Opinie o aldi.pl - ALDI Sp. z o.o. w Chorzów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Aldi Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Aldi Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aldi Sp. z o.o. w Chorzów

P

W Świdnicy jest ok. Ekipa fajna kierowniczka i regionalny w sumie też.

do P
@P

To jakaś kpina!!!

KR

A to był chyba pomysł Oktawiana albo któregoś Niemca, żeby zaoszczędzić na ochronie to zgłasza się na polska policje i niech oni robią za ochronę. Z resztą niemieckich kolegów bawi polska policja jak ich widza w małych autach typu kia itp.Dlatego nikt u nas w firmie nie przestrzega przepisów drogowych.

brak monitoringu

Problem kierowników sklepu aldi. Odnośnie łapania złodziei to jest paradoks u nas w sklepach:Jeśli jestem w akwarium za przeszybieniem to żeby zobaczyć czy kradną to muszę zgasić światło i to jest znak dla złodziei, że ich obserwuje. Więc przestają kraść aż do momentu gdy znowu zapalę światło to wtedy kradną. A co do monitoringu to jest jedna wielka ściema, możecie te nagrania sobie wsadzić. Wskażcie mi sklep a wyniosę 2 flaszki przy włączonym monitoringu i nikt mi nic nie zrobi.

ktos z centrali

Hej Oktawian!! moze powiesz pracownikom o nierentownych sklepach w Polsce, zeby na daremnie nie dymali przez swieta. W tym roku w Niemczech zamkneli 50 nierentownych sklepow.

Sprzedawca

Wszystko dobrze

Standardowe

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Utrzymania Technicznego
Lagardere Travel Retail Sp. z o.o.
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
?

Witam.Czy ktoś pracował w Świdnicy?Jest tam oferta pracy i się zastanawiam.

stary pracownik

Moje wrażenie, ze spotkań z Oktawianem to dyletant branży handlowej i pewnie Albrecht przewraca się w grobie. Wcale się nie dziwie, że ludzie ignorują te sklepy.Zresztą gdyby zaznały calą prawdę.

standart niemiecki

Z tymi 10 kawami Markus to prawda, wiedza o tym tylko wybrani. To jest niemiecka zasada, ze jesli zostales wprowadzony w blad albo produkt byl nie ten to musza ci w ramach utraty zaufania zaoferowac te 10 kaw. Jesli ktos mowi inaczej to niech da ci dyrekcja odmowe na pismie.

yogi

Kiedyś myślałem nad założeniem związków zawodowych bo wystarczy minimum 10 członków co by nie było problemem ale wiecie co ... brak czasu nie pozwolił na to i strasznie nad tym ubolewam bo naprawde przydałoby się i dlaczego nikt nie doczepia się do ilości personelu na sklepach bo nie spełniamy podstawowych przepisów BHP a mianowicie nie realne jest wrzucenie takich ilości towaru w póły przy tak niskiej obsadzie z godnie z przepisami BHP. Osobiscie moj kregosłup jest w wieku chyba 60 latka a mam sporo mniej !

mała

a ja mam pytanie czy w aldi są związki zawodowe ...biedronka protestuje a my narzekamy i nic z tym nie robimy...

paniX

Podczas mojego szkolenia w Niemczech najwiekszm problemem bylo to, ze personel chorowal.Wlacznie z kierowniczka sklepu i nikt nie robil problemu!!!! Poto bylismy zeby ja zastapic i nie rozumie dlaczego u nas sie tak zmienilo. Ktos wprowadzil chore zasady. Zreszta u nas wiecej sie robi rzeczy niepotrzebnych. Kazdy Regionalny wie o czym mowie.

bb

w tej firmie nie można nawet zachorować bo od razu jesteś niepowazna osoba a twoja choroba to sciema :) wszyscy sa zawiedzeni a przez telefon probuja cie uzdrowić i zmusic do wyrzucenia l4. cale aldi. Nowi pracownicy zatrudnieni na lepszych warunkach niz ci z 3-4 letnim stażem...na każdym kroku niejawny szantaż i mobbing...

tiktak

Paczek na święta nie ma a bony są co miesiąc/ 60 - 80 zł / a na święta trochę wyższa kwota

Powiedzcie mi prosze jak jest na święta z Bonami i paczkami dla dzieci ... Czy w ogóle pracownicy dostają paczki ?

nie
@ja

nie

Büro

torchala zmarnowal szanse na dobra sprzedaz swiateczna...

mona

Studenci prawa i nie tylko mieli by używanie gdyby wiedzieli, że za każdą błędna cenę, niepełnowartościowy produkt który został sprzedany lub inne niedopatrzenie utrzymują od firmy w ramach przeprosin 10 kaw Markus. Kierownik czy dyrektor nie może odmówić bo to nasz wewnętrzny regulamin!!

Kierownicy

W dniu dzisiejszym z wiadomych powodow wprowadzamy swiateczny zakaz kupowania u Oktawiana Torchaly!!! To takie sklepy z napisem Aldi na dachu i mala iloscia kientow w srodku.

Klyent
@Kierownicy

To taki klient jak z koziej d..py trąbka. Akurat klienci aldika nie mają co robić tylko wchodzą na tą stronę i odpowiadają na posty ile to ludzi na zmianie pracuje hehehe...

?!?!

Drogi kliencie czasem tak jest że jest dużo personelu bo pewnie twój sklep jest wysokoobrotowy ale musisz uwierzyć w aldi pracuje się tak jak pisze "mała ". Firma oczekuje od nas cudów! !!. A my w takim tempie i przy tylu obowiązkach padamy na pysk! I dotyczy to wszystkich sklepów. Przerzucamy tony towaru z palet które przygotowane są chyba dla wielkoludów i strongmenów. Jesteś klientem aldika to widzisz jakie dziewczyny tam pracują i co robią nudzić się nam nie nudzi. Może klienci teraz docenią naszą pracę i będą dla nas bardziej wyrozumiali. Czasem nie mamy już sił żeby się do was uśmiechać, czy być miłe i zadowolone a klienci potrafią być okropni. Wiem co mówię.

klient

Co za głupoty gadacie że tylko dwie osoby na sklepie pracują. Robię zakupy codziennie prawie i z obserwacji z tego co widzę. Na porannej zmianie są trzy panie + kierowniczka. Natomiast na drugiej zmianie dwie panie i zastępczyni kierowniczki. Czytając to co piszecie to chyba jakimś ewenementem jest Aldi w moim mieście gdzie aż tyle osób zatrudniają.

mała

to ja do przykładu poproszę osobę z wysoko obrotowego na nisko obrotowy jeżeli uważasz że my mamy lekko jestem z nisko obrotowego, kierownik co sobie za towar zamówi to sobie wyłoży bo cały czas 1 na 1 przyjmujesz towar sprawdzasz wykładasz zaczynając od ow potem mięso nabiał puszczasz kasjerkę na przerwę i robisz wypiek sprawdzasz miksy , robisz zamówienie 2 zmiana wykłada miksy wypiek i dziewczyna na przerwę a ty na drugi dzień resztę miksów mrożonki i resztki i tak codziennie ,a jak pracuje się na wysoko obrotowym wiem bo też pracowałam

zxc

Dwie osoby, przeważnie kobiety na zmianie na takim sklepie ???????!!!! Czy to jakiś żart, czy ktoś sobie jaja robi....?

IARL
@zxc

To nie żart i nie jaja tak funkcjonujemy na wysokoobrotówce:) Pzdr

Zostaw merytoryczną opinię o Aldi Sp. z o.o. - Chorzów

• Jak się pracuje w Aldi Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Aldi Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 530.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aldi Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 432, z czego 23 to opinie pozytywne, 222 to opinie negatywne, a 187 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aldi Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Aldi Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aldi Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 889 ocen.

Aldi Sp. z o.o.