Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział w Orzechowie

Opinie o Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział w Orzechowie

b

nie przesadzajmy ona nie jest bogiem czy wy nie widzicie ze ona czuje sie z tym swietnie gdy sie o niej pisze o ile sama o sobie nie pisze ktos cos tam kiedys o niej napisal a ona toczy watek bo wtedy wszyscy ja zaluja i jest na fali

Djxns

Takie jak ona się nigdy nie zmieniają. Ona tylko udaje. Mając na swoim koncie tyle krzywdy ludzkiej to nie wiem jaki można mieć spokój

o

zauwazam ze kos....a sie zmienia na lepsze ale czy to nie poza???pozbyla sie niedogodnych kol i ma spokoj

anica

Witam nie wiem co chcecie? pracowalam w roznych firmach i wszedzie pierdoly sa. Bylam dzis na rozmowie i sama firma jak i ludzie wydaja sie w porzadku ;-) jest mozliwosc rozwoju oczywiscie jak ktos chce jak nie kazdy robi i narzeka bo jak nie inaczej........

ubezpieczeni PZU grupowe za ok 60 zł oraz można wykupić pakiet w LuxMed, podstawowy za 5 zł, a bardzo rozbudowany za 60zł (lekarze prawie wszystkich specjalności oraz wiele badań za darmo)

wlasnie jakie ubezpieczenie daje tarket i

prosze o pilna odpowiedz

czy to zwykle ubezpieczenie zdrowotne obejmuje operacje tzn odszkodowanie za operacje?

mam pytanie jakie ubezpieczenie daje tarkett pracownikowi czy pzu?

xyz

Brawo Nowy święta prawda nie ma ani równości ani sprawiedliwości

marko

polecam, wszystko ok z nim

sjdhdns

Prosiłbym o rozwinięcie frazy "uczciwa praca". Ponoć wszyscy powinni być traktowani równo, więc dlaczego tak nie jest? Czy Nowy napisał o tym, że ktoś pracuje nie uczciwe? Z tekstu wynika, że chodzi o poszanowanie drugiego człowieka. Gorąco pozdrawiam.

Jaki szef godzi się z postępowaniem kierowników zmianowych? Jaki kierownik poniewiera i poniża pracownika z długoletnim stażem? Jaki kierownik nie ma swojego zdania na temat pracy i tylko pracy jaką wykonuje pracownik tylko wysłuchuje plotek i pierdoł od nastawiacza i zmianowej? Wszyscy jesteśmy ludźmi i walczymy o godność i szacunek niestety w tej firmie tego nie ma. Praca jest jednym celem dla wszystkich i wszyscy powinni być równi a nie poniżani

Kj
@Nowy

Oj jakiś ty biedny i poszkodowany... swoją drogą pracuje tutaj dość długo i nie słyszałem żeby ktoś poniżał drugą osobe. Tak jak już ktoś pisał narzekają ci ktorym się nie chce uczciwie pracować

doznasz jeszcze nie jednego szoku jesli zaczniesz tu pracowac

?

gdzie nalezy zlozyc papiery do tarketu tzn cv?

tat

chyba na 2 lata a nie na miesiąc tak słyszałem i jak już tam wleziesz to zostaniesz na zawsze oni nigdy nie dotrzymują słowa ,ale możesz spróbować a nóż widelec ci się spodoba Co do wyżej opisanej pani to faktycznie ma nie świeży oddech i braki w uzębieniu ale może wystarczyło by jej wsunąć HALITOMIL do kieszeni a nie opisywać na forum

GOSCIU

co z ta 4-brygadowka na prasie od kiedy to wchodzi w zycie? i czy rzeczywiscie tylko na miesiac?

marko
@GOSCIU

polecam bardzo

z

a widzialas ona z tylu nie ma zebow i wali jej z mordy tej kos

kurde nie dlugo znow sie zacznie krowica k bedzie mogla dac popis

adik

jak tam macie juz wyplate na koncie?mysle ze skoro bylo tyle setek i nadgodziny to kolo 3000sie zakreci bo i chyba premia jest wysoka skoro chodzilismy z samej checi (ha ha ha ale mi to wyszlo z dobrej nie przymuszonej woli ha ha ha ale sie uchahcalem)

Zostaw merytoryczną opinię o Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział w Orzechowie

• Jak się pracuje w Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział w Orzechowie?

Zobacz opinie na temat firmy Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział w Orzechowie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział w Orzechowie?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 4 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział w Orzechowie?

Kandydaci do pracy w Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział w Orzechowie napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tarkett Polska Sp. z o. o., oddział w Orzechowie