Opinie o TAV Elektronik w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy TAV Elektronik. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w TAV Elektronik o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji energetycznych i telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TAV Elektronik w Gdańsk

Marta Nowy wpis

A macie może obiady pracownicze ?

Kiki Nowy wpis

Tav uda brak zlecn

Dariusz Nowy wpis

Firma normalnie działa? Podpowiedzcie coś na forum.

ooo Nowy wpis

Obecnie technicy zarabiają też na "kradzieży materiału". Wykręcają filtry i tłumiki ze skrzynek, a później je ponownie zabudowują. Jak UPC zrobi zestawienie kupno-sprzedaż już nie będzie tak wesoło. Dodatkowo można wykonać analizę skrzynek. Absurdalne jest to, że mają przyzwolenie szefostwa. Wystarczy, że zmienią kolor filtra i zarobi spadają o 50%. pozdrawiam

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie TAV Elektronik? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
ciekawski

a ktoś trzeźwy w miarę :) jest w stanie napisać ile płacą i czy trzeba faktycznie do nocy??? 8(

obecnie zatrudniony
@ciekawski

Jak jesteś zdolny i masz doświadczenie w oszukiwaniu na kodach pracy to max wyciągniesz 2,5 tyś za miesiąc pracy od rana do nocy z sobotami na czysto. Odliczaj materiał, paliwo amortyzację. Nędza

dudadupa

IF YOU’VE EVER DRIVEN AN IMPORT CAR, YOU CAN APPRECIATE THE IMPORTANCE OF BEING ABLE TO FIND SUPPORT THAT MEET YOUR NEEDS, IF YOU’RE GOING TO KICK THE TIRES WITH YOUR WEBSITE AND TURN IT INTO SOMETHING EXCEPTION, HAVING A LARGE COMMUNITY THAT CAN SUPPORT YOU IS CRITICAL. PHP, PERSONAL HOME PAGES HAS MORE SUPPORT ON THE INTERNET THAN ASP – ACTIVE SERVER PAGES. THE LARGER USER BASE GIVES YOU MORE ALLIES; MORE PEOPLE WHO CAN HELP YOU DEVELOP YOUR OWN TALENTS AND YOUR WEBSITE. ANOTHER ADVANTAGE OF PHP IS THAT IT’S BASED ON UNIX, GIVING IT MORE CROSS PLATFORM CAPABILITY THAN ASP AS INCREASING DEMANDS OF MICROSOFT’S OPERATING SYSTEMS LEVEL THE COST PLAYING FIELD BETWEEN MICROSOFT PRODUCTS AND APPLE, THIS IS EVER MORE IMPORTANT.

zosia

any chance you could also maybe update the 3GB app partition into one whole partition as well...that would be a better update for me...and TBH the fingerprint scanner on this device is hit'n'miss and needs ten to fifteen minutes just to get the technique correct and even then it still kinda sucks...issuing a rom without the finger print scanner is a great idea as users could then make the choice them selves to still use it until you fix the issue...we are still stuck with a 64bit SoC that is running a 32bit system UI..???

d

obiektywny

Jak to świadczy o firmie która tuszuje negatywne wypowiedzi? OSZUŚCI

zuza

Sytuacja, w której się znaleźli, nie pozwalała im na refleksję. Mogli na nią sobie pozwolić wiele lat po uwolnieniu. Aby przetrwać, musieli zamrozić emocje. Aby w pełni zrozumieć postać, którą gram, musiałem poznać przerażające szczegóły: jak wyrywali złote zęby ze szczęk zagazowanych więźniów, czy zajmowała się tym jedna osoba, czy dwie; czy używano do tego rękawiczek, kiedy, gdzie i jak golili im włosy przed spaleniem. Moje zadanie było ekstremalnie trudne od strony psychicznej. Obiecałem sobie i żonie, że nie będę czytać o Sonderkommando przed zaśnięciem, ale nie mogłem się powstrzymać.

barabara

Mapy Google to coś, z czego korzystał właściwie każdy internauta. Pozwalają w łatwy i szybki sposób odnaleźć konkretny adres czy zaplanować wycieczkę. Są jednak miejsca, których nie uda nam się zobaczyć na tych zdjęciach satelitarnych. Oto kilka z nich.

babcia

Tak oto wąglik stał się narzędziem w walce z plagą donosicielstwa. Niestety, jak stwierdza w swojej książce Barbara Engelking, lęk Niemców przed nim był nietrwały i po wprowadzeniu odpowiednich środków ostrożności gestapowcy znów wrócili do czytania anonimów. Niemniej jednak, sięgnięcie po tę niekonwencjonalną broń z pewnością uchroniło od aresztowania wielu zadenuncjowanych. Niemcom zaś napędziło niezłego stracha i sprawiło, że przestali czuć się panami sytuacji.

korsa

Rzecz jasna, nie dało się jej skierować przeciw samym denuncjatorom. Co innego adresaci listów od "życzliwych", czyli pracownicy warszawskiego Gestapo z osławionej alei Szucha. Oni jak najbardziej byli podatni na taki atak. Doskonale zdawali sobie z tego sprawę członkowie polskiego podziemia, którzy postanowili za pomocą wąglika oduczyć Gestapowców brzydkiego - i śmiertelnie niebezpiecznego dla Polaków - nawyku czytania anonimów. Cała sprawę opisał w swojej legendarnej książce cytowany już wcześniej Jan Nowak- Jeziorański. Na jej kartach zanotował taką oto historię: "Lekarze specjalizujący się w Instytucie Higieny w hodowli różnych szczepionek i bakterii otrzymali od jakiejś mocno zakonspirowanej podziemnej komórki zamówienie na wyhodowanie zarazka wąglika. Wypisywano fałszywe anonimy - wymieniające z reguły nieistniejące nazwiska i adresy - zakażano je bakteriami wąglika i wysyłano masowo na Szucha. Po krótkim czasie funkcjonariusze Gestapo przydzieleni do "załatwiania" anonimów odczuwać zaczęli dotkliwe swędzenie skóry - pierwszy symptom wąglika. Od tego czasu listy anonimowe wyrzucano z miejsca bez czytania. Niemcy bali się ich jak ognia".

bartek

O skali tego problemu najlepiej świadczy - cytowana w książce Barbary Engelking "Szanowny panie gistapo" - fragment tez programowych grupy konspiracyjnej "Znak", przesłanych Delegaturze Rządu w czerwcu 1941 roku. Czytamy tam m.in. o tym, że "donosicielstwo stało się plagą grożącą utratą najlepszych i najdzielniejszych jednostek. Znany jest fakt, że urzędy niemieckie (jak na przykład Gestapo) zawalone są donosami składanymi przez samych Polaków o ich spółrodakach. Znaczna część tych oskarżeń wnoszona jest dobrowolnie przez dorywczo zgłaszających się, nawet nie jest pieniężnie opłacana". Pół roku wcześniej o tej sprawie z oburzeniem pisał również "Biuletyn Informacyjny", centralny organ prasowy Związku Walki Zbrojnej (w lutym 1942 roku przemianowanego na Armię Krajową). W numerze z 5 grudnia 1940 roku można było przeczytać: "Stwierdzamy mnożenie się anonimowych i nieanonimowych donosów i denuncjacji skierowanych do policji niemieckiej przez wyrzutków polskiego społeczeństwa pochodzących z różnych warstw społecznych. Denuncjowani są ukrywający się wojskowi, domniemani działacze niepodległościowi, domniemani kolporterzy, lokale spotkań konspiracyjnych etc.".

bartek

SZUKAJ PRACY, ALE NIE TUTAJ OSZUKAJA BEDZIESZ PRACOWAL JAK NIEWOLNIK OD RANA DO NOCY NA AKORD UMOWY ZADNEJ NAJLEPIEJ ZA GOTOWKE LUB NA DZIALALNOSC , WYWALA BEZ UZASADNIENIA, Tav to jedyna firma ktora juz w pazdzierniku dokupila auta, zmienila kierownikow, i pomieszala w ludziach, dalej pracuja jak na 6 biegu, martwia sie ale ci ludzie to desperacji i ciagle kontrolowani, okazalo sie ze maja w inwestycjach tak namieszane ze musieli wywalic prowadzacego, juz ludzie nie biora na siebie material , i dalej wszyscy udaja ze jest po nowemu, lecz 2 osoby dodatkowe do kontroli to widac ze kase maja, ludziom dali podwyzke i umowy tylko z inwestycji zeby nie uciekali co tam sie dzieje to juz przechodzi ludzkie pojecie maja tyle zaleglosci, i musza brac za swoja kase wszystkie materialy, rozliczaja wedlug uznania na kody ale zarobki spadly o 100 do 300 zl miesiecznie do listopada, nie wiadomo jakie maja umowy z nplayjem ale byli lamistrajaki jak mix protestowal, teraz kto inny przejąl ten rejon ale ci sami ludzie, warunki socjalne zadne, nadgodziny za ta sama kase i ciagle wpisuja durne wiadomosci w miesce TAV elektroniks, aby nikt nie dowiedzial sie co sie tam dzieje, wszyscy (usunięte przez administratora) wlaza szefowi, ale wszystko kryja, ludzie olewaja ta robote , chca tylko zarabiac a nie zapiepszac do nocy, to tylko mlodzi i cwaniaki umia zakrecic inni wegetuja za grosze i sa wzywani do biura na rozmowe tylko slupki sie licza tak rzadzi gruby, sam sie chwali za donoszenie mirkowi, nidgy nie przyjmujcie ludzi z Tav-u, wszyscy normalni uciekli w roku 2014, pozdrawiam starych znajomych

Dla flustratów

Do zakażenia Borrelią dochodzi na skutek ugryzienia człowieka przez kleszcza. Jednak często człowiek nie zdaje sobie sprawy, że został ukąszony, a objawy pojawiają się znacznie później, co czasem może utrudniać rozpoznanie choroby. Warto po wizycie w lesie obejrzeć siebie i bliskich, pod kątem czy nie „złapaliśmy” kleszcza. Szybkie wyjęcie kleszcza może zapobiec wystąpieniu choroby. Jeśli kleszcz ma styczność z organizmem człowieka 24–48 godzin, ryzyko wystąpienia choroby jest większe. Ponadto trzeba pamiętać, że nie wszystkie kleszcze noszą w sobie chorobę. W ocenie tego, czy zostaliśmy zakażeni, ma też znaczenie miejsce, w które ugryzł nas kleszcz, ryzyko zakażenia zwiększa się przy ugryzieniu delikatnej skóry, np. w zgięciach. Także drażnienie kleszcza poprzez przypalanie, smarowanie tłuszczem lub alkoholem potęguje ryzyko choroby, gdyż w ten sposób zwiększamy ilość śliny i wymiocin kleszcza, który chcąc nie chcąc, wpuszcza je do naszej krwi, razem z chorobotwórczymi krętkami w zwiększonej ilości.

Głupija

Konsekwencją choroby może być zapalenie jelit, zapalenie mięśnia sercowego, zapalenie płuc, zapalenie opon mózgowych, zapalenie pęcherzyka żółciowego. Aby zapobiec zachorowaniu na dur brzuszny, należy przestrzegać ściśle zasad higieny osobistej, jak również szczepić się, szczególnie przy planowaniu wyjazdu w rejony, gdzie choroba występuje często. Jak podczas egzotycznych wycieczek uniknąć zakażenia durem brzusznym? Objawem zdrowego rozsądku jest zastosowanie się do poniższych wskazówek: picie butelkowanej, gazowanej wody; jeśli nie jest w butelce, należy gotować ją przez minutę; unikanie drinków z lodem, chyba że kostki są zrobione z przegotowanej wody lub butelkowanej, na wszelki wypadek nie jeść także lodów wodnych; spożywanie tylko tego, co zostało dokładnie ugotowane i jest podane na gorąco; niejadanie surowych warzyw i owoców, których nie można obrać; warzywa, takie jak sałata, łatwo ulegają zanieczyszczeniu i ciężko je dokładnie umyć; owoce i warzywa, które da się obrać, należy pozbawić skórki, wcześniej jednak warto umyć ręce wodą z mydłem; niekupowanie jedzenia i picia od ulicznych sprzedawców. Nie tylko unikanie jedzenia i picia z niewiadomych źródeł jest istotne w zapobieganiu zarażeniu. Najważniejsze w tej kwestii jest uprzednie zaszczepienie się.

Pietrucha

W ciągu 4-6 dni objawy nasilają się. Gorączka dochodzi do 39-40 stopni i rozpoczyna się okres pełnego rozwoju choroby, który trwa 2-3 tygodnie. Chory staje się apatyczny, odurzony, zamroczony. Język jest na środku pokryty suchym, brunatnym nalotem, na krawędziach żywoczerwony. Wątroba i śledziona ulegają powiększeniu. Brzuch jest wzdęty, bolesny. Początkowo objawami duru brzusznego są zaparcia, następnie biegunka i częste oddawanie grochowatych stolców. Około 10 dnia choroby na skórze dolnej części klatki piersiowej i brzucha pojawia się charakterystyczna wysypka, tzw. różyczka durowa. Są to drobne, bladoróżowe plamki, nieznacznie uniesione ponad otaczającą skórę, znikające przy ucisku i rozciąganiu skóry. Wysypka utrzymuje się kilka dni, po czym znika, pozostawiając lekkie przebarwienie skóry. Około 4 tygodnia choroby temperatura zaczyna ulegać wahaniom i w końcu normalizuje się. Następujący okres zdrowienia cechuje znacznie wzmożone łaknienie, chwiejność usposobienia, drażliwość oraz zmiany troficzne skóry, włosów i paznokci.

Koperek

Przypadki zachorowań na tę chorobę notuje się na całym świecie, szczególnie w miejscach, gdzie ludzie mają kontakt ze zwierzętami hodowlanymi. Na przykład w Stanach Zjednoczonych bąblowica najczęściej wykrywana jest m.in. na Alasce. Do zakażenia najczęściej dochodzi drogą pokarmową, jednak zabawa z zakażonym zwierzęciem lub samo trzymanie go na rękach może również oznaczać zarażenie się chorobą. Bąblowica może nie objawiać się nawet przez 10, 20 lat, ponieważ torbiele rosną stale, lecz powoli. Choroba często jest diagnozowana przypadkowo. Kiedy symptomy się pojawiają, nie wskazują jednoznacznie na tę chorobę.

Galileo

Mimo iż choroba wywołana przez tasiemce z grupy Echinococcus należy do rzadkości, jest ona poważną chorobą, która nie może być lekceważona. Po zjedzeniu zakażonego jajami pokarmu lub po wypiciu zakażonej wody, z jaja tasiemca w żołądku lub jelicie cienkim wydostaje się onkosfera, która krwiobiegiem dostaje się do narządów węwnętrznych człowieka i pasożytuje w ludzkich organach, takich jak płuca, mózg, wątroba, powodując rozwój torbieli. Pasożytowanie na człowieku nie stanowi dla niego niezbędnego etapu w rozwoju. Jeśli choroba nie jest leczona, może spowodować nawet śmierć człowieka. Chorobę wywołują tasiemce jednojamowe (występujące głównie u psów) lub tasiemce wielojamowe (występujące u lisów). U psowatych tasiemiec odrywa swój ostatni człon, proglotydę, która wydostaje się przed odbyt i w wyniku jego rozpadu w środowisku zewnętrznym ulegają uwolnieniu jaja w bardzo dużej ilości (200-600 jaj).

Zostaw merytoryczną opinię o TAV Elektronik - Gdańsk

TAV Elektronik
2.2/5 Na podstawie 24 ocen.
  • NARWICKA 2B
    80-557 Gdańsk