Weszłam z Ciekawości poczytać sobie bo od koleżanki z Innego sklepu usłyszałam o tym Ciekawym Forum , rozumie że Każde z nas ma inne zdanie , ten kto trafił na Chama zamiast kierownika współczuje , temu któremu nie odpowiada atmosfera też współczuje bo wiem że źle się tak pracuje,! Ja pracuje w sklepie może nie zbyt długo ale wystarczająco by coś o tym powiedzieć , zaczniemy od szkolenia , szkolenie przebiega tak jak powinno , nie ma sie kogos przez godzinę a przez cały dzień , Kody można mieć wiadomo że lepiej jak z głowy wtedy szybsza obsługa jest ale nikt nikogo nie bije , nie krzyczy za to że ktoś ma kody na kasie , na drugi dzień dostaje się swoją Kasetkę owszem i kasuje się na swój "rachunek" tzn żeby sie sprawdzić , za dłuższą obsługę , za dzwonki co chwilę po kogoś też nie dostaje się linijką po palcach , ja na swoim szkoleniu miałam zawsze koleżankę pod ręką , nawet jeśli miałam swoją kasetkę to zawsze kręciła się obok bym mogła wrazie Wu po prosić o pomoc , i nie tylko podczas szkolenia , praca 1na1 owszem kiedyś tak , umowa śmieciowa .? nie powiedziała bym , zastanówmy się gdzie za 80h miesięcznie dostaniemy 820 zł to wychodzi przeszło 10zł na godzinę gdzie dochodzi dodatek za pranie, i po 3 mieś bony , może szału z nimi nima , ale zawsze coś , kiedyś można było wyrobić sobię wiecej godzin wrazie potrzeby by mieć więcej pieniążków , niestety teraz trzymią się etatów , nic dziwnego skoro sie czyta że niby sie wyrabiało więcej , jak ktos niechciał nie był do tego zmuszany , robiłeś swoje i tyle , więc dziekuje wszystkim leniom za brak możliwości zarobienia sobie więcej :) etat sobie idzie oczywiście podwyższyć , tzn dostaję się aneks jeśli widzą że pracownik pracuje i mu zależy , czego jestem dowodem ! urlopy wolne , chorobowe żadnych problemów (Przynajmniej na moim sklepie) atmosfera też bardzo w porządku , pomagamy se wzajemnie i szanujemy siebie i klientów ! praca w Aldim przez ostatnie pare miesięcy bardzo się polepszyła , (nie oznacza że predzej była gorsza) pracuje nas więcej , chodź czasem wydaje się nam że i tak za mało, ale to zależy od dnia , od ruchu no i od pracy którą trzeba wykonać , dzien dostawy czy może luzniejszy , dzień wypłat , świeta itp , ale wierze że każdy Kompetentny kierownik wie jak sobie rozplanowac poszególne dni , przykre troszkę jest to że nowi pracownicy są np w niektórych sklepach przyjmowani odrazu na 3/4 bądz nawet są proponowane pełne etaty , a pracownik który pracuje dłużej niestety doceniany jest na koncu ,! Aldi stawia na personel i czasem lepiej mają Ci nowsi niż starsi pracownicy , ale tak jak mówiłam wcześniej wszystko zależy od pracy , Awanse ? tak są możliwe np, coś w stylu Funkcyjnej , prowadzi się zmiane ma sie dodatkowo płacone no i dodatek za nawet 1h w miesiącu prowadzenia takiej zmiany , Rotacja .? raczej powiedziała bym Nabór dodatkowych rąk do pracy , ponieważ są przyjmowani nowi pracownicy bez zwalniania starych , sprzątanie , ochrona , piekarz sprzedawca w jednym jak to ktoś ujął hmm ? no to nie wiem na jaki sklep trafiłes/aś , owszem przed otwarciem wypieka się pieczywo , później sprzedaje na kasie , jeśli posprzątanie swojego stanowiska pracy to dla kogoś bycie (sprzątaczką) to "gratuluje" ! ochrona , fakt minus za brak ochrony na sklepie , ale czy to aż takie trudne czy ciężkie albo wymaga aż tak bardzo wielkiego za angażowania by zerknąć na kogoś podejrzanego , albo kasując spojrzeć kto bierze alkohol , aż tak bardzo rozprasza "Ochorna" w Kasowaniu na kasie , serrio możecie mi wierzyć że jestem gówniarą co do niektórych co tu sie wypowiadają , (patrząć na staż pracy czy wypowiedz) a mam chyba więcej Ambicji :)) bo dlamnie te problemy co wypisujecie , nie są problemami :) Pozdrawiam :))