakimkolwiek życiu poza pracą. Ciągła presja na terminy. Często są duże kary umowne za spóźnienie sięgające nawet kilku procent ceny projektu za 1 dzień. więc wtedy jak się skumuluje kilka na termin to życzę powodzenia. Dla samodzielnych projektantów podobno 40 % zlecenia przy własnej firmie sprzęcie i sofcie. na fakturę vat ale jak są przydzielane projekty to można się tylko domyślać kto i na jakich zasadach dostaje . Trzy miesiące i dziękuję.

marek

Mnie bardziej interesują doświadczenia ludzi pracujących w działach IT (od junior/senior supportu IT po specjalistów i managerów). Wkrótce mam rozmowę rekrutacyjną.

Zostaw opinię o PROINWEST DAMIAN KURAŚ - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PROINWEST DAMIAN KURAŚ