Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział w Orzechowie

Opinie o Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział w Orzechowie

zadowolony

zadowolony ciekawe z czego ???? - 2011-01-29 22:56:00 bhp_____ wózek spalinowy na hali ,zapylenie ,(nie jest w normie pewnie chcesz znac wartosci przekroczone) zle odpylanie maszyn niesprawne stopy uszkodzone osłony czesci wirujących , wystajace elementy zposadzki zle zabezpieczone przewody wys nap,brak sprawnych narzedzi do wymiany głowic zuzyte elementy maszyn zagrażające bezpieczenstwu brak miejsc i odkurzaczy do odpylania odziezy (brak czasu)brak masek ,brak okularow brak odziezy ktora przysluguje raz w roku , brak wody utlenionej w apteczkach brak opatrunków brak zdrowego myslenia takich jak ty ktorzy wypisuja 10 przykazan jak wejsc w tyłek[usunięte przez moderatora]prawda jest taka ze nie narzekaja ci ktorzy sa przy korycie nie ze wzgledu na umiejetnosci tylko na ich brak nadrabiasz niewiedze lizaniem [usunięte przez moderatora] Co do bhp masz chłopie takie coś jak karta zgłoszenia sytuacji niebezpiecznej? Napisz tam o ile potrafisz tylko tam byś musiał się podpisać! I każdy by wiedział, kim jesteś Wpierw powinieneś poprasować w sąsiedniej firmie To byś mógł ponarzekać. Mały staż pracy się kłania i chyba jest to twój pierwszy zakład Pracy, który cię przygarnął

gość0

w firmie zostaną same przydupasy a trochę ich tam jest :)

biurwa

może prezes to przeczyta...

nobi

Syf sie robi

ula

Chciałam tylko zapytać do czego zmierzają te wypowiedzi na forum???

Cóż.... poziom poniżej zera. Ale to nie nowość. Dlatego kończę. Pa

a kto zaczął rozpisywać się na forum? same GWIAZDY

progres

łapa w góre ci którzy mieszkaja z mamusią i kasy im starcza w wielkiej firmie

progres

widzę ze mamy tu plejadę gwiazd pouczają ,uczą pisać same zdolniachy moze zle przecinek gdzies postawiłem moze czegos sie naucze od kolegi kolezanki ?? walczcie na forum to takie zabawne moze ktos jeszcze zjedzie kogos kogo sie boi tu mozna wszystko do dzieła hejterki

ZADOWOLONA

Zgadzam się z wypowiedzią,,zadowolonego'' on ma rację nikt was nie trzyma na siłę.Dlaczego o tych wszystkich żalach nie powiecie wprost Prezesowi?Każdy jest mądry jak pozostaje anonimowy.Ja jestem dumna że pracuję w Tarkett Polska a zapewniam was że nie pracuję w biurze tylko tak jak wy wszyscy na produkcji.ZADOWOLONA!!!!!!!!!!!!!!!

nie musze sie przedstawiac kazdy wie kim jestem

nie musze sie przedstawiac kazdy wie kim jestem

crazy

szczerze?takiej bandy palantów na tym forum jeszcze nie widziałem

ty zadowolona niedlugo bedziesz pracowac na 4 zmiany wiec [usunięte przez moderatora]

aaa

Każdy jest twardy pisząc. Nie uważasz?

git

To zwolnij sie baranie

twardy kolego jestes[usunięte przez moderatora]w klawiature

zadowolony ciekawe z czego ????

bhp_____ wózek spalinowy na hali ,zapylenie ,(nie jest w normie pewnie chcesz znac wartosci przekroczone) zle odpylanie maszyn niesprawne stopy uszkodzone osłony czesci wirujących , wystajace elementy zposadzki zle zabezpieczone przewody wys nap,brak sprawnych narzedzi do wymiany głowic zuzyte elementy maszyn zagrażające bezpieczenstwu brak miejsc i odkurzaczy do odpylania odziezy (brak czasu)brak masek ,brak okularow brak odziezy ktora przysluguje raz w roku , brak wody utlenionej w apteczkach brak opatrunków brak zdrowego myslenia takich jak ty ktorzy wypisuja 10 przykazan jak wejsc w tyłek prezesowi prawda jest taka ze nie narzekaja ci ktorzy sa przy korycie nie ze wzgledu na umiejetnosci tylko na ich brak nadrabiasz niewiedze lizaniem [usunięte przez moderatora]

aaaaaaaaaaa

Won z tej firmy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie pasi to wyjazd !!!!

sen

Jak nie pasuje praca w tej firmie to[usunięte przez moderatora].na bezrobocie ha ha

xxx

Wiecie co, podziwiam Was. Walczycie sami ze sobą. Naprawdę jest mi przykro, bo Polacy (a jestem jednym z Was) to dziwny naród. Życzę powodzenia i wyjeżdżam z tego kraju. Pzdr

Zostaw merytoryczną opinię o Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział w Orzechowie

• Jak się pracuje w Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział w Orzechowie?

Zobacz opinie na temat firmy Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział w Orzechowie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział w Orzechowie?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 4 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział w Orzechowie?

Kandydaci do pracy w Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział w Orzechowie napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział w Orzechowie