Profi-Styl producent karniszy

Ruda Śląska

Opinie o Profi-Styl producent karniszy

kao
użytkownik zarejestrowany

teraz szukają także do Kołobrzegu na to samo stanowisko. Wymagania są dość duże, nie ma co kryć.. Ciężko temu sprostać, głównie oczekują wykształcenia wyższego, preferowane kierunki – Budownictwo lub Prawo no i min. 3 letnie doświadczenia. Pozdrawiam.

Geniu

Praca fajna na pół roku, idealna na zdobycie doświadczenia. Zarobki nie satysfakcjonujące i brak podwyżek po dłuższej pracy w firmie, bardzo dużo ludzi na stażu z Urzędu Pracy, które po jego skończeniu przyjmowane są na 3 miesięczną umową zlecenie, po czym dziękuje się im nie przedłużając umowy. Szefostwo kontroluje pracę, bardzo dużo kombinują chcąc nas uwalić na wypłacie.. Przymusowe zostawanie na nadgodzinach całego magazynu. Plusem tej firmy na pewno jest młoda i sympatyczna ekipa oraz praca na jedną zmianę.

snap

Praca nie jest zła ale nie za takie pieniądze po połrocznym satażu (850) miesięczne wynagrodzenie dostajesz umowe zlecenie w moim przypadku 3msc za najniższą krajową wyciągasz 1240 zł praca to kompletowanie towaru pakowanie do worków blistrów akcesori do karniszy ozdób pakowanie szyn malowanie elementów składanie uzbrajanie pakowanie do tub karniszy realizacja zamówień na miejscu to w skrócie praca na samym magazynie załoga bardzo młoda praca bez stresu w dobrym towarzystwie nikt nie stoi Ci za plecami ale na dłuższą metę nie wyżyje się za max 1500 zł więc nie polecam na zmiany i podwyżki nie ma co liczyć praca dobra dla nabycia doświadczeni.

W tej firmie pracują sami ciule w innej pracy nie dali by rady

jasia

Zarobki do niczego a co drugi tydzień na 7 dni jesteś za granica. Spisz w hotelach odcięta od świata.

Wilma

Rozmowa sympatyczna (na handlowca), ale warunki o ktorych nie bylo mowy w ogloszeniu mi nie odpowiadają (samozatrudnienie), rozmawialam z jednm z handlowcow to stwierdzil ze zarobki nie sa zbyt wielkie - praca wg mnie dla mlodych ludzi szukajacych doswiadczenia

Zostaw opinię o Profi-Styl producent karniszy - Ruda Śląska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Profi-Styl producent karniszy