Opinie o aldi.pl - ALDI Sp. z o.o. w Chorzów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Aldi Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Aldi Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aldi Sp. z o.o. w Chorzów

Elza

Witajcie Jubilaci do roku 2020 jak sie czujecie ze was pominieto z nagroda jubileuszowa.

Szofer

Krzysiek W. jest spoko i proszę nie mieszać pracy z życiem prywatnym. Robi i co chce i choooj wam do tego

Dużo większym dla pracodawcy problemem jest romans w pracy, w który angażuje się podwładny i przełożony. Tu już pracodawca musi podjąć pewne działania, choć również i w tym wypadku trudno uznać, iż sam w sobie romans podwładnego z przełożonym jest podstawą do wypowiedzenia umowy o pracę (a tym bardziej dyscyplinarki). Te działania pracodawcy są wymagane choćby z tego względu, że romans na linii podwładny – przełożony niemal zawsze negatywnie odbija się na pozostałych zatrudnionych osobach. Dlaczego? Wystarczy powołać tu brak zachowania zasad obiektywizmu – przełożony, będący w bliższej relacji z jednym z podwładnych, zawsze będzie ulgowo go traktował, lepiej oceniał, „chronił” itp. Zawsze prowadzi to do konfliktu interesów i naraża pracodawcę na zarzut dyskryminacji. A w takiej sytuacji pracodawca ma prawo podejmować już twardsze działania niż tylko rozmowa dyscyplinująca, w tym również rozstać się z pracownikiem

RedRose

Witam, jak obecnie wygląda praca w Rzeszowie? Czy szkolenie jest na miejscu czy wysyłają do innego miasta?

Ona

logo firmy Zlecę prace rozbiórkowe
Bielawa
Zib Kan-Gaz Sp. z o.o.
Arek

Mam pytanie dlaczego ogłoszenie o pracy w magazynie Chorzów regularnie co miesiąc jest odnawiane?? Co jest nie tak ze non stop ktoś się zwalnia, albo nie są przedłużane umowy????? W listopadzie 2019 aplikowałem, ale zero odzewu, więc od tego czasu pracuje gdzie indziej przez agencję i wiem że firma nikogo nie zatrudnia, więc regularnie śledzę ogłoszenia i magazyny w Chorzowie non stop potrzebuje ludzi.

Driver of the year

Ten kto zamowil wozki crown zamiast jungerlich to niepełnosprawny umyslowo kniaziu

Chciałabym się dowiedzieć jak wygląda rozmowa o pracę na stanowisko Młodszy specjalista ds. Zarządzania kategorią? Jakie pytanie zadają na rozmowie kwalifikacyjnej? Czy są jakieś specjalne zadania do wykonania?

Na jakie warunki moze liczyc Specjalista ds. Audytu i Monitoringu Procesów Sprzedaży? Jaka podstawa? Jakie auto słuzbowe?

Abc

Kto już dostał styczniowa podwyżkę? Podzielicie się na jakim stanowisku i gdzie pracujecie, ile otrzymaliscie. Pozdrawiam :-)

xyz
@Abc

jakie są zasady przyznawania tych podwyżek i ile one powinny wynieść ?

Ktosik
@Abc

Tak jedni dostają 450zl a jedni 75zl i uwaga! Na tym samym sklepie takie różnice między os.funkyjnymi.

Ochronaa

Ile zarabia ochroniarz w Aldiku? Praca jest ok? Jaki system pracy? Wie ktoś?

Mm
@Ochronaa

Tym się zajmuję firma zewnętrzna.

NowA

ktos opiszę jak wygląda praca zastepy kierownika? Tylko 2zm? I jak szkolenie w innym mieście ktoś to przeszedł opiszę?

@NowA

System 2 zmianowy, zależy na jaki sklep.. Zregoly delegacja Suwałki / Bydgoszcz / Ustka do 4 Mc

NowA
@1224

Sklep nowo otwierający się. Często wychodzą drugie zmiany? Ile na sklepie jest osób funkcyjnych : 1 kierownik główny a ile zastępców? Jak wygląda delegacja w inne miasto na szkolenie? Daleko miejsce noclegu od pracy i jak to wiąże się z kosztami dojazdu?

Agnieszka

Czy kierownik lub zastępca musi mieć maturę i/lub wykształcenie wyższe?

Lucky
@Agnieszka

Nie, nie musi. Po co to kierownikowi?

Agnieszka
@Lucky

No niby po nic, ale zastanawiało mnie to czy bez matury mogę aplikować na takie stanowisko czy to strata czasu. Dzięki za informacje

Były zastępca
@Agnieszka

Musisz posiadać doświadczenie zawodowe , nie jest ono uwarunkowane wykształceniem ale jednak konieczne !!!! Aplikować warto zawsze , na ponad przeciętne kompetencje tez stawiają . Mnie udało się , chociaż nie pracuje już , wspominam ten epizod w karierze bardzo dobrze .

Klos

Tak, brawo panie Arturze teraz nigdy nie odbiorę nawet boksa ze sklepu. Nie potrafi Pan nas motywować i zachęcać do pracy. Jest Pan beznadziejnym dyspo, zadufanym w sobie bucem. Wszyscy kierowcy naszej firmy czekają jak Pan pójdzie sobie gdzie indziej. PS. Dzięki za wiadomość......... Witam, do wszystkich. W zwiazku z niewywiazywaniem sie z obowiazku odbioru zwrotow informuje, iz zostana wyciagniete z tego tytulu konsekwencje. Kazdy ma jednak prawo zlagodzic swoje grzechy podajac przyczyne. Nie odbieram zwrotow: 1) bo mi sie nie chce, niech inni za mnie odbieraja 2) bo chce miec placone tylko za prace w relacji one way 3) bo chce, by codziennie szukano mi ladunku powrotnego po kazdym sklepie gdyz co mnie tam obchodzi umowa z Aldi o realizacji tras w relacji two way 4) bo zarabiam tak duzo, ze nie musze robic wszystkiego co nalezy do moich obowiazkow 5) inny powod. Podkreslam, ze ta wiadomosc nie jest o tym by na nia odpisywac: bo Aldi to tamto siamto tylko o tym, ze pracujemy w kolkach poza wyrazna informacja, ze ktos ma trase one way i prosze to uszanowac.

Siema

Od kiedy pojawił się na magazynie ten facet z Lidla wszytko idzie w złym kierunku.

Alx
@Siema

To może on układa towar "do góry nogami ".... ???bez komentarza

Lucky
@Alx

Nie, ale założył domofon (tak jak na Lidlu) dzięki temu praca idzie sprawniej, magazyn pracuje wydajniej. Geniusz.

Mmm
@Lucky

A Ty świeżak jesteś? Czy (usunięte przez administratora), bo na magazynie to mało kto ciężko pracuje, logistycy to nie wiedzą jak wygląda mapa, niektóre kobiety po za Facebookiem nic innego nie robią, i broń boże im przeszkodzić w czymś, a pakowacze urządzają sobie zawody kto wyżej towar ułoży bądź kto bardziej głupio poukłada towar, zwykly magazynier zostaję logistykiem,(usunięte przez administratora) Oczywiście aby każdego nie obrazić, nie mowa o wszystkich, bo są ludzie którzy pracują i chcą pracować.

Lars

Witam a ja mam pytanie gdzie można złożyć skargę?

@Lars

A na kogo?

Xxx123

Czy posiada ktoś numer do rejononu Gdańsk bądź na sklepy nowo otwarte w Gdańsku

NickAldi

Tak się zastanawiam, czy jeszcze kiedyś wrócą godziny otwarcia do 21:00. A wy jak myślicie? Choć jestem przekonana w większości że te godziny już pozostaną.

@NickAldi

Aldi od dawna testowało otwarcie sklepu do 22 na wybranych placówkach.

Pro
@NickAldi

Dokładanie, tak jak niżej napisane, godziny już się nie zmienia.

???
@Pro

To jak teraz będziemy zaczynać i kończyć pracę jak likwidują bezplatną przerwę 15- to minutową?

@???

Z drugiej zmiany przychodzą dwie kasjerki na 13:45. Pierwsza zmiana wychodzi punktualnie i druga również. A dwie kasjerki wychodzą 15 minut wcześniej . Sklep jest otwarty i jest ciągłość pracy.

???
@RAZ ALDI ZAWSZE ALDI

Ok. Drugą zmiana a pierwsza? Jak sklep otwieramy o 6 to chyba też wypadało by przyjść wcześniej i wyjść wcześniej? No nie da rady przyjść na 6 otworzyć sklep o 6 i jeszcze może wszystko ogarnąć z jedną kasjerką? A przypominam o wypieku i o sklepach które nie dysponują dużo ilością personelu. Jeszcze mamy grupy więc chyba firma nie przemyślała tego tak do końca. Sklep też wypadało by zamknąć o 22 i wyjść o 22? Jak punktualnie tu wyjść? Chyba czegoś tu nie rozumiem ????

@???

Na naszym sklepie wszyscy przychodzimy na 6 i wychodzimy o 14:15. Jedna osoba idzie otworzyć sklep, druga liczy kasetke, trzecia idzie na piekarnie itd U nas się to sprawdza i uwierz mi ze da się to ogarnąć :-) Podobno w sierpniu przerwa ma trwać 15 minut, więc pracujemy do 14. Jeśli chodzi o drugą zmianę można to zrobić w ten sposób, że większość załogi przychodzi na 13:45. Pierwsza zmiana wyjdzie punktualnie i bedzie ciągłość pracy sklepu. Wiadomo, ze ktoś musi ogarnąć "biuro " i zamknąć sklep... dlatego dwie osoby z drugiej zmiany przychodzą na 14:15 . Jedna kasjerka i osoba prowadząca zmianę. Większość zmiany wyjdzie o 21:45, a dwie osoby o 22:15. Czas pokaże jakie rozwiązanie zaproponuje firma, ale prawda jest taka że każdy sklep jest inny. Trzeba do tego podejść indywidualnie.

Pracownik 57
@RAZ ALDI ZAWSZE ALDI

Większość zmiany wyjdzie o 21:45 dwie osoby zostają tylko na rozliczenie nie wiem jak na innych sklepach A u nas zrobiło się normą że pracujemy w systemie 3 na 3 a więc trzeba podjąć decyzję na zamknięcie muszą być minimum dwie osoby czyli od godz. 13:50 do 14:05 działa tylko jedna kasa, bo pierwsza zmiana musi się wylogować już widzę zadowolonych klientów jak zrobi się korek poinformujemy że druga zmiana dopiero dotrze za 15 min Jeszcze jedna kwestia budzi we mnie duze wątpliwości jak mamy wystawić promocja na piątko sobotę czy dni akcji zostają tylko w dwie osoby od godziny 21:45, czyli tak na moje krótkie proste rozumowania o 22:00 zamykamy sklep i idziemy do biura rozliczać się czas zależy w dużej mierze od ilości zwrotów czy kasjerka nie piszczy trzeba przeliczać drugi raz kasetke ale przyjmiemy najlepszą wersję zajmuje nam to 5 minut osoba funkcyjna zostaje kończyć biuro a kasjerka ma ściągnąć pieczewo odwieźć wypłukać mopa No i oczywiście wyjechać akcją i to wszystko do 22:15 dla mnie nierealne.

Xxz
@RAZ ALDI ZAWSZE ALDI

Napisz z którego jesteś sklepu, to przyjadę i zobaczę. Przy dziesięciu pvkach w sobotę, powodzenia wyjść 22 15.

@Xxz

Czytamy ze zrozumieniem :-) W tym systemie da się ogarnąć pierwszą zmianę :-) Ponadto myślisz, że firmę obchodzi czy Ty sobie radzisz czy nie? Ma być zrobione i tyle. Teraz to się tylko słyszy, iż obrót za mały, inwentaryzacja wyszła kiepsko, za dużo Was na zmianie i sprzedajcie za mało naklejek... Zostaniesz jedynego dnia dłużej to następnego wyjdziesz wcześniej. Pewnie czytaliście już nowy Regilamin... firma tnie koszty gdzie się da.

Pracownica Aldi
@Xxz

Noo ja to ogarniam a dlaczego... Wklepuje pvki 20min przed zamknieciem. Skoro qymagaja brak nadgodzin to ja tez staje przy swoim i robie to wczesnie. O akcji nie wspomne u mnie na sklepie akcja wyjezdza o 21:30. Tak wiec sie da ale na przekor kierownikowi ????

@???

Sklep jest otwierany o 6.00 i odbijasz się o 6.00 tak samo przy zamknięciu. A niestety pozostaje jeszcze kwestia rozliczenia kasjerów gdzie to traw chwilę. Jeśli odbijesz się o np 22.15 lub o 14,15 to potem masz zwracane te nadwyżki. Nie rozumiem w czym problem. Robimy jest sztuczny problem

Amelinowy

Życzę pracownikom Aldi wszystkiego co najlepsze w 2021 , wszystkim bez wyjątku. Pracownikom biurowym życzę rozwoju intelektualnego, bo to od Was zależy dobre funkcjonowanie magazynu. To od waszych decyzji zależy jak będzie pracowała reszta. Proszę odstawić używki i dbać o rozum bo na razie jest na prawdę kiepsko. Umysł na Waszym stanowisku to podstawa, jeżeli macie z tym problem to zapraszam do jazdy na szczotce. Większego szacunku dla ludzi, bo ludzie to firma, większego szacunku dla samego siebie. Pozdrawiam serdecznie

aaa

Dobra ludzie. Pytanie jak z teściową przy obiedzie czy to prawda że najniższa krajowa to 3 tys brutto i spoko premie?

Świeżak
@aaa

Tak :)

150aldi

NIE POLECAM!! ODRADZAM!! SPRÓBUJ A SAM SIĘ PRZEKONASZ!! NIEMIECKI MARKET A STANDARD JAK NA UK. STANOWCZO NIE POLECAM PRACY W TEJ FIRMIE, CHORY SYSTEM, BRAK ORGANIZACJI, CHCESZ PRACOWAĆ W HANDLU - TO ODPUŚĆ ALDI, BO SIĘ ZNIECHĘCISZ!!

Zostaw merytoryczną opinię o Aldi Sp. z o.o. - Chorzów

• Jak się pracuje w Aldi Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Aldi Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 527.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aldi Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 430, z czego 22 to opinie pozytywne, 221 to opinie negatywne, a 187 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aldi Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Aldi Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aldi Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 889 ocen.

Aldi Sp. z o.o.