Opinie o aldi.pl - ALDI Sp. z o.o. w Chorzów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Aldi Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Aldi Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aldi Sp. z o.o. w Chorzów

nbvczx

Hahaha,nie rozmieszaj mnie. Zmuszanie kogoś do grupowego ubezpieczenia i jakiegoś tam jeszcze to naprawdę fajna rzecz. Człowiek zarobił 800 zł bo więcej nie szło i jeszcze z tego 40 czy ileś tam złotych na ubezpieczenie. Ciekawe warunki? No jasne,jeśli zatrudniają nową osobę na 3/4 etatu a "starej" załodze nie chcą dać to naprawdę zaje... Nawet wrogowi bym nie poleciła tam pracy.

malage

Wez pod uwagę to że nie jest ważny staż są ludzie którzy poprostu nie nadają się na pewne stanowiska. Ktoś z powołania jest kasjerem i idzie mu wręcz idealnie na tym stanowisku ale nie jest powiedziane że nadaje się na wyższe. Mogło być tak że koleżanka będąca po wychowawczym już przed tym okresem wykazała iż nadaje się na zks a że zaszła w ciążę to awans przeminął

Zszokowana
@malage

I tu się z Tobą zgodzę malage :) pewni ludzie nie nadają sie na pewne stanowiska.I z pewnością nie jest to ta pani ,która nie wie jak niedzielę poprowadzić,o dokumentacji nie wspomnę...ba proponuję na początek dać jej zmianę piątkową i AA ...ech zresztą ...o czym tu dyskutować....jak dla mnie czysta wazelina...choć może bywają takie przypadki,,,,tylko.......hmmm dlaczego zaraz Bl nie została jak taka genialna jest....

nbvcxz

Odeszłam z tej firmy jakiś czas temu. To była najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć. Wreszcie człowiek odpoczął od tego całego bur..delu.

zasiłek poronieniowy

Od przyszłego tygodnia ma wejść taka wewnętrzna procedura, że jak poronisz podczas dostawy to dyrektor zapłaci ci pod stołem ok. 200 tys. Jest jeden warunek, nie daj sobie wpisać, że tego dnia jesteś na urlopie lub delegowana do innego sklepu!! A i nie chwal się rejonowej, że jesteś w ciąży bo cie zaraz sprzeda.

Sprzedawca

Wszystko dobrze

Standardowe

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Utrzymania Technicznego
Lagardere Travel Retail Sp. z o.o.
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
Perełka

Wszystko prawda stres dużo prac dodatkowych ( dla ambitnych)ale pracujemy nie spimy nie dlubiemy w nosie :)po ludzku,kochamy to co robimy,podstawa to ekipa :):)współczucia dla wegetujacyc, po prostu:)Klienci przybywajcie !!

gosc

jesli na Twoim sklepie kasjer jest w stanie zejsc z kasy i obrobic pol sklepu to jest znakiem tego ze nie macie obrotu. A jak nie ma obrotu to po co wiec3j ludzi? zeby w nosie grzebac czy kawke pic? jak widac tylko Ci ktorzy pracuja na niskoobrotowych sklepach sie tu wypowiadaja i narzekaja. Bo od dawna sie zmienilo i Ci ktorzy robia kase maja minimum 3 osoby na zmianie a niejednokrotnie nawet 4. Wiec Ci ktorzy pracuja we 2 osoby poproscie o przeniesienie na sklep z lepszym obrotem i wtedy bedziecie miec lzej. Bo o ciezkiej pracy to Wy nic nie wiecie.

?!?!
@gosc

To mi się właśnie nie podoba w naszej firmie, brak solidarnosci ! To czy sklep jest wysoko obrotowy czy mało i tak kazdy z nas w jakims stopniu zapiernicza na tych pieprzonych sklepach. Kto to widział żeby na takim sklepie były dwie osoby na zmianie! A co z bezpieczeństwem? jedna pani na kasie, drugiej nie widać bo np.robi coś na magazynie wypieka pieczywo,przyjmuje towar albo wypełnienia tabelki w biurze a z parkingu obserwują nas wchodzą i kradną, dobrze że towar z półek a nie pieniądze z kasy! Co do sklepów mało czy wysoko obrotowych ... pracowalam na nisko obrotowym teraz cały czas na wysoko i wiem co mówię. Te z nisko obrotowych jak pójdą na wysoki to będą przerażone ilością pracy i ilością klientów a te z wysokich będą musiały zrobic wszystko same bo nie będą miały do dyspozycji dwóch kasjerek albo i trzech które pomogą kasjerce na kasie,upieczą bułeczki,zmienią koleżankę na przerwę coś za coś moje drogie panie.

miska
@?!?!

No właśnie.Ja też pracuję na tzw. niskoobrotowym sklepie i są godziny kiedy od kasy odejść nie mogę bo jest tyle klientów a mam do zrobienia 2 palety i jeszcze kierowniczka potrafi się drzeć,że jeszcze tego nie zrobiłam choć widzi jaka jest sytuacja na sklepie.Zawsze mi mówi,że jeśli tego nie zrobię to do domu nie pójdę choć kiedyś było tak,że robotę przejmowała osoba,która przychodziła na drugą zmianę.Często jednak jest tak,że oprócz tych dwóch palet są okna do wymycia+drzwi,są progi do wyszorowania,odkurzanie,robienie miejsca na AA,przebieranie na bieżąco owoców i warzyw,utrzymywanie stałego porządku na szmatach,no i jak przyjedzie rejonowa to masz dodatkowo od niej zadaną robotę,która zawiera również zadania,które trzeba wykonać na przerwie np.mycie obu toalet,sprzątanie terenu przed sklepem,czy zamiatanie petów pod wiatą. DO GOŚĆ:uwierz mi,że nie pijemy kawki i nie dłubiemy w nosie!!!

s
@miska

BRAWO

Mam pytanie czy jest jakas kara przewidziana przez kodeks karny jesli wprowadza sie do sprzedazy przemrozone artykuly spozywcze i czy wrazie czego to mozna zgonic na innych. Pozdro wasz Dyrektor

fi

Oooo tak-prawda

?!?!

Zastanawiam się nad tymi promocjami świątecznymi i wystrojem świątecznym hmmm chyba pracuje w innym Aldiku??? No chyba że chodzi o nasze pomieszczenie socjalne i mały stroiczek na stole który przypomina nam że są jakieś święta. Bo od firmy to mamy na stole listę spraw do zrobienia na wczoraj i kartkę świąteczną która teraz jest kolorowa a nie jak wcześniej zrobiona na ksero!!!

planistka

Jako pracownica działu który zajmuje się organizowaniem promocji już teraz mogę powiedzieć, że w tym roku nie będzie promocji świątecznych i wystroju świątecznego. To tak jakby powiedzieć klientowi, że nie jest u nas mile widziany. Za zaistniałą sytuacje obwiniajcie Oktawiana Torchałę on nie lubi Świąt Bożego Narodzenia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

blabla

Prawda, kasjer odpowiada za kasy+obsługa połowy sklepu(do pierwszej poprzecznej alejki), a druga osoba za tylną część sklepu+magazyn+ biuro+ przyjęcie towaru i bog jeden wie za co jeszcze. Oczywiście jak jedna osoba pójdzie na przerwę to zostaje jedna osoba na cały sklep!

yyyyy
@blabla

Pieknie w skrocie opisane:)tak rzeczywiascie jest

ki
@yyyyy

Tak właśnie jest+dodatkowo ŁAPANIE ZŁODZIEI-hihi

lo
@ki

Jeśli to prawda to pracownik powinien zarabiać minimum 3 pensje.

pi
@lo

Tak właśnie jest tylko trzykrotnej pensji brak.

hej

Podobno tam zapitalają tylko dwie osoby na zmianie ? Jeśli to prawda to chyba lekkie przegięcie bo sklepy małe nie są.

cyferka

największe obiboki i ściemniacze są u nas w personalnym i to na nich trzeba robić!

x

co za reklama

fi

ale reklama firmy

Perełka

Tak tak @1234567 staraj się wszystko w zasięgu :):):):):):):):):) jakieś dwa lata ahahaha chyba ze osoba szkoląca da z siebie 200 procent/:)

Aldi Personal

Droga konkurencjo przez najblizsze 2 miesiace my pracownice Aldi pomozemy wam. Chociaz dla naszej dyrekcji i kierownictwa jestescie miernotami w branzy handlowej to mamy jeden powod dla ktorego to zrobimy: Torchala. Popiera nas wiekszosc pracownikow nawet z dzialow nie zwiazanych z handlem Wiec prosimy zrobcie jakies extra swiateczne akcje, promocje itp. a my w zamian sie oddwdzieczymy, macie czas do konca roku!!

w

w aldiku nie ma pakietu socjalnego!

gosc
@w

wiesz jeśli comiesięczne bony, dodatkowa opieka medyczna czy ubezpieczenie grupowe nie sa wg Ciebie pakietem socjalnym to nie wiem czego oczekujesz. Bo to wlasnie sa elementy pakietu socjalnego. Może nie jest on bardzo rozbudowany tak jak u konkurencji ale jest wiec nie pisz głupot!!!!!!!!!!

x
@gosc

u nas tego nie ma

ona

Hej, jutro mam rozmowe w Aldiku w Supersamie w Katowicach , chcialam wiedziec jak tam jest jaka atmosfera? Ktoś tam pracuje ? Ile się wychodzi na rekę ?

Pracownica

Ciągle maskuje się myśląc jak każda z nas o śmierci ,pewnie gdybym odeszła to współpracownice zastanawiały by się przez kogo i z jakiego powodu. Tak jak dla każdego pracownika powód jest jeden to przez Oktawiana Torchałę i jego osobowość. Tak się zastanawiam, czy ginąc w prasie na kartony moje dziecko dostałoby jakaś zapomogę od firmy?

Czarnulka

Witam.Aktualnie pracuję w Aldi.I powiem szczerze,że to co piszą inni to prawda.Jeżeli nie liżesz (usunięte przez administratora) innym to jesteś tam nikim,nie pisze tego ponieważ mi sie nie chce pracować czy mam złe relacje z pracownikami ale tak w tej firmie jest.Nikt nie docenia tego co robisz.wiecznie im mało i źle.Pewnie teraz każdy napisze "to dlaczego jeszcze tam pracujesz,czemu się nie zwolnisz?" ale to wszystko nie jest takie proste.Zreszta pewnie sami wiecie jak ciężko jest u nas w Polsce o pracę.Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Aldi Sp. z o.o. - Chorzów

• Jak się pracuje w Aldi Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Aldi Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 530.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aldi Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 432, z czego 23 to opinie pozytywne, 222 to opinie negatywne, a 187 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aldi Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Aldi Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aldi Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 889 ocen.

Aldi Sp. z o.o.